0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - O7 - Oirschot Vooruit JO7-1G

Teamleden

Spelers
Tijs Blankers        
Jules de Bresser        
Charlie Hofman        
Stijn Louwers        
Tino Lunenburg        
Gijs Megens        
Rens Megens        
Mart van Olmen        
Cas Smits        
Siem Smits        
 
Overige teamleden
Paul Megens Trainer
Pleun Smits Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 06-04-2019 10:30 DBS JO7-1 Rood Wit V JO7-1 139305 0-0
C 06-04-2019 09:00 UNA JO7-1G Geldrop JO7-1 138703 0-0
C 06-04-2019 09:30 De Valk JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-2 139238 0-0
C 06-04-2019 09:30 FC Eindhoven AV JO7-1 RPC JO7-1 137521 0-0
C 06-04-2019 09:00 Woenselse Boys JO7-1 DBS JO7-2 139227 0-0
C 06-04-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-1 Oirschot V. JO7-1G 139036 0-0
C 30-03-2019 09:00 Woenselse Boys JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 138440 0-0
C 30-03-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-1 138094 0-0
C 23-03-2019 09:00 Geldrop JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-2 137893 0-0
C 23-03-2019 09:00 Oirschot V. JO7-1G FC Eindhoven AV JO7-1 139361 0-0
C 23-03-2019 10:30 DBS JO7-2 De Valk JO7-1 137559 0-0
C 23-03-2019 10:30 DBS JO7-1 UNA JO7-1G 139550 0-0
C 23-03-2019 09:00 Rood Wit V JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 139051 0-0
C 23-03-2019 09:00 RPC JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 138173 0-0
C 16-03-2019 10:00 UNA JO7-1G Rood Wit V JO7-1 138871 0-0
C 16-03-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO7-2 DBS JO7-2 138331 0-0
C 16-03-2019 09:00 Geldrop JO7-1 Oirschot V. JO7-1G 139365 0-0
C 16-03-2019 09:00 Woenselse Boys JO7-1 RPC JO7-1 139226 0-0
C 16-03-2019 09:30 De Valk JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 138372 0-0
C 09-03-2019 10:30 DBS JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 139407 0-0
C 09-03-2019 09:30 FC Eindhoven AV JO7-1 UNA JO7-1G 138187 0-0
C 09-03-2019 09:00 Oirschot V. JO7-1G Oirschot Vooruit JO7-2 137498 0-0
C 09-03-2019 09:00 Rood Wit V JO7-1 De Valk JO7-1 139265 0-0
C 09-03-2019 10:30 DBS JO7-2 SV Unitas'59 JO7-1 138477 0-0
C 23-02-2019 09:00 RPC JO7-1 Geldrop JO7-1 139264 0-0
C 16-02-2019 09:00 Woenselse Boys JO7-1 Geldrop JO7-1 139204 0-0
C 16-02-2019 09:00 Oirschot V. JO7-1G DBS JO7-2 138625 0-0
C 16-02-2019 08:45 SV Unitas'59 JO7-1 Rood Wit V JO7-1 137789 0-0
C 16-02-2019 09:30 De Valk JO7-1 UNA JO7-1G 138539 0-0
C 16-02-2019 09:30 FC Eindhoven AV JO7-1 DBS JO7-1 137640 0-0
C 16-02-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO7-2 RPC JO7-1 137650 0-0
C 09-02-2019 09:00 Geldrop JO7-1 SV Unitas'59 JO7-1 137777 0-0
C 09-02-2019 09:00 RPC JO7-1 Oirschot V. JO7-1G 139028 0-0
C 09-02-2019 10:00 UNA JO7-1G Woenselse Boys JO7-1 137647 0-0
C 09-02-2019 10:30 DBS JO7-2 FC Eindhoven AV JO7-1 138578 0-0
C 09-02-2019 10:30 DBS JO7-1 De Valk JO7-1 138323 0-0
C 09-02-2019 09:00 Rood Wit V JO7-1 Oirschot Vooruit JO7-2 138277 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 UNA JO7-2 RPC JO7-2 63938 0-0
C 15-12-2018 10:30 DBS JO7-4 Sportvereniging Unitas'59 JO7-3 64045 0-0
C 08-12-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 Rood Wit V JO7-1 64030 0-0
C 08-12-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G Unitas'59 JO7-1 64074 0-0
C 08-12-2018 08:30 Woenselse Boys JO7-1 FC Eindhoven AV JO7-1 64033 0-0
C 24-11-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G FC Eindhoven AV JO7-1 64691 0-0
C 24-11-2018 08:30 Woenselse Boys JO7-1 RPC JO7-2 63572 0-0
C 24-11-2018 09:00 Unitas'59 JO7-1 DBS JO7-3 63822 0-0
C 24-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 Unitas'59 JO7-3 64770 0-0
C 24-11-2018 10:30 DBS JO7-4 Rood Wit V JO7-1 63586 0-0
C 10-11-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G RPC JO7-2 64635 0-0
C 10-11-2018 09:00 Unitas'59 JO7-1 Unitas'59 JO7-3 63896 0-0
C 10-11-2018 10:00 UNA JO7-2 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 63940 0-0
C 10-11-2018 10:30 DBS JO7-3 FC Eindhoven AV JO7-1 64533 0-0
C 10-11-2018 08:30 Woenselse Boys JO7-1 Rood Wit V JO7-1 63433 0-0
C 03-11-2018 08:30 Woenselse Boys JO7-1 Oirschot V. JO7-1G 64007 0-0
C 03-11-2018 09:00 Rood Wit V JO7-1 Unitas'59 JO7-3 63598 0-0
C 03-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 DBS JO7-3 64143 0-0
C 03-11-2018 10:00 UNA JO7-2 FC Eindhoven AV JO7-1 63771 0-0
C 03-11-2018 10:30 DBS JO7-4 Unitas'59 JO7-1 63357 0-0
C 27-10-2018 09:00 Unitas'59 JO7-1 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 64028 0-0
C 27-10-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G DBS JO7-4 63541 0-0
C 27-10-2018 09:00 Unitas'59 JO7-3 UNA JO7-2 64037 0-0
C 27-10-2018 09:00 RPC JO7-2 Rood Wit V JO7-1 63959 0-0
C 27-10-2018 09:00 DBS JO7-3 Woenselse Boys JO7-1 64427 0-0
C 13-10-2018 10:00 UNA JO7-2 Oirschot V. JO7-1G 63372 0-0
C 13-10-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 DBS JO7-4 64041 0-0
C 13-10-2018 09:00 RPC JO7-2 FC Eindhoven AV JO7-1 64652 0-0
C 13-10-2018 09:00 Rood Wit V JO7-1 DBS JO7-3 64860 0-0
C 13-10-2018 08:30 Woenselse Boys JO7-1 Unitas'59 JO7-3 64604 0-0
C 06-10-2018 10:30 DBS JO7-3 RPC JO7-2 63889 0-0
C 06-10-2018 10:30 DBS JO7-4 Woenselse Boys JO7-1 64644 0-0
C 06-10-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 63558 0-0
C 06-10-2018 09:00 Unitas'59 JO7-1 UNA JO7-2 63935 0-0
C 06-10-2018 09:00 Unitas'59 JO7-3 Geldrop JO7-2 63902 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO7-1 Rood Wit V JO7-1 64174 0-0
C 29-09-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO7-1 Unitas'59 JO7-1 64193 0-0
C 29-09-2018 09:00 RPC JO7-2 Unitas'59 JO7-3 64775 0-0
C 29-09-2018 09:00 Rood Wit V JO7-1 Oirschot V. JO7-1G 64197 0-0
C 29-09-2018 09:00 Geldrop JO7-2 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 64451 0-0
C 29-09-2018 10:30 DBS JO7-3 DBS JO7-4 64127 0-0
C 29-09-2018 10:00 UNA JO7-2 Woenselse Boys JO7-1 63956 0-0
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO7-3 FC Eindhoven AV JO7-1 64069 0-0
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO7-1 Rood Wit V JO7-1 64443 0-0
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO7-1G DBS JO7-3 63806 0-0
C 22-09-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 RPC JO7-2 64455 0-0
C 22-09-2018 10:30 DBS JO7-4 UNA JO7-2 63907 0-0
C 22-09-2018 08:30 Woenselse Boys JO7-1 Geldrop JO7-2 63809 0-0
C 15-09-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO7-1 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 63710 0-0
C 15-09-2018 10:30 DBS JO7-3 UNA JO7-2 63965 0-0
C 15-09-2018 09:00 RPC JO7-2 DBS JO7-4 63636 0-0
C 15-09-2018 09:00 Unitas'59 JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 63451 0-0
C 15-09-2018 09:00 Unitas'59 JO7-3 Oirschot V. JO7-1G 63696 0-0
C 15-09-2018 09:00 Rood Wit V JO7-1 Geldrop JO7-2 64173 0-0
C 08-09-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO7-1 DBS JO7-4 64477 0-0
C 08-09-2018 09:00 Geldrop JO7-2 Oirschot V. JO7-1G 64410 0-0
C 08-09-2018 09:00 Unitas'59 JO7-3 DBS JO7-3 63728 0-0
C 08-09-2018 09:00 RPC JO7-2 Unitas'59 JO7-1 64103 0-0
C 08-09-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO7-1 Woenselse Boys JO7-1 64580 0-0
C 08-09-2018 09:00 Rood Wit V JO7-1 UNA JO7-2 63931 0-0

Standen



Training

Berichten



Terug naar boven