0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - O10 - Oirschot Vooruit JO10-4

Teamleden

Spelers
Max van der Avort        
Kacper Celinski        
Jorn Coolen        
Julian van den Dungen        
Rens van Erp        
Bas van de Heuvel        
Knox Latour        
Daan van Loon        
Troy van de Ven        
 
Overige teamleden
Fred van der Avort Trainer
Dennis van Erp Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
V 26-01-2019 10:00 Best V JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-4 - -
V 02-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 Dommelen JO10-4 - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:00 Best Vooruit JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-4 103113 14-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 08:30 Woenselse Boys JO10-2 Braakhuizen JO10-2 55301 0-0
C 08-12-2018 10:15 SBC JO10-7 Unitas'59 JO10-6 55214 0-0
C 08-12-2018 10:15 EMK JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-7M 54129 0-0
C 08-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 Brabantia JO10-3 100178 0-0
C 08-12-2018 10:00 Braakhuizen JO10-2 sv Budel JO10-4M 53624 0-0
C 08-12-2018 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 Geldrop JO10-5 96639 0-0
C 08-12-2018 08:30 Woenselse Boys JO10-2 WODAN JO10-6 54230 0-0
C 01-12-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M SBC JO10-7 55196 0-0
C 01-12-2018 09:45 sv Budel JO10-4M Woenselse Boys JO10-2 54930 0-0
C 01-12-2018 10:00 Geldrop JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-4 55317 0-0
C 01-12-2018 10:00 Unitas'59 JO10-6 Braakhuizen JO10-2 54141 0-0
C 01-12-2018 10:15 WODAN JO10-6 RKSV Nuenen JO10-5 96638 0-0
C 01-12-2018 09:15 Brabantia JO10-3 EMK JO10-1 100177 0-0
C 24-11-2018 08:30 Woenselse Boys JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-7M 54257 0-0
C 24-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 RKSV Nuenen JO10-5 96637 0-0
C 24-11-2018 10:00 Braakhuizen JO10-2 Brabantia JO10-3 100176 0-0
C 24-11-2018 10:00 Unitas'59 JO10-6 Geldrop JO10-5 54699 0-0
C 24-11-2018 10:15 EMK JO10-1 WODAN JO10-6 54768 0-0
C 24-11-2018 10:15 SBC JO10-7 sv Budel JO10-4M 53272 0-0
C 17-11-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M Geldrop JO10-5 53642 0-0
C 17-11-2018 09:45 sv Budel JO10-4M EMK JO10-1 53091 0-0
C 17-11-2018 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 SBC JO10-7 96636 0-0
C 17-11-2018 10:15 WODAN JO10-6 Oirschot Vooruit JO10-4 54357 0-0
C 17-11-2018 10:15 Brabantia JO10-3 Unitas'59 JO10-6 100175 0-0
C 10-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 Woenselse Boys JO10-2 54079 0-0
C 10-11-2018 10:00 Braakhuizen JO10-2 WODAN JO10-6 55440 0-0
C 10-11-2018 10:00 Geldrop JO10-5 sv Budel JO10-4M 56122 0-0
C 10-11-2018 10:00 Unitas'59 JO10-6 FC Eindhoven AV JO10-7M 54039 0-0
C 10-11-2018 10:15 EMK JO10-1 RKSV Nuenen JO10-5 96635 0-0
C 10-11-2018 10:15 SBC JO10-7 Brabantia JO10-3 100174 0-0
C 03-11-2018 10:15 WODAN JO10-6 FC Eindhoven AV JO10-7M 54057 0-0
C 03-11-2018 10:15 EMK JO10-1 Unitas'59 JO10-6 54782 0-0
C 03-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 sv Budel JO10-4M 55971 0-0
C 03-11-2018 10:00 Braakhuizen JO10-2 SBC JO10-7 54343 0-0
C 03-11-2018 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 Brabantia JO10-3 100173 0-0
C 03-11-2018 08:30 Woenselse Boys JO10-2 Geldrop JO10-5 55582 0-0
C 27-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M Oirschot Vooruit JO10-4 54694 0-0
C 27-10-2018 09:45 sv Budel JO10-4M RKSV Nuenen JO10-5 96633 0-0
C 27-10-2018 10:00 Unitas'59 JO10-6 Woenselse Boys JO10-2 54277 0-0
C 27-10-2018 10:00 Geldrop JO10-5 Braakhuizen JO10-2 55557 0-0
C 27-10-2018 10:15 SBC JO10-7 EMK JO10-1 55414 0-0
C 27-10-2018 10:15 Brabantia JO10-3 WODAN JO10-6 100172 0-0
C 20-10-2018 11:30 Woenselse Boys JO10-2 Brabantia JO10-3 100168 0-0
C 13-10-2018 08:30 Woenselse Boys JO10-2 EMK JO10-1 53466 0-0
C 13-10-2018 10:00 Braakhuizen JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-7M 53869 0-0
C 13-10-2018 10:00 Best Vooruit JO10-4 sv Budel JO10-4M 78494 0-0
C 13-10-2018 10:15 WODAN JO10-6 Geldrop JO10-5 55303 0-0
C 13-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 SBC JO10-7 53772 0-0
C 13-10-2018 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 Unitas'59 JO10-6 96632 0-0
C 13-10-2018 10:15 Brabantia JO10-3 sv Budel JO10-4M 100171 0-0
C 06-10-2018 09:45 sv Budel JO10-4M WODAN JO10-6 53583 0-0
C 06-10-2018 10:00 Unitas'59 JO10-6 Oirschot Vooruit JO10-4 53345 0-0
C 06-10-2018 10:00 Geldrop JO10-5 Best Vooruit JO10-4 78493 0-0
C 06-10-2018 10:15 SBC JO10-7 Woenselse Boys JO10-2 53671 0-0
C 06-10-2018 10:15 EMK JO10-1 Braakhuizen JO10-2 53028 0-0
C 06-10-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M RKSV Nuenen JO10-5 96631 0-0
C 06-10-2018 10:00 Geldrop JO10-5 Brabantia JO10-3 100170 0-0
C 29-09-2018 10:00 Geldrop JO10-5 EMK JO10-1 54737 0-0
C 29-09-2018 09:45 sv Budel JO10-4M Unitas'59 JO10-6 55845 0-0
C 29-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 Braakhuizen JO10-2 54088 0-0
C 29-09-2018 09:00 Best Vooruit JO10-4 FC Eindhoven AV JO10-7M 78492 0-0
C 29-09-2018 10:15 WODAN JO10-6 SBC JO10-7 54616 0-0
C 29-09-2018 09:45 RKSV Nuenen JO10-5 Woenselse Boys JO10-2 96630 0-0
C 29-09-2018 10:15 Brabantia JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-7M 100169 0-0
C 22-09-2018 10:00 Braakhuizen JO10-2 RKSV Nuenen JO10-5 96629 0-0
C 22-09-2018 08:30 Woenselse Boys JO10-2 Best Vooruit JO10-4 78491 0-0
C 22-09-2018 10:15 EMK JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-4 53805 0-0
C 22-09-2018 10:15 SBC JO10-7 Geldrop JO10-5 55578 0-0
C 22-09-2018 10:00 Unitas'59 JO10-6 WODAN JO10-6 53562 0-0
C 22-09-2018 08:30 FC Eindhoven AV JO10-7M sv Budel JO10-4M 55049 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 SBC JO10-7 12317 3-3
B 08-09-2018 10:00 Best Vooruit JO10-6 Oirschot Vooruit JO10-4 11742 0-0
B 08-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 SBC JO10-7 12616 1-1
B 01-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-4 Wilhelmina Boys JO10-2 12660 5-4
B 01-09-2018 10:15 SBC JO10-7 Best Vooruit JO10-6 12588 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-3 1 1 0 0 3 14 0 14 0
2 Oirschot Vooruit JO10-4 1 0 0 1 0 0 14 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO10-4 2 1 1 0 4 8 7 1 0
2 SBC JO10-7 2 0 2 0 2 4 4 0 0
3 Wilhelmina Boys JO10-2 2 0 1 1 1 5 6 -1 0

Training

Berichten



Terug naar boven