235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit MO17-1

Teamleden

Spelers
Meike van den Bosch        
Ciske de Bresser        
Maartje Emmen        
Imke Haerkens        
Juul van Hout        
Eva van de Kam        
Zoe de Kort        
Femke van der Looij        
Noa Matteucci        
Maud van Overdijk        
Anouk Schellekens        
Britt van de Schoot        
Liz van Straten        
Britt van de Vondervoort        
 
Overige teamleden
Monique van Overdijk- Coppelmans Trainer
Kathy van de Schoot Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-05-2019 19:45 ZIGO MO17-1 NEO'25 MO17-1 140557 4-0
C 27-05-2019 19:30 Bladella MO17-1 Nemelaer MO17-1 143746 6-4
C 25-05-2019 13:00 Hilvaria MO17-1 Nevelo MO17-1 140162 1-4
C 25-05-2019 13:00 VOAB MO17-1 DESK MO17-1 140195 1-8
C 25-05-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 SDO'39 MO17-1 140481 3-1
C 22-05-2019 19:30 SDO'39 MO17-1 DESK MO17-1 140611 1-4
C 18-05-2019 11:30 SDO'39 MO17-1 VOAB MO17-1 140713 3-2
C 18-05-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 ZIGO MO17-1 143745 0-10
C 18-05-2019 14:00 NEO'25 MO17-1 SSC'55 MO17-1 140356 2-0
C 18-05-2019 13:00 DESK MO17-1 Bladella MO17-1 140186 3-3
C 18-05-2019 13:15 Oirschot Vooruit MO17-1 Hilvaria MO17-1 140249 16-0
C 15-05-2019 19:00 NEO'25 MO17-1 Nemelaer MO17-1 152258 7-0
C 11-05-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140129 0-5
C 11-05-2019 13:00 Bladella MO17-1 SDO'39 MO17-1 140361 6-2
C 11-05-2019 13:30 Hilvaria MO17-1 Nemelaer MO17-1 143744 6-0
C 11-05-2019 14:00 ZIGO MO17-1 VOAB MO17-1 140279 1-1
C 11-05-2019 09:30 Nevelo MO17-1 NEO'25 MO17-1 140304 4-1
C 06-05-2019 19:30 Oirschot Vooruit MO17-1 DESK MO17-1 140206 6-0
C 04-05-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Nevelo MO17-1 140665 6-0
C 04-05-2019 13:00 VOAB MO17-1 Bladella MO17-1 140095 2-4
C 04-05-2019 12:45 NEO'25 MO17-1 Hilvaria MO17-1 140556 4-1
C 04-05-2019 13:00 DESK MO17-1 ZIGO MO17-1 140080 3-6
C 04-05-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 SSC'55 MO17-1 143743 1-9
C 20-04-2019 10:00 SDO'39 MO17-1 Nemelaer MO17-1 143737 8-2
C 20-04-2019 13:00 NEO'25 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140131 0-1
C 17-04-2019 19:00 VOAB MO17-1 Hilvaria MO17-1 140661 3-1
C 13-04-2019 11:45 Hilvaria MO17-1 SDO'39 MO17-1 140245 6-2
C 13-04-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Bladella MO17-1 139898 4-3
C 13-04-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 VOAB MO17-1 140466 2-1
C 13-04-2019 09:30 Nevelo MO17-1 Nemelaer MO17-1 143742 13-0
C 08-04-2019 19:30 SDO'39 MO17-1 ZIGO MO17-1 140585 1-4
C 06-04-2019 15:00 Bladella MO17-1 SSC'55 MO17-1 140123 4-1
C 06-04-2019 13:00 DESK MO17-1 Hilvaria MO17-1 140615 4-2
C 06-04-2019 13:00 VOAB MO17-1 Nevelo MO17-1 140326 2-1
C 30-03-2019 14:00 Hilvaria MO17-1 Emplina MO17-1 140066 0-0
C 30-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 VOAB MO17-1 140088 2-1
C 30-03-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 SDO'39 MO17-1 140363 15-1
C 30-03-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Nevelo MO17-1 140056 1-0
C 23-03-2019 11:45 Hilvaria MO17-1 Bladella MO17-1 140049 1-1
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 DESK MO17-1 140093 3-1
C 23-03-2019 09:30 Nevelo MO17-1 SDO'39 MO17-1 140471 3-0
C 23-03-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 VOAB MO17-1 140422 9-0
C 23-03-2019 12:45 Emplina MO17-1 ZIGO MO17-1 139917 0-0
C 23-03-2019 13:15 NEO'25 MO17-1 Nemelaer MO17-1 143740 0-0
C 18-03-2019 19:00 SSC'55 MO17-1 ZIGO MO17-1 139927 1-4
C 16-03-2019 12:45 Emplina MO17-1 SSC'55 MO17-1 140144 0-0
C 16-03-2019 15:00 Bladella MO17-1 NEO'25 MO17-1 140700 1-1
C 16-03-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 143739 0-8
C 09-03-2019 09:30 Nevelo MO17-1 Bladella MO17-1 140188 4-2
C 09-03-2019 13:00 DESK MO17-1 Nemelaer MO17-1 143738 4-5
C 23-02-2019 09:30 Nevelo MO17-1 DESK MO17-1 140217 3-2
C 23-02-2019 14:00 NEO'25 MO17-1 SDO'39 MO17-1 139967 4-1
C 23-02-2019 11:30 Nemelaer MO17-1 VOAB MO17-1 143736 1-8
C 16-02-2019 13:00 DESK MO17-1 NEO'25 MO17-1 140650 0-2
C 16-02-2019 13:00 Bladella MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 140669 2-8
C 16-02-2019 13:00 VOAB MO17-1 Emplina MO17-1 140484 3-0
C 16-02-2019 14:00 ZIGO MO17-1 Hilvaria MO17-1 140219 1-2
C 16-02-2019 10:00 SSC'55 MO17-1 Nevelo MO17-1 140483 3-2
C 09-02-2019 14:30 Hilvaria MO17-1 SSC'55 MO17-1 139952 1-2
C 09-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ZIGO MO17-1 140328 9-0
C 09-02-2019 12:45 Emplina MO17-1 Bladella MO17-1 140220 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-01-2019 13:15 Emplina MO17-1 ASH MO17-1 66810 0-0
C 15-12-2018 10:00 Boxtel MO17-1 HSSC'61 MO17-1 66740 2-4
C 15-12-2018 14:30 SV Budel MO17-1 ASH MO17-1 67251 0-0
C 15-12-2018 15:30 Emplina MO17-1 HRC'14 MO17-1 66804 0-5
C 08-12-2018 12:00 HRC'14 MO17-1 Boxtel MO17-1 66744 0-0
C 08-12-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 92465 0-3
C 01-12-2018 12:15 HSSC'61 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92464 5-1
C 01-12-2018 14:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 SV Budel MO17-1 66871 6-1
C 24-11-2018 14:30 SV Budel MO17-1 HRC'14 MO17-1 66923 0-1
C 24-11-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66972 4-3
C 17-11-2018 11:00 HRC'14 MO17-1 Beerse Boys MO17-1 66799 1-2
C 17-11-2018 10:30 ASH MO17-1 HSSC'61 MO17-1 67155 1-5
C 17-11-2018 15:00 Boxtel MO17-1 SV Budel MO17-1 67238 0-0
C 10-11-2018 14:30 SV Budel MO17-1 Emplina MO17-1 66882 2-0
C 10-11-2018 12:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Boxtel MO17-1 92462 2-2
C 10-11-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 ASH MO17-1 67224 2-0
C 10-11-2018 12:00 HSSC'61 MO17-1 HRC'14 MO17-1 67270 3-2
C 03-11-2018 11:00 HRC'14 MO17-1 ASH MO17-1 67041 4-1
C 03-11-2018 14:30 SV Budel MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92461 3-3
C 03-11-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 HSSC'61 MO17-1 67005 1-10
C 03-11-2018 15:00 Emplina MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66967 1-3
C 27-10-2018 15:30 RKTVC MO17-1 Theole MO17-1 67119 0-0
C 27-10-2018 14:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 HRC'14 MO17-1 67083 4-1
C 27-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Beerse Boys MO17-1 92460 5-1
C 27-10-2018 12:30 ASH MO17-1 Boxtel MO17-1 67214 0-1
C 27-10-2018 10:00 HSSC'61 MO17-1 Emplina MO17-1 66898 11-0
C 13-10-2018 12:45 Emplina MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92459 2-2
C 13-10-2018 15:00 SV Budel MO17-1 Beerse Boys MO17-1 66939 2-1
C 13-10-2018 09:30 Theole MO17-1 HSSC'61 MO17-1 66733 0-0
C 13-10-2018 15:00 Boxtel MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66836 0-5
C 13-10-2018 12:30 ASH MO17-1 RKTVC MO17-1 67213 0-0
C 06-10-2018 10:00 HSSC'61 MO17-1 SV Budel MO17-1 66964 4-3
C 06-10-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 Emplina MO17-1 66631 2-0
C 06-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 Theole MO17-1 92458 11-0
C 06-10-2018 15:30 RKTVC MO17-1 HRC'14 MO17-1 66990 0-0
C 06-10-2018 15:35 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 ASH MO17-1 66658 5-1
C 29-09-2018 13:00 Theole MO17-1 Beerse Boys MO17-1 67150 1-7
C 29-09-2018 12:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 HSSC'61 MO17-1 67035 4-3
C 29-09-2018 15:00 Boxtel MO17-1 Emplina MO17-1 66943 2-1
C 29-09-2018 15:30 RKTVC MO17-1 SV Budel MO17-1 67090 1-8
C 29-09-2018 11:00 HRC'14 MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 92457 3-2
C 29-09-2018 12:30 ASH MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 66938 0-0
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ASH MO17-1 92456 3-3
C 22-09-2018 11:30 HSSC'61 MO17-1 RKTVC MO17-1 67351 11-0
C 22-09-2018 15:00 SV Budel MO17-1 Theole MO17-1 66570 4-1
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 66766 0-0
C 22-09-2018 13:00 Beerse Boys MO17-1 Boxtel MO17-1 67261 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 26-09-2018 19:30 DVVC MO17-1 Oirschot Vooruit MO17-1 17498 4-2
B 15-09-2018 12:00 DVVC MO17-1 Baardwijk MO17-1 17503 3-0
B 15-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit MO17-1 SC 't Zand MO17-1 17354 0-4
B 08-09-2018 12:30 Baardwijk MO17-1 SC 't Zand MO17-1 17400 0-6
B 01-09-2018 12:45 SC 't Zand MO17-1 DVVC MO17-1 17545 3-2
B 01-09-2018 13:30 Oirschot Vooruit MO17-1 Baardwijk MO17-1 17264 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit MO17-1 10 10 0 0 30 83 3 80 0
2 ZIGO MO17-1 10 7 1 2 22 35 20 15 0
3 NEO'25 MO17-1 10 6 1 3 19 23 13 10 0
4 Nevelo MO17-1 10 6 0 4 18 34 18 16 0
5 SSC'55 MO17-1 10 6 0 4 18 24 22 2 0
6 Bladella MO17-1 10 4 3 3 15 32 30 2 0
7 DESK MO17-1 10 3 1 6 10 29 32 -3 0
8 VOAB MO17-1 10 3 1 6 10 21 32 -11 0
9 Hilvaria MO17-1 10 3 1 6 10 21 37 -16 0
10 SDO'39 MO17-1 10 2 0 8 6 20 49 -29 0
11 Nemelaer MO17-1 10 1 0 9 3 13 79 -66 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HSSC'61 MO17-1 8 7 0 1 21 45 14 31 0
2 ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-2 8 7 0 1 21 33 11 22 0
3 Beerse Boys MO17-1 8 5 0 3 15 16 23 -7 0
4 HRC'14 MO17-1 7 4 0 3 12 17 12 5 0
5 SV Budel MO17-1 7 2 2 3 8 11 15 -4 0
6 Boxtel MO17-1 7 2 2 3 8 9 15 -6 0
7 Oirschot Vooruit MO17-1 8 1 4 3 7 18 22 -4 0
8 ASH MO17-1 6 0 1 5 1 6 20 -14 0
9 Emplina MO17-1 7 0 1 6 1 4 27 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand MO17-1 3 3 0 0 9 13 2 11 0
2 DVVC MO17-1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 Oirschot Vooruit MO17-1 3 1 0 2 3 4 9 -5 0
4 Baardwijk MO17-1 3 0 0 3 0 1 11 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven