0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - O8 - Oirschot Vooruit JO8-1

Teamleden

Spelers
Sjoerd Gerritsen        
Jip Hermans        
Stan Kuypers        
Odin Manger        
Lincy van Nunen        
Avina Sohrabi        
Kees van de Ven        
Jules Wolterink        
 
Overige teamleden
Ton Gerritsen Trainer
Perry Hermans Leider
Roel van de Ven Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen Geldrop JO8-4G Oirschot Vooruit JO8-1 134604
C 18-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 SBC JO8-4 134632
C 11-05-2019 08:45 RKVVO JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 136883
C 04-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Woenselse Boys JO8-1 136874
C 13-04-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 136162
C 06-04-2019 vervallen SBC JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 134507
C 30-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 EMK JO8-2G 135259
C 23-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 RKSV Nuenen JO8-4 136657
C 16-03-2019 09:00 WODAN JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 137245
V 23-02-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 Oirschot V JO8-2
C 16-02-2019 vervallen UNA JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-1 135481
C 09-02-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 SV Unitas'59 JO8-4 135682
V 02-02-2019 10:00 Dommelen JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO8-1 Best V JO8-2
C 08-12-2018 vervallen EMK JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 62313
C 01-12-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 RKSV Nuenen JO8-3 62959
C 24-11-2018 vervallen SBC JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 61247
C 17-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 WODAN JO8-3 62025
C 10-11-2018 vervallen UNA JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 105366
C 10-11-2018 vervallen DBS JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 61695
C 03-11-2018 vervallen Best Vooruit JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 60546
C 03-11-2018 vervallen Woenselse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 100498
C 27-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 RKVVO JO8-2 60676
B 20-10-2018 11:00 Waalre JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 F.J.G. (Finn) van derHorst 103290 5 - 2
C 13-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-2 103546
C 06-10-2018 09:15 Brabantia JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 60794
C 29-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 61153
C 22-09-2018 vervallen Unitas'59 JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 61666
B 15-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 SBC JO8-4 P. (Perry) Hermans 15803 9 - 0
B 08-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 Best Vooruit JO8-2 T. (Ton) Gerritsen 16420 6 - 2
B 01-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 TEAM Leider/Trainer 16648 3 - 5
V 25-08-2018 09:30 EFC JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 09:00 Geldrop JO8-4G Oirschot Vooruit JO8-1 134604 0-0
C 25-05-2019 09:00 SBC JO8-4 Woenselse Boys JO8-1 136730 0-0
C 25-05-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-4 SBC JO8-3 134502 0-0
C 25-05-2019 08:45 RKVVO JO8-2 EMK JO8-2G 137137 0-0
C 25-05-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-4 Wilhelmina Boys JO8-2 134478 0-0
C 25-05-2019 10:00 UNA JO8-4 WODAN JO8-3 136311 0-0
C 18-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 SBC JO8-4 134632 0-0
C 18-05-2019 09:00 SBC JO8-3 RKVVO JO8-2 135819 0-0
C 18-05-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 UNA JO8-4 136501 0-0
C 18-05-2019 09:00 WODAN JO8-3 SV Unitas'59 JO8-4 136494 0-0
C 18-05-2019 09:15 EMK JO8-2G RKSV Nuenen JO8-4 134453 0-0
C 18-05-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 Geldrop JO8-4G 136774 0-0
C 11-05-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 SBC JO8-3 136092 0-0
C 11-05-2019 08:45 RKVVO JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 136883 0-0
C 11-05-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-4 RKSV Nuenen JO8-4 134022 0-0
C 11-05-2019 09:00 SBC JO8-4 WODAN JO8-3 134193 0-0
C 11-05-2019 09:00 Geldrop JO8-4G Wilhelmina Boys JO8-2 134350 0-0
C 11-05-2019 10:00 UNA JO8-4 EMK JO8-2G 135897 0-0
C 04-05-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-4 UNA JO8-4 137217 0-0
C 04-05-2019 09:00 SBC JO8-3 SBC JO8-4 134376 0-0
C 04-05-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 SV Unitas'59 JO8-4 134999 0-0
C 04-05-2019 09:00 WODAN JO8-3 RKVVO JO8-2 136228 0-0
C 04-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 Woenselse Boys JO8-1 136874 0-0
C 04-05-2019 09:15 EMK JO8-2G Geldrop JO8-4G 136861 0-0
C 13-04-2019 09:00 SBC JO8-4 EMK JO8-2G 134709 0-0
C 13-04-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 136162 0-0
C 13-04-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 WODAN JO8-3 134062 0-0
C 13-04-2019 09:00 Geldrop JO8-4G SBC JO8-3 136317 0-0
C 13-04-2019 08:45 RKVVO JO8-2 RKSV Nuenen JO8-4 137296 0-0
C 13-04-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-4 UNA JO8-4 136836 0-0
C 10-04-2019 18:30 EMK JO8-2G Wilhelmina Boys JO8-2 134994 0-0
C 10-04-2019 18:30 SV Unitas'59 JO8-4 Woenselse Boys JO8-1 135933 0-0
C 06-04-2019 10:00 UNA JO8-4 RKVVO JO8-2 136654 0-0
C 06-04-2019 09:15 EMK JO8-2G SV Unitas'59 JO8-4 136574 0-0
C 06-04-2019 09:00 WODAN JO8-3 Geldrop JO8-4G 136846 0-0
C 06-04-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 SBC JO8-4 135451 0-0
C 06-04-2019 09:00 SBC JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 134507 0-0
C 06-04-2019 08:45 RKSV Nuenen JO8-4 Woenselse Boys JO8-1 137256 0-0
C 30-03-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 UNA JO8-4 134058 0-0
C 30-03-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 EMK JO8-2G 135259 0-0
C 23-03-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 EMK JO8-2G 136246 0-0
C 23-03-2019 09:00 SBC JO8-3 WODAN JO8-3 136408 0-0
C 23-03-2019 08:45 RKVVO JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-2 137225 0-0
C 23-03-2019 09:00 SBC JO8-4 UNA JO8-4 136575 0-0
C 23-03-2019 09:00 Geldrop JO8-4G SV Unitas'59 JO8-4 136180 0-0
C 23-03-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 RKSV Nuenen JO8-4 136657 0-0
C 16-03-2019 10:00 UNA JO8-4 SBC JO8-3 134774 0-0
C 16-03-2019 09:00 WODAN JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 137245 0-0
C 16-03-2019 09:00 Geldrop JO8-4G RKVVO JO8-2 136308 0-0
C 16-03-2019 08:45 RKSV Nuenen JO8-4 SBC JO8-4 136383 0-0
C 09-03-2019 08:45 RKVVO JO8-2 SV Unitas'59 JO8-4 137181 0-0
C 09-03-2019 09:00 SBC JO8-4 Geldrop JO8-4G 135232 0-0
C 09-03-2019 09:00 SBC JO8-3 RKSV Nuenen JO8-4 135243 0-0
C 09-03-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 WODAN JO8-3 136289 0-0
C 16-02-2019 10:00 UNA JO8-4 Oirschot Vooruit JO8-1 135481 0-0
C 16-02-2019 08:45 SV Unitas'59 JO8-4 SBC JO8-4 137062 0-0
C 16-02-2019 08:45 RKVVO JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 135424 0-0
C 16-02-2019 08:45 RKSV Nuenen JO8-4 Geldrop JO8-4G 135899 0-0
C 16-02-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 SBC JO8-3 135501 0-0
C 16-02-2019 09:15 EMK JO8-2G WODAN JO8-3 137043 0-0
C 09-02-2019 08:30 Woenselse Boys JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 136921 0-0
C 09-02-2019 09:00 WODAN JO8-3 RKSV Nuenen JO8-4 135397 0-0
C 09-02-2019 09:00 Geldrop JO8-4G UNA JO8-4 136063 0-0
C 09-02-2019 09:00 SBC JO8-4 RKVVO JO8-2 135979 0-0
C 09-02-2019 09:00 SBC JO8-3 EMK JO8-2G 136011 0-0
C 09-02-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 SV Unitas'59 JO8-4 135682 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 11:00 Waalre JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 103290 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:45 Sportvereniging Unitas'59 JO8-3 RKVVO JO8-2 61658 0-0
C 15-12-2018 08:30 Woenselse Boys JO8-1 UNA JO8-2 105367 0-0
C 15-12-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 103543 0-0
C 08-12-2018 10:00 UNA JO8-2 WODAN JO8-3 105370 0-0
C 08-12-2018 09:15 EMK JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 62313 0-0
C 08-12-2018 09:00 SBC JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 103553 0-0
C 08-12-2018 08:30 Woenselse Boys JO8-1 Brabantia JO8-3 100503 0-0
C 01-12-2018 09:00 WODAN JO8-3 SBC JO8-2 63042 0-0
C 01-12-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO8-2 Unitas'59 JO8-3 103552 0-0
C 01-12-2018 08:45 RKVVO JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 100502 0-0
C 01-12-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 UNA JO8-2 105369 0-0
C 01-12-2018 09:15 Brabantia JO8-3 EMK JO8-1 63082 0-0
C 24-11-2018 08:45 Unitas'59 JO8-3 Wilhelmina Boys JO8-2 63021 0-0
C 24-11-2018 09:00 WODAN JO8-3 Brabantia JO8-3 62183 0-0
C 24-11-2018 09:00 SBC JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 61247 0-0
C 24-11-2018 09:15 EMK JO8-1 Woenselse Boys JO8-1 100501 0-0
C 24-11-2018 10:00 UNA JO8-2 FC Eindhoven AV JO8-2 105368 0-0
C 17-11-2018 08:30 Woenselse Boys JO8-1 DBS JO8-3 100500 0-0
C 17-11-2018 08:45 RKVVO JO8-2 EMK JO8-1 61609 0-0
C 17-11-2018 08:45 Unitas'59 JO8-3 SBC JO8-2 62280 0-0
C 17-11-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Brabantia JO8-3 62154 0-0
C 17-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 WODAN JO8-3 62025 0-0
C 10-11-2018 09:00 WODAN JO8-3 Wilhelmina Boys JO8-2 60790 0-0
C 10-11-2018 09:00 DBS JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 61695 0-0
C 10-11-2018 09:00 SBC JO8-2 RKVVO JO8-2 62293 0-0
C 10-11-2018 09:15 EMK JO8-1 Unitas'59 JO8-3 62428 0-0
C 10-11-2018 09:15 Brabantia JO8-3 FC Eindhoven AV JO8-2 103549 0-0
C 10-11-2018 10:00 UNA JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 105366 0-0
C 03-11-2018 09:00 SBC JO8-2 UNA JO8-2 105365 0-0
C 03-11-2018 09:15 EMK JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-2 103548 0-0
C 03-11-2018 08:45 Unitas'59 JO8-3 Brabantia JO8-3 62940 0-0
C 03-11-2018 09:00 SBC JO8-2 DBS JO8-3 62670 0-0
C 03-11-2018 08:45 RKVVO JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-2 63297 0-0
C 03-11-2018 08:30 Woenselse Boys JO8-1 Oirschot Vooruit JO8-1 100498 0-0
C 27-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 103547 0-0
C 27-10-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 EMK JO8-1 63225 0-0
C 27-10-2018 09:00 WODAN JO8-3 Unitas'59 JO8-3 61541 0-0
C 27-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 RKVVO JO8-2 60676 0-0
C 27-10-2018 09:00 DBS JO8-3 RKSV Nuenen JO8-3 60448 0-0
C 27-10-2018 09:15 Brabantia JO8-3 SBC JO8-2 60615 0-0
C 20-10-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO8-2 WODAN JO8-3 103544 0-0
C 13-10-2018 09:00 SBC JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-2 62780 0-0
C 13-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 WODAN JO8-4 62230 0-0
C 13-10-2018 08:45 RKVVO JO8-2 Brabantia JO8-3 61353 0-0
C 13-10-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 RKSV Nuenen JO8-3 62903 0-0
C 13-10-2018 09:00 Best Vooruit JO8-2 WODAN JO8-3 61077 0-0
C 13-10-2018 09:15 EMK JO8-1 DBS JO8-3 60563 0-0
C 13-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 FC Eindhoven AV JO8-2 103546 0-0
C 13-10-2018 08:30 Woenselse Boys JO8-1 WODAN JO8-3 100496 0-0
C 06-10-2018 09:00 WODAN JO8-3 EMK JO8-1 61759 0-0
C 06-10-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Best Vooruit JO8-2 60673 0-0
C 06-10-2018 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 SBC JO8-2 63037 0-0
C 06-10-2018 09:00 WODAN JO8-4 RKVVO JO8-2 62497 0-0
C 06-10-2018 09:00 DBS JO8-3 Unitas'59 JO8-3 61151 0-0
C 06-10-2018 09:15 Brabantia JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 60794 0-0
C 06-10-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Woenselse Boys JO8-1 100495 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO8-2 RKVVO JO8-2 103545 0-0
C 29-09-2018 09:00 WODAN JO8-4 WODAN JO8-3 62041 0-0
C 29-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2 61153 0-0
C 29-09-2018 08:45 RKVVO JO8-2 DBS JO8-3 61180 0-0
C 29-09-2018 09:00 Best Vooruit JO8-2 Unitas'59 JO8-3 60541 0-0
C 29-09-2018 09:15 Brabantia JO8-3 RKSV Nuenen JO8-3 60543 0-0
C 29-09-2018 09:15 EMK JO8-1 SBC JO8-2 63197 0-0
C 29-09-2018 08:30 Woenselse Boys JO8-1 Unitas'59 JO8-3 100494 0-0
C 22-09-2018 09:00 DBS JO8-3 Brabantia JO8-3 60832 0-0
C 22-09-2018 09:00 WODAN JO8-3 RKVVO JO8-2 60885 0-0
C 22-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 WODAN JO8-4 63008 0-0
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO8-3 Oirschot Vooruit JO8-1 61666 0-0
C 22-09-2018 09:00 SBC JO8-2 Best Vooruit JO8-2 60975 0-0
C 22-09-2018 08:45 RKSV Nuenen JO8-3 EMK JO8-1 61057 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Best Vooruit JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-2 15877 2-5
B 15-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 SBC JO8-4 15803 9-0
B 08-09-2018 09:00 SBC JO8-4 Wilhelmina Boys JO8-2 16841 1-8
B 08-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO8-1 Best Vooruit JO8-2 16420 6-2
B 01-09-2018 09:00 Best Vooruit JO8-2 SBC JO8-4 15816 4-9
B 01-09-2018 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Oirschot Vooruit JO8-1 16648 3-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waalre JO8-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Oirschot Vooruit JO8-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO8-1 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 Wilhelmina Boys JO8-2 3 2 0 1 6 16 8 8 0
3 SBC JO8-4 3 1 0 2 3 10 21 -11 0
4 Best Vooruit JO8-2 3 0 0 3 0 8 20 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven