0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - O8 - Oirschot Vooruit JO8-2

Teamleden

Spelers
Finn van Bijsterveldt        
Flynn Coolen        
Teun Joosten        
Julian van der Linden        
Julan Van Rooij        
Teun Rutten        
Tjeu Smits        
Stijn van Wezel        
 
Overige teamleden
Rob Coolen Trainer
Mario van der Linden Trainer
Rick Rutten Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
V 26-01-2019 09:00 Best V JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 - -
V 02-02-2019 09:00 Dommelen JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-2 - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Were Di JO8-5 Oirschot Vooruit JO8-2 62622 0-0
C 15-12-2018 09:00 Nevelo JO8-3 Sarto JO8-7 61255 0-0
C 15-12-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Bladella JO8-3 105287 0-0
C 08-12-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Nevelo JO8-3 60568 0-0
C 08-12-2018 09:30 Hapert JO8-2G SDO'39 JO8-2G 62580 0-0
C 08-12-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Bladella JO8-3 105297 0-0
C 08-12-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 61627 0-0
C 08-12-2018 11:00 Sarto JO8-7 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 63254 0-0
C 01-12-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Beerse Boys JO8-2G 61034 0-0
C 01-12-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Were Di JO8-5 62766 0-0
C 01-12-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 60594 0-0
C 01-12-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Hilvaria JO8-4 62259 0-0
C 01-12-2018 08:30 Bladella JO8-3 Hapert JO8-2G 105296 0-0
C 24-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 62465 0-0
C 24-11-2018 09:30 Hapert JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-4 62454 0-0
C 24-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 62699 0-0
C 24-11-2018 09:00 Were Di JO8-5 Bladella JO8-3 105295 0-0
C 24-11-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Nevelo JO8-3 60729 0-0
C 24-11-2018 11:15 Sarto JO8-7 SDO'39 JO8-2G 61434 0-0
C 17-11-2018 09:00 Nevelo JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 60874 0-0
C 17-11-2018 09:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Were Di JO8-5 61098 0-0
C 17-11-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 61709 0-0
C 17-11-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Hilvaria JO8-4 62735 0-0
C 17-11-2018 09:30 Hapert JO8-2G Beerse Boys JO8-2G 61598 0-0
C 17-11-2018 08:30 Bladella JO8-3 Sarto JO8-7 105294 0-0
C 10-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Bladella JO8-3 105293 0-0
C 10-11-2018 10:30 Sarto JO8-7 Spoordonkse Boys JO8-1 62831 0-0
C 10-11-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G SDO'39 JO8-2G 63058 0-0
C 10-11-2018 09:00 Were Di JO8-5 Nevelo JO8-3 61946 0-0
C 10-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 63032 0-0
C 10-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Hapert JO8-2G 61905 0-0
C 03-11-2018 11:00 Sarto JO8-7 Oirschot Vooruit JO8-2 61552 0-0
C 03-11-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Nevelo JO8-3 62448 0-0
C 03-11-2018 09:30 Hapert JO8-2G ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 62314 0-0
C 03-11-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-4 61312 0-0
C 03-11-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Were Di JO8-5 62627 0-0
C 03-11-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Bladella JO8-3 105292 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nevelo JO8-3 SDO'39 JO8-2G 63077 0-0
C 27-10-2018 08:30 Bladella JO8-3 Spoordonkse Boys JO8-1 105291 0-0
C 27-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Hapert JO8-2G 61429 0-0
C 27-10-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Beerse Boys JO8-2G 62799 0-0
C 27-10-2018 09:00 Were Di JO8-5 Sarto JO8-7 62363 0-0
C 27-10-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Hilvaria JO8-4 61430 0-0
C 13-10-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Were Di JO8-5 61144 0-0
C 13-10-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 60616 0-0
C 13-10-2018 09:30 Hapert JO8-2G Sarto JO8-7 62982 0-0
C 13-10-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Reusel Sport/CoTrans JO8-4 61362 0-0
C 13-10-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 60817 0-0
C 06-10-2018 11:30 Sarto JO8-7 Beerse Boys JO8-2G 61108 0-0
C 06-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 Hilvaria JO8-4 62951 0-0
C 06-10-2018 09:00 Were Di JO8-5 Hapert JO8-2G 63189 0-0
C 06-10-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 Spoordonkse Boys JO8-1 63106 0-0
C 06-10-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Nevelo JO8-3 61421 0-0
C 29-09-2018 08:45 Hilvaria JO8-4 Beerse Boys JO8-2G 61416 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nevelo JO8-3 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 62423 0-0
C 29-09-2018 09:30 SDO'39 JO8-2G Were Di JO8-5 61620 0-0
C 29-09-2018 10:30 Spoordonkse Boys JO8-1 Hapert JO8-2G 63305 0-0
C 29-09-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Sarto JO8-7 60532 0-0
C 22-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 SDO'39 JO8-2G 61196 0-0
C 22-09-2018 11:00 Sarto JO8-7 Hilvaria JO8-4 61500 0-0
C 22-09-2018 09:00 Hapert JO8-2G Nevelo JO8-3 61607 0-0
C 22-09-2018 09:30 Beerse Boys JO8-2G Spoordonkse Boys JO8-1 60630 0-0
C 22-09-2018 09:00 Were Di JO8-5 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 62720 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Audacia JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-2 16041 22-0
B 15-09-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Hilvaria JO8-3 15528 12-2
B 08-09-2018 08:45 Hilvaria JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-2 16109 3-10
B 08-09-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 Audacia JO8-1 16784 2-10
B 01-09-2018 09:00 Audacia JO8-1 Hilvaria JO8-3 16185 26-0
B 01-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-2 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 16498 5-13

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO8-1 3 3 0 0 9 58 2 56 0
2 ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 3 2 0 1 6 27 17 10 0
3 Oirschot Vooruit JO8-2 3 1 0 2 3 15 38 -23 0
4 Hilvaria JO8-3 3 0 0 3 0 5 48 -43 0

Training

Berichten



Terug naar boven