0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - O8 - Oirschot Vooruit JO8-4

Teamleden

Spelers
Stef de Bresser        
Joris van Cuijck        
Lars van Daal        
Luuk Kuijpers        
Dharren Rambhadjan        
Stijn Rieswijk        
Riff Tolner        
Stef Willems        
 
Overige teamleden
Dirk van Daal Trainer
Stefan Kuijpers Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 04-05-2019 08:30 Bladella JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-4 134310 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 11-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 Sarto JO8-7 135867 Sportpark Moorland - -
C 18-05-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-4 135635 Sportpark 't Horstje - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 Hilvaria JO8-4 134918 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 Bladella JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-4
C 04-05-2019 12:00 Sarto JO8-7 Nevelo JO8-3
C 04-05-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-2 Audacia JO8-2G
C 04-05-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2G Zwaluw VFC JO8-7
C 04-05-2019 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G VOAB JO8-4
C 04-05-2019 09:00 Hilvaria JO8-4 SVSOS JO8-1G
C 11-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Hilvaria JO8-4
C 11-05-2019 09:00 Audacia JO8-2G Bladella JO8-4
C 11-05-2019 09:00 VOAB JO8-4 Beerse Boys JO8-2G
C 11-05-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Reusel Sport/CoTrans JO8-5G
C 11-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-4 Sarto JO8-7
C 15-05-2019 18:30 Nevelo JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-2
C 18-05-2019 08:45 Hilvaria JO8-4 Audacia JO8-2G
C 18-05-2019 09:00 VOAB JO8-4 Nevelo JO8-3
C 18-05-2019 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G Zwaluw VFC JO8-7
C 18-05-2019 09:30 Beerse Boys JO8-2G SVSOS JO8-1G
C 18-05-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-4
C 18-05-2019 12:00 Sarto JO8-7 Bladella JO8-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Sarto JO8-7 134513 0-0
C 13-04-2019 09:00 Audacia JO8-2G Oirschot Vooruit JO8-4 134118 0-0
C 13-04-2019 09:00 VOAB JO8-4 Hilvaria JO8-4 133921 0-0
C 13-04-2019 09:00 Nevelo JO8-3 Beerse Boys JO8-2G 135712 0-0
C 13-04-2019 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-5G Spoordonkse Boys JO8-2 135593 0-0
C 13-04-2019 11:00 SVSOS JO8-1G Bladella JO8-4 136886 0-0

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven