0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - O9 - Oirschot Vooruit JO9-2

Teamleden

Spelers
Luc van Aaken        
Bram Aarts        
Milou Lunenburg        
Dirk Amir Mohammad        
Ties Rijnen        
Aven Shshay Weldegergis        
Piet Smits        
Stijn Waterreus        
 
Overige teamleden
Jan Rijnen Trainer
Remko Toffolo Trainer
Eugene Waterreus Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 09:30 Maarheeze JO9-2 Marvilde JO9-4G 129472 0-0
C 25-05-2019 09:00 DBS JO9-8 Best Vooruit JO9-5 129947 0-0
C 25-05-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2 131094 0-0
C 25-05-2019 09:00 Acht JO9-3 SV Unitas'59 JO9-8 130177 0-0
C 25-05-2019 08:45 Marvilde JO9-3G DBS JO9-7 132923 0-0
C 25-05-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 RKVVO JO9-5 132415 0-0
C 18-05-2019 08:45 Marvilde JO9-4G RKSV Heeze JO9-4 132985 0-0
C 18-05-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-8 Marvilde JO9-3G 129630 0-0
C 18-05-2019 09:00 Best Vooruit JO9-5 FC Eindhoven AV JO9-5 131088 0-0
C 18-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 DBS JO9-8 130711 0-0
C 18-05-2019 09:00 DBS JO9-7 Acht JO9-3 130876 0-0
C 18-05-2019 10:00 RKVVO JO9-5 Maarheeze JO9-2 132628 0-0
C 11-05-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 DBS JO9-7 130702 0-0
C 11-05-2019 08:45 Marvilde JO9-3G Marvilde JO9-4G 129980 0-0
C 11-05-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-8 Best Vooruit JO9-5 131382 0-0
C 11-05-2019 09:00 Acht JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 132507 0-0
C 11-05-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-4 RKVVO JO9-5 132013 0-0
C 11-05-2019 09:00 DBS JO9-8 Maarheeze JO9-2 130134 0-0
C 09-05-2019 19:00 Marvilde JO9-4G DBS JO9-8 133775 0-0
C 04-05-2019 10:00 RKVVO JO9-5 Marvilde JO9-3G 133792 0-0
C 04-05-2019 09:30 Maarheeze JO9-2 RKSV Heeze JO9-4 131587 0-0
C 04-05-2019 10:00 Best Vooruit JO9-5 Acht JO9-3 129907 0-0
C 20-04-2019 10:30 DBS JO9-7 SV Unitas'59 JO9-8 133525 0-0
C 13-04-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 Maarheeze JO9-2 130972 0-0
C 13-04-2019 08:45 Marvilde JO9-3G Best Vooruit JO9-5 132615 0-0
C 13-04-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-8 Oirschot Vooruit JO9-2 132916 0-0
C 13-04-2019 09:00 Acht JO9-3 RKVVO JO9-5 133235 0-0
C 13-04-2019 09:00 DBS JO9-8 RKSV Heeze JO9-4 130374 0-0
C 13-04-2019 09:00 DBS JO9-7 Marvilde JO9-4G 131225 0-0
C 10-04-2019 18:30 RKVVO JO9-5 Marvilde JO9-4G 133519 0-0
C 06-04-2019 10:00 RKVVO JO9-5 DBS JO9-8 132298 0-0
C 06-04-2019 09:30 Maarheeze JO9-2 SV Unitas'59 JO9-8 133451 0-0
C 06-04-2019 09:00 RKSV Heeze JO9-4 FC Eindhoven AV JO9-5 129993 0-0
C 06-04-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Marvilde JO9-3G 130426 0-0
C 06-04-2019 09:00 Best Vooruit JO9-5 DBS JO9-7 129782 0-0
C 06-04-2019 08:45 Marvilde JO9-4G Acht JO9-3 133421 0-0
C 30-03-2019 12:15 DBS JO9-7 RKVVO JO9-5 132040 0-0
C 30-03-2019 10:30 DBS JO9-8 SV Unitas'59 JO9-8 130502 0-0
C 30-03-2019 09:15 RKSV Heeze JO9-4 Best Vooruit JO9-5 131342 0-0
C 30-03-2019 09:30 Maarheeze JO9-2 Acht JO9-3 130432 0-0
C 30-03-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 FC Eindhoven AV JO9-5 133725 0-0
C 23-03-2019 08:45 Marvilde JO9-3G DBS JO9-8 132342 0-0
C 23-03-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 Marvilde JO9-4G 131732 0-0
C 23-03-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-8 RKVVO JO9-5 133388 0-0
C 23-03-2019 09:00 Acht JO9-3 RKSV Heeze JO9-4 132792 0-0
C 23-03-2019 09:00 Best Vooruit JO9-5 Oirschot Vooruit JO9-2 131700 0-0
C 23-03-2019 09:00 DBS JO9-7 Maarheeze JO9-2 133638 0-0
C 16-03-2019 08:45 Marvilde JO9-3G FC Eindhoven AV JO9-5 132818 0-0
C 16-03-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 DBS JO9-7 130634 0-0
C 09-03-2019 10:00 Acht JO9-3 Marvilde JO9-3G 129800 0-0
C 09-03-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-8 RKSV Heeze JO9-4 132355 0-0
C 09-03-2019 08:45 Marvilde JO9-4G Oirschot Vooruit JO9-2 131140 0-0
C 09-03-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 DBS JO9-8 131714 0-0
C 23-02-2019 12:15 DBS JO9-7 DBS JO9-8 133452 0-0
C 23-02-2019 09:00 Best Vooruit JO9-5 Maarheeze JO9-2 131274 0-0
C 16-02-2019 10:00 RKVVO JO9-5 Oirschot Vooruit JO9-2 132935 0-0
C 16-02-2019 08:30 FC Eindhoven AV JO9-5 SV Unitas'59 JO9-8 132770 0-0
C 16-02-2019 08:45 Marvilde JO9-4G Best Vooruit JO9-5 130871 0-0
C 16-02-2019 09:00 DBS JO9-8 Acht JO9-3 133306 0-0
C 16-02-2019 09:15 RKSV Heeze JO9-4 DBS JO9-7 132606 0-0
C 16-02-2019 09:30 Maarheeze JO9-2 Marvilde JO9-3G 133789 0-0
C 09-02-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Maarheeze JO9-2 130435 0-0
C 09-02-2019 09:00 Best Vooruit JO9-5 RKVVO JO9-5 130642 0-0
C 09-02-2019 09:00 Acht JO9-3 FC Eindhoven AV JO9-5 132871 0-0
C 09-02-2019 08:45 SV Unitas'59 JO9-8 Marvilde JO9-4G 131291 0-0
C 09-02-2019 08:45 Marvilde JO9-3G RKSV Heeze JO9-4 130572 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 09:30 Bladella JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-1 59610 0-0
C 15-12-2018 10:15 Brabantia JO9-4 Best Vooruit JO9-3 105232 0-0
C 15-12-2018 08:45 Sportvereniging Unitas'59 JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 59868 0-0
C 15-12-2018 12:15 DBS JO9-4 Acht JO9-3 100881 0-0
C 13-12-2018 18:00 Acht JO9-3 ST DEES-Vessem JO9-1 100890 0-0
C 08-12-2018 10:00 Hoogeloon JO9-1 DBS JO9-4 59511 0-0
C 08-12-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G Best Vooruit JO9-3 59838 0-0
C 08-12-2018 08:45 Bladella JO9-3 RKVVO JO9-3 57566 0-0
C 08-12-2018 09:15 Brabantia JO9-4 Acht JO9-3 105242 0-0
C 08-12-2018 10:30 ST DEES-Vessem JO9-1 Hapert JO9-2 56894 0-0
C 01-12-2018 08:45 RKVVO JO9-3 Hoogeloon JO9-1 58596 0-0
C 01-12-2018 10:15 Best Vooruit JO9-3 Bladella JO9-3 57349 0-0
C 01-12-2018 09:00 DBS JO9-4 Unitas'59 JO9-3 58385 0-0
C 01-12-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Brabantia JO9-4 105241 0-0
C 01-12-2018 09:30 Hapert JO9-2 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G 56688 0-0
C 24-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-3 Best Vooruit JO9-3 57764 0-0
C 24-11-2018 09:00 DBS JO9-4 Hapert JO9-2 57151 0-0
C 24-11-2018 09:15 Brabantia JO9-4 RKVVO JO9-3 105240 0-0
C 24-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G ST DEES-Vessem JO9-1 56768 0-0
C 24-11-2018 09:30 Bladella JO9-3 Acht JO9-3 100889 0-0
C 24-11-2018 10:00 Hoogeloon JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-2 58856 0-0
C 17-11-2018 09:15 Brabantia JO9-4 Unitas'59 JO9-3 105239 0-0
C 17-11-2018 10:30 ST DEES-Vessem JO9-1 Hoogeloon JO9-1 56239 0-0
C 17-11-2018 09:30 ST Casteren / Netersel JO9-1 Unitas'59 JO9-3 57106 0-0
C 17-11-2018 09:00 Best Vooruit JO9-3 DBS JO9-4 56282 0-0
C 17-11-2018 08:45 RKVVO JO9-3 Hapert JO9-2 60193 0-0
C 17-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Bladella JO9-3 57877 0-0
C 17-11-2018 09:00 Acht JO9-3 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G 100888 0-0
C 10-11-2018 09:30 Hapert JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 58744 0-0
C 10-11-2018 10:00 Hoogeloon JO9-1 Best Vooruit JO9-3 59643 0-0
C 10-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G ST Casteren / Netersel JO9-1 59968 0-0
C 10-11-2018 09:00 DBS JO9-4 RKVVO JO9-3 56742 0-0
C 10-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-3 Acht JO9-3 100887 0-0
C 10-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G Brabantia JO9-4 105238 0-0
C 03-11-2018 10:30 ST DEES-Vessem JO9-1 Best Vooruit JO9-3 58035 0-0
C 03-11-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G Oirschot Vooruit JO9-2 58159 0-0
C 03-11-2018 09:30 ST Casteren / Netersel JO9-1 Hapert JO9-2 57478 0-0
C 03-11-2018 08:30 Bladella JO9-3 DBS JO9-4 57850 0-0
C 03-11-2018 10:15 Brabantia JO9-4 Hapert JO9-2 105237 0-0
C 03-11-2018 09:00 Acht JO9-3 RKVVO JO9-3 100886 0-0
C 03-11-2018 08:45 Unitas'59 JO9-3 Hoogeloon JO9-1 59376 0-0
C 27-10-2018 09:00 DBS JO9-4 Brabantia JO9-4 105236 0-0
C 27-10-2018 08:45 RKVVO JO9-3 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G 59866 0-0
C 27-10-2018 09:30 Hapert JO9-2 Unitas'59 JO9-3 58087 0-0
C 27-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 ST DEES-Vessem JO9-1 58210 0-0
C 27-10-2018 09:00 DBS JO9-4 ST Casteren / Netersel JO9-1 58175 0-0
C 27-10-2018 10:00 Hoogeloon JO9-1 Bladella JO9-3 57196 0-0
C 27-10-2018 09:00 Best Vooruit JO9-3 Acht JO9-3 100885 0-0
C 13-10-2018 08:45 Unitas'59 JO9-3 RKVVO JO9-3 60246 0-0
C 13-10-2018 09:30 ST Casteren / Netersel JO9-1 Bladella JO9-3 59920 0-0
C 13-10-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G Hoogeloon JO9-1 57473 0-0
C 13-10-2018 10:30 ST DEES-Vessem JO9-1 DBS JO9-4 60232 0-0
C 13-10-2018 09:00 Best Vooruit JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 58361 0-0
C 13-10-2018 09:00 Acht JO9-3 Hapert JO9-2 100884 0-0
C 06-10-2018 08:30 Bladella JO9-3 Unitas'59 JO9-3 58434 0-0
C 06-10-2018 08:45 RKVVO JO9-3 ST DEES-Vessem JO9-1 57513 0-0
C 06-10-2018 09:00 DBS JO9-4 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G 59879 0-0
C 06-10-2018 09:30 Hapert JO9-2 Best Vooruit JO9-3 57819 0-0
C 06-10-2018 10:00 Hoogeloon JO9-1 ST Casteren / Netersel JO9-1 60375 0-0
C 06-10-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Acht JO9-3 100883 0-0
C 29-09-2018 10:00 Best Vooruit JO9-3 RKVVO JO9-3 60121 0-0
C 29-09-2018 09:30 Hapert JO9-2 Bladella JO9-3 59105 0-0
C 29-09-2018 09:45 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G Unitas'59 JO9-3 59526 0-0
C 29-09-2018 10:30 ST DEES-Vessem JO9-1 ST Casteren / Netersel JO9-1 57090 0-0
C 29-09-2018 09:00 Acht JO9-3 Hoogeloon JO9-1 100882 0-0
C 29-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 DBS JO9-4 58759 0-0
C 22-09-2018 08:45 RKVVO JO9-3 Oirschot Vooruit JO9-2 60244 0-0
C 22-09-2018 10:00 Hoogeloon JO9-1 Hapert JO9-2 59994 0-0
C 22-09-2018 09:30 ST Casteren / Netersel JO9-1 Best Vooruit JO9-3 58981 0-0
C 22-09-2018 08:30 Bladella JO9-3 ST RKDSV / EDN'56 JO9-1G 59621 0-0
C 22-09-2018 09:00 Unitas'59 JO9-3 ST DEES-Vessem JO9-1 56300 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 ODC JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-2 15295 13-2
B 15-09-2018 09:00 Were Di JO9-2 Jong Brabant JO9-4 13672 8-1
B 08-09-2018 09:00 Jong Brabant JO9-4 Oirschot Vooruit JO9-2 15092 8-5
B 08-09-2018 09:00 Were Di JO9-2 ODC JO9-2 13491 5-8
B 01-09-2018 08:30 ODC JO9-2 Jong Brabant JO9-4 13702 14-0
B 01-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-2 Were Di JO9-2 13236 3-13

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO9-2 3 3 0 0 9 35 7 28 0
2 Were Di JO9-2 3 2 0 1 6 26 12 14 0
3 Jong Brabant JO9-4 3 1 0 2 3 9 27 -18 0
4 Oirschot Vooruit JO9-2 3 0 0 3 0 10 34 -24 0

Training

Berichten



Terug naar boven