0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-3

Teamleden

Spelers
Sven de Bruin Keeper      
Muath Al Hallaq        
Ahmed Fidaa Ali        
Bas van Beers        
Cody Borghaerts        
Brent Borghaerts        
Sefiyan Galo        
Daan van Gorp        
Rens van Herk        
Jesse Jakobs        
Sim Kamphuis        
Jitse Karel        
Abdulkhadir Mohammed Hassan        
Jesper van de Schoot        
 
Overige teamleden
Berry van de Schoot Teammanager

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO17-3 Best Vooruit JO17-4 102041
C 16-05-2020 15:15 DVS JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 98596
C 09-05-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Rood Wit V JO17-3G 99730
C 18-04-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 RKSV Nuenen JO17-4 99757
C 08-04-2020 19:00 RKVVO JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 99360
C 04-04-2020 15:00 Acht JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 Afgeschermd 99317
C 28-03-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Dommelen JO17-4 98792
C 14-03-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-3 98982
C 07-03-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Beerse Boys JO17-3 D.J.J. (Dennis) Gouka 99095 1 - 8
C 15-02-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-3 B.J.A. (Bjorn) de Proost 102893 3 - 2
C 08-02-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Bergeijk JO17-3 J.M.W. (Jan) de Groot 102938 3 - 2
V 25-01-2020 14:00 Zigo JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3
V 18-01-2020 13:00 Dommelen JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3
V 11-01-2020 vervallen Oirschot Vooruit JO17-3 Braakhuizen JO17-2
C 21-12-2019 12:30 Bladella JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 J.H. (Jan) Mariƫn 32199 9 - 0
C 14-12-2019 13:00 Best Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 G. (Gijs) Weemaes 31777 4 - 1
C 07-12-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-3 DBS JO17-5 ABM (Aron) van Beers… (+1) 33147 3 - 2
C 30-11-2019 15:00 UNA JO17-2G Oirschot Vooruit JO17-3 Afgeschermd 33202
C 23-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 P.P.J. (Paul) Tijs 33857 2 - 9
C 09-11-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 Afgeschermd 32978 13 - 0
C 02-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 RKVVO JO17-3 ABM (Aron) van Beers 32631 1 - 4
C 26-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-3 Afgeschermd 33242 6 - 1
C 19-10-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 N. (Nino) Bogmans 31712 1 - 7
C 05-10-2019 14:30 Beerse Boys JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 S.J.M. (Sam) van Breugel 33620 4 - 3
C 28-09-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 ST DEES/Vessem JO17-1 ABM (Aron) van Beers 32457 0 - 7
C 21-09-2019 15:15 SBC JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-3 Afgeschermd 32946 1 - 0
B 14-09-2019 14:30 ST Netersel / Casteren JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-3 T. (Twan) Daemen 7928 18 - 0
B 07-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-3 RKDSV/ EDN'56 JO17-2 W. (Wil) Borghaerts 7651 2 - 1
B 31-08-2019 14:30 Beerse Boys JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 J.J.F.M. (Jan) van Beers 7219 11 - 1
V 24-08-2019 14:30 EFC JO17-3G Oirschot Vooruit JO17-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 15:00 RKVVO JO17-3 Dommelen JO17-4 102671 0-0
C 23-05-2020 14:45 Bergeijk JO17-3 DVS JO17-3 98620 0-0
C 23-05-2020 14:30 Beerse Boys JO17-3 Rood Wit V JO17-3G 101701 0-0
C 23-05-2020 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 Acht JO17-3 98891 0-0
C 23-05-2020 11:30 SV Valkenswaard JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5 102972 0-0
C 16-05-2020 11:15 Rood Wit V JO17-3G SV Valkenswaard JO17-4 99523 0-0
C 16-05-2020 13:00 Dommelen JO17-4 RKSV Nuenen JO17-4 98893 0-0
C 16-05-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Beerse Boys JO17-3 102743 0-0
C 16-05-2020 14:30 Acht JO17-3 RKVVO JO17-3 101676 0-0
C 16-05-2020 15:15 DVS JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 98596 0-0
C 09-05-2020 13:00 Dommelen JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5 98543 0-0
C 09-05-2020 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 SV Valkenswaard JO17-4 100949 0-0
C 09-05-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Rood Wit V JO17-3G 99730 0-0
C 09-05-2020 14:45 Bergeijk JO17-3 Beerse Boys JO17-3 99013 0-0
C 09-05-2020 15:15 DVS JO17-3 Acht JO17-3 99260 0-0
C 18-04-2020 11:15 Rood Wit V JO17-3G Wilhelmina Boys JO17-5 102397 0-0
C 18-04-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 RKSV Nuenen JO17-4 99757 0-0
C 18-04-2020 15:00 Acht JO17-3 Dommelen JO17-4 99532 0-0
C 18-04-2020 15:00 RKVVO JO17-3 DVS JO17-3 102023 0-0
C 18-04-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-4 Bergeijk JO17-3 98474 0-0
C 08-04-2020 19:00 RKVVO JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 99360 0-0
C 04-04-2020 11:15 Rood Wit V JO17-3G RKVVO JO17-3 98655 0-0
C 04-04-2020 13:00 Dommelen JO17-4 Beerse Boys JO17-3 102817 0-0
C 04-04-2020 15:00 Acht JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 99317 0-0
C 04-04-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Bergeijk JO17-3 102275 0-0
C 04-04-2020 15:15 DVS JO17-3 SV Valkenswaard JO17-4 100000 0-0
C 28-03-2020 15:00 RKVVO JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-5 99456 0-0
C 28-03-2020 14:45 Bergeijk JO17-3 Rood Wit V JO17-3G 99544 0-0
C 28-03-2020 14:30 Beerse Boys JO17-3 Acht JO17-3 102111 0-0
C 28-03-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Dommelen JO17-4 98792 0-0
C 28-03-2020 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 DVS JO17-3 100411 0-0
C 21-03-2020 14:30 Beerse Boys JO17-3 RKVVO JO17-3 99463 0-0
C 21-03-2020 14:45 Bergeijk JO17-3 Dommelen JO17-4 99269 0-0
C 21-03-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 DVS JO17-3 100843 0-0
C 21-03-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-4 Acht JO17-3 100126 0-0
C 14-03-2020 15:15 DVS JO17-3 Dommelen JO17-4 99007 0-0
C 14-03-2020 13:00 Rood Wit V JO17-3G RKSV Nuenen JO17-4 100928 0-0
C 14-03-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-3 98982 0-0
C 14-03-2020 14:30 Beerse Boys JO17-3 SV Valkenswaard JO17-4 98470 0-0
C 14-03-2020 13:00 Best Vooruit JO17-4 Acht JO17-3 101696 0-0
C 14-03-2020 14:45 Bergeijk JO17-3 RKVVO JO17-3 100170 0-0
C 07-03-2020 15:15 DVS JO17-3 Rood Wit V JO17-3G 100762 1-3
C 07-03-2020 13:00 Dommelen JO17-4 Best Vooruit JO17-4 100810 0-0
C 07-03-2020 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5 99703 3-4
C 07-03-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Beerse Boys JO17-3 99095 1-8
C 07-03-2020 15:00 Acht JO17-3 Bergeijk JO17-3 98607 2-1
C 07-03-2020 15:00 RKVVO JO17-3 SV Valkenswaard JO17-4 102019 3-1
C 29-02-2020 13:00 Rood Wit V JO17-3G Best Vooruit JO17-4 101669 0-0
C 29-02-2020 15:15 DVS JO17-3 Beerse Boys JO17-3 99062 0-0
C 15-02-2020 13:00 Rood Wit V JO17-3G Dommelen JO17-4 100480 5-1
C 15-02-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-3 102893 3-2
C 15-02-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5 Acht JO17-3 100492 2-2
C 15-02-2020 14:45 Bergeijk JO17-3 RKSV Nuenen JO17-4 98552 1-1
C 15-02-2020 14:45 Best Vooruit JO17-4 DVS JO17-3 99101 0-0
C 08-02-2020 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 RKVVO JO17-3 101428 0-4
C 08-02-2020 13:00 Dommelen JO17-4 SV Valkenswaard JO17-4 100760 1-0
C 08-02-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Bergeijk JO17-3 102938 3-2
C 08-02-2020 15:00 Acht JO17-3 Rood Wit V JO17-3G 98568 1-2
C 08-02-2020 13:00 Best Vooruit JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5 100317 1-6
C 01-02-2020 14:30 Beerse Boys JO17-3 RKSV Nuenen JO17-4 99644 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Beerse Boys JO17-2 RKDSV/ EDN'56 JO17-2 7784 7-0
B 14-09-2019 14:30 ST Netersel / Casteren JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-3 7928 18-0
B 07-09-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-3 RKDSV/ EDN'56 JO17-2 7651 2-1
B 07-09-2019 14:30 ST Netersel / Casteren JO17-1 Beerse Boys JO17-2 7506 3-3
B 31-08-2019 14:30 Beerse Boys JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 7219 11-1
B 31-08-2019 14:30 RKDSV/ EDN'56 JO17-2 ST Netersel / Casteren JO17-1 7393 1-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO17-3 12 12 0 0 36 63 12 51 0
2 ST DEES/Vessem JO17-1 11 10 0 1 30 70 21 49 0
3 SV Unitas'59 JO17-3 11 9 0 2 27 65 15 50 0
4 Bladella JO17-3 11 7 1 3 22 36 25 11 0
5 SBC JO17-5G 12 7 1 4 22 41 31 10 0
6 Spoordonkse Boys JO17-1 11 7 0 4 21 62 23 39 0
7 UNA JO17-2G 10 4 1 5 13 33 34 -1 0
8 RKVVO JO17-3 11 3 2 6 11 27 43 -16 0
9 Beerse Boys JO17-3 12 3 0 9 9 22 83 -61 0
10 Oirschot Vooruit JO17-4 11 2 1 8 7 22 31 -9 0
11 Wilhelmina Boys JO17-5 11 2 0 9 6 24 64 -40 0
12 DBS JO17-5 10 1 2 7 5 25 54 -29 0
13 Oirschot Vooruit JO17-3 11 1 0 10 3 12 66 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit V JO17-3G 3 3 0 0 9 10 3 7 0
2 Beerse Boys JO17-3 2 2 0 0 6 13 2 11 0
3 RKVVO JO17-3 2 2 0 0 6 7 1 6 0
4 Wilhelmina Boys JO17-5 2 1 1 0 4 6 5 1 0
5 Acht JO17-3 3 1 1 1 4 5 5 0 0
6 Dommelen JO17-4 2 1 0 1 3 2 5 -3 0
7 SV Valkenswaard JO17-4 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
8 Oirschot Vooruit JO17-3 3 1 0 2 3 6 13 -7 0
9 Bergeijk JO17-3 3 0 1 2 1 4 6 -2 0
10 RKSV Nuenen JO17-4 4 0 1 3 1 5 14 -9 0
11 DVS JO17-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Netersel / Casteren JO17-1 3 2 1 0 7 28 4 24 0
2 Beerse Boys JO17-2 3 2 1 0 7 21 4 17 0
3 Oirschot Vooruit JO17-3 3 1 0 2 3 3 30 -27 0
4 ST EDN'56/RKDSV JO17-2 3 0 0 3 0 2 16 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven