0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-2

Teamleden

Spelers
Jelte Berben        
Willem van Dal        
Arman Gharzaryan        
Jinte Hems        
Jarno Janssen        
Dylan Lernout        
Yannick van Liempd        
Dorus Machielsen        
Liban Mohammed Mohammud        
Sepp van Overbeek        
Lars Smetsers        
Jelle Sonke        
Ivo Tetteroo        
Storm van de Ven        
Marijn Verhagen        
 
Overige teamleden
Toine van den Bosch Trainer
Rudi Muller Trainer
Willy van de Ven Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 14-12-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 88486 Sportpark De Smeel - -
V 11-01-2020 13:15 Gilze JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 - -
V 18-01-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Dommelen JO15-2 - -
V 25-01-2020 13:00 Beerse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2
C 14-12-2019 12:45 UNA JO15-3G Marvilde JO15-2
C 14-12-2019 12:45 SV Budel JO15-3 Bergeijk JO15-2
C 14-12-2019 13:00 Waalre JO15-1 DBS JO15-6
C 14-12-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 Riethoven JO15-1G
C 14-12-2019 13:30 Maarheeze JO15-1 Rood Wit V JO15-2G
C 21-12-2019 14:00 Marvilde JO15-2 ST Casteren / Netersel JO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 07-12-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 UNA JO15-3G H. (Haico) van Liempd 88485 15 - 1
C 30-11-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 Afgeschermd 92039 0 - 2
C 30-11-2019 vervallen ZSC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 88484
C 30-11-2019 vervallen DBS JO15-5 Oirschot Vooruit JO15-2 37056
C 23-11-2019 vervallen Brabantia JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 35746
C 23-11-2019 12:45 SV Budel JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2 C. (Carlos) de Jesus- Pereira 88483 4 - 7
C 16-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Maarheeze JO15-1 N. (Nino) Bogmans 88482 0 - 1
C 09-11-2019 vervallen WODAN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 37864
C 09-11-2019 12:15 DBS JO15-6 Oirschot Vooruit JO15-2 JM (Jeroen) ter Burg 88481 3 - 1
C 02-11-2019 12:45 Oirschot Vooruit JO15-2 Waalre JO15-1 W. (Willy) van de Ven 88480 1 - 2
C 26-10-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO15-2 Braakhuizen JO15-2 37859
C 26-10-2019 12:30 Marvilde JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 J.A.C. (Jesper) van Ham 88479 2 - 3
C 05-10-2019 13:45 Oirschot Vooruit JO15-2 Rood Wit V JO15-2G J. (Jim) Petersen 88478 4 - 2
C 05-10-2019 vervallen SV Unitas'59 JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-2 36337
C 28-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Riethoven JO15-1G S. (Stef) Bressers 88477 1 - 2
C 21-09-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 Afgeschermd 88476 0 - 5
C 21-09-2019 vervallen Acht JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 P.H.M. (Peter) Houdijk 37060
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2 G. (Gijs) Weemaes 8858 3 - 3
B 07-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 J.J. (Jos) van Wanrooij 8721 11 - 0
B 31-08-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 DBS JO15-5 W. (Willy) van de Ven 8393 2 - 3
V 24-08-2019 12:30 EFC JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 07-12-2019 11:15 Rood Wit V JO15-2G Waalre JO15-1 36409 5-2
C 07-12-2019 12:30 Marvilde JO15-2 DBS JO15-6 36241 5-4
C 07-12-2019 12:30 Riethoven JO15-1G ST Casteren / Netersel JO15-1 36798 6-0
C 07-12-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 SV Budel JO15-3 36684 0-0
