0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-1

Teamleden

Spelers
Siebe Berben        
Teun van den Boomen        
Kees de Bresser        
Ruud Bressers        
Sil de Bruin        
Jip van Brunschot        
Daan Claassen        
Thijs Claassen        
Bart Cox        
Sam Fasen        
Stijn van Gisbergen        
Raef Gloudemans        
Jurre van Hees        
Huub Hoffmans        
Daan Janssen        
Mickey de Kort        
Sam van Lent        
Yoran Lips        
Tuur Louwers        
Gijs Neggers        
Stijn van Nunen        
Roemer van den Oord        
Rik Roestenberg        
Noël Ruijl        
Jesse van der Sande        
Michael Scott        
Dirk Smits        
Stijn van Straten        
Pierre van Tilburg        
Sam van de Ven        
Stijn Verhoeven        
Max van de Wal        
 
Overige teamleden
Bil van den Akker Hoofdtrainer
Hans van Aarle Assistent trainer
Corne Claassen Trainer
Lars Versteden Leider
Frank de Bresser Ass. scheidsrechter
Bart de Bruin Ass. scheidsrechter
Corne Claassen Ass. scheidsrechter
Kees van Hees Ass. scheidsrechter
Bas Neggers Ass. scheidsrechter
Rob van der Sande Ass. scheidsrechter
Peter van Tilburg Ass. scheidsrechter
Gertjan van de Wal Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 15:00 Were Di JO17-1 FC Tilburg JO17-1
C 01-02-2020 15:00 Acht JO17-1 Sarto JO17-2
C 01-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Uno Animo JO17-1
C 01-02-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Zwaluw VFC JO17-2
C 01-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Haarsteeg JO17-1
C 08-02-2020 15:00 Zwaluw VFC JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1
C 08-02-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 RKDVC JO17-1
C 08-02-2020 12:30 GSBW JO17-1 Were Di JO17-1
C 08-02-2020 14:30 FC Tilburg JO17-1 TSV Gudok JO16-1
C 08-02-2020 12:30 Uno Animo JO17-1 Acht JO17-1
C 15-02-2020 13:15 Acht JO17-1 Haarsteeg JO17-1
C 15-02-2020 14:30 RKDVC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2
C 15-02-2020 15:00 Were Di JO17-1 Sarto JO17-2
C 15-02-2020 12:30 GSBW JO17-1 FC Tilburg JO17-1
C 15-02-2020 15:00 TSV Gudok JO16-1 Oirschot Vooruit JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 18-01-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Dommelen JO17-1
V 11-01-2020 vervallen Gilze JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1
C 14-12-2019 13:00 SVSSS JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 A.P.M. (Ad) van Helvert 31499 4 - 2
C 07-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 E. (Elvis) Hodzic 31319 2 - 1
C 30-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 31428 0 - 2
C 23-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 G.M.A. (Gerard) van der Loo 31231 3 - 2
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd 31442 1 - 0
C 02-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 FC Engelen JO17-1 P. (Piërre) de Lang 31274 3 - 1
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 JJ (Johan) Konings 31264 5 - 1
V 19-10-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO17-1 fRhode JO17-1 Jan de Groot (Scheidsrechter) 3 - 2
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 DESK JO17-1 J. (Jelle) van den Corput 31374 1 - 5
C 28-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Hilvaria JO17-1 M.A.A. (Rick) Pijnenburg 31426 2 - 4
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 H.J.T. (Rick) van Verseveld 31287 3 - 1
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1G Oirschot Vooruit JO17-1 J.P.M. (Sjef) Maas 7832 3 - 0
B 07-09-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 C. (Corne) Claassen 7671 0 - 2
B 31-08-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Best Vooruit JO17-1 Afgeschermd 7370 3 - 1
V 24-08-2019 14:30 FC Tilburg JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 14:00 Nivo Sparta JO17-1 Den Dungen JO17-1 31477 2-0
C 14-12-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 DESK JO17-1 31291 2-2
C 14-12-2019 14:15 RKDVC JO17-1 FC Engelen JO17-1 31359 3-3
C 14-12-2019 13:45 Hilvaria JO17-1 B.V.V. JO17-1 31475 3-0
C 14-12-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31213 1-1
C 14-12-2019 13:00 SVSSS JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31499 4-2
C 07-12-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31441 1-2
C 07-12-2019 12:45 Hilvaria JO17-1 SVSSS JO17-1 31285 2-2
C 07-12-2019 14:45 DESK JO17-1 FC Engelen JO17-1 31407 2-1
C 07-12-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 RKDVC JO17-1 31321 3-3
C 07-12-2019 12:00 B.V.V. JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31256 5-1
C 07-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31319 2-1
C 30-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31245 5-0
C 30-11-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Hilvaria JO17-1 31289 2-1
C 30-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 B.V.V. JO17-1 31317 0-0
C 30-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 DESK JO17-1 31370 1-1
C 30-11-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 Den Dungen JO17-1 31469 4-2
C 30-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31428 0-2
C 23-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 FC Engelen JO17-1 31234 3-1
C 23-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31229 3-0
C 23-11-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 RKDVC JO17-1 31394 2-1
C 23-11-2019 11:45 Hilvaria JO17-1 Den Dungen JO17-1 31257 4-1
C 23-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31231 3-2
C 23-11-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 DESK JO17-1 31466 0-3
C 16-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31238 7-1
C 16-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 SVSSS JO17-1 31471 2-2
C 16-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Hilvaria JO17-1 31345 3-1
C 16-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 B.V.V. JO17-1 31366 1-7
C 16-11-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31397 2-1
C 16-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31269 4-6
C 13-11-2019 19:30 Jong Brabant JO17-1 SVSSS JO17-1 31464 2-4
C 09-11-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31400 1-6
C 09-11-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 Hilvaria JO17-1 31195 1-1
C 09-11-2019 14:45 DESK JO17-1 Den Dungen JO17-1 31498 2-1
C 09-11-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31442 1-0
C 09-11-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 B.V.V. JO17-1 31436 5-0
C 02-11-2019 13:00 SVSSS JO17-1 DESK JO17-1 31481 3-3
C 02-11-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 RKDVC JO17-1 31492 2-0
C 02-11-2019 14:00 Hilvaria JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31226 2-1
C 02-11-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31389 1-2
C 02-11-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31456 1-3
C 02-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 FC Engelen JO17-1 31274 3-1
C 26-10-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31253 5-2
C 26-10-2019 14:30 RKDVC JO17-1 Hilvaria JO17-1 31233 1-3
C 26-10-2019 14:45 DESK JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31463 2-1
C 26-10-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31264 5-1
C 26-10-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 SVSSS JO17-1 31303 2-0
C 26-10-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 B.V.V. JO17-1 31362 2-1
C 05-10-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 Den Dungen JO17-1 31385 5-1
C 05-10-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31483 4-3
C 05-10-2019 13:00 SVSSS JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31201 2-1
C 05-10-2019 14:45 Hilvaria JO17-1 FC Engelen JO17-1 31494 5-0
C 05-10-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 RKDVC JO17-1 31457 6-1
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 DESK JO17-1 31374 1-5
C 28-09-2019 15:30 FC Engelen JO17-1 Nivo Sparta JO17-1 31368 1-1
C 28-09-2019 14:30 RKDVC JO17-1 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 31307 0-5
C 28-09-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 B.V.V. JO17-1 31207 2-1
C 28-09-2019 14:45 DESK JO17-1 Jong Brabant JO17-1 31414 2-1
C 28-09-2019 15:00 Den Dungen JO17-1 SVSSS JO17-1 31208 0-0
C 28-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-1 Hilvaria JO17-1 31426 2-4
C 21-09-2019 13:00 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 31287 3-1
C 21-09-2019 15:00 Nivo Sparta JO17-1 RKDVC JO17-1 31423 3-2
C 21-09-2019 14:45 SVSSS JO17-1 FC Engelen JO17-1 31356 5-0
C 21-09-2019 14:30 Hilvaria JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 31308 4-2
C 21-09-2019 12:30 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 Den Dungen JO17-1 31439 11-0
C 21-09-2019 15:00 B.V.V. JO17-1 DESK JO17-1 31329 0-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:45 Best Vooruit JO17-1 SV Unitas'59 JO17-2 7970 6-1
B 14-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 7832 3-0
B 07-09-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-1 7671 0-2
B 07-09-2019 14:45 Best Vooruit JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 7549 1-3
B 31-08-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 SV Unitas'59 JO17-2 7266 7-0
B 31-08-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Best Vooruit JO17-1 7370 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GSBW JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sarto JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Tilburg JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Uno Animo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Were Di JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DESK JO17-1 11 8 3 0 27 30 12 18 0
2 VV Trinitas Oisterwijk JO17-1 11 8 1 2 25 46 14 32 0
3 Hilvaria JO17-1 11 7 2 2 23 30 15 15 0
4 SVSSS JO17-1 10 5 4 1 19 25 14 11 0
5 Zwaluw VFC JO17-1 11 6 1 4 19 29 16 13 0
6 Jong Brabant JO17-1 11 5 1 5 16 21 26 -5 0
7 Nivo Sparta JO17-1 11 4 2 5 14 17 26 -9 0
8 B.V.V. JO17-1 11 4 1 6 13 24 25 -1 0
9 FC Engelen JO17-1 11 3 2 6 11 16 32 -16 0
10 RKDVC JO17-1 11 1 4 6 7 15 30 -15 0
11 Oirschot Vooruit JO17-1 11 2 0 9 6 18 35 -17 0
12 Den Dungen JO17-1 10 1 1 8 1 15 41 -26 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO17-1G 3 3 0 0 9 13 1 12 0
2 Oirschot Vooruit JO17-1 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 Best Vooruit JO17-1 3 1 0 2 3 8 7 1 0
4 SV Unitas'59 JO17-2 3 0 0 3 0 1 15 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven