0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - O10 - Oirschot Vooruit JO10-2

Teamleden

Spelers
Teun van den Boomen        
Sven van Daal        
Teun Megens        
Teun Oudshoorn        
Fem Roosen        
Tycho van Roovert        
Dani Verhouden        
Joeke Verouden        
Evie Waterreus        
 
Overige teamleden
Dirk van Daal Trainer
Bart Megens Trainer
Ton van Roovert Trainer
Hans Verouden Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 25-05-2019 vervallen DBS JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 126427 Sportpark Meerhoven - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 01-06-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 DBS JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen DBS JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 126427
C 18-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 SBC JO10-7 127906
C 11-05-2019 vervallen SV Unitas'59 JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-2 127494
C 17-04-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-3 128915
C 13-04-2019 vervallen Sarto JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-2 127379
C 10-04-2019 vervallen Best Vooruit JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 127984
C 06-04-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-7 152056
C 30-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Audacia JO10-1 129143
C 23-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Tuldania JO10-1 127374
C 16-02-2019 vervallen ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-2 127982
C 09-02-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 127589
V 02-02-2019 10:00 Dommelen JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO10-2 Best V JO10-2
C 08-12-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 FC Tilburg JO10-1 55547
C 01-12-2018 11:30 RPC JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-2 92292
C 24-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Were Di JO10-1 53699
C 17-11-2018 vervallen DBS JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 101205
C 17-11-2018 vervallen Nevelo JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-2 53156
C 10-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 RKVVO JO10-1 55161
C 03-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 53665
C 27-10-2018 09:30 Bladella JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-2 54764
B 20-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 DOSKO'32 JO10-1G A.J.H.L. (Ton) vanRoovert 103083 4 - 7
C 13-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 WODAN JO10-3 55225
C 06-10-2018 vervallen VOAB JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 54803
C 29-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-2 Jong Brabant JO10-2 53543
C 22-09-2018 vervallen SV Valkenswaard JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 53331
B 15-09-2018 10:30 RKVVO JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 J. (Jerke) Wibbens 11618 3 - 13
B 08-09-2018 10:30 DBS JO10-7 Oirschot Vooruit JO10-2 O. (Oscar) Cols 11620 0 - 27
B 01-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 ST Netersel / Casteren JO10-1 A.J.H.L. (Ton) vanRoovert 11443 19 - 2
V 25-08-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 EFC JO10-2 Nino Bogmans (Scheidsrechter)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:30 DBS JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 126427 0-0
C 25-05-2019 10:15 SBC JO10-7 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 128690 0-0
C 25-05-2019 08:45 Sarto JO10-3 OJC ROSMALEN JO10-7 152061 0-0
C 25-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 SV Unitas'59 JO10-5 129098 0-0
C 25-05-2019 11:15 Audacia JO10-1 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 126751 0-0
C 18-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 OJC ROSMALEN JO10-3 152060 0-0
C 18-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-2 SBC JO10-7 127906 0-0
C 18-05-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Sarto JO10-3 127495 0-0
C 18-05-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 Best Vooruit JO10-4 126106 0-0
C 18-05-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 Audacia JO10-1 128229 0-0
C 11-05-2019 08:45 Sarto JO10-3 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 126032 0-0
C 11-05-2019 10:00 Best Vooruit JO10-4 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 128417 0-0
C 11-05-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Oirschot Vooruit JO10-2 127494 0-0
C 11-05-2019 10:15 SBC JO10-7 OJC ROSMALEN JO10-7 152059 0-0
C 11-05-2019 10:30 DBS JO10-4 Audacia JO10-1 127671 0-0
C 11-05-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 Tuldania JO10-1 129132 0-0
C 08-05-2019 18:30 Tuldania JO10-1 SBC JO10-7 126749 0-0
C 04-05-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 Sarto JO10-3 128175 0-0
C 04-05-2019 11:15 Audacia JO10-1 Best Vooruit JO10-4 126948 0-0
C 20-04-2019 10:00 Best Vooruit JO10-4 Tuldania JO10-1 128024 0-0
C 17-04-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-3 128915 0-0
C 13-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 129210 0-0
C 13-04-2019 08:45 Sarto JO10-3 Oirschot Vooruit JO10-2 127379 0-0
C 13-04-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Tuldania JO10-1 126004 0-0
C 13-04-2019 10:15 SBC JO10-7 Audacia JO10-1 128782 0-0
C 13-04-2019 10:30 DBS JO10-4 Best Vooruit JO10-4 127910 0-0
C 13-04-2019 10:30 Hilvaria JO10-2 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 128080 0-0
C 13-04-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 152057 0-0
C 10-04-2019 18:30 Audacia JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 126381 0-0
C 10-04-2019 18:30 DBS JO10-4 SV Unitas'59 JO10-5 128020 0-0
C 10-04-2019 18:30 Best Vooruit JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 127984 0-0
C 06-04-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-7 152056 0-0
C 06-04-2019 11:15 Audacia JO10-1 SV Unitas'59 JO10-5 126407 0-0
C 06-04-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 126688 0-0
C 06-04-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 DBS JO10-4 126272 0-0
C 06-04-2019 10:30 Tuldania JO10-1 Sarto JO10-3 128258 0-0
C 06-04-2019 10:00 Best Vooruit JO10-4 SBC JO10-7 128099 0-0
C 06-04-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-2 Hilvaria JO10-2 129326 0-0
C 30-03-2019 10:30 Tuldania JO10-1 DBS JO10-4 126685 0-0
C 30-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-2 Audacia JO10-1 129143 0-0
C 30-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-7 SV Unitas'59 JO10-5 152058 0-0
C 23-03-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 Best Vooruit JO10-4 126678 0-0
C 23-03-2019 08:45 Sarto JO10-3 DBS JO10-4 128146 0-0
C 23-03-2019 09:00 OJC ROSMALEN JO10-7 Audacia JO10-1 152055 0-0
C 23-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-2 Tuldania JO10-1 127374 0-0
C 23-03-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 127762 0-0
C 23-03-2019 10:15 SBC JO10-7 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 127442 0-0
C 23-03-2019 08:45 Hilvaria JO10-2 Audacia JO10-1 128546 0-0
C 16-03-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 128348 0-0
C 16-03-2019 10:30 Tuldania JO10-1 Hilvaria JO10-2 127894 0-0
C 16-03-2019 08:45 Sarto JO10-3 SBC JO10-7 127286 0-0
C 09-03-2019 10:15 SBC JO10-7 DBS JO10-4 129242 0-0
C 09-03-2019 10:30 Hilvaria JO10-2 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 126057 0-0
C 09-03-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 Tuldania JO10-1 128914 0-0
C 23-02-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Best Vooruit JO10-4 126558 0-0
C 23-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 Sarto JO10-3 126710 0-0
C 16-02-2019 10:00 Best Vooruit JO10-4 Hilvaria JO10-2 129373 0-0
C 16-02-2019 10:15 SBC JO10-7 SV Unitas'59 JO10-5 129430 0-0
C 16-02-2019 10:30 DBS JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-3 127996 0-0
C 16-02-2019 11:00 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-2 127982 0-0
C 16-02-2019 11:00 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 Tuldania JO10-1 127656 0-0
C 16-02-2019 11:15 Audacia JO10-1 Sarto JO10-3 129183 0-0
C 09-02-2019 10:45 Hilvaria JO10-2 DBS JO10-4 126766 0-0
C 09-02-2019 10:30 Tuldania JO10-1 Audacia JO10-1 126843 0-0
C 09-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-2 ST RKDSV/ EDN'56 JO10-2 127589 0-0
C 09-02-2019 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 ST RKDSV / EDN'56 JO10-1 127040 0-0
C 09-02-2019 08:45 Sarto JO10-3 Best Vooruit JO10-4 126177 0-0
C 09-02-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 SBC JO10-7 128539 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 DOSKO'32 JO10-1G 103083 4-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:15 DBS JO10-2 WODAN JO10-3 101199 0-0
C 15-12-2018 10:15 Were Di JO10-1 RPC JO10-1 92293 0-0
C 08-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 FC Tilburg JO10-1 55547 0-0
C 08-12-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 Bladella JO10-1 54536 0-0
C 08-12-2018 10:00 RKVVO JO10-1 DBS JO10-2 101208 0-0
C 08-12-2018 10:15 WODAN JO10-3 VOAB JO10-2 54049 0-0
C 08-12-2018 10:15 Jong Brabant JO10-2 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 55863 0-0
C 01-12-2018 09:00 VOAB JO10-2 Jong Brabant JO10-2 56026 0-0
C 01-12-2018 09:30 Bladella JO10-1 WODAN JO10-3 54409 0-0
C 01-12-2018 09:30 FC Tilburg JO10-1 SV Valkenswaard JO10-2 56021 0-0
C 01-12-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 RKVVO JO10-1 54393 0-0
C 01-12-2018 10:30 DBS JO10-2 Were Di JO10-1 101207 0-0
C 01-12-2018 11:30 RPC JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-2 92292 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO10-2 RPC JO10-1 92291 0-0
C 24-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 Were Di JO10-1 53699 0-0
C 24-11-2018 10:00 RKVVO JO10-1 Bladella JO10-1 54647 0-0
C 24-11-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 DBS JO10-2 101206 0-0
C 24-11-2018 10:15 WODAN JO10-3 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 55809 0-0
C 24-11-2018 10:15 Jong Brabant JO10-2 FC Tilburg JO10-1 53105 0-0
C 17-11-2018 09:30 FC Tilburg JO10-1 VOAB JO10-2 55022 0-0
C 17-11-2018 09:30 Bladella JO10-1 RPC JO10-1 92290 0-0
C 17-11-2018 10:00 RKVVO JO10-1 Jong Brabant JO10-2 53584 0-0
C 17-11-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 SV Valkenswaard JO10-2 55861 0-0
C 17-11-2018 10:15 Were Di JO10-1 WODAN JO10-3 53944 0-0
C 17-11-2018 10:30 DBS JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 101205 0-0
C 10-11-2018 09:00 VOAB JO10-2 Bladella JO10-1 55890 0-0
C 10-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 RKVVO JO10-1 55161 0-0
C 10-11-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 Were Di JO10-1 54973 0-0
C 10-11-2018 10:15 WODAN JO10-3 FC Tilburg JO10-1 54692 0-0
C 10-11-2018 10:15 Jong Brabant JO10-2 DBS JO10-2 101204 0-0
C 10-11-2018 11:30 RPC JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 92289 0-0
C 03-11-2018 10:30 DBS JO10-2 Bladella JO10-1 101203 0-0
C 03-11-2018 10:15 Were Di JO10-1 FC Tilburg JO10-1 54110 0-0
C 03-11-2018 10:15 Jong Brabant JO10-2 WODAN JO10-3 54474 0-0
C 03-11-2018 10:00 RKVVO JO10-1 RPC JO10-1 92288 0-0
C 03-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 53665 0-0
C 03-11-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 VOAB JO10-2 53883 0-0
C 27-10-2018 09:00 VOAB JO10-2 RKVVO JO10-1 55887 0-0
C 27-10-2018 09:30 Bladella JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-2 54764 0-0
C 27-10-2018 09:30 FC Tilburg JO10-1 DBS JO10-2 101202 0-0
C 27-10-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Were Di JO10-1 55438 0-0
C 27-10-2018 10:15 WODAN JO10-3 SV Valkenswaard JO10-2 53661 0-0
C 27-10-2018 11:30 RPC JO10-1 Jong Brabant JO10-2 92287 0-0
C 13-10-2018 09:30 FC Tilburg JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 55989 0-0
C 13-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 WODAN JO10-3 55225 0-0
C 13-10-2018 10:00 RKVVO JO10-1 SV Valkenswaard JO10-2 55336 0-0
C 13-10-2018 10:15 Jong Brabant JO10-2 Bladella JO10-1 53075 0-0
C 13-10-2018 10:15 Were Di JO10-1 VOAB JO10-2 53339 0-0
C 13-10-2018 10:30 DBS JO10-2 RPC JO10-1 101201 0-0
C 13-10-2018 09:00 Nevelo JO10-1 RPC JO10-1 92286 0-0
C 09-10-2018 18:30 WODAN JO10-3 RKVVO JO10-1 54950 0-0
C 06-10-2018 11:30 RPC JO10-1 FC Tilburg JO10-1 92285 0-0
C 06-10-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 DBS JO10-2 101200 0-0
C 06-10-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Nevelo JO10-1 55949 0-0
C 06-10-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 Jong Brabant JO10-2 56065 0-0
C 06-10-2018 09:30 Bladella JO10-1 Were Di JO10-1 55190 0-0
C 06-10-2018 09:00 VOAB JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 54803 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nevelo JO10-1 WODAN JO10-3 55011 0-0
C 29-09-2018 09:30 FC Tilburg JO10-1 Bladella JO10-1 54083 0-0
C 29-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 Jong Brabant JO10-2 53543 0-0
C 29-09-2018 10:00 Were Di JO10-1 RKVVO JO10-1 54607 0-0
C 29-09-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 VOAB JO10-2 53783 0-0
C 29-09-2018 11:30 RPC JO10-1 SV Valkenswaard JO10-2 92284 0-0
C 22-09-2018 10:15 WODAN JO10-3 RPC JO10-1 92283 0-0
C 22-09-2018 10:15 Jong Brabant JO10-2 Were Di JO10-1 54570 0-0
C 22-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-2 53331 0-0
C 22-09-2018 10:00 RKVVO JO10-1 FC Tilburg JO10-1 55383 0-0
C 22-09-2018 08:30 Bladella JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 56081 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO10-2 Nevelo JO10-1 55594 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:30 RKVVO JO10-4 Oirschot Vooruit JO10-2 11618 3-13
B 15-09-2018 10:30 ST Netersel / Casteren JO10-1 DBS JO10-7 12009 8-4
B 08-09-2018 10:30 ST Netersel / Casteren JO10-1 RKVVO JO10-4 13058 3-11
B 08-09-2018 10:30 DBS JO10-7 Oirschot Vooruit JO10-2 11620 0-27
B 01-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-2 ST Netersel / Casteren JO10-1 11443 19-2
B 01-09-2018 10:30 RKVVO JO10-4 DBS JO10-7 11951 20-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO'32 JO10-1G 1 1 0 0 3 7 4 3 0
2 Oirschot Vooruit JO10-2 1 0 0 1 0 4 7 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO10-2 3 3 0 0 9 59 5 54 0
2 RKVVO JO10-4 3 2 0 1 6 34 16 18 0
3 ST Netersel / Casteren JO10-1 3 1 0 2 3 13 34 -21 0
4 DBS JO10-7 3 0 0 3 0 4 55 -51 0

Training

Berichten



Terug naar boven