251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

Pupillen - O13 - Oirschot Vooruit MO13-1

Teamleden

Spelers
Anouk Aarts        
Anne Fasen        
Noor van Kessel        
Lot de Koning        
Alyssa Lernout        
Janne Louwers        
Pien Manger        
Janne van de Meerendonk        
Saar van de Meerendonk        
Joppe van Overbeek        
Bieke Roefs        
Janske Schoenmakers        
Fien van de Ven        
Ravi Willems        
 
Overige teamleden
Patrick van Kessel Trainer
Toon de Koning Trainer
Maarten van de Ven Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 25-05-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 H.S.A. (Hans) Panjoel 146999 Sportpark Den Hoek - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 H.S.A. (Hans) Panjoel 146999 3 - 5
C 18-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 Hilvaria MO13-1 ABM (Aron) van Beers… (+1) 142216 10 - 2
C 11-05-2019 10:00 Gilze MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 S. (Sharon) Vermeulen 142332 5 - 1
C 04-05-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 Beerse Boys MO13-1 P. (Pim) van de Noort… (+1) 142258 5 - 1
C 13-04-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 VOAB MO13-2 L.A.M. (Luuk) Sillekens… (+1) 142200 3 - 0
C 10-04-2019 18:30 VCB MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 I. (Inge) Martens 150523 4 - 0
C 06-04-2019 09:45 Marvilde MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 F.T.C. (Cornel) Bartholomeus 142160 1 - 5
C 23-03-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 L.A.M. (Luuk) Sillekens… (+1) 142180 11 - 0
C 09-03-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 Bladella MO13-1 Afgeschermd… (+1) 142246 3 - 3
C 23-02-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Tilburg MO13-2 J.C.P. (Jip) Stam… (+1) 142015 0 - 3
C 16-02-2019 09:30 Nevelo MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 F.D.K. (Fasika) Ketelaers 142170 5 - 3
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit MO13-1 Best V MO13-1
C 08-12-2018 vervallen Boxtel MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92846
C 08-12-2018 11:30 Hilvaria MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 M.M. (Mark) Kleinheerenbrink 94890 1 - 12
C 08-12-2018 vervallen Marvilde MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68603
C 01-12-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 VOAB MO13-1 Afgeschermd 94889 1 - 1
C 24-11-2018 vervallen RKVVO MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92844
C 24-11-2018 vervallen SV Budel MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68678
C 24-11-2018 09:00 DESK MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 B. (Boudewijn) Duyster 94888 10 - 2
C 17-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Wilhelmina MO13-1 Afgeschermd… (+1) 94887 1 - 8
C 10-11-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 Afgeschermd 94886 1 - 4
C 10-11-2018 vervallen Bladella MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 68645
C 03-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Engelen MO13-1 M.J. (Mathieu) vanKasteren… (+1) 94885 2 - 3
C 03-11-2018 vervallen SJO Juventud MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92841
C 27-10-2018 10:00 Gilze MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 A.L.J. (Alex) denRidder 94884 4 - 2
C 13-10-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 SV Budel MO13-1 F.T.Y. (Frank) Meerstadt… (+1) 94883 0 - 11
C 13-10-2018 vervallen FC Eindhoven AV MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92840
C 06-10-2018 vervallen ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68641
C 06-10-2018 10:15 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 R. (Rob) Peeters 94882 2 - 5
C 29-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Marvilde MO13-1 F.T.Y. (Frank) Meerstadt… (+1) 94881 5 - 2
C 22-09-2018 vervallen SBC MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92837
C 22-09-2018 vervallen FC Eindhoven AV MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68832
C 22-09-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 C.A. (Kees) Bruijns 94880 4 - 4
B 15-09-2018 11:30 Best Vooruit MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 M. (Matthijs) van deBroek 18343 1 - 13
B 08-09-2018 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 J.J. (Jos) vanWanrooij 18285 9 - 4
B 01-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 18453
B 01-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Afgeschermd 18453 6 - 4
V 25-08-2018 vervallen Oirschot Vooruit MO13-1 EFC JO12-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 146999 0-0
C 25-05-2019 12:15 Hilvaria MO13-1 Beerse Boys MO13-1 142236 0-0
C 25-05-2019 09:30 FC Tilburg MO13-2 Marvilde MO13-2 142115 3-1
C 25-05-2019 10:00 Gilze MO13-2 Bladella MO13-1 142356 3-1
C 25-05-2019 12:00 Nevelo MO13-1 VCB MO13-1 150530 0-0
C 25-05-2019 09:30 FC Eindhoven AV MO13-3 VOAB MO13-2 141986 0-1
C 23-05-2019 19:00 Beerse Boys MO13-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 146998 1-2
C 18-05-2019 09:45 Marvilde MO13-2 Gilze MO13-2 142093 3-3
C 18-05-2019 10:15 VOAB MO13-2 Nevelo MO13-1 141927 3-6
C 18-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit MO13-1 Hilvaria MO13-1 142216 10-2
C 18-05-2019 09:30 Bladella MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 142342 11-0
C 18-05-2019 11:15 VCB MO13-1 FC Tilburg MO13-2 150529 1-3
C 11-05-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 VOAB MO13-2 146997 4-0
C 11-05-2019 11:45 Beerse Boys MO13-1 Marvilde MO13-2 141984 1-1
C 11-05-2019 10:00 Gilze MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 142332 5-1
C 11-05-2019 10:00 FC Tilburg MO13-2 FC Eindhoven AV MO13-3 141946 10-0
C 11-05-2019 09:00 Nevelo MO13-1 Bladella MO13-1 142152 5-2
C 11-05-2019 10:00 Hilvaria MO13-1 VCB MO13-1 150528 0-8
C 04-05-2019 09:30 Bladella MO13-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 146996 3-1
C 04-05-2019 13:00 FC Eindhoven AV MO13-3 Nevelo MO13-1 141962 0-12
C 04-05-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 Beerse Boys MO13-1 142258 5-1
C 04-05-2019 09:45 Marvilde MO13-2 Hilvaria MO13-1 141913 6-2
C 04-05-2019 10:15 VOAB MO13-2 FC Tilburg MO13-2 142059 1-2
C 04-05-2019 12:00 VCB MO13-1 Gilze MO13-2 150527 7-0
C 24-04-2019 18:45 FC Eindhoven AV MO13-3 Hilvaria MO13-1 142368 0-0
C 20-04-2019 10:30 Nevelo MO13-1 Marvilde MO13-2 142173 1-3
C 20-04-2019 09:30 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Gilze MO13-2 146992 5-5
C 13-04-2019 10:00 Gilze MO13-2 FC Eindhoven AV MO13-3 142211 8-1
C 13-04-2019 10:15 FC Tilburg MO13-2 Nevelo MO13-1 142046 3-2
C 13-04-2019 13:00 Hilvaria MO13-1 Bladella MO13-1 142090 8-4
C 13-04-2019 11:45 Beerse Boys MO13-1 VCB MO13-1 150526 0-5
C 13-04-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Marvilde MO13-2 146995 1-4
C 13-04-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 VOAB MO13-2 142200 3-0
C 10-04-2019 18:30 VCB MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 150523 4-0
C 09-04-2019 19:00 Beerse Boys MO13-1 Nevelo MO13-1 142367 2-4
C 06-04-2019 11:30 VCB MO13-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 150525 3-3
C 06-04-2019 10:15 VOAB MO13-2 Hilvaria MO13-1 142118 0-9
C 06-04-2019 09:45 Marvilde MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 142160 1-5
C 06-04-2019 09:30 Nevelo MO13-1 Gilze MO13-2 142202 9-3
C 06-04-2019 09:30 FC Eindhoven AV MO13-3 Beerse Boys MO13-1 141939 3-14
C 06-04-2019 11:00 Bladella MO13-1 FC Tilburg MO13-2 142081 2-1
C 30-03-2019 10:00 Gilze MO13-2 FC Tilburg MO13-2 142143 3-2
C 30-03-2019 11:00 VCB MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 150520 15-0
C 23-03-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 FC Tilburg MO13-2 146993 1-4
C 23-03-2019 11:30 Beerse Boys MO13-1 Bladella MO13-1 142304 5-0
C 23-03-2019 12:00 Hilvaria MO13-1 Nevelo MO13-1 142136 2-4
C 23-03-2019 10:00 Gilze MO13-2 VOAB MO13-2 142357 7-0
C 23-03-2019 09:45 Marvilde MO13-2 VCB MO13-1 150524 1-0
C 23-03-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 142180 11-0
C 16-03-2019 10:15 FC Tilburg MO13-2 Beerse Boys MO13-1 142141 1-2
C 16-03-2019 09:30 Bladella MO13-1 VOAB MO13-2 142325 2-0
C 09-03-2019 11:45 Hilvaria MO13-1 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 146991 4-3
C 09-03-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 Bladella MO13-1 142246 3-3
C 09-03-2019 10:15 VOAB MO13-2 VCB MO13-1 150522 0-9
C 23-02-2019 09:45 Marvilde MO13-2 FC Eindhoven AV MO13-3 142293 9-0
C 23-02-2019 09:30 Bladella MO13-1 VCB MO13-1 150521 2-5
C 23-02-2019 11:00 Hilvaria MO13-1 Gilze MO13-2 142078 1-10
C 23-02-2019 11:15 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Tilburg MO13-2 142015 0-3
C 16-02-2019 09:30 Bladella MO13-1 SV Budel MO13-2 142334 0-0
C 16-02-2019 09:30 FC Eindhoven AV MO13-3 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 142153 0-0
C 16-02-2019 09:30 Nevelo MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 142170 5-3
C 16-02-2019 10:00 Gilze MO13-2 Beerse Boys MO13-1 142208 2-2
C 16-02-2019 10:45 FC Tilburg MO13-2 Hilvaria MO13-1 142343 2-1
C 16-02-2019 10:15 VOAB MO13-2 Marvilde MO13-2 142210 0-11
C 16-02-2019 09:15 FC Eindhoven AV MO13-3 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 146990 0-7
C 16-02-2019 09:30 Bladella MO13-1 SV Budel MO13-1 147572 0-0
C 09-02-2019 11:00 SV Budel MO13-2 FC Eindhoven AV MO13-3 142261 0-0
C 09-02-2019 11:00 SV Budel MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-3 147571 0-0
C 09-02-2019 11:45 Beerse Boys MO13-1 VOAB MO13-2 142176 5-0
C 09-02-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Nevelo MO13-1 142066 0-0
C 09-02-2019 12:00 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 Nevelo MO13-1 146989 2-1
C 09-02-2019 09:45 Marvilde MO13-2 Bladella MO13-1 142272 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 Marvilde MO13-1 78785 1-3
C 15-12-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 Gilze MO13-1 68560 4-1
C 08-12-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68596 0-0
C 08-12-2018 09:45 Marvilde MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68512 2-4
C 08-12-2018 10:15 VOAB MO13-1 SV Budel MO13-1 68726 0-5
C 08-12-2018 09:00 DESK MO13-1 FC Engelen MO13-1 78786 7-0
C 08-12-2018 11:30 Hilvaria MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94890 1-12
C 01-12-2018 11:00 FC Tilburg MO13-2 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68632 1-1
C 01-12-2018 11:00 SV Budel MO13-1 Wilhelmina MO13-1 68484 4-0
C 01-12-2018 10:15 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Hilvaria MO13-1 68847 5-1
C 01-12-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 VOAB MO13-1 94889 1-1
C 01-12-2018 08:30 Gilze MO13-1 DESK MO13-1 68796 4-2
C 24-11-2018 09:30 FC Tilburg MO13-2 SV Budel MO13-1 68738 0-11
C 24-11-2018 09:00 DESK MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94888 10-2
C 24-11-2018 09:45 Marvilde MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68844 3-1
C 24-11-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 VOAB MO13-1 68644 6-1
C 24-11-2018 12:00 Hilvaria MO13-1 FC Engelen MO13-1 78784 3-1
C 24-11-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Gilze MO13-1 68477 1-2
C 17-11-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 SV Budel MO13-1 78783 0-3
C 17-11-2018 10:00 Gilze MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68775 3-2
C 17-11-2018 10:15 VOAB MO13-1 Marvilde MO13-1 68590 3-2
C 17-11-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 DESK MO13-1 68626 1-5
C 17-11-2018 11:30 Hilvaria MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68675 2-7
C 17-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Wilhelmina MO13-1 94887 1-8
C 10-11-2018 09:00 DESK MO13-1 VOAB MO13-1 68803 3-2
C 10-11-2018 09:45 Marvilde MO13-1 Gilze MO13-1 68491 1-3
C 10-11-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 Hilvaria MO13-1 68546 14-0
C 10-11-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 FC Engelen MO13-1 78782 0-2
C 10-11-2018 11:00 SV Budel MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68747 15-1
C 10-11-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94886 1-4
C 03-11-2018 09:00 DESK MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68564 7-0
C 03-11-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68582 9-0
C 03-11-2018 10:15 VOAB MO13-1 Gilze MO13-1 68802 5-2
C 03-11-2018 13:30 Hilvaria MO13-1 SV Budel MO13-1 68863 0-14
C 03-11-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 Marvilde MO13-1 68674 1-2
C 03-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 FC Engelen MO13-1 94885 2-3
C 27-10-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 VOAB MO13-1 68606 0-1
C 27-10-2018 11:00 SV Budel MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68639 6-0
C 27-10-2018 10:00 Gilze MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 94884 4-2
C 27-10-2018 10:00 FC Tilburg MO13-2 Hilvaria MO13-1 68790 0-0
C 27-10-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 Wilhelmina MO13-1 78780 0-10
C 27-10-2018 09:45 Marvilde MO13-1 DESK MO13-1 68861 0-4
C 13-10-2018 10:15 Wilhelmina MO13-1 Marvilde MO13-1 68648 4-2
C 13-10-2018 10:00 Gilze MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 68864 2-0
C 13-10-2018 10:15 VOAB MO13-1 FC Tilburg MO13-2 68562 5-3
C 13-10-2018 11:15 Hilvaria MO13-1 DESK MO13-1 68734 3-4
C 13-10-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 FC Engelen MO13-1 78779 3-0
C 13-10-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 SV Budel MO13-1 94883 0-11
C 06-10-2018 10:45 FC Eindhoven AV MO13-2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 79718 0-0
C 06-10-2018 11:00 SV Budel MO13-2 Bladella MO13-1 68559 0-0
C 06-10-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68641 0-0
C 06-10-2018 12:45 ST vv Steensel / Knegselse Boys MO13-1 Marvilde MO13-2 68486 0-0
C 06-10-2018 10:00 UNA MO13-1 Best Vooruit MO13-1 68515 0-0
C 06-10-2018 09:00 DESK MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68855 9-0
C 06-10-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 Wilhelmina MO13-1 68812 0-6
C 06-10-2018 11:00 SV Budel MO13-1 Gilze MO13-1 68683 6-1
C 06-10-2018 09:45 Marvilde MO13-1 Hilvaria MO13-1 68593 1-3
C 06-10-2018 10:15 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 94882 2-5
C 06-10-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 VOAB MO13-1 78778 0-2
C 29-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 ST vv Steensel / Knegselse Boys MO13-1 68524 0-0
C 29-09-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-2 FC Eindhoven AV MO13-2 68700 0-0
C 29-09-2018 11:15 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 Bladella MO13-1 79721 0-0
C 29-09-2018 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 SV Budel MO13-2 68480 0-0
C 29-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Marvilde MO13-1 94881 5-2
C 29-09-2018 10:00 Best Vooruit MO13-1 Marvilde MO13-2 68711 0-0
C 29-09-2018 10:15 VOAB MO13-1 Hilvaria MO13-1 68470 9-1
C 29-09-2018 11:00 SV Budel MO13-1 DESK MO13-1 68525 3-1
C 29-09-2018 08:45 Wilhelmina MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 68634 7-0
C 29-09-2018 10:00 Gilze MO13-1 FC Engelen MO13-1 78777 5-0
C 29-09-2018 10:15 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 FC Tilburg MO13-2 68673 2-0
C 22-09-2018 10:00 UNA MO13-1 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-2 68601 0-0
C 22-09-2018 10:30 FC Eindhoven AV MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 68832 0-0
C 22-09-2018 12:45 ST vv Steensel / Knegselse Boys MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 68723 0-0
C 22-09-2018 11:00 SV Budel MO13-2 ST DOSL / RKSVHeeze MO13-1 79719 0-0
C 22-09-2018 09:45 Marvilde MO13-1 SV Budel MO13-1 68550 2-6
C 22-09-2018 09:30 Bladella MO13-1 Best Vooruit MO13-1 68668 0-0
C 22-09-2018 11:30 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 VOAB MO13-1 68506 1-11
C 22-09-2018 10:15 FC Tilburg MO13-2 Oirschot Vooruit MO13-1 94880 4-4
C 22-09-2018 10:15 DESK MO13-1 Wilhelmina MO13-1 68602 2-4
C 22-09-2018 09:45 FC Engelen MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 78776 2-3
C 22-09-2018 11:00 Hilvaria MO13-1 Gilze MO13-1 68679 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Wilhelmina Boys MO13-1 18383 0-4
B 15-09-2018 11:30 Best Vooruit MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 18343 1-13
B 08-09-2018 11:00 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 Best Vooruit MO13-1 18369 3-2
B 08-09-2018 11:15 Wilhelmina Boys MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 18285 9-4
B 01-09-2018 09:00 Best Vooruit MO13-1 Wilhelmina Boys MO13-1 18308 1-8
B 01-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 18453 6-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-10-2018 12:00 Bergeijk MO13-1 SJO Juventud MO13-1 68338 0-0
C 06-10-2018 11:30 Terlo MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 68430 0-0
C 06-10-2018 11:30 RKVVO MO13-1 ST Nieuw Woensel/Unitas’59 MO13-1 68457 0-0
C 06-10-2018 09:30 SV BLC MO13-1 Boxtel MO13-1 68321 0-0
C 29-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit MO13-1 Bergeijk MO13-1 92838 0-0
C 29-09-2018 11:30 Terlo MO13-1 SV BLC MO13-1 68376 0-0
C 29-09-2018 10:45 FC Eindhoven AV MO13-1 SBC MO13-1 68345 0-0
C 29-09-2018 10:30 SJO Juventud MO13-1 Boxtel MO13-1 68161 0-0
C 22-09-2018 11:45 SBC MO13-1 Oirschot Vooruit MO13-1 92837 0-0
C 22-09-2018 11:30 RKVVO MO13-1 Terlo MO13-1 68178 0-0
C 22-09-2018 10:30 ST Nieuw Woensel/Unitas’59 MO13-1 FC Eindhoven AV MO13-1 68209 0-0
C 22-09-2018 09:30 SV BLC MO13-1 SJO Juventud MO13-1 68361 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCB MO13-1 11 8 1 2 25 61 10 51 0
2 FC Tilburg MO13-2 11 8 0 3 24 34 14 20 0
3 Marvilde MO13-2 11 7 2 2 23 45 18 27 0
4 Nevelo MO13-1 11 7 0 4 21 50 27 23 0
5 Gilze MO13-2 11 6 3 2 21 49 32 17 0
6 Oirschot Vooruit MO13-1 11 6 1 4 19 46 27 19 0
7 Beerse Boys Mo13-1 11 5 2 4 17 43 23 20 0
8 ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO13-2 11 4 2 5 14 32 30 2 0
9 Bladella MO13-1 11 4 1 6 13 32 36 -4 0
10 Hilvaria MO13-1 11 3 0 8 9 29 58 -29 0
11 VOAB MO13-2 11 1 0 10 3 5 58 -53 0
12 FC Eindhoven AV MO13-3 11 1 0 10 3 5 98 -93 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel MO13-1 11 11 0 0 33 84 5 79 0
2 Wilhelmina MO13-1 11 10 0 1 30 72 11 61 0
3 DESK MO13-1 11 8 0 3 24 54 19 35 0
4 VOAB MO13-1 11 7 1 3 22 40 24 16 0
5 Gilze MO13-1 11 7 0 4 21 30 27 3 0
6 Oirschot Vooruit MO13-1 11 4 2 5 14 38 47 -9 0
7 Hilvaria MO13-1 11 3 1 7 10 18 70 -52 0
8 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 10 3 0 7 9 15 43 -28 0
9 Marvilde MO13-1 11 3 0 8 9 20 35 -15 0
10 ST HMVV/Hulsel/Reusel Sport/CoTrans MO13-1 10 2 1 7 7 15 44 -29 0
11 FC Tilburg MO13-2 11 1 3 7 6 14 43 -29 0
12 FC Engelen MO13-1 11 2 0 9 6 9 41 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys MO13-1 3 3 0 0 9 21 5 16 0
2 Oirschot Vooruit MO13-1 3 2 0 1 6 23 14 9 0
3 ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2 3 1 0 2 3 7 12 -5 0
4 Best Vooruit MO13-1 3 0 0 3 0 4 24 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV BLC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Eindhoven AV MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Juventud MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Nieuw Woensel/Unitas’59 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terlo MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven