0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-2

Teamleden

Spelers
Siebe Berben        
Teun van den Boomen        
Kees de Bresser        
Ruud Bressers        
Sil de Bruin        
Jip van Brunschot        
Daan Claassen        
Thijs Claassen        
Bart Cox        
Sam Fasen        
Stijn van Gisbergen        
Raef Gloudemans        
Jurre van Hees        
Huub Hoffmans        
Daan Janssen        
Mickey de Kort        
Sam van Lent        
Yoran Lips        
Tuur Louwers        
Gijs Neggers        
Stijn van Nunen        
Roemer van den Oord        
Rik Roestenberg        
Noël Ruijl        
Jesse van der Sande        
Michael Scott        
Dirk Smits        
Stijn van Straten        
Pierre van Tilburg        
Sam van de Ven        
Stijn Verhoeven        
Max van de Wal        
 
Overige teamleden
Corne Claassen Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Brabantia JO17-2 98900
C 16-05-2020 14:30 S.V. Brandevoort JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 102519
C 09-05-2020 15:00 Geldrop JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 101746
C 18-04-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 100046
C 04-04-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 101938
C 28-03-2020 15:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Rood Wit V JO17-2 101208
C 14-03-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 EMK JO17-1 101653
C 07-03-2020 14:30 Mifano JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 M. (Marcel) van Hoof 102359 5 - 0
C 15-02-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Bladella JO17-2 J.M.W. (Jan) de Groot 102266 0 - 5
C 08-02-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 D.N. (Djorn) van Mierlo 100976 8 - 1
C 01-02-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Beerse Boys JO17-1 J.M.W. (Jan) de Groot 101023 0 - 1
V 25-01-2020 13:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Schijndel/de Wit JO17-2
V 18-01-2020 13:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Dommelen JO17-2
C 21-12-2019 13:15 SBC JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 L.H.B. (Leon) Brans 32085 5 - 4
C 14-12-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 C.F.M. (Kees) Traa 32346 4 - 3
C 07-12-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Hedel JO17-1 C. (Ceriel) Geurts 32806 4 - 3
C 30-11-2019 14:30 Emplina JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 Afgeschermd 31885 3 - 0
C 23-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Audacia JO17-1 J.M.W. (Jan) de Groot 32506 1 - 4
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 ABM (Aron) van Beers 32624 1 - 1
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-2 P. (Peter) Kretschmann 33264 0 - 2
C 02-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 ODC JO17-2 J.M.W. (Jan) de Groot 34006 1 - 7
C 26-10-2019 14:45 WODAN JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 J. (Jeroen) Heeren 33915 0 - 2
C 19-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Nemelaer JO17-1 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 92275 3 - 2
V 12-10-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Rhode JO17-2 1-1
C 05-10-2019 13:15 SCG'18 JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 Afgeschermd 32150 3 - 1
C 21-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 R.A.J. (Ruud) Bressers 32513 3 - 6
B 14-09-2019 14:30 Audacia JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 J.D.F.M. (Hans) Richters 7763 5 - 3
B 07-09-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 R. (Raef) Gloudemans 7637 2 - 2
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 EDN '56 / RKDSV JO17-1 J.M. (Jan) van den Boomen 7369 2 - 0
V 24-08-2019 12:30 FC Tilburg JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 WODAN JO17-2 31664 2-0
C 21-12-2019 13:15 SBC JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 32085 5-4
C 21-12-2019 12:30 Nemelaer JO17-1 SCG'18 JO17-1 92283 3-2
C 21-12-2019 13:00 Hedel JO17-1 Emplina JO17-2 33178 4-4
C 19-12-2019 19:30 Best Vooruit JO17-2 ODC JO17-2 33163 5-3
C 14-12-2019 12:45 Nemelaer JO17-1 Emplina JO17-2 92282 0-0
C 14-12-2019 14:30 Audacia JO17-1 ODC JO17-2 33785 6-2
C 14-12-2019 14:30 Hedel JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 31696 1-2
C 14-12-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Best Vooruit JO17-2 32356 1-3
C 14-12-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 32346 4-3
C 14-12-2019 15:15 SBC JO17-2 SCG'18 JO17-1 33492 2-4
C 11-12-2019 19:15 Haarsteeg JO17-2 Audacia JO17-1 32732 3-5
C 07-12-2019 12:15 ODC JO17-2 Emplina JO17-2 31978 5-0
C 07-12-2019 15:15 SCG'18 JO17-1 Helvoirt JO17-1 32483 1-1
C 07-12-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Hedel JO17-1 32806 4-3
C 07-12-2019 14:45 WODAN JO17-2 Audacia JO17-1 33446 1-2
C 07-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Nemelaer JO17-1 92281 1-1
C 07-12-2019 15:15 SBC JO17-2 Haarsteeg JO17-2 32715 3-1
C 03-12-2019 19:00 WODAN JO17-2 SCG'18 JO17-1 33428 2-0
C 30-11-2019 12:45 Nemelaer JO17-1 SBC JO17-2 92280 3-1
C 30-11-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 WODAN JO17-2 33804 2-2
C 30-11-2019 13:00 Hedel JO17-1 Best Vooruit JO17-2 32119 1-1
C 30-11-2019 14:30 Emplina JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 31885 3-0
C 30-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 ODC JO17-2 32164 2-0
C 30-11-2019 14:30 Audacia JO17-1 SCG'18 JO17-1 32640 5-2
C 23-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Audacia JO17-1 32506 1-4
C 23-11-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 SBC JO17-2 31608 3-1
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Helvoirt JO17-1 33720 2-0
C 23-11-2019 13:30 ODC JO17-2 Nemelaer JO17-1 92279 4-2
C 23-11-2019 13:00 Hedel JO17-1 Haarsteeg JO17-2 32478 0-3
C 16-11-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 Hedel JO17-1 92278 1-1
C 16-11-2019 14:45 WODAN JO17-2 ODC JO17-2 33991 0-1
C 16-11-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Haarsteeg JO17-2 31769 4-2
C 16-11-2019 15:00 SCG'18 JO17-1 Emplina JO17-2 33957 3-3
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 32624 1-1
C 16-11-2019 15:15 SBC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 31614 0-1
C 09-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Nemelaer JO17-1 92277 1-2
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-2 33264 0-2
C 09-11-2019 15:00 Best Vooruit JO17-2 Audacia JO17-1 33173 4-1
C 09-11-2019 15:00 Emplina JO17-2 WODAN JO17-2 33542 3-1
C 09-11-2019 13:00 Hedel JO17-1 Helvoirt JO17-1 32955 2-2
C 09-11-2019 12:15 ODC JO17-2 SCG'18 JO17-1 33893 4-1
C 02-11-2019 12:45 Nemelaer JO17-1 Best Vooruit JO17-2 92276 2-2
C 02-11-2019 13:15 SCG'18 JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 33079 3-1
C 02-11-2019 14:30 Audacia JO17-1 Hedel JO17-1 31958 1-2
C 02-11-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Emplina JO17-2 31641 2-2
C 02-11-2019 15:15 SBC JO17-2 WODAN JO17-2 32077 2-1
C 02-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 ODC JO17-2 34006 1-7
C 26-10-2019 12:15 ODC JO17-2 Helvoirt JO17-1 33256 2-6
C 26-10-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 Haarsteeg JO17-2 32231 5-2
C 26-10-2019 13:00 Hedel JO17-1 SBC JO17-2 33688 2-0
C 26-10-2019 14:45 WODAN JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 33915 0-2
C 26-10-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 SCG'18 JO17-1 32041 1-3
C 26-10-2019 15:00 Emplina JO17-2 Audacia JO17-1 33108 0-7
C 19-10-2019 14:30 Emplina JO17-2 SBC JO17-2 31705 7-0
C 19-10-2019 14:30 Audacia JO17-1 Helvoirt JO17-1 32165 4-1
C 19-10-2019 13:45 ODC JO17-2 Hedel JO17-1 33544 4-2
C 19-10-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 31752 2-2
C 19-10-2019 14:45 WODAN JO17-2 Haarsteeg JO17-2 33671 3-0
C 19-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Nemelaer JO17-1 92275 3-2
C 12-10-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Nemelaer JO17-1 92273 0-3
C 05-10-2019 14:30 Audacia JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 32565 3-2
C 05-10-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Emplina JO17-2 31838 0-1
C 05-10-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Best Vooruit JO17-2 32229 4-1
C 05-10-2019 13:15 SCG'18 JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 32150 3-1
C 05-10-2019 15:15 SBC JO17-2 ODC JO17-2 32546 0-9
C 05-10-2019 14:45 Nemelaer JO17-1 WODAN JO17-2 92274 3-1
C 28-09-2019 12:15 ODC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 33089 1-0
C 28-09-2019 14:30 Audacia JO17-1 SBC JO17-2 31563 11-1
C 28-09-2019 15:00 Emplina JO17-2 Best Vooruit JO17-2 32697 2-2
C 28-09-2019 14:45 WODAN JO17-2 Hedel JO17-1 32059 1-2
C 28-09-2019 15:00 SCG'18 JO17-1 Haarsteeg JO17-2 33859 1-0
C 21-09-2019 15:15 SBC JO17-2 Helvoirt JO17-1 32275 2-9
C 21-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Emplina JO17-2 33384 1-2
C 21-09-2019 14:45 Haarsteeg JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 32513 3-6
C 21-09-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 WODAN JO17-2 33627 2-1
C 21-09-2019 14:30 Hedel JO17-1 SCG'18 JO17-1 31948 3-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 15:00 Geldrop JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 102553 0-0
C 23-05-2020 15:00 Bladella JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 98481 0-0
C 23-05-2020 14:30 Mifano JO17-1 Best Vooruit JO17-2 100028 0-0
C 23-05-2020 14:30 EMK JO17-1 S.V. Brandevoort JO17-2 101150 0-0
C 23-05-2020 14:30 Beerse Boys JO17-1 Rood Wit V JO17-2 100887 0-0
C 23-05-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Brabantia JO17-2 98900 0-0
C 16-05-2020 13:00 Rood Wit V JO17-2 Bladella JO17-2 101798 0-0
C 16-05-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 Beerse Boys JO17-1 101391 0-0
C 16-05-2020 14:30 S.V. Brandevoort JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 102519 0-0
C 16-05-2020 14:45 Best Vooruit JO17-2 Geldrop JO17-2 99193 0-0
C 16-05-2020 14:45 Brabantia JO17-2 EMK JO17-1 102330 0-0
C 16-05-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 Mifano JO17-1 102720 0-0
C 09-05-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 S.V. Brandevoort JO17-2 102316 0-0
C 09-05-2020 14:30 Beerse Boys JO17-1 EMK JO17-1 101721 0-0
C 09-05-2020 14:30 Mifano JO17-1 Brabantia JO17-2 98733 0-0
C 09-05-2020 15:00 Bladella JO17-2 Best Vooruit JO17-2 99403 0-0
C 09-05-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 Rood Wit V JO17-2 100449 0-0
C 09-05-2020 15:00 Geldrop JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 101746 0-0
C 18-04-2020 13:00 Rood Wit V JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 100447 0-0
C 18-04-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Best Vooruit JO17-2 100046 0-0
C 18-04-2020 14:30 EMK JO17-1 Geldrop JO17-2 101346 0-0
C 18-04-2020 14:45 Brabantia JO17-2 S.V. Brandevoort JO17-2 98650 0-0
C 18-04-2020 15:00 Bladella JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 98589 0-0
C 04-04-2020 13:15 Rood Wit V JO17-2 Mifano JO17-1 101601 0-0
C 04-04-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 101938 0-0
C 04-04-2020 14:45 Best Vooruit JO17-2 Beerse Boys JO17-1 102939 0-0
C 04-04-2020 14:45 Brabantia JO17-2 Bladella JO17-2 98401 0-0
C 04-04-2020 14:45 S.V. Brandevoort JO17-2 Geldrop JO17-2 99023 0-0
C 04-04-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 EMK JO17-1 100419 0-0
C 28-03-2020 15:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Rood Wit V JO17-2 101208 0-0
C 28-03-2020 15:00 Geldrop JO17-2 Brabantia JO17-2 101629 0-0
C 28-03-2020 15:00 Bladella JO17-2 S.V. Brandevoort JO17-2 99396 0-0
C 28-03-2020 14:30 Mifano JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-1 100775 0-0
C 28-03-2020 14:30 EMK JO17-1 Best Vooruit JO17-2 98817 0-0
C 28-03-2020 14:30 Beerse Boys JO17-1 SV Valkenswaard JO17-2 99292 0-0
C 21-03-2020 14:30 EMK JO17-1 Rood Wit V JO17-2 101424 0-0
C 21-03-2020 15:00 Geldrop JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 100308 0-0
C 14-03-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 EMK JO17-1 101653 0-0
C 14-03-2020 14:45 Best Vooruit JO17-2 Rood Wit V JO17-2 101839 0-0
C 14-03-2020 14:45 Brabantia JO17-2 Beerse Boys JO17-1 100173 0-0
C 14-03-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 98391 0-0
C 14-03-2020 15:00 Geldrop JO17-2 Bladella JO17-2 100522 0-0
C 14-03-2020 15:30 S.V. Brandevoort JO17-2 Mifano JO17-1 99701 0-0
C 07-03-2020 13:00 Rood Wit V JO17-2 Geldrop JO17-2 99375 1-3
C 07-03-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 Best Vooruit JO17-2 102835 0-0
C 07-03-2020 14:30 Beerse Boys JO17-1 S.V. Brandevoort JO17-2 99078 2-4
C 07-03-2020 14:30 Mifano JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 102359 5-0
C 07-03-2020 15:00 Bladella JO17-2 EMK JO17-1 100098 1-4
C 07-03-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 Brabantia JO17-2 102134 7-2
C 29-02-2020 12:45 Mifano JO17-1 Beerse Boys JO17-1 98424 2-1
C 15-02-2020 14:30 EMK JO17-1 Mifano JO17-1 98823 1-2
C 15-02-2020 14:45 Best Vooruit JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 101116 1-3
C 15-02-2020 14:45 Brabantia JO17-2 FC Eindhoven AV JO17-1 102142 1-3
C 15-02-2020 15:00 Geldrop JO17-2 Beerse Boys JO17-1 98896 3-2
C 15-02-2020 16:35 S.V. Brandevoort JO17-2 Rood Wit V JO17-2 100736 2-0
C 15-02-2020 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Bladella JO17-2 102266 0-5
C 08-02-2020 13:00 Rood Wit V JO17-2 Brabantia JO17-2 100756 1-1
C 08-02-2020 13:00 FC Eindhoven AV JO17-1 EMK JO17-1 100085 3-1
C 08-02-2020 14:30 Beerse Boys JO17-1 Bladella JO17-2 99003 1-3
C 08-02-2020 14:30 Mifano JO17-1 Geldrop JO17-2 101748 8-0
C 08-02-2020 14:45 Best Vooruit JO17-2 S.V. Brandevoort JO17-2 101210 2-1
C 08-02-2020 15:00 SV Valkenswaard JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 100976 8-1
C 01-02-2020 17:00 S.V. Brandevoort JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 99752 5-1
C 01-02-2020 13:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Beerse Boys JO17-1 101023 0-1
C 01-02-2020 15:00 Bladella JO17-2 Mifano JO17-1 101441 5-2
C 01-02-2020 14:45 Brabantia JO17-2 Best Vooruit JO17-2 99077 2-3
C 08-06-2019 13:00 Boxtel JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 152304 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Audacia JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 7763 5-3
B 14-09-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO17-1 Beerse Boys JO17-1 7959 1-1
B 07-09-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 7637 2-2
B 07-09-2019 14:30 EDN '56 / RKDSV JO17-1 Audacia JO17-1 7538 2-1
B 02-09-2019 19:30 Audacia JO17-1 Beerse Boys JO17-1 7199 0-3
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 EDN '56 / RKDSV JO17-1 7369 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO17-1 11 9 0 2 27 49 19 30 0
2 ODC JO17-2 12 8 0 4 24 42 25 17 0
3 Best Vooruit JO17-2 12 5 5 2 20 27 22 5 0
4 SCG'18 JO17-1 12 6 2 4 20 27 26 1 0
5 Emplina JO17-2 11 5 4 2 19 27 25 2 0
6 Helvoirt JO17-1 12 5 4 3 19 35 26 9 0
7 Nemelaer JO17-1 10 5 3 2 18 22 16 6 0
8 OJC ROSMALEN JO17-4 12 5 2 5 17 19 17 2 0
9 Oirschot Vooruit JO17-2 12 5 1 6 16 28 35 -7 0
10 Hedel JO17-1 12 3 4 5 13 23 27 -4 0
11 SBC JO17-2 12 3 0 9 9 17 55 -38 0
12 WODAN JO17-2 12 2 1 9 7 13 21 -8 0
13 Haarsteeg JO17-2 12 2 0 10 6 18 33 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Mifano JO17-1 5 4 0 1 12 19 7 12 0
2 SV Valkenswaard JO17-2 4 3 0 1 9 19 9 10 0
3 Bladella JO17-2 4 3 0 1 9 14 7 7 0
4 S.V. Brandevoort JO17-2 4 3 0 1 9 12 5 7 0
5 FC Eindhoven AV JO17-1 2 2 0 0 6 6 2 4 0
6 Best Vooruit JO17-2 3 2 0 1 6 6 6 0 0
7 Geldrop JO17-2 3 2 0 1 6 6 11 -5 0
8 EMK JO17-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
9 Beerse Boys JO17-1 5 1 0 4 3 7 12 -5 0
10 Rood Wit V JO17-2 3 0 1 2 1 2 6 -4 0
11 Brabantia JO17-2 4 0 1 3 1 6 14 -8 0
12 Oirschot Vooruit JO17-2 4 0 0 4 0 1 19 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO17-1 3 1 2 0 5 6 3 3 0
2 Oirschot Vooruit JO17-2 3 1 1 1 4 7 7 0 0
3 ST RKDSV/EDN '56 JO17-1 3 1 1 1 4 3 4 -1 0
4 Audacia JO17-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0

Training

Berichten



Terug naar boven