0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - O9 - Oirschot Vooruit JO9-1G

Teamleden

Spelers
Matthijs Aarts        
Ali Ali        
Mohammed Hasan Omar        
Thijme van Loon        
Milan van Loon        
Bart Schepens        
Wessel Smits        
Daan Yousef        
Ruben Zeeuwen        
 
Overige teamleden
Frank van Loon Trainer
Rene Smits Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 04-05-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 132971 Sportpark Naastenbest - -
C 11-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G SBC JO9-2G 132067 Sportpark Moorland - -
C 18-05-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 130593 Sportpark Jongelingsveld - -
C 25-05-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G RKVVO JO9-4 129673 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:45 RKVVO JO9-4 DBS JO9-3
C 04-05-2019 09:00 SBC JO9-2G Spoordonkse Boys JO9-1
C 04-05-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Oirschot V. JO9-1G
C 04-05-2019 09:00 WODAN JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-1
C 11-05-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Best Vooruit JO9-3
C 11-05-2019 10:30 Hapert JO9-1 Wilhelmina Boys JO9-2
C 11-05-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Marvilde JO9-1
C 11-05-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 RKVVO JO9-4
C 11-05-2019 09:00 DBS JO9-3 WODAN JO9-3
C 11-05-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G SBC JO9-2G
C 18-05-2019 08:45 RKVVO JO9-4 Hapert JO9-1
C 18-05-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Oirschot V. JO9-1G
C 18-05-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 DBS JO9-3
C 18-05-2019 09:00 SBC JO9-2G Wilhelmina Boys JO9-2
C 18-05-2019 09:00 WODAN JO9-3 Nemelaer JO9-1
C 18-05-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 13-04-2019 10:30 Hapert JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 131220
C 06-04-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G DBS JO9-3 133245
C 23-03-2019 vervallen Nemelaer JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 132613
C 16-03-2019 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Best Vooruit JO9-3 133403
C 09-03-2019 vervallen ST Vessem/DEES JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 148847
C 16-02-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G WODAN JO9-3 131201
C 09-02-2019 vervallen Spoordonkse Boys JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 132422
V 02-02-2019 09:00 Dommelen JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G
V 30-01-2019 18:15 Oirschot Vooruit JO9-1G Vessen JO9=1
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO9-1G Unitas\\\'59 JO9-2
C 08-12-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G RWB JO9-1 60234
C 01-12-2018 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 57971
C 24-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G FC Tilburg JO9-1 57198
C 17-11-2018 vervallen ODC JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 56290
C 10-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G VOAB JO9-1 56505
C 03-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G WSC JO9-2 57947
C 27-10-2018 vervallen SVSSS JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 59871
C 13-10-2018 09:30 Bladella JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 57086
C 06-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G RKDVC JO9-1 57009
C 29-09-2018 09:00 Jong Brabant JO9-2 Oirschot Vooruit JO9-1G 56701
C 22-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO9-1G SBC JO9-1 57232
B 15-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G UNA JO9-1 R. (Rene) Smits 14438 3 - 14
B 08-09-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G Rood Wit V JO9-1 R. (Rene) Smits 14502 1 - 16
B 01-09-2018 09:00 DBS JO9-1 Oirschot Vooruit JO9-1G 13794 17 - 1
V 25-08-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO9-1G EFC JO9-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Hapert JO9-1 131255 0-0
C 13-04-2019 09:00 DBS JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-2 130505 0-0
C 13-04-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 RKVVO JO9-4 148851 0-0
C 13-04-2019 10:30 Hapert JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 131220 0-0
C 13-04-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Best Vooruit JO9-3 131174 0-0
C 13-04-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 SBC JO9-2G 131079 0-0
C 13-04-2019 09:00 WODAN JO9-3 Marvilde JO9-1 132365 0-0
C 10-04-2019 18:30 Hapert JO9-1 ST Vessem/DEES JO9-1 148848 0-0
C 10-04-2019 18:30 RKVVO JO9-4 WODAN JO9-3 131705 0-0
C 06-04-2019 08:45 RKVVO JO9-4 Spoordonkse Boys JO9-1 133379 0-0
C 06-04-2019 09:00 SBC JO9-2G Hapert JO9-1 133228 0-0
C 06-04-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Nemelaer JO9-1 129963 0-0
C 06-04-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 WODAN JO9-3 132788 0-0
C 06-04-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G DBS JO9-3 133245 0-0
C 06-04-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 ST Vessem/DEES JO9-1 148850 0-0
C 30-03-2019 10:00 Best Vooruit JO9-3 Nemelaer JO9-1 129535 0-0
C 30-03-2019 10:30 DBS JO9-3 Hapert JO9-1 130995 0-0
C 23-03-2019 09:00 WODAN JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-2 132314 0-0
C 23-03-2019 09:00 DBS JO9-3 Marvilde JO9-1 129941 0-0
C 23-03-2019 10:15 Best Vooruit JO9-3 RKVVO JO9-4 132112 0-0
C 23-03-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 132613 0-0
C 23-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Hapert JO9-1 130271 0-0
C 23-03-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 SBC JO9-2G 148849 0-0
C 16-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 DBS JO9-3 132590 0-0
C 16-03-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G Best Vooruit JO9-3 133403 0-0
C 16-03-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Nemelaer JO9-1 130413 0-0
C 16-03-2019 09:00 SBC JO9-2G Marvilde JO9-1 131077 0-0
C 09-03-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 148847 0-0
C 09-03-2019 08:45 Marvilde JO9-1 RKVVO JO9-4 133628 0-0
C 09-03-2019 09:00 WODAN JO9-3 SBC JO9-2G 130828 0-0
C 23-02-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 Wilhelmina Boys JO9-2 131325 0-0
C 23-02-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 Spoordonkse Boys JO9-1 131652 0-0
C 16-02-2019 08:45 Marvilde JO9-1 Best Vooruit JO9-3 133299 0-0
C 16-02-2019 09:00 SBC JO9-2G RKVVO JO9-4 130672 0-0
C 16-02-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO9-2 Spoordonkse Boys JO9-1 129836 0-0
C 16-02-2019 09:00 Oirschot V. JO9-1G WODAN JO9-3 131201 0-0
C 16-02-2019 09:00 DBS JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-1 130298 0-0
C 16-02-2019 10:30 Hapert JO9-1 Nemelaer JO9-1 129587 0-0
C 16-02-2019 09:00 DBS JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-1 148846 0-0
C 09-02-2019 09:00 Best Vooruit JO9-3 SBC JO9-2G 131727 0-0
C 09-02-2019 09:00 WODAN JO9-3 Hapert JO9-1 132550 0-0
C 09-02-2019 10:15 Nemelaer JO9-1 DBS JO9-3 131560 0-0
C 09-02-2019 10:30 Spoordonkse Boys JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 132422 0-0
C 09-02-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Marvilde JO9-1 131843 0-0
C 09-02-2019 11:00 ST Vessem/DEES JO9-1 Marvilde JO9-1 148845 0-0
C 09-02-2019 08:45 RKVVO JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-2 132203 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 ZIGO JO9-2 VOAB JO9-1 104414 0-0
C 08-12-2018 08:30 SVSSS JO9-1 WSC JO9-2 56722 0-0
C 08-12-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G RWB JO9-1 60234 0-0
C 08-12-2018 09:00 SBC JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 60035 0-0
C 08-12-2018 09:00 VOAB JO9-1 Jong Brabant JO9-2 59768 0-0
C 08-12-2018 08:45 Bladella JO9-1 FC Tilburg JO9-1 59447 0-0
C 08-12-2018 10:00 ZIGO JO9-2 ODC JO9-1 104424 0-0
C 01-12-2018 08:30 ODC JO9-1 Bladella JO9-1 57998 0-0
C 01-12-2018 08:30 WSC JO9-2 ZIGO JO9-2 104423 0-0
C 01-12-2018 09:00 Jong Brabant JO9-2 SBC JO9-1 57512 0-0
C 01-12-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 57971 0-0
C 01-12-2018 09:00 RWB JO9-1 SVSSS JO9-1 57266 0-0
C 01-12-2018 10:45 FC Tilburg JO9-1 VOAB JO9-1 58993 0-0
C 24-11-2018 08:30 WSC JO9-2 Jong Brabant JO9-2 58683 0-0
C 24-11-2018 08:30 SVSSS JO9-1 ODC JO9-1 58938 0-0
C 24-11-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G FC Tilburg JO9-1 57198 0-0
C 24-11-2018 09:00 SBC JO9-1 VOAB JO9-1 56377 0-0
C 24-11-2018 09:30 Bladella JO9-1 RWB JO9-1 60183 0-0
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 104422 0-0
C 17-11-2018 08:30 ODC JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 56290 0-0
C 17-11-2018 09:00 VOAB JO9-1 SVSSS JO9-1 58178 0-0
C 17-11-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 WSC JO9-2 60038 0-0
C 17-11-2018 09:30 FC Tilburg JO9-1 SBC JO9-1 56843 0-0
C 17-11-2018 09:30 Bladella JO9-1 ZIGO JO9-2 104421 0-0
C 17-11-2018 09:00 RWB JO9-1 Jong Brabant JO9-2 58040 0-0
C 10-11-2018 08:30 SVSSS JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 57431 0-0
C 10-11-2018 08:30 WSC JO9-2 RWB JO9-1 56594 0-0
C 10-11-2018 09:00 Jong Brabant JO9-2 ODC JO9-1 58891 0-0
C 10-11-2018 09:00 SBC JO9-1 Bladella JO9-1 59692 0-0
C 10-11-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G VOAB JO9-1 56505 0-0
C 10-11-2018 10:00 ZIGO JO9-2 FC Tilburg JO9-1 104420 0-0
C 03-11-2018 10:00 ZIGO JO9-2 SVSSS JO9-1 104419 0-0
C 03-11-2018 10:45 FC Tilburg JO9-1 RWB JO9-1 58671 0-0
C 03-11-2018 10:15 RKDVC JO9-1 SVSSS JO9-1 60306 0-0
C 03-11-2018 08:30 Bladella JO9-1 Jong Brabant JO9-2 58761 0-0
C 03-11-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G WSC JO9-2 57947 0-0
C 03-11-2018 09:00 VOAB JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 59660 0-0
C 03-11-2018 09:00 SBC JO9-1 ODC JO9-1 56412 0-0
C 27-10-2018 08:30 WSC JO9-2 Bladella JO9-1 57144 0-0
C 27-10-2018 10:00 ODC JO9-1 VOAB JO9-1 59472 0-0
C 27-10-2018 09:00 Jong Brabant JO9-2 RKDVC JO9-1 59767 0-0
C 27-10-2018 08:30 SVSSS JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 59871 0-0
C 27-10-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 FC Tilburg JO9-1 58092 0-0
C 27-10-2018 10:00 RWB JO9-1 SBC JO9-1 59414 0-0
C 27-10-2018 09:00 Jong Brabant JO9-2 ZIGO JO9-2 104418 0-0
C 13-10-2018 09:00 SBC JO9-1 SVSSS JO9-1 56467 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO9-1 WSC JO9-2 59501 0-0
C 13-10-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 ODC JO9-1 57004 0-0
C 13-10-2018 09:30 Bladella JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 57086 0-0
C 13-10-2018 10:15 RKDVC JO9-1 RWB JO9-1 56478 0-0
C 13-10-2018 10:45 FC Tilburg JO9-1 Jong Brabant JO9-2 59092 0-0
C 13-10-2018 10:00 ZIGO JO9-2 RWB JO9-1 104417 0-0
C 06-10-2018 08:30 WSC JO9-2 SBC JO9-1 57905 0-0
C 06-10-2018 08:30 ODC JO9-1 FC Tilburg JO9-1 60129 0-0
C 06-10-2018 08:30 SVSSS JO9-1 Bladella JO9-1 57172 0-0
C 06-10-2018 09:00 Jong Brabant JO9-2 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 56266 0-0
C 06-10-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G RKDVC JO9-1 57009 0-0
C 06-10-2018 10:00 RWB JO9-1 VOAB JO9-1 60098 0-0
C 29-09-2018 10:45 FC Tilburg JO9-1 SVSSS JO9-1 57026 0-0
C 29-09-2018 09:00 VOAB JO9-1 Bladella JO9-1 58751 0-0
C 29-09-2018 08:30 ODC JO9-1 WSC JO9-2 58954 0-0
C 29-09-2018 09:00 Jong Brabant JO9-2 Oirschot V. JO9-1G 56701 0-0
C 29-09-2018 09:00 SBC JO9-1 RKDVC JO9-1 56296 0-0
C 29-09-2018 09:15 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 RWB JO9-1 56261 0-0
C 22-09-2018 08:30 WSC JO9-2 FC Tilburg JO9-1 60345 0-0
C 22-09-2018 10:00 RWB JO9-1 ODC JO9-1 56479 0-0
C 22-09-2018 08:30 Bladella JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-1 57697 0-0
C 22-09-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G SBC JO9-1 57232 0-0
C 22-09-2018 08:30 SVSSS JO9-1 Jong Brabant JO9-2 57581 0-0
C 22-09-2018 10:15 RKDVC JO9-1 VOAB JO9-1 58465 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G UNA JO9-1 14438 3-14
B 15-09-2018 09:15 Rood Wit V JO9-1 DBS JO9-1 13295 6-3
B 08-09-2018 09:00 Oirschot V. JO9-1G Rood Wit V JO9-1 14502 1-16
B 08-09-2018 10:00 UNA JO9-1 DBS JO9-1 13365 2-9
B 01-09-2018 09:00 DBS JO9-1 Oirschot V. JO9-1G 13794 17-1
B 01-09-2018 09:15 Rood Wit V JO9-1 UNA JO9-1 14049 7-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit V JO9-1 3 3 0 0 9 29 9 20 0
2 DBS JO9-1 3 2 0 1 6 29 9 20 0
3 UNA JO9-1 3 1 0 2 3 21 19 2 0
4 Oirschot V. JO9-1G 3 0 0 3 0 5 47 -42 0

Training

Berichten



Terug naar boven