0229 Onder 15 competitie (voorjaar A-cat)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-1

Teamleden

Spelers
Roy Ambting        
Coen Erven        
Marijn van Hees        
Mike van Kampen        
Hessel Kemps        
Kjel Latour        
Milan Neele        
Daan Neggers        
Chiem Pax        
Morris Peijnenborgh        
Lennard Plukker        
Tycho Schijvens        
Kas Smetsers        
Feie Verouden        
 
Overige teamleden
Thijs Van Dongen Trainer
Simon Plukker Trainer
Stefan der Kinderen Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 13:00 RPC JO15-1 Dommelen JO15-1G
C 18-04-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO15-1G EFC JO15-1
C 18-04-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 Bladella JO15-1
C 18-04-2020 13:00 WODAN JO15-1 Rood Wit V JO15-1
C 18-04-2020 13:15 SBC JO15-1 SV Budel JO15-1
C 18-04-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 ODC JO15-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 13:15 SBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen 103715
C 28-03-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 SV Budel JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen 103808
V 21-03-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Best V JO15-1
C 14-03-2020 13:00 Bladella JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 F. (Frank) Krekels 103721
C 07-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-1G H.M.J. (Harrie) Theelen 103782 1 - 4
C 15-02-2020 13:00 WODAN JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 JJ (Johan) Konings 103651 1 - 1
C 08-02-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 Rood Wit V JO15-1 R.F.A. (Ruben) Strik 103677 5 - 1
C 01-02-2020 13:00 RPC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Abdul) Azghiri 103644 1 - 0
V 25-01-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Audacia JO15-1 Jan de Groot (Scheidsrechter)
V 18-01-2020 13:00 Dommelen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1
V 11-01-2020 11:30 Oirschot Vooruit JO15-1 EFC JO15-1 Aron van Beers (Scheidsrechter) 0-2
C 14-12-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 ODC JO15-1G A. Berkers 35384 2 - 0
C 07-12-2019 13:15 SBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Abdul) Azghiri 35218 3 - 4
C 30-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 Emplina JO15-1 Afgeschermd 35164 4 - 2
C 23-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 Margriet JO15-1 M.M.J. (Michel) de Munnik 35191 3 - 2
C 16-11-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 C.L. (Chiem) Kuunders 35407 3 - 1
C 09-11-2019 11:15 Theole JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 A.A. (Anne) Heijboer 35266 1 - 4
B 05-11-2019 18:30 Beloften PSV Oirschot Vooruit JO15-1 A. (Adnan) Basri 92508 3 - 0
C 02-11-2019 12:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 L.M. (Luca) Versteegen 35420 5 - 3
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 J.A. (John) Swaans 35176 3 - 1
V 15-10-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO15-1 sc Irene 8 - 2
C 05-10-2019 12:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 A. (Abdul) Azghiri 35240 3 - 6
C 28-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-1 J. (Jan) Jakobs 35426 0 - 4
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 B.V.V. JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen… (+1) 35298 1 - 3
B 14-09-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 M.J.A.J.M. (Mark) Heerkens 8810 1 - 5
B 07-09-2019 12:00 ODC JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 S. (Stefan) der Kinderen 8613 2 - 3
B 31-08-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Hilvaria JO15-1 J. (Jelle) van den Corput 8394 4 - 2
V 24-08-2019 12:30 EFC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 13:15 SBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 103715 0-0
C 04-04-2020 13:00 Dommelen JO15-1G WODAN JO15-1 103758 0-0
C 04-04-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 RPC JO15-1 103812 0-0
C 04-04-2020 13:00 Bladella JO15-1 Rood Wit V JO15-1 103707 0-0
C 04-04-2020 12:45 EFC JO15-1 ODC JO15-1G 103750 0-0
C 04-04-2020 12:45 SV Budel JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-1G 103789 0-0
C 31-03-2020 19:00 WODAN JO15-1 EFC JO15-1 103699 0-0
C 28-03-2020 13:00 Rood Wit V JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1 103679 0-0
C 28-03-2020 13:00 RPC JO15-1 Bladella JO15-1 103712 0-0
C 28-03-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO15-1G SBC JO15-1 103670 0-0
C 28-03-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 SV Budel JO15-1 103808 0-0
C 28-03-2020 13:30 ODC JO15-1G Dommelen JO15-1G 103702 0-0
C 21-03-2020 12:45 SV Budel JO15-1 EFC JO15-1 103776 0-0
C 14-03-2020 11:00 EFC JO15-1 SBC JO15-1 103690 0-0
C 14-03-2020 13:00 Bladella JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 103721 0-0
C 14-03-2020 13:00 Rood Wit V JO15-1 RPC JO15-1 103648 0-0
C 14-03-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO15-1G WODAN JO15-1 103725 0-0
C 14-03-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 ODC JO15-1G 103676 0-0
C 14-03-2020 13:00 Dommelen JO15-1G SV Budel JO15-1 103686 0-0
C 07-03-2020 13:30 ODC JO15-1G Bladella JO15-1 103795 4-5
C 07-03-2020 12:30 Oirschot Vooruit JO15-1 FC Eindhoven AV JO15-1G 103782 1-4
C 07-03-2020 13:15 SBC JO15-1 Rood Wit V JO15-1 103819 2-3
C 07-03-2020 13:00 Dommelen JO15-1G Wilhelmina Boys JO15-1 103718 1-1
C 07-03-2020 13:00 RPC JO15-1 WODAN JO15-1 103663 2-2
C 15-02-2020 12:00 EFC JO15-1 Dommelen JO15-1G 103646 1-0
C 15-02-2020 13:00 Rood Wit V JO15-1 ODC JO15-1G 103710 1-0
C 15-02-2020 13:00 Bladella JO15-1 SBC JO15-1 103675 6-2
C 15-02-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 SV Budel JO15-1 103631 2-0
C 15-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO15-1G RPC JO15-1 103723 3-4
C 15-02-2020 13:00 WODAN JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 103651 1-1
C 08-02-2020 12:45 SV Budel JO15-1 WODAN JO15-1 103785 1-0
C 08-02-2020 12:45 EFC JO15-1 Bladella JO15-1 103793 4-0
C 08-02-2020 13:00 Dommelen JO15-1G FC Eindhoven AV JO15-1G 103639 3-4
C 08-02-2020 13:15 SBC JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1 103780 0-2
C 08-02-2020 13:30 ODC JO15-1G RPC JO15-1 103726 7-4
C 08-02-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 Rood Wit V JO15-1 103677 5-1
C 01-02-2020 13:00 Rood Wit V JO15-1 SV Budel JO15-1 103645 1-3
C 01-02-2020 13:00 WODAN JO15-1 SBC JO15-1 103797 3-0
C 01-02-2020 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 EFC JO15-1 103794 0-0
C 01-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO15-1G ODC JO15-1G 103627 4-2
C 01-02-2020 13:00 RPC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 103644 1-0
C 01-02-2020 13:00 Bladella JO15-1 Dommelen JO15-1G 103709 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2019 19:00 SBC JO15-1 Emplina JO15-1 35351 1-2
C 14-12-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 ODC JO15-1G 35384 2-0
C 14-12-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 35301 3-0
C 14-12-2019 10:45 FC Engelen JO15-1 B.V.V. JO15-1 35137 1-2
C 14-12-2019 11:30 Zwaluw VFC JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 35180 0-1
C 14-12-2019 11:15 Theole JO15-1 Margriet JO15-1 35404 2-1
C 07-12-2019 10:15 Nivo Sparta JO15-1 B.V.V. JO15-1 35181 1-10
C 07-12-2019 11:30 Emplina JO15-1 Theole JO15-1 35265 1-2
C 07-12-2019 13:00 Margriet JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 35453 2-4
C 07-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 FC Engelen JO15-1 35398 0-3
C 07-12-2019 13:15 SBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 35218 3-4
C 07-12-2019 13:30 ODC JO15-1G Wilhelmina Boys JO15-1 35165 1-3
C 30-11-2019 11:15 Theole JO15-1 SBC JO15-1 35202 5-1
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1 35383 2-1
C 30-11-2019 12:00 B.V.V. JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 35282 2-0
C 30-11-2019 13:15 FC Engelen JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 35349 0-1
C 30-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 Emplina JO15-1 35164 4-2
C 30-11-2019 13:30 ODC JO15-1G Margriet JO15-1 35344 2-4
C 23-11-2019 11:00 Emplina JO15-1 ODC JO15-1G 35437 1-1
C 23-11-2019 11:15 Theole JO15-1 FC Engelen JO15-1 35248 4-0
C 23-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO15-1 B.V.V. JO15-1 35206 0-3
C 23-11-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 35354 5-0
C 23-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 Margriet JO15-1 35191 3-2
C 23-11-2019 13:15 SBC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 35135 3-1
C 16-11-2019 10:15 Nivo Sparta JO15-1 SBC JO15-1 35362 2-4
C 16-11-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 35407 3-1
C 16-11-2019 12:00 B.V.V. JO15-1 Theole JO15-1 35284 0-0
C 16-11-2019 13:00 Margriet JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1 35417 0-6
C 16-11-2019 13:30 ODC JO15-1G Zwaluw VFC JO15-1 35382 0-5
C 16-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Emplina JO15-1 35211 0-5
C 09-11-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 SBC JO15-1 35156 2-0
C 09-11-2019 12:00 B.V.V. JO15-1 Margriet JO15-1 35416 6-0
C 09-11-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 ODC JO15-1G 35371 1-6
C 09-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO15-1 Emplina JO15-1 35295 2-1
C 09-11-2019 11:15 Theole JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 35266 1-4
C 09-11-2019 10:15 Nivo Sparta JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 35244 3-1
C 02-11-2019 13:00 Margriet JO15-1 FC Engelen JO15-1 35377 1-2
C 02-11-2019 11:00 Emplina JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1 35203 2-2
C 02-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Theole JO15-1 35263 0-5
C 02-11-2019 13:15 SBC JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 35375 5-2
C 02-11-2019 12:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 35420 5-3
C 02-11-2019 13:30 ODC JO15-1G B.V.V. JO15-1 35360 1-7
C 26-10-2019 10:30 Nivo Sparta JO15-1 Margriet JO15-1 35168 7-3
C 26-10-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 SBC JO15-1 35194 2-2
C 26-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO15-1 Theole JO15-1 35162 4-2
C 26-10-2019 12:00 B.V.V. JO15-1 Emplina JO15-1 35359 7-3
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 35176 3-1
C 26-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 ODC JO15-1G 35234 6-5
C 05-10-2019 11:00 Emplina JO15-1 FC Engelen JO15-1 35287 3-1
C 05-10-2019 11:15 Theole JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1 35389 1-1
C 05-10-2019 12:00 ODC JO15-1G Nivo Sparta JO15-1 35171 5-3
C 05-10-2019 13:00 Margriet JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 35319 6-1
C 05-10-2019 13:15 SBC JO15-1 B.V.V. JO15-1 35221 3-3
C 05-10-2019 12:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 35240 3-6
C 28-09-2019 10:15 Nivo Sparta JO15-1 Theole JO15-1 35339 2-3
C 28-09-2019 11:30 FC Engelen JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 35435 1-3
C 28-09-2019 12:00 B.V.V. JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1 35308 7-0
C 28-09-2019 13:00 Margriet JO15-1 Emplina JO15-1 35175 0-3
C 28-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-1 35426 0-4
C 28-09-2019 13:30 ODC JO15-1G SBC JO15-1 35169 3-2
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO15-1 B.V.V. JO15-1 35298 1-3
C 21-09-2019 13:15 SBC JO15-1 Margriet JO15-1 35280 3-0
C 21-09-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1 FC Engelen JO15-1 35241 2-2
C 21-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 35337 8-0
C 21-09-2019 11:15 Theole JO15-1 ODC JO15-1G 35322 2-5
C 21-09-2019 11:00 Emplina JO15-1 Nivo Sparta JO15-1 35369 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 05-11-2019 18:30 Beloften PSV Oirschot Vooruit JO15-1 92508 3-0
B 14-09-2019 13:00 Hilvaria JO15-1 ODC JO15-1G 8984 3-5
B 14-09-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 8810 1-5
B 07-09-2019 12:00 ODC JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 8613 2-3
B 07-09-2019 13:45 Hilvaria JO15-1 Jong Brabant JO15-1 8557 1-1
B 31-08-2019 13:00 Jong Brabant JO15-1 ODC JO15-1G 8239 2-3
B 31-08-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Hilvaria JO15-1 8394 4-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven AV JO15-1G 4 3 0 1 9 15 10 5 0
2 Bladella JO15-1 4 3 0 1 9 14 10 4 0
3 Wilhelmina Boys JO15-1 4 2 2 0 8 5 1 4 0
4 EFC JO15-1 3 2 1 0 7 5 0 5 0
5 RPC JO15-1 4 2 1 1 7 11 12 -1 0
6 SV Budel JO15-1 3 2 0 1 6 4 3 1 0
7 Rood Wit V JO15-1 4 2 0 2 6 6 10 -4 0
8 WODAN JO15-1 4 1 2 1 5 6 4 2 0
9 Oirschot Vooruit JO15-1 4 1 1 2 4 7 7 0 0
10 ODC JO15-1G 4 1 0 3 3 13 14 -1 0
11 Dommelen JO15-1G 4 0 1 3 1 4 9 -5 0
12 SBC JO15-1 4 0 0 4 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 B.V.V. JO15-1 11 9 2 0 29 50 10 40 0
2 Zwaluw VFC JO15-1 11 8 0 3 24 36 19 17 0
3 Wilhelmina Boys JO15-1 11 6 3 2 21 28 16 12 0
4 Oirschot Vooruit JO15-1 11 7 0 4 21 32 26 6 0
5 Theole JO15-1 11 6 2 3 20 27 19 8 0
6 Emplina JO15-1 11 5 2 4 17 28 21 7 0
7 SBC JO15-1 11 4 2 5 14 27 26 1 0
8 ODC JO15-1G 11 4 1 6 13 29 36 -7 0
9 Nivo Sparta JO15-1 11 4 0 7 12 24 41 -17 0
10 FC Engelen JO15-1 11 3 2 6 11 16 25 -9 0
11 Margriet JO15-1 11 2 0 9 6 19 39 -20 0
12 OJC ROSMALEN JO15-2 11 1 0 10 3 9 47 -38 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beloften PSV 1 1 0 0 3 3 0 3 0
2 Oirschot Vooruit JO15-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0

Training

Berichten



Terug naar boven