C 07-12-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 UNA JO15-3G 88485 15-1
C 07-12-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 Maarheeze JO15-1 92040 2-4
C 30-11-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 RKSV Heeze JO15-2 35888 7-0
C 30-11-2019 12:45 SV Budel JO15-3 Riethoven JO15-1G 36276 0-10
C 30-11-2019 12:45 UNA JO15-3G Maarheeze JO15-1 36734 2-10
C 30-11-2019 13:00 Waalre JO15-1 Marvilde JO15-2 35798 7-2
C 30-11-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 92039 0-2
C 30-11-2019 12:15 DBS JO15-6 Rood Wit V JO15-2G 35972 6-3
C 23-11-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 Waalre JO15-1 37829 8-0
C 23-11-2019 11:15 UNA JO15-3G DBS JO15-6 37502 1-13
C 23-11-2019 12:30 Riethoven JO15-1G Bergeijk JO15-2 92038 17-1
C 23-11-2019 12:45 SV Budel JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2 88483 4-7
C 23-11-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 Rood Wit V JO15-2G 37709 2-5
C 23-11-2019 13:30 Maarheeze JO15-1 Marvilde JO15-2 38009 5-0
C 16-11-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Maarheeze JO15-1 88482 0-1
C 16-11-2019 12:15 DBS JO15-6 ST Casteren / Netersel JO15-1 36470 0-3
C 16-11-2019 11:15 Rood Wit V JO15-2G Riethoven JO15-1G 36416 1-8
C 16-11-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 UNA JO15-3G 92037 2-1
C 16-11-2019 14:00 Marvilde JO15-2 RKSV Heeze JO15-2 37665 8-3
C 16-11-2019 13:00 Waalre JO15-1 SV Budel JO15-3 37547 1-2
C 09-11-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 SV Budel JO15-3 36357 1-0
C 09-11-2019 12:15 DBS JO15-6 Oirschot Vooruit JO15-2 88481 3-1
C 09-11-2019 12:45 UNA JO15-3G Riethoven JO15-1G 36113 0-19
C 09-11-2019 12:00 Waalre JO15-1 Bergeijk JO15-2 92036 10-1
C 09-11-2019 13:30 Maarheeze JO15-1 RKSV Heeze JO15-2 35860 11-0
C 09-11-2019 12:30 Marvilde JO15-2 Rood Wit V JO15-2G 36578 0-7
C 02-11-2019 12:30 Riethoven JO15-1G Maarheeze JO15-1 36840 2-1
C 02-11-2019 11:15 Rood Wit V JO15-2G ST Casteren / Netersel JO15-1 38084 3-7
C 02-11-2019 12:45 SV Budel JO15-3 Marvilde JO15-2 35644 0-2
C 02-11-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 UNA JO15-3G 35890 11-2
C 02-11-2019 12:45 Oirschot Vooruit JO15-2 Waalre JO15-1 88480 1-2
C 02-11-2019 12:00 Bergeijk JO15-2 DBS JO15-6 92035 1-4
C 26-10-2019 12:45 UNA JO15-3G ST Casteren / Netersel JO15-1 35991 0-14
C 26-10-2019 13:00 Waalre JO15-1 RKSV Heeze JO15-2 37535 8-0
C 26-10-2019 13:30 Maarheeze JO15-1 SV Budel JO15-3 35846 0-1
C 26-10-2019 12:15 DBS JO15-6 Riethoven JO15-1G 37761 0-7
C 26-10-2019 13:00 Rood Wit V JO15-2G Bergeijk JO15-2 92034 9-3
C 26-10-2019 12:30 Marvilde JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 88479 2-3
C 19-10-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 Bergeijk JO15-2 92031 10-0
C 12-10-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 RKSV Heeze JO15-2 92032 0-7
C 05-10-2019 12:30 Riethoven JO15-1G Waalre JO15-1 36180 5-1
C 05-10-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 Marvilde JO15-2 92033 1-6
C 05-10-2019 11:30 Best Vooruit JO15-4 FC Eindhoven AV JO15-4M 36504 0-0
C 05-10-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 RPC JO15-3 37753 0-0
C 05-10-2019 12:30 SV Unitas'59 JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-2 36337 0-0
C 05-10-2019 12:45 Braakhuizen JO15-2 WODAN JO15-2 35552 0-0
C 05-10-2019 13:00 Brabantia JO15-2 DBS JO15-5 37216 0-0
C 05-10-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 Acht JO15-2 35851 0-0
C 05-10-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 DBS JO15-6 36923 0-8
C 05-10-2019 12:30 ZSC JO15-1 Marvilde JO15-2 37562 0-0
C 05-10-2019 12:45 SV Budel JO15-3 UNA JO15-3G 36675 10-0
C 05-10-2019 13:45 Oirschot Vooruit JO15-2 Rood Wit V JO15-2G 88478 4-2
C 05-10-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 Maarheeze JO15-1 35786 2-2
C 28-09-2019 13:00 FC Eindhoven AV JO15-4M Acht JO15-2 36218 0-0
C 28-09-2019 12:45 Braakhuizen JO15-2 Brabantia JO15-2 38030 0-0
C 28-09-2019 13:00 Waalre JO15-1 UNA JO15-3G 36041 8-1
C 28-09-2019 12:30 SV Unitas'59 JO15-4 Best Vooruit JO15-4 37733 0-0
C 28-09-2019 12:15 DBS JO15-5 RPC JO15-3 37103 0-0
C 28-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-3 36076 0-0
C 28-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Riethoven JO15-1G 88477 1-2
C 28-09-2019 12:30 ZSC JO15-1 RKSV Heeze JO15-2 35520 0-0
C 28-09-2019 12:15 DBS JO15-6 Maarheeze JO15-1 36640 2-4
C 28-09-2019 11:15 Rood Wit V JO15-2G SV Budel JO15-3 37626 8-5
C 28-09-2019 13:00 WODAN JO15-2 RKSV Nuenen JO15-4 36613 0-0
C 21-09-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 Braakhuizen JO15-2 35918 0-0
C 21-09-2019 12:45 Acht JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 37060 0-0
C 21-09-2019 13:00 Brabantia JO15-2 SV Unitas'59 JO15-4 37302 0-0
C 21-09-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-3 DBS JO15-5 35982 0-0
C 21-09-2019 13:00 RPC JO15-3 FC Eindhoven AV JO15-4M 35529 0-0
C 21-09-2019 11:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 ZSC JO15-1 37952 0-0
C 21-09-2019 12:30 Riethoven JO15-1G Marvilde JO15-2 37969 12-1
C 21-09-2019 12:45 SV Budel JO15-3 DBS JO15-6 37998 1-8
C 21-09-2019 13:30 Maarheeze JO15-1 Waalre JO15-1 36227 3-0
C 21-09-2019 11:30 Best Vooruit JO15-4 WODAN JO15-2 36067 0-0
C 21-09-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 88476 0-5
C 21-09-2019 12:45 UNA JO15-3G Rood Wit V JO15-2G 35741 2-13
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-2 8858 3-3
B 14-09-2019 12:15 DBS JO15-5 Wilhelmina Boys JO15-2G 8995 1-7
B 07-09-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO15-2G Oirschot Vooruit JO15-2 8721 11-0
B 07-09-2019 12:15 DBS JO15-5 Best Vooruit JO15-3 8568 1-7
B 31-08-2019 11:30 Best Vooruit JO15-3 Wilhelmina Boys JO15-2G 8283 2-4
B 31-08-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-2 DBS JO15-5 8393 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Riethoven JO15-1G 10 10 0 0 30 88 6 82 0
2 ST Casteren / Netersel JO15-1 9 7 1 1 22 52 11 41 0
3 Maarheeze JO15-1 10 7 1 2 22 41 11 30 0
4 DBS JO15-6 10 6 0 4 18 48 26 22 0
5 Oirschot Vooruit JO15-2 10 6 0 4 18 39 17 22 0
6 Rood Wit V JO15-2G 10 6 0 4 18 56 39 17 0
7 Waalre JO15-1 10 5 0 5 15 39 28 11 0
8 Marvilde JO15-2 9 4 0 5 12 26 42 -16 0
9 SV Budel JO15-3 9 3 0 6 9 23 37 -14 0
10 RKSV Heeze JO15-2 9 2 0 7 6 23 54 -31 0
11 Bergeijk JO15-2 10 1 0 9 3 11 70 -59 0
12 UNA JO15-3G 10 0 0 10 0 10 115 -105 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO15-2 3 3 0 0 9 22 3 19 0
2 Best Vooruit JO15-3 3 1 1 1 4 12 8 4 0
3 DBS JO15-5 3 1 0 2 3 5 16 -11 0
4 Oirschot Vooruit JO15-2 3 0 1 2 1 5 17 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 11 10 1 0 31 50 6 44 0
2 RKSV Heeze JO15-1 11 9 1 1 28 42 19 23 0
3 Bergeijk JO15-1 11 7 2 2 23 33 16 17 0
4 Braakhuizen JO15-1 11 7 1 3 22 34 15 19 0
5 Beerse Boys JO15-1 11 7 1 3 22 28 25 3 0
6 Oirschot Vooruit JO15-2 11 3 4 4 13 27 26 1 0
7 Marvilde JO15-1 11 3 3 5 12 24 24 0 0
8 DOSL JO15-1 11 2 4 5 10 22 34 -12 0
9 Hapert JO15-1 11 2 2 7 8 25 50 -25 0
10 RKVVO JO15-2 11 1 3 7 6 22 36 -14 0
11 SV Valkenswaard JO15-2 11 1 3 7 6 15 38 -23 0
12 EMK JO15-1 11 1 1 9 4 15 48 -33 0

Training

Berichten



Terug naar boven