0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

Junioren - O19 - Oirschot Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Teun van de Biggelaar        
Nino Bogmans        
Daan Bressers        
Gijs de Bruin        
Doy van Brunschot        
Jelle Hems        
Sil Hesselberth        
Lars van Hout        
Camil Kerkhofs        
Jakko Klaassen        
Luuk van Kroonenburg        
Jens Liebregts        
Niek van de Loo        
Thijs Meeuwis        
Thijs van der Meijden        
Tim Neggers        
Pim van de Noort        
Marijn van Overbeek        
Jules van Overdijk        
Raf Roefs        
Bart Schijvens        
Devin van de Schoot        
Rick Smetsers        
Jip Stam        
Bram van Straten        
Siebe van Swam        
Willem van Tiel        
Stan van Veen        
Koen Versteden        
Serge Vingerhoeds        
Yvar van Vroenhoven        
Mick van de Wal        
 
Overige teamleden
Roland Roefs Trainer
Ludo van de Ven Assistent trainer
Ludo van de Ven Leider
Jelmer Versteden Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 18-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO19-1 NWC JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 31268 Sportpark Moorland - -
V 25-04-2020 15:00 Oirschot Vooruit JO19-1 RKSV Nunen JO19-1 - -
C 09-05-2020 afgelast Scharn JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 31301 Sportpark Scharn - -
C 16-05-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO19-1 Best Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 31269 Sportpark Moorland - -
C 23-05-2020 afgelast ST Volharding/Sambeek JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jeroen) Stevens 31247 Sportpark Soetendaal - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 14:45 Best Vooruit JO19-1 Scharn JO19-1
C 18-04-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Mierlo Hout JO19-1
C 18-04-2020 15:00 RKVVO JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1
C 18-04-2020 15:00 Dommelen JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1
C 18-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 NWC JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 RKVVO JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 31267
C 28-03-2020 vervallen s.v. Laar JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31344
V 21-03-2020 15:00 Bladella JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1
C 14-03-2020 vervallen FC Hoensbroek JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31289
C 07-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 J (Jody) Salomon 31266 3 - 4
C 15-02-2020 15:00 Mierlo Hout JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 W.H. (Wim) Mulder 31277 4 - 4
C 08-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 31265 4 - 2
C 01-02-2020 15:00 Dommelen JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 Afgeschermd 31331 2 - 3
V 25-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 SVSSS JO19-1
V 18-01-2020 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1
V 11-01-2020 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 Gilze JO19-1 Clubscheids 1 (Scheidsrechter) 6 - 4
C 30-11-2019 15:00 RKVVO JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 R.M. (Robby) Luyken 31307 1 - 4
C 23-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Afgeschermd 31263 10 - 0
C 16-11-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 M. (Marc) Groot 31262 9 - 1
C 09-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 S. (Sabit) Dursun 31218 2 - 3
C 02-11-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO19-1 FC Hoensbroek JO19-1 31261
C 26-10-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 G.B.C. (Ger) Buiting 31250 4 - 1
C 12-10-2019 15:15 NWC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 B.F. (Bas) Kolenberg 31315 4 - 0
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Scharn JO19-1 J.A.A.C.J. (Johan) van Vijfeijken 31260 2 - 1
C 28-09-2019 14:45 Best Vooruit JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J.H.M. (Hans) Janssen 31226 3 - 4
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Dommelen JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 31259 1 - 3
B 14-09-2019 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 6924 5 - 1
B 07-09-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 J. (Jelmer) Versteden 6807 1 - 9
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 H. (Herman) Verheyden 6601 3 - 1
V 24-08-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO19-1 Oirschot V JO19-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 15:00 Mierlo Hout JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31279 0-0
C 04-04-2020 15:00 Scharn JO19-1 Dommelen JO19-1 31300 0-0
C 04-04-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31223 0-0
C 04-04-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 RKVVO JO19-1 31267 0-0
C 28-03-2020 15:00 RKVVO JO19-1 NWC JO19-1 31310 0-0
C 28-03-2020 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Scharn JO19-1 31245 0-0
C 28-03-2020 14:45 Best Vooruit JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 31233 0-0
C 28-03-2020 14:30 SV Unitas'59 JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31256 0-0
C 14-03-2020 14:30 SV Unitas'59 JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31255 0-0
C 14-03-2020 15:00 Scharn JO19-1 NWC JO19-1 31299 0-0
C 14-03-2020 15:00 Mierlo Hout JO19-1 RKVVO JO19-1 31278 0-0
C 14-03-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 31222 0-0
C 07-03-2020 14:45 Best Vooruit JO19-1 Dommelen JO19-1 31232 0-0
C 07-03-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31266 3-4
C 07-03-2020 15:00 Scharn JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31298 4-3
C 07-03-2020 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 31244 2-1
C 29-02-2020 15:00 Dommelen JO19-1 RKVVO JO19-1 31332 1-2
C 15-02-2020 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 NWC JO19-1 31221 3-1
C 15-02-2020 15:00 Mierlo Hout JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31277 4-4
C 15-02-2020 14:30 SV Unitas'59 JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 31254 0-3
C 08-02-2020 15:00 RKVVO JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31308 2-3
C 08-02-2020 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31243 2-3
C 08-02-2020 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31265 4-2
C 08-02-2020 15:15 NWC JO19-1 Dommelen JO19-1 31320 1-3
C 01-02-2020 15:00 Dommelen JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31331 2-3
C 01-02-2020 15:00 Mierlo Hout JO19-1 Scharn JO19-1 31276 0-5
C 01-02-2020 14:15 SV Unitas'59 JO19-1 NWC JO19-1 31253 1-2
C 01-02-2020 14:45 Best Vooruit JO19-1 RKVVO JO19-1 31231 1-1
C 07-12-2019 15:00 Scharn JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31296 5-1
C 07-12-2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 RKVVO JO19-1 31242 6-4
C 07-12-2019 15:00 Mierlo Hout JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31275 4-3
C 07-12-2019 15:15 NWC JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31319 3-0
C 30-11-2019 14:45 Best Vooruit JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31230 2-0
C 30-11-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 31252 5-2
C 30-11-2019 15:00 RKVVO JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31307 1-4
C 30-11-2019 15:00 Dommelen JO19-1 Scharn JO19-1 31330 3-2
C 23-11-2019 15:15 NWC JO19-1 Scharn JO19-1 31318 2-1
C 23-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 31263 10-0
C 23-11-2019 15:00 Mierlo Hout JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31274 3-2
C 23-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31219 1-3
C 16-11-2019 15:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 31262 9-1
C 16-11-2019 15:15 NWC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31317 4-1
C 16-11-2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31240 5-2
C 16-11-2019 15:00 RKVVO JO19-1 Dommelen JO19-1 31306 2-3
C 16-11-2019 15:00 Scharn JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31295 0-1
C 09-11-2019 15:00 Dommelen JO19-1 NWC JO19-1 31328 2-2
C 09-11-2019 15:00 Mierlo Hout JO19-1 FC Hoensbroek JO19-1 31273 0-0
C 09-11-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31218 2-3
C 09-11-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 RKVVO JO19-1 31251 2-0
C 09-11-2019 14:45 Best Vooruit JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 31229 1-2
C 02-11-2019 14:45 Best Vooruit JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31228 0-3
C 02-11-2019 15:00 Scharn JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 31294 1-4
C 02-11-2019 15:00 Mierlo Hout JO19-1 Dommelen JO19-1 31272 1-3
C 02-11-2019 15:15 NWC JO19-1 RKVVO JO19-1 31316 1-2
C 02-11-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 FC Hoensbroek JO19-1 31261 0-0
C 26-10-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31250 4-1
C 26-10-2019 15:00 RKVVO JO19-1 Scharn JO19-1 31305 0-2
C 26-10-2019 15:00 Dommelen JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31327 1-0
C 26-10-2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 NWC JO19-1 31239 0-2
C 26-10-2019 15:15 s.v. Laar JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 31338 0-0
C 26-10-2019 15:30 FC Hoensbroek JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31283 0-0
C 12-10-2019 15:15 NWC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31315 4-0
C 12-10-2019 14:45 Best Vooruit JO19-1 s.v. Laar JO19-1 31227 0-0
C 12-10-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 Dommelen JO19-1 31249 1-3
C 12-10-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 RKVVO JO19-1 31216 2-1
C 12-10-2019 15:00 Mierlo Hout JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 31271 3-4
C 12-10-2019 15:00 Scharn JO19-1 FC Hoensbroek JO19-1 31293 0-0
C 05-10-2019 15:00 RKVVO JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 31304 4-2
C 05-10-2019 15:00 Dommelen JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31326 2-1
C 05-10-2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31238 1-5
C 05-10-2019 15:15 s.v. Laar JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31337 0-0
C 05-10-2019 15:30 FC Hoensbroek JO19-1 NWC JO19-1 31282 1-2
C 05-10-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Scharn JO19-1 31260 2-1
C 28-09-2019 14:45 Best Vooruit JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31226 3-4
C 28-09-2019 15:00 Mierlo Hout JO19-1 NWC JO19-1 31270 1-1
C 28-09-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Scharn JO19-1 31215 5-2
C 28-09-2019 14:45 SV Unitas'59 JO19-1 FC Hoensbroek JO19-1 31248 5-2
C 28-09-2019 15:00 Dommelen JO19-1 ST Volharding/Sambeek JO19-1 31325 4-1
C 28-09-2019 15:15 s.v. Laar JO19-1 RKVVO JO19-1 31336 0-0
C 21-09-2019 15:00 RKVVO JO19-1 Best Vooruit JO19-1 31303 0-2
C 21-09-2019 15:01 Scharn JO19-1 Mierlo Hout JO19-1 31292 3-1
C 21-09-2019 15:00 ST Volharding/Sambeek JO19-1 s.v. Laar JO19-1 31237 0-0
C 21-09-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Dommelen JO19-1 31259 1-3
C 21-09-2019 14:45 NWC JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 31314 2-1
C 21-09-2019 15:30 FC Hoensbroek JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31281 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 6924 5-1
B 14-09-2019 15:15 Zwaluw VFC JO19-1 Helvoirt JO19-1 7080 3-2
B 07-09-2019 14:45 Helvoirt JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 6807 1-9
B 07-09-2019 15:15 Zwaluw VFC JO19-1 ODC JO19-1 6706 0-4
B 31-08-2019 14:15 ODC JO19-1 Helvoirt JO19-1 6422 6-1
B 31-08-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 6601 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 08-06-2019 14:30 Bladella JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 152949 2-4
n 08-06-2019 15:00 Sportclub Irene JO19-1 WODAN JO19-1 152950 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 15-06-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 WODAN JO19-1 152987 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dommelen JO19-1 13 9 2 2 29 30 17 13 0
2 Oirschot Vooruit JO19-1 13 8 1 4 25 48 31 17 0
3 NWC JO19-1 12 7 2 3 23 25 15 10 0
4 ST Volharding/Sambeek JO19-1 12 7 0 5 21 30 36 -6 0
5 SV Unitas'59 JO19-1 12 6 0 6 18 27 27 0 0
6 Scharn JO19-1 11 5 0 6 15 26 22 4 0
7 Best Vooruit JO19-1 12 4 2 6 14 16 20 -4 0
8 Wilhelmina Boys JO19-1 12 4 0 8 12 27 30 -3 0
9 RKVVO JO19-1 11 3 1 7 10 17 26 -9 0
10 Mierlo Hout JO19-1 12 2 2 8 8 23 45 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO19-1 3 3 0 0 9 15 2 13 0
2 Oirschot Vooruit JO19-1 3 2 0 1 6 13 7 6 0
3 Zwaluw VFC JO19-1 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
4 Helvoirt JO19-1 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO19-1 22 14 1 7 43 56 21 35 0
2 Bladella JO19-1 22 11 8 3 41 54 34 20 0
3 Oirschot Vooruit JO19-1 22 11 4 7 37 42 41 1 0
4 SBC JO19-1 22 10 6 6 36 46 31 15 0
5 RPC JO19-1 22 9 6 7 33 25 24 1 0
6 Jong Brabant JO19-1 22 9 5 8 32 45 37 8 0
7 WODAN JO19-1 22 9 3 10 30 55 56 -1 0
8 Zwaluw VFC JO19-1 22 9 3 10 30 61 67 -6 0
9 Emplina JO19-1 22 8 3 11 27 39 43 -4 0
10 Brabantia JO19-1 22 7 3 12 24 45 63 -18 0
11 Hilvaria JO19-1 22 6 2 14 20 38 63 -25 0
12 ODC JO19-1 22 5 4 13 19 33 59 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 ASWH JO19-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 WODAN JO19-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
3 Sportclub Irene JO19-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
4 Bladella JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 WODAN JO19-1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven