235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit MO17-1

Teamleden

Spelers
Meike van den Bosch        
Ciske de Bresser        
Maartje Emmen        
Imke Haerkens        
Juul van Hout        
Eva van de Kam        
Zoe de Kort        
Femke van der Looij        
Noa Matteucci        
Maud van Overdijk        
Anouk Schellekens        
Britt van de Schoot        
Liz van Straten        
Britt van de Vondervoort        
 
Overige teamleden
Monique van Overdijk- Coppelmans Trainer
Kathy van de Schoot Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
V 02-02-2019 11:30 Dommelen MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-01-2019 13:15 Emplina MO17-1 ASH MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-12-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 ABM (Aron) vanBeers 92465 0 - 3
C 01-12-2018 vervallen Oirschot Vooruit MO17-1 Emplina MO17-1 67131
C 01-12-2018 12:15 HSSC\'61 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 Afgeschermd 92464 5 - 1
C 24-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit MO17-1 RKTVC MO17-1 92463
C 24-11-2018 vervallen HSSC'61 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 66647
C 10-11-2018 vervallen RKTVC MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 66656
C 10-11-2018 12:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Boxtel MO17-1 ABM (Aron) vanBeers… (+1) 92462 2 - 2
C 03-11-2018 14:30 SV Budel MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 LT (Leo) Keijsers 92461 3 - 3
C 03-11-2018 vervallen Theole MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 67096
C 27-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Beerse Boys MO17-1 A.G.M.M. (Adri) deVrij… (+1) 92460 5 - 1
C 13-10-2018 12:45 Emplina MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 M.P. (Mike) deBresser 92459 2 - 2
C 13-10-2018 vervallen HRC'14 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 66718
C 06-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Theole MO17-1 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud… (+1) 92458 11 - 0
C 29-09-2018 vervallen ASH MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 66938
C 29-09-2018 11:00 HRC'14 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 G.J. (Gerjo) deJong 92457 3 - 2
B 26-09-2018 19:30 DVVC MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 J. (John) Blous 17498 4 - 2
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ASH MO17-1 C.T.A. (Cees) v.d.Heuvel 92456 3 - 3
B 15-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 SC 't Zand MO17-1 J. (Jelmer) Versteden… (+1) 17354 0 - 4
B 01-09-2018 13:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Baardwijk MO17-1 J.J.H (Juan) vanBeek… (+1) 17264 2 - 1
V 25-08-2018 12:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Gilze MO17-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Boxtel MO17-1 HSSC'61 MO17-1 66740 2-4
C 15-12-2018 14:30 SV Budel MO17-1 ASH MO17-1 67251 0-0
C 15-12-2018 15:30 Emplina MO17-1 HRC'14 MO17-1 66804 0-5
C 08-12-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 92465 0-3
C 08-12-2018 12:00 HRC'14 MO17-1 Boxtel MO17-1 66744 0-0
C 01-12-2018 12:15 HSSC'61 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92464 5-1
C 01-12-2018 14:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 SV Budel MO17-1 66871 6-1
C 24-11-2018 14:30 SV Budel MO17-1 HRC'14 MO17-1 66923 0-1
C 24-11-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66972 4-3
C 17-11-2018 11:00 HRC'14 MO17-1 Beerse Boys MO17-1 66799 1-2
C 17-11-2018 10:30 ASH MO17-1 HSSC'61 MO17-1 67155 1-5
C 17-11-2018 15:00 Boxtel MO17-1 SV Budel MO17-1 67238 0-0
C 10-11-2018 14:30 SV Budel MO17-1 Emplina MO17-1 66882 2-0
C 10-11-2018 12:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Boxtel MO17-1 92462 2-2
C 10-11-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 ASH MO17-1 67224 2-0
C 10-11-2018 12:00 HSSC'61 MO17-1 HRC'14 MO17-1 67270 3-2
C 03-11-2018 11:00 HRC'14 MO17-1 ASH MO17-1 67041 4-1
C 03-11-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 HSSC'61 MO17-1 67005 1-10
C 03-11-2018 14:30 SV Budel MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92461 3-3
C 03-11-2018 15:00 Emplina MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66967 1-3
C 27-10-2018 15:30 RKTVC MO17-1 Theole MO17-1 67119 0-0
C 27-10-2018 14:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 HRC'14 MO17-1 67083 4-1
C 27-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Beerse Boys MO17-1 92460 5-1
C 27-10-2018 12:30 ASH MO17-1 Boxtel MO17-1 67214 0-1
C 27-10-2018 10:00 HSSC'61 MO17-1 Emplina MO17-1 66898 11-0
C 13-10-2018 12:45 Emplina MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92459 2-2
C 13-10-2018 15:00 SV Budel MO17-1 Beerse Boys MO17-1 66939 2-1
C 13-10-2018 15:00 Boxtel MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66836 0-5
C 13-10-2018 09:30 Theole MO17-1 HSSC'61 MO17-1 66733 0-0
C 13-10-2018 12:30 ASH MO17-1 RKTVC MO17-1 67213 0-0
C 06-10-2018 10:00 HSSC'61 MO17-1 SV Budel MO17-1 66964 4-3
C 06-10-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 Emplina MO17-1 66631 2-0
C 06-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Theole MO17-1 92458 11-0
C 06-10-2018 15:30 RKTVC MO17-1 HRC'14 MO17-1 66990 0-0
C 06-10-2018 15:35 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 ASH MO17-1 66658 5-1
C 29-09-2018 13:00 Theole MO17-1 Beerse Boys MO17-1 67150 1-7
C 29-09-2018 12:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 HSSC'61 MO17-1 67035 4-3
C 29-09-2018 15:00 Boxtel MO17-1 Emplina MO17-1 66943 2-1
C 29-09-2018 15:30 RKTVC MO17-1 SV Budel MO17-1 67090 1-8
C 29-09-2018 11:00 HRC'14 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92457 3-2
C 29-09-2018 12:30 ASH MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 66938 0-0
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ASH MO17-1 92456 3-3
C 22-09-2018 11:30 HSSC'61 MO17-1 RKTVC MO17-1 67351 11-0
C 22-09-2018 15:00 SV Budel MO17-1 Theole MO17-1 66570 4-1
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66766 0-0
C 22-09-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 Boxtel MO17-1 67261 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 26-09-2018 19:30 DVVC MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 17498 4-2
B 15-09-2018 12:00 DVVC MO17-1 Baardwijk MO17-1 17503 3-0
B 15-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 SC 't Zand MO17-1 17354 0-4
B 08-09-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 SC 't Zand MO17-1 17400 0-6
B 01-09-2018 12:45 SC 't Zand MO17-1 DVVC MO17-1 17545 3-2
B 01-09-2018 13:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Baardwijk MO17-1 17264 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HSSC'61 MO17-1 8 7 0 1 21 45 14 31 0
2 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 8 7 0 1 21 33 11 22 0
3 Beerse Boys MO17-1 8 5 0 3 15 16 23 -7 0
4 HRC'14 MO17-1 7 4 0 3 12 17 12 5 0
5 SV Budel MO17-1 7 2 2 3 8 11 15 -4 0
6 Boxtel MO17-1 7 2 2 3 8 9 15 -6 0
7 Oirschot Vooruit MO17-1 8 1 4 3 7 18 22 -4 0
8 ASH MO17-1 6 0 1 5 1 6 20 -14 0
9 Emplina MO17-1 7 0 1 6 1 4 27 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO17-1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 DVVC MO17-1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 Oirschot Vooruit MO17-1 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
4 Baardwijk MO17-1 3 0 0 3 0 1 11 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven