0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - O8 - Oirschot Vooruit JO8-3G

Teamleden

Spelers
Tygo van Baast        
Lars Dekkers        
Pepijn Klarenbeek        
Jurre van Kollenburg        
Bo van Kollenburg        
Lara Lommers        
Kris Smetsers        
Bente Vriens        
 
Overige teamleden
Bas van Kollenburg Trainer
Bart van Kollenburg Trainer
Jasper Vriens Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 09-03-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 Best Vooruit JO8-3
C 09-03-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-4 Acht JO8-2
C 09-03-2019 09:00 Oirschot V. JO8-3G WODAN JO8-5
C 09-03-2019 09:00 DBS JO8-3 SBC JO8-5
C 09-03-2019 10:15 EMK JO8-4 SV Unitas'59 JO8-6
C 16-03-2019 09:00 RPC JO8-5 Wilhelmina Boys JO8-4
C 16-03-2019 09:00 WODAN JO8-5 EMK JO8-4
C 16-03-2019 09:00 SBC JO8-5 SJO Juventud JO8-2
C 16-03-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 RKSV Nuenen JO8-5
C 16-03-2019 09:00 Acht JO8-2 DBS JO8-3
C 16-03-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 Oirschot V. JO8-3G
C 23-03-2019 08:45 RKSV Nuenen JO8-5 EMK JO8-4
C 23-03-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 RPC JO8-5
C 23-03-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 Acht JO8-2
C 23-03-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-4 WODAN JO8-5
C 23-03-2019 09:00 Oirschot V. JO8-3G SBC JO8-5
C 23-03-2019 09:00 DBS JO8-3 SV Unitas'59 JO8-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-02-2019 12:15 DBS JO8-3 WODAN JO8-5 149380 0-0
C 23-02-2019 08:45 RKSV Nuenen JO8-5 RPC JO8-5 135543 0-0
C 16-02-2019 10:15 EMK JO8-4 DBS JO8-3 136076 0-0
C 16-02-2019 09:00 RPC JO8-5 SJO Juventud JO8-2 134500 0-0
C 16-02-2019 09:00 WODAN JO8-5 SV Unitas'59 JO8-6 137230 0-0
C 16-02-2019 09:00 SBC JO8-5 Best Vooruit JO8-3 136924 0-0
C 16-02-2019 09:00 Acht JO8-2 Oirschot V. JO8-3G 135839 0-0
C 16-02-2019 08:45 RKSV Nuenen JO8-5 Wilhelmina Boys JO8-4 136249 0-0
C 09-02-2019 09:00 DBS JO8-3 WODAN JO8-5 135605 0-0
C 09-02-2019 09:00 Oirschot V. JO8-3G RPC JO8-5 136870 0-0
C 09-02-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-4 EMK JO8-4 134544 0-0
C 09-02-2019 09:00 SJO Juventud JO8-2 RKSV Nuenen JO8-5 136264 0-0
C 09-02-2019 09:00 Best Vooruit JO8-3 Acht JO8-2 136556 0-0
C 09-02-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-6 SBC JO8-5 136051 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G Sarto JO8-7 103245 2-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 10:00 UNA JO8-3 Best Vooruit JO8-3 79626 0-0
C 08-12-2018 09:15 Brabantia JO8-4 SJO Juventud JO8-1 62783 0-0
C 08-12-2018 09:00 SBC JO8-3 Zwaluw VFC JO8-7 92230 0-0
C 08-12-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Unitas'59 JO8-4 60645 0-0
C 08-12-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G Acht JO8-2 61670 0-0
C 08-12-2018 08:30 ODC JO8-3 Boxtel JO8-3 62575 0-0
C 01-12-2018 08:45 Boxtel JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 61225 0-0
C 01-12-2018 08:45 Unitas'59 JO8-4 Brabantia JO8-4 61718 0-0
C 01-12-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Wilhelmina Boys JO8-3 92229 0-0
C 01-12-2018 09:00 SJO Juventud JO8-1 ODC JO8-3 63195 0-0
C 01-12-2018 10:15 Best Vooruit JO8-3 SBC JO8-3 79624 0-0
C 01-12-2018 09:00 Acht JO8-2 UNA JO8-3 63294 0-0
C 24-11-2018 08:30 ODC JO8-3 Acht JO8-2 62274 0-0
C 24-11-2018 08:45 Boxtel JO8-3 Zwaluw VFC JO8-7 92228 0-0
C 24-11-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 SBC JO8-3 62567 0-0
C 24-11-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G Unitas'59 JO8-4 62113 0-0
C 24-11-2018 09:15 Brabantia JO8-4 Best Vooruit JO8-3 79621 0-0
C 24-11-2018 10:00 UNA JO8-3 SJO Juventud JO8-1 60512 0-0
C 17-11-2018 08:45 Unitas'59 JO8-4 Boxtel JO8-3 61244 0-0
C 17-11-2018 09:00 Acht JO8-2 Brabantia JO8-4 61220 0-0
C 17-11-2018 09:00 SBC JO8-3 ODC JO8-3 60652 0-0
C 17-11-2018 09:00 Best Vooruit JO8-3 Wilhelmina Boys JO8-3 79625 0-0
C 17-11-2018 09:00 SJO Juventud JO8-1 Zwaluw VFC JO8-7 92227 0-0
C 17-11-2018 10:00 UNA JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 62593 0-0
C 10-11-2018 08:30 ODC JO8-3 Unitas'59 JO8-4 62898 0-0
C 10-11-2018 08:45 Boxtel JO8-3 SJO Juventud JO8-1 61864 0-0
C 10-11-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Acht JO8-2 92226 0-0
C 10-11-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 UNA JO8-3 62955 0-0
C 10-11-2018 09:15 Brabantia JO8-4 SBC JO8-3 61766 0-0
C 10-11-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G Best Vooruit JO8-3 79640 0-0
C 03-11-2018 10:00 UNA JO8-3 Zwaluw VFC JO8-7 92225 0-0
C 03-11-2018 09:15 Brabantia JO8-4 Boxtel JO8-3 62327 0-0
C 03-11-2018 09:00 Best Vooruit JO8-3 SJO Juventud JO8-1 79623 0-0
C 03-11-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G ODC JO8-3 62534 0-0
C 03-11-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Acht JO8-2 63236 0-0
C 03-11-2018 09:00 SBC JO8-3 Unitas'59 JO8-4 61761 0-0
C 27-10-2018 08:45 Boxtel JO8-3 UNA JO8-3 60586 0-0
C 27-10-2018 08:30 ODC JO8-3 Brabantia JO8-4 61713 0-0
C 27-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Oirschot V. JO8-3G 92224 0-0
C 27-10-2018 09:00 Acht JO8-2 SBC JO8-3 62758 0-0
C 27-10-2018 09:00 SJO Juventud JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-3 63147 0-0
C 27-10-2018 08:45 Unitas'59 JO8-4 Best Vooruit JO8-3 79619 0-0
C 20-10-2018 08:45 Unitas'59 JO8-4 Acht JO8-2 62535 0-0
C 13-10-2018 09:00 SBC JO8-3 Boxtel JO8-3 61796 0-0
C 13-10-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 ODC JO8-3 60903 0-0
C 13-10-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G SJO Juventud JO8-1 61329 0-0
C 13-10-2018 09:00 Best Vooruit JO8-3 Zwaluw VFC JO8-7 92223 0-0
C 13-10-2018 10:00 UNA JO8-3 Brabantia JO8-4 60966 0-0
C 06-10-2018 08:30 ODC JO8-3 UNA JO8-3 62010 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO8-3 Wilhelmina Boys JO8-3 62295 0-0
C 06-10-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Unitas'59 JO8-4 92222 0-0
C 06-10-2018 09:00 SJO Juventud JO8-1 SBC JO8-3 61605 0-0
C 06-10-2018 09:00 Acht JO8-2 Best Vooruit JO8-3 79627 0-0
C 06-10-2018 09:15 Brabantia JO8-4 Oirschot V. JO8-3G 62394 0-0
C 29-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 61791 0-0
C 29-09-2018 09:00 Acht JO8-2 Boxtel JO8-3 61459 0-0
C 29-09-2018 09:00 SBC JO8-3 UNA JO8-3 61618 0-0
C 29-09-2018 09:00 Unitas'59 JO8-4 SJO Juventud JO8-1 62436 0-0
C 29-09-2018 09:00 Best Vooruit JO8-3 ODC JO8-3 79622 0-0
C 29-09-2018 08:45 Zwaluw VFC JO8-7 Brabantia JO8-4 92221 0-0
C 22-09-2018 08:30 ODC JO8-3 Zwaluw VFC JO8-7 92220 0-0
C 22-09-2018 08:45 Boxtel JO8-3 Best Vooruit JO8-3 79643 0-0
C 22-09-2018 10:00 UNA JO8-3 Unitas'59 JO8-4 63027 0-0
C 22-09-2018 09:15 Brabantia JO8-4 Wilhelmina Boys JO8-3 62421 0-0
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G SBC JO8-3 60798 0-0
C 22-09-2018 09:00 SJO Juventud JO8-1 Acht JO8-2 61090 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Oirschot V. JO8-3G 16752 0-7
B 15-09-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 15619 3-6
B 08-09-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Wilhelmina Boys JO8-3 16162 5-8
B 08-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot V. JO8-3G 16666 1-3
B 01-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 16693 3-11
B 01-09-2018 09:00 Oirschot V. JO8-3G Beerse Boys JO8-2G 15480 7-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO8-7 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 Oirschot V. JO8-3G 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot V. JO8-3G 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 Spoordonkse Boys JO8-1 3 2 0 1 6 18 9 9 0
3 Wilhelmina Boys JO8-3 3 1 0 2 3 11 23 -12 0
4 Beerse Boys JO8-2G 3 0 0 3 0 11 21 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven