0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-4

Teamleden

Spelers
Manu Jake Aerts        
Amr Alhallak Tunbur        
Joeri Berben        
Maarten Boeljon        
Mathijs van Gerven        
Rick Heijmans        
Luca Hezemans        
Koen de Jong        
Bram van de Lest        
Jurre van Overbeek        
Sjoerd Rijnen        
Jens van Rulo        
Rik van de Sande        
Joost Verouden        
Thijn van den Wittenboer        
 
Overige teamleden
Corwin Heijmans Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-10-2019 19:45 SBC JO17-5G UNA JO17-2G
C 24-10-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Best Vooruit JO17-3
C 26-10-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-3 SBC JO17-5G
C 26-10-2019 15:00 RKVVO JO17-3 Best Vooruit JO17-3
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-3
C 26-10-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4
C 26-10-2019 14:15 DBS JO17-5 Bladella JO17-3
C 26-10-2019 12:45 UNA JO17-2G Spoordonkse Boys JO17-1
C 02-11-2019 15:15 SBC JO17-5G ST DEES/Vessem JO17-1
C 02-11-2019 15:00 Bladella JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-5
C 02-11-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 SV Unitas'59 JO17-3
C 02-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 DBS JO17-5
C 02-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 RKVVO JO17-3
C 02-11-2019 14:45 Best Vooruit JO17-3 UNA JO17-2G
C 09-11-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4
C 09-11-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Bladella JO17-3
C 09-11-2019 14:30 RKVVO JO17-3 Beerse Boys JO17-3
C 09-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3
C 09-11-2019 14:15 DBS JO17-5 Best Vooruit JO17-3
C 09-11-2019 13:55 UNA JO17-2G Wilhelmina Boys JO17-5
C 16-11-2019 13:00 Bladella JO17-3 SV Unitas'59 JO17-3
C 16-11-2019 13:00 Best Vooruit JO17-3 SBC JO17-5G
C 16-11-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 DBS JO17-5
C 16-11-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 ST DEES/Vessem JO17-1
C 16-11-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 UNA JO17-2G
C 16-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 RKVVO JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 15:00 UNA JO17-2G Bladella JO17-3 33540 0-0
C 19-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 SBC JO17-5G 33590 1-12
C 19-10-2019 14:30 RKVVO JO17-3 DBS JO17-5 32129 0-0
C 19-10-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 ST DEES/Vessem JO17-1 34075 2-7
C 19-10-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 31712 1-7
C 05-10-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 33620 4-3
C 05-10-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 DBS JO17-5 32459 10-2
C 05-10-2019 15:30 Spoordonkse Boys JO17-1 SV Unitas'59 JO17-3 33312 2-3
C 05-10-2019 15:00 Bladella JO17-3 RKVVO JO17-3 32571 6-1
C 05-10-2019 13:45 Oirschot Vooruit JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5 33244 7-2
C 30-09-2019 19:30 RKVVO JO17-3 SV Unitas'59 JO17-3 33011 1-5
C 28-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 DBS JO17-5 32024 5-1
C 28-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Bladella JO17-3 33664 3-7
C 28-09-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 SBC JO17-5G 31981 1-8
C 28-09-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 ST DEES/Vessem JO17-1 32457 0-7
C 28-09-2019 13:00 Best Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 31833 3-2
C 21-09-2019 13:00 Bladella JO17-3 Best Vooruit JO17-3 33967 1-2
C 21-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Spoordonkse Boys JO17-1 31903 1-4
C 21-09-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 RKVVO JO17-3 33706 5-1
C 21-09-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-3 32946 1-0
C 21-09-2019 16:00 SV Unitas'59 JO17-3 UNA JO17-2G 32836 8-1
C 21-09-2019 12:15 DBS JO17-5 Beerse Boys JO17-3 33447 10-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 13:00 Best Vooruit JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 7969 1-2
B 14-09-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-2 Boxtel JO17-3 7831 7-0
B 07-09-2019 13:00 Best Vooruit JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-2 7548 0-10
B 07-09-2019 13:15 Oirschot Vooruit JO17-4 Boxtel JO17-3 7650 0-7
B 31-08-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-4 7265 5-0
B 31-08-2019 13:15 Boxtel JO17-3 Best Vooruit JO17-4 7275 16-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DEES/Vessem JO17-1 4 4 0 0 12 29 5 24 0
2 SBC JO17-5G 3 3 0 0 9 21 2 19 0
3 SV Unitas'59 JO17-3 3 3 0 0 9 16 4 12 0
4 Best Vooruit JO17-3 2 2 0 0 6 5 3 2 0
5 Bladella JO17-3 3 2 0 1 6 14 6 8 0
6 Oirschot Vooruit JO17-4 4 2 0 2 6 17 10 7 0
7 Spoordonkse Boys JO17-1 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
8 DBS JO17-5 3 1 0 2 3 13 18 -5 0
9 Wilhelmina Boys JO17-5 3 1 0 2 3 8 20 -12 0
10 Beerse Boys JO17-3 4 1 0 3 3 10 28 -18 0
11 UNA JO17-2G 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
12 RKVVO JO17-3 3 0 0 3 0 3 16 -13 0
13 Oirschot Vooruit JO17-3 4 0 0 4 0 4 19 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO17-2 3 3 0 0 9 22 0 22 0
2 Boxtel JO17-3 3 2 0 1 6 23 8 15 0
3 Oirschot Vooruit JO17-4 3 1 0 2 3 2 13 -11 0
4 Best Vooruit JO17-4 3 0 0 3 0 2 28 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 JO17-6 10 8 1 1 25 51 11 40 0
2 Spoordonkse Boys JO17-1 10 8 1 1 25 38 11 27 0
3 SBC JO17-4 10 6 1 3 19 35 18 17 0
4 Jong Brabant JO17-3 10 6 0 4 18 41 29 12 0
5 Best Vooruit JO17-4 10 5 2 3 17 26 18 8 0
6 Hilvaria JO17-3 10 5 1 4 16 38 23 15 0
7 Acht JO17-3 10 4 1 5 13 26 29 -3 0
8 Nieuw Woensel JO17-1 10 3 3 4 12 21 27 -6 0
9 Oirschot Vooruit JO17-4 9 2 0 7 6 12 43 -31 0
10 Wodan JO17-4G 9 1 0 8 3 14 35 -21 0
11 Wilhelmina Boys JO17-5G 10 1 0 9 3 7 65 -58 0

Training

Berichten



Terug naar boven