0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - O10 - Oirschot Vooruit JO10-3

Teamleden

Spelers
Jan Bogers        
Pepijn de Bonth        
Job van Dingenen        
Jur van de Mierden        
Jorn van Nunen        
Huub van Roovert        
Stijn van de Ven        
Stijn van Wandelen        
Sofie van Wandelen        
 
Overige teamleden
Joost van Roovert Trainer
Twan van Dingenen Leider

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 Dommelen JO10-3 150991
C 16-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 VOAB JO10-6 126834
C 09-03-2019 vervallen EFC JO10-4G Oirschot Vooruit JO10-3 128913
C 16-02-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 Reusel Sport/CoTrans Jo10-3G 128367
C 09-02-2019 vervallen De Raven JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-3 127367
V 02-02-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO10-3 Dommelen JO10-3
V 26-01-2019 afgelast Best V JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3
C 08-12-2018 vervallen WODAN JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-3 55904
C 01-12-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 SV Valkenswaard JO10-6 54588
C 24-11-2018 10:00 RKVVO JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3 55223
C 17-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-2 53677
C 10-11-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-3 53242
C 03-11-2018 vervallen UNA JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3 53166
C 27-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 DBS JO10-6 54655
C 13-10-2018 vervallen FC Eindhoven AV JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-3 54427
C 06-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 Unitas'59 JO10-4 54160
C 29-09-2018 vervallen Brabantia JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-3 54929
C 22-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-3 SBC JO10-3G 53269
B 15-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 ODC JO10-4 T. (Twan) Dingenen 12435 19 - 2
B 08-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 Boxtel JO10-3 T. (Twan) Dingenen 12373 4 - 3
B 01-09-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-3 13065 7 - 4
V 25-08-2018 09:30 EFC JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans Jo10-3G ST HMVV/Hulsel JO10-1 127909 0-0
C 23-03-2019 10:00 De Weebosch JO10-1 SVSOS JO10-1G 127870 0-0
C 23-03-2019 09:30 De Raven JO10-1 Gloria UC JO10-2 128366 0-0
C 23-03-2019 09:30 ST Netersel / Casteren JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-3 126581 0-0
C 23-03-2019 09:00 EFC JO10-4G Hilvaria JO10-3 126095 0-0
C 23-03-2019 09:00 VOAB JO10-6 SDO'39 JO10-2 127629 0-0
C 16-03-2019 09:30 ST Netersel / Casteren JO10-1 EFC JO10-4G 127806 0-0
C 16-03-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 Reusel Sport/CoTrans Jo10-3G 126223 0-0
C 16-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-3 VOAB JO10-6 126834 0-0
C 16-03-2019 10:00 SVSOS JO10-1G De Raven JO10-1 128790 0-0
C 16-03-2019 10:30 SDO'39 JO10-2 Hilvaria JO10-3 128140 0-0
C 16-03-2019 11:15 ST HMVV/Hulsel JO10-1 De Weebosch JO10-1 126870 0-0
C 09-03-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans Jo10-3G ST Netersel / Casteren JO10-1 127883 0-0
C 09-03-2019 09:30 De Raven JO10-1 SDO'39 JO10-2 127801 0-0
C 09-03-2019 10:30 Hilvaria JO10-3 SVSOS JO10-1G 127203 0-0
C 09-03-2019 09:00 EFC JO10-4G Oirschot Vooruit JO10-3 128913 0-0
C 23-02-2019 09:00 VOAB JO10-6 ST HMVV/Hulsel JO10-1 126340 0-0
C 23-02-2019 10:00 De Weebosch JO10-1 Gloria UC JO10-2 127371 0-0
C 16-02-2019 09:00 EFC JO10-4G VOAB JO10-6 128451 0-0
C 16-02-2019 08:45 Hilvaria JO10-3 De Weebosch JO10-1 126850 0-0
C 16-02-2019 09:30 Gloria UC JO10-2 ST Netersel / Casteren JO10-1 128629 0-0
C 16-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-3 Reusel Sport/CoTrans Jo10-3G 128367 0-0
C 16-02-2019 10:30 SDO'39 JO10-2 SVSOS JO10-1G 127279 0-0
C 16-02-2019 11:15 ST HMVV/Hulsel JO10-1 De Raven JO10-1 128739 0-0
C 09-02-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans Jo10-3G EFC JO10-4G 126232 0-0
C 09-02-2019 10:00 SVSOS JO10-1G Gloria UC JO10-2 129096 0-0
C 09-02-2019 10:00 De Weebosch JO10-1 SDO'39 JO10-2 128013 0-0
C 09-02-2019 09:30 De Raven JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-3 127367 0-0
C 09-02-2019 09:30 ST Netersel / Casteren JO10-1 ST HMVV/Hulsel JO10-1 126802 0-0
C 09-02-2019 09:00 VOAB JO10-6 Hilvaria JO10-3 127149 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:30 DBS JO10-6 Brabantia JO10-4 53301 0-0
C 15-12-2018 10:00 Sportvereniging Unitas'59 JO10-4 Wilhelmina Boys JO10-2 55802 0-0
C 08-12-2018 10:15 WODAN JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-3 55904 0-0
C 08-12-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 Best Vooruit JO10-5 56107 0-0
C 08-12-2018 10:00 RKVVO JO10-3 UNA JO10-3 55749 0-0
C 08-12-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-4 SBC JO10-3G 54222 0-0
C 01-12-2018 09:00 UNA JO10-3 Unitas'59 JO10-4 55860 0-0
C 01-12-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 DBS JO10-6 55927 0-0
C 01-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 SV Valkenswaard JO10-6 54588 0-0
C 01-12-2018 09:00 Best Vooruit JO10-5 FC Eindhoven AV JO10-4 53292 0-0
C 01-12-2018 10:15 SBC JO10-3G RKVVO JO10-3 54813 0-0
C 01-12-2018 10:15 Brabantia JO10-4 WODAN JO10-4 54999 0-0
C 24-11-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-4 Brabantia JO10-4 55893 0-0
C 24-11-2018 10:00 RKVVO JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3 55223 0-0
C 24-11-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 Wilhelmina Boys JO10-2 55983 0-0
C 24-11-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 SBC JO10-3G 54624 0-0
C 24-11-2018 10:15 WODAN JO10-4 UNA JO10-3 54139 0-0
C 24-11-2018 10:30 DBS JO10-6 Unitas'59 JO10-4 53502 0-0
C 17-11-2018 09:00 UNA JO10-3 DBS JO10-6 54467 0-0
C 17-11-2018 10:00 RKVVO JO10-3 FC Eindhoven AV JO10-4 54298 0-0
C 17-11-2018 10:00 Unitas'59 JO10-4 SV Valkenswaard JO10-6 55502 0-0
C 17-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-2 53677 0-0
C 17-11-2018 10:15 Brabantia JO10-4 Best Vooruit JO10-5 55681 0-0
C 17-11-2018 10:15 SBC JO10-3G WODAN JO10-4 55703 0-0
C 10-11-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-4 UNA JO10-3 55846 0-0
C 10-11-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-3 53242 0-0
C 10-11-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 Brabantia JO10-4 53579 0-0
C 10-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 SBC JO10-3G 54859 0-0
C 10-11-2018 10:30 DBS JO10-6 RKVVO JO10-3 53406 0-0
C 10-11-2018 10:15 WODAN JO10-4 Unitas'59 JO10-4 55763 0-0
C 03-11-2018 10:30 DBS JO10-6 SBC JO10-3G 53447 0-0
C 03-11-2018 10:15 WODAN JO10-4 Best Vooruit JO10-5 55820 0-0
C 03-11-2018 10:00 Unitas'59 JO10-4 Brabantia JO10-4 56172 0-0
C 03-11-2018 10:00 UNA JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-3 53166 0-0
C 03-11-2018 10:00 RKVVO JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-2 53792 0-0
C 03-11-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-4 SV Valkenswaard JO10-6 54010 0-0
C 29-10-2018 18:00 RKVVO JO10-3 WODAN JO10-4 53149 0-0
C 27-10-2018 10:15 Brabantia JO10-4 UNA JO10-3 56155 0-0
C 27-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 DBS JO10-6 54655 0-0
C 27-10-2018 10:15 SBC JO10-3G Unitas'59 JO10-4 54718 0-0
C 27-10-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 RKVVO JO10-3 55501 0-0
C 27-10-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 WODAN JO10-4 54653 0-0
C 27-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-4 53542 0-0
C 13-10-2018 08:45 UNA JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-2 55456 0-0
C 13-10-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-3 54427 0-0
C 13-10-2018 10:00 Unitas'59 JO10-4 Best Vooruit JO10-5 54612 0-0
C 13-10-2018 10:15 Brabantia JO10-4 SBC JO10-3G 53986 0-0
C 13-10-2018 10:30 DBS JO10-6 SV Valkenswaard JO10-6 55718 0-0
C 06-10-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 DBS JO10-6 54076 0-0
C 06-10-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 RKVVO JO10-3 53559 0-0
C 06-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 Brabantia JO10-4 54672 0-0
C 06-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 Unitas'59 JO10-4 54160 0-0
C 06-10-2018 10:15 SBC JO10-3G UNA JO10-3 53060 0-0
C 06-10-2018 10:15 WODAN JO10-4 FC Eindhoven AV JO10-4 53352 0-0
C 29-09-2018 09:00 UNA JO10-3 SV Valkenswaard JO10-6 54447 0-0
C 29-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO10-2 WODAN JO10-4 55433 0-0
C 29-09-2018 10:00 Unitas'59 JO10-4 RKVVO JO10-3 54610 0-0
C 29-09-2018 10:15 Brabantia JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-3 54929 0-0
C 29-09-2018 10:15 SBC JO10-3G Best Vooruit JO10-5 54449 0-0
C 29-09-2018 10:30 DBS JO10-6 FC Eindhoven AV JO10-4 53605 0-0
C 22-09-2018 10:15 WODAN JO10-4 DBS JO10-6 55727 0-0
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 SBC JO10-3G 53269 0-0
C 22-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-6 Wilhelmina Boys JO10-2 54471 0-0
C 22-09-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 UNA JO10-3 54256 0-0
C 22-09-2018 10:00 RKVVO JO10-3 Brabantia JO10-4 53442 0-0
C 22-09-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-4 Unitas'59 JO10-4 55849 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Boxtel JO10-3 Best Vooruit JO10-5 12771 3-3
B 15-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 ODC JO10-4 12435 19-2
B 12-09-2018 18:15 Boxtel JO10-3 ODC JO10-4 12480 10-1
B 08-09-2018 08:30 ODC JO10-4 Best Vooruit JO10-5 11564 0-26
B 08-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-3 Boxtel JO10-3 12373 4-3
B 01-09-2018 10:00 Best Vooruit JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-3 13065 7-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO10-5 3 2 1 0 7 36 7 29 0
2 Oirschot Vooruit JO10-3 3 2 0 1 6 27 12 15 0
3 Boxtel JO10-3 3 1 1 1 4 16 8 8 0
4 ODC JO10-4 3 0 0 3 0 3 55 -52 0

Training

Berichten



Terug naar boven