0225 Onder 19 competitie (najaar)

Junioren - O19 - Oirschot Vooruit JO19-2

Teamleden

Spelers
Teun van de Biggelaar        
Nino Bogmans        
Daan Bressers        
Gijs de Bruin        
Doy van Brunschot        
Jelle Hems        
Sil Hesselberth        
Lars van Hout        
Camil Kerkhofs        
Jakko Klaassen        
Luuk van Kroonenburg        
Jens Liebregts        
Niek van de Loo        
Thijs Meeuwis        
Tim Neggers        
Pim van de Noort        
Marijn van Overbeek        
Jules van Overdijk        
Raf Roefs        
Bart Schijvens        
Devin van de Schoot        
Rick Smetsers        
Jip Stam        
Bram van Straten        
Siebe van Swam        
Willem van Tiel        
Stan van Veen        
Koen Versteden        
Serge Vingerhoeds        
Yvar van Vroenhoven        
Mick van de Wal        
 
Overige teamleden
Roland Roefs Hoofdtrainer
Ludo van de Ven Assistent trainer
Jelmer Versteden Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 30-01-2020 20:00 DOSL JO19-1 Audacia JO19-1 30073 3-0
C 18-01-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DBS JO19-2 29377 7-2
C 21-12-2019 12:15 ODC JO19-2 ZSC JO19-1 29840 4-0
C 21-12-2019 14:15 Oirschot Vooruit JO19-2 RKDSV JO19-1 28917 3-0
C 21-12-2019 12:45 Acht JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 30684 4-2
C 21-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 29372 4-2
C 21-12-2019 14:30 DOSL JO19-1 DBS JO19-2 30402 9-0
C 21-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Spoordonkse Boys JO19-1 29735 4-3
C 19-12-2019 19:30 ZSC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29312 0-2
C 14-12-2019 12:45 Acht JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 29069 4-3
C 14-12-2019 12:15 ODC JO19-2 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29309 4-0
C 14-12-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30170 0-1
C 14-12-2019 14:00 RKDSV JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 29179 0-0
C 14-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 ZSC JO19-1 29042 0-0
C 07-12-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Acht JO19-2 29979 1-4
C 07-12-2019 14:30 Audacia JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29648 1-0
C 07-12-2019 14:30 ZSC JO19-1 RKDSV JO19-1 29524 2-5
C 07-12-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 ODC JO19-2 30236 3-7
C 07-12-2019 14:15 Hapert JO19-1 DOSL JO19-1 29860 1-4
C 30-11-2019 14:15 DBS JO19-2 ZSC JO19-1 28797 2-5
C 30-11-2019 12:15 ODC JO19-2 Hapert JO19-1 29486 0-4
C 30-11-2019 12:45 Acht JO19-2 Audacia JO19-1 30691 0-5
C 30-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 29171 2-2
C 30-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 30253 4-1
C 30-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 30351 8-0
C 23-11-2019 11:30 Nieuw Woensel JO19-1 DBS JO19-2 30753 3-3
C 23-11-2019 12:45 Acht JO19-2 DOSL JO19-1 30471 0-2
C 23-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30644 0-2
C 23-11-2019 14:15 Audacia JO19-1 Hapert JO19-1 29851 2-3
C 23-11-2019 16:00 Spoordonkse Boys JO19-1 ZSC JO19-1 30576 2-0
C 23-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 RKDSV JO19-1 29319 3-6
C 16-11-2019 12:15 ODC JO19-2 Acht JO19-2 30194 2-3
C 16-11-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Audacia JO19-1 30693 1-5
C 16-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 30039 1-2
C 16-11-2019 14:30 ZSC JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 28784 3-2
C 16-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 DOSL JO19-1 30472 1-2
C 16-11-2019 14:15 Hapert JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28943 6-1
C 09-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Hapert JO19-1 30496 0-2
C 09-11-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Nieuw Woensel JO19-1 29770 1-0
C 09-11-2019 14:30 Audacia JO19-1 DBS JO19-2 29494 5-0
C 09-11-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30356 2-2
C 09-11-2019 13:00 DOSL JO19-1 ODC JO19-2 30752 6-2
C 09-11-2019 12:45 Acht JO19-2 RKDSV JO19-1 29291 1-3
C 07-11-2019 18:15 Acht JO19-2 Hapert JO19-1 29926 0-1
C 02-11-2019 12:00 ODC JO19-2 Audacia JO19-1 30749 6-6
C 02-11-2019 14:15 DBS JO19-2 Acht JO19-2 29740 3-4
C 02-11-2019 14:30 ZSC JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 30382 4-0
C 02-11-2019 14:30 RKDSV JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 30368 5-1
C 02-11-2019 15:00 DOSL JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 30187 2-2
C 02-11-2019 15:00 Hapert JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 30174 1-3
C 26-10-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 DBS JO19-2 30721 6-2
C 26-10-2019 14:30 Audacia JO19-1 ZSC JO19-1 28838 2-0
C 26-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 DOSL JO19-1 28811 0-13
C 26-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 30300 0-1
C 26-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 ODC JO19-2 30719 5-1
C 19-10-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 ODC JO19-2 30647 2-4
C 19-10-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Hapert JO19-1 30287 0-0
C 19-10-2019 14:15 DBS JO19-2 RKDSV JO19-1 29523 3-6
C 19-10-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 29180 4-3
C 12-10-2019 14:30 Audacia JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28846 7-1
C 12-10-2019 12:15 ODC JO19-2 DBS JO19-2 28991 6-1
C 05-10-2019 13:45 ODC JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 30547 1-1
C 05-10-2019 14:15 DBS JO19-2 OJC ROSMALEN JO19-3 29030 0-2
C 05-10-2019 14:30 ZSC JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 30415 4-1
C 05-10-2019 14:30 RKDSV JO19-1 Audacia JO19-1 29157 5-2
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Acht JO19-2 29615 5-1
C 05-10-2019 15:00 Hapert JO19-1 FC Eindhoven AV JO19-1 29136 0-0
C 05-10-2019 15:00 DOSL JO19-1 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29325 2-0
C 01-10-2019 19:30 Hapert JO19-1 RKDSV JO19-1 29028 2-1
C 28-09-2019 14:45 FC Eindhoven AV JO19-1 OJC ROSMALEN JO19-3 28796 0-0
C 28-09-2019 14:00 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 Audacia JO19-1 29085 2-3
C 28-09-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 29650 2-2
C 28-09-2019 14:15 DBS JO19-2 Hapert JO19-1 29811 1-0
C 28-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 30487 3-2
C 28-09-2019 14:30 ZSC JO19-1 DOSL JO19-1 29381 2-6
C 28-09-2019 14:30 RKDSV JO19-1 ODC JO19-2 30568 5-2
C 21-09-2019 15:00 DOSL JO19-1 Nieuw Woensel JO19-1 28891 1-1
C 21-09-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 29919 2-5
C 21-09-2019 14:30 Audacia JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 28969 1-0
C 21-09-2019 12:45 Acht JO19-2 ZSC JO19-1 28863 2-2
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 FC Eindhoven AV JO19-1 29202 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 15:15 DVS JO19-2 Hapert JO19-1 97696 0-0
C 23-05-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2 97148 0-0
C 23-05-2020 14:30 RKDSV JO19-1 DOSL JO19-1 97652 0-0
C 23-05-2020 14:30 ZSC JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 95283 0-0
C 23-05-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 95584 0-0
C 16-05-2020 14:30 DOSL JO19-1 DVS JO19-2 97723 0-0
C 16-05-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 Bergeijk JO19-1 95803 0-0
C 16-05-2020 15:00 Hapert JO19-1 RKDSV JO19-1 96948 0-0
C 16-05-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Acht JO19-2 96580 0-0
C 16-05-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 ZSC JO19-1 98088 0-0
C 09-05-2020 12:45 Acht JO19-2 Bergeijk JO19-1 97627 0-0
C 09-05-2020 13:15 Spoordonkse Boys JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2 97234 0-0
C 09-05-2020 14:30 RKDSV JO19-1 ZSC JO19-1 95244 0-0
C 09-05-2020 15:00 Hapert JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 96876 0-0
C 09-05-2020 15:15 DVS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 95777 0-0
C 18-04-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Woenselse Boys JO19-1 94993 0-0
C 18-04-2020 14:45 DOSL JO19-1 Hapert JO19-1 95432 0-0
C 18-04-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 95362 0-0
C 18-04-2020 14:30 ZSC JO19-1 Acht JO19-2 94897 0-0
C 18-04-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 RKDSV JO19-1 96924 0-0
C 04-04-2020 14:30 DOSL JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 98034 0-0
C 04-04-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 Acht JO19-2 98042 0-0
C 04-04-2020 15:00 Hapert JO19-1 Bergeijk JO19-1 97000 0-0
C 04-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 RKDSV JO19-1 97235 0-0
C 04-04-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 DVS JO19-2 97394 0-0
C 28-03-2020 15:15 DVS JO19-2 Woenselse Boys JO19-1 97651 0-0
C 28-03-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 DOSL JO19-1 94931 0-0
C 28-03-2020 14:30 ZSC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 95820 0-0
C 28-03-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Hapert JO19-1 98040 0-0
C 28-03-2020 13:05 Acht JO19-2 RKSV Nuenen JO19-2 96717 0-0
C 21-03-2020 14:30 RKDSV JO19-1 Woenselse Boys JO19-1 97639 0-0
C 21-03-2020 15:15 DVS JO19-2 Spoordonkse Boys JO19-1 97178 0-0
C 21-03-2020 14:30 ZSC JO19-1 DOSL JO19-1 96237 0-0
C 19-03-2020 18:15 Acht JO19-2 DVS JO19-2 97027 0-0
C 14-03-2020 13:00 Woenselse Boys JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 95570 0-0
C 14-03-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 ZSC JO19-1 95969 0-0
C 14-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 DOSL JO19-1 97090 0-0
C 14-03-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 RKDSV JO19-1 97822 0-0
C 07-03-2020 14:30 DOSL JO19-1 Acht JO19-2 96768 0-0
C 07-03-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Bergeijk JO19-1 97922 4-3
C 07-03-2020 15:00 UNA JO19-2 RKSV Nuenen JO19-2 96558 0-0
C 07-03-2020 15:00 Hapert JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 98018 1-0
C 07-03-2020 15:15 DVS JO19-2 ZSC JO19-1 94799 2-1
C 29-02-2020 13:00 Woenselse Boys JO19-1 UNA JO19-2 95180 0-0
C 29-02-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 RKDSV JO19-1 96749 2-2
C 15-02-2020 13:15 Acht JO19-2 RKDSV JO19-1 95814 2-6
C 15-02-2020 14:30 Woenselse Boys JO19-1 DOSL JO19-1 97485 1-0
C 15-02-2020 14:30 ZSC JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 95980 3-1
C 15-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Hapert JO19-1 96556 2-0
C 15-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 UNA JO19-2 95575 0-0
C 15-02-2020 14:45 Bergeijk JO19-1 DVS JO19-2 94627 1-1
C 08-02-2020 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Acht JO19-2 95037 3-1
C 08-02-2020 14:30 RKDSV JO19-1 DVS JO19-2 96772 5-1
C 08-02-2020 14:30 DOSL JO19-1 RKSV Nuenen JO19-2 96083 4-0
C 08-02-2020 15:00 UNA JO19-2 Bergeijk JO19-1 95985 0-0
C 08-02-2020 15:00 Hapert JO19-1 ZSC JO19-1 95783 2-0
C 08-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-2 Woenselse Boys JO19-1 97631 1-1
C 01-02-2020 15:30 RKSV Nuenen JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 95586 3-1
C 01-02-2020 13:15 Acht JO19-2 Hapert JO19-1 96168 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Sarto JO19-3 6984 3-1
B 14-09-2019 14:45 Were Di JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 7117 4-1
B 07-09-2019 15:00 Were Di JO19-1 Spoordonkse Boys JO19-1 6743 5-2
B 07-09-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO19-2 Sarto JO19-3 6851 6-0
B 04-09-2019 18:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 6480 1-0
B 31-08-2019 14:45 Sarto JO19-3 Were Di JO19-1 6629 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSL JO19-1 12 9 2 1 29 53 13 40 0
2 Audacia JO19-1 12 8 1 3 25 39 21 18 0
3 RKDSV JO19-1 11 8 0 3 24 41 22 19 0
4 Oirschot Vooruit JO19-2 12 7 2 3 23 31 11 20 0
5 Hapert JO19-1 11 7 1 3 22 24 14 10 0
6 Spoordonkse Boys JO19-1 12 6 2 4 20 27 21 6 0
7 ODC JO19-2 12 5 2 5 17 39 36 3 0
8 Acht JO19-2 12 5 1 6 16 25 32 -7 0
9 ZSC JO19-1 11 4 1 6 13 22 28 -6 0
10 VV Trinitas Oisterwijk JO19-2 12 2 3 7 9 22 31 -9 0
11 OJC ROSMALEN JO19-3 12 3 0 9 9 20 63 -43 0
12 Nieuw Woensel JO19-1 11 1 4 6 4 16 30 -14 3
13 DBS JO19-2 12 1 1 10 4 18 55 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDSV JO19-1 3 2 1 0 7 13 5 8 0
2 Spoordonkse Boys JO19-1 3 2 0 1 6 8 7 1 0
3 RKSV Nuenen JO19-2 3 2 0 1 6 5 5 0 0
4 Hapert JO19-1 4 2 0 2 6 4 4 0 0
5 Woenselse Boys JO19-1 2 1 1 0 4 2 1 1 0
6 DVS JO19-2 3 1 1 1 4 4 7 -3 0
7 DOSL JO19-1 2 1 0 1 3 4 1 3 0
8 ZSC JO19-1 3 1 0 2 3 4 5 -1 0
9 Acht JO19-2 3 1 0 2 3 5 10 -5 0
10 Bergeijk JO19-1 3 0 2 1 2 6 7 -1 0
11 Oirschot Vooruit JO19-2 3 0 1 2 1 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO19-1 3 3 0 0 9 11 3 8 0
2 Spoordonkse Boys JO19-1 3 2 0 1 6 6 6 0 0
3 Oirschot Vooruit JO19-2 3 1 0 2 3 7 5 2 0
4 Sarto JO19-3 3 0 0 3 0 1 11 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven