0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - O10 - Oirschot Vooruit JO10-1

Teamleden

Spelers
Luuk Coppelmans        
Olivier Evers        
Floris van Gerven        
Noa van der Heijden        
Boris van Maasakkers        
Gijs van Nunen        
Ties van Nunen        
Floris Smulders        
 
Overige teamleden
John Coppelmans Trainer
Johan van Gerven Trainer
Frank van Maasakkers Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 25-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SDO'39 JO10-1 126088 Sportpark Moorland 3a Thuis omkleden 08

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SDO'39 JO10-1 126088
C 18-05-2019 vervallen Hapert JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 129309
C 11-05-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 RKSV Nuenen JO10-3 127350
C 09-05-2019 18:30 SBC JO10-2G Oirschot Vooruit JO10-1 126115
C 13-04-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Acht JO10-2 126196
C 06-04-2019 vervallen Bladella JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 126677
C 30-03-2019 vervallen Hilvaria JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 128662
C 23-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 126541
C 09-03-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-3 127874
V 23-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 Oirschot V JO10-2
C 16-02-2019 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Geldrop JO10-5 128392
C 09-02-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1 127981
V 02-02-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO10-1 Dommelen JO10-1
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO10-1 Rhode JO10-1
C 08-12-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 98531
C 08-12-2018 vervallen Hilvaria JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 53862
C 01-12-2018 10:00 Unitas'59 JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 98530
C 24-11-2018 vervallen Bavel JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 53767
C 24-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Waalre JO10-1 100835
C 17-11-2018 vervallen Acht JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 98528
C 10-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 98527
C 10-11-2018 vervallen SV Reeshof JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 54687
C 27-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 RWB JO10-1 54098
C 27-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 Dommelen JO10-1 98526
C 27-10-2018 vervallen De Valk JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 98525
C 13-10-2018 vervallen DBS JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 98524
C 13-10-2018 vervallen VOAB JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 53138
C 06-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-1 98523
C 29-09-2018 vervallen EFC JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1 98522
C 29-09-2018 vervallen ODC JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 79368
C 22-09-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO10-1 DVS JO10-1 98521
B 15-09-2018 10:15 SBC JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 11982 10 - 4
B 08-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2 F.H.C.M. (Frank) vanMaasakkers 12705 7 - 12
V 25-08-2018 09:30 EFC JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 Hapert JO10-1 127196 0-0
C 25-05-2019 10:00 Acht JO10-2 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 127242 0-0
C 25-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 SDO'39 JO10-1 126088 0-0
C 25-05-2019 09:30 Bladella JO10-1 SBC JO10-2G 126633 0-0
C 25-05-2019 08:45 Hilvaria JO10-1 RKSV Nuenen JO10-3 128328 0-0
C 18-05-2019 10:30 Hapert JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 129309 0-0
C 18-05-2019 10:15 SBC JO10-2G Best Vooruit JO10-3 128472 0-0
C 18-05-2019 10:30 SDO'39 JO10-1 Acht JO10-2 126779 0-0
C 18-05-2019 12:00 Hilvaria JO10-2 Hilvaria JO10-1 152050 0-0
C 18-05-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Bladella JO10-1 128158 0-0
C 15-05-2019 19:00 Hilvaria JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 127227 0-0
C 13-05-2019 19:00 Acht JO10-2 Bladella JO10-1 126939 0-0
C 11-05-2019 09:30 Bladella JO10-1 SDO'39 JO10-1 127831 0-0
C 11-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 RKSV Nuenen JO10-3 127350 0-0
C 11-05-2019 10:10 Best Vooruit JO10-3 Acht JO10-2 127564 0-0
C 11-05-2019 12:00 Hilvaria JO10-2 Hapert JO10-1 152049 0-0
C 09-05-2019 18:30 SBC JO10-2G Oirschot Vooruit JO10-1 126115 0-0
C 08-05-2019 19:00 SDO'39 JO10-1 Hilvaria JO10-1 127359 0-0
C 04-05-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Best Vooruit JO10-3 128142 0-0
C 04-05-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 Hilvaria JO10-2 152048 0-0
C 13-04-2019 08:45 Hilvaria JO10-1 Hapert JO10-1 126723 0-0
C 13-04-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 Acht JO10-2 126196 0-0
C 13-04-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 128656 0-0
C 13-04-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 Bladella JO10-1 129395 0-0
C 13-04-2019 11:15 Hilvaria JO10-2 SBC JO10-2G 152047 0-0
C 06-04-2019 10:30 Hapert JO10-1 RKSV Nuenen JO10-3 128861 0-0
C 06-04-2019 10:30 SDO'39 JO10-1 Best Vooruit JO10-3 128005 0-0
C 06-04-2019 10:15 SBC JO10-2G Hilvaria JO10-1 126084 0-0
C 06-04-2019 09:30 Bladella JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 126677 0-0
C 06-04-2019 10:00 Acht JO10-2 Hilvaria JO10-2 152046 0-0
C 30-03-2019 09:00 Hilvaria JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 128662 0-0
C 30-03-2019 10:15 SBC JO10-2G RKSV Nuenen JO10-3 127485 0-0
C 30-03-2019 09:00 Hilvaria JO10-2 Bladella JO10-1 152043 0-0
C 30-03-2019 10:30 SDO'39 JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 128068 0-0
C 23-03-2019 10:45 Hilvaria JO10-2 SDO'39 JO10-1 152045 0-0
C 23-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 126541 0-0
C 23-03-2019 11:45 Hilvaria JO10-1 Best Vooruit JO10-3 127420 0-0
C 23-03-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 Acht JO10-2 127833 0-0
C 23-03-2019 10:30 Hapert JO10-1 SBC JO10-2G 129148 0-0
C 16-03-2019 09:30 Bladella JO10-1 Hapert JO10-1 127168 0-0
C 09-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 Best Vooruit JO10-3 127874 0-0
C 09-03-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 SDO'39 JO10-1 126784 0-0
C 09-03-2019 10:00 Geldrop JO10-5 Bladella JO10-1 128276 0-0
C 09-03-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-1G Hilvaria JO10-1 127166 0-0
C 09-03-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 SBC JO10-2G 127180 0-0
C 23-02-2019 10:30 Hapert JO10-1 Acht JO10-2 127253 0-0
C 16-02-2019 09:30 Bladella JO10-1 RKSV Nuenen JO10-3 128117 0-0
C 16-02-2019 10:00 Acht JO10-2 Hilvaria JO10-1 127248 0-0
C 16-02-2019 10:00 Best Vooruit JO10-3 Wilhelmina Boys JO10-1G 126807 0-0
C 16-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO10-1 Geldrop JO10-5 128392 0-0
C 16-02-2019 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 Hapert JO10-1 127545 0-0
C 16-02-2019 10:30 SDO'39 JO10-1 SBC JO10-2G 129253 0-0
C 09-02-2019 10:30 Hapert JO10-1 SDO'39 JO10-1 128023 0-0
C 09-02-2019 10:15 SBC JO10-2G Acht JO10-2 128280 0-0
C 09-02-2019 10:00 Wilhelmina Boys JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1 127981 0-0
C 09-02-2019 10:00 Geldrop JO10-5 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 127132 0-0
C 09-02-2019 09:45 RKSV Nuenen JO10-3 Best Vooruit JO10-3 126343 0-0
C 09-02-2019 09:00 Hilvaria JO10-1 Bladella JO10-1 128394 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 10:00 Dommelen JO10-1 Waalre JO10-1 100827 0-0
C 08-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 98531 0-0
C 08-12-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 EFC JO10-1G 54937 0-0
C 08-12-2018 09:30 DVS JO10-1 Unitas'59 JO10-2 53797 0-0
C 08-12-2018 10:15 SBC JO10-1 Acht JO10-1 55298 0-0
C 01-12-2018 10:00 Dommelen JO10-1 SBC JO10-1 54307 0-0
C 01-12-2018 09:00 Waalre JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 100836 0-0
C 01-12-2018 10:00 Unitas'59 JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 98530 0-0
C 01-12-2018 10:30 EFC JO10-1G DVS JO10-1 53329 0-0
C 24-11-2018 09:30 DVS JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 53066 0-0
C 24-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Waalre JO10-1 100835 0-0
C 24-11-2018 10:15 SBC JO10-1 Unitas'59 JO10-2 55004 0-0
C 24-11-2018 10:00 Dommelen JO10-1 EFC JO10-1G 54787 0-0
C 17-11-2018 09:00 Waalre JO10-1 DVS JO10-1 100834 0-0
C 17-11-2018 10:00 Unitas'59 JO10-2 Dommelen JO10-1 55653 0-0
C 17-11-2018 10:00 Acht JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 98528 0-0
C 17-11-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 EFC JO10-1G 54365 0-0
C 10-11-2018 10:15 SBC JO10-1 Waalre JO10-1 100833 0-0
C 10-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 98527 0-0
C 10-11-2018 10:00 Dommelen JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 53704 0-0
C 10-11-2018 09:00 EFC JO10-1G Acht JO10-1 54194 0-0
C 03-11-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 Unitas'59 JO10-2 56194 0-0
C 03-11-2018 09:00 Waalre JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 100832 0-0
C 03-11-2018 09:30 DVS JO10-1 Acht JO10-1 53815 0-0
C 31-10-2018 18:00 SV Valkenswaard JO10-1 Dommelen JO10-1 54778 0-0
C 27-10-2018 09:00 EFC JO10-1G SBC JO10-1 54589 0-0
C 27-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Dommelen JO10-1 98526 0-0
C 27-10-2018 10:00 Acht JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 55554 0-0
C 27-10-2018 09:30 De Valk JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 98525 0-0
C 27-10-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 DVS JO10-1 53496 0-0
C 27-10-2018 10:00 Unitas'59 JO10-2 Waalre JO10-1 100831 0-0
C 13-10-2018 10:15 SBC JO10-1 RKSV Heeze JO10-1 55454 0-0
C 13-10-2018 10:30 DBS JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 98524 0-0
C 13-10-2018 09:00 Waalre JO10-1 EFC JO10-1G 100830 0-0
C 13-10-2018 10:00 Unitas'59 JO10-2 Acht JO10-1 53889 0-0
C 13-10-2018 09:30 DVS JO10-1 De Valk JO10-1 53204 0-0
C 13-10-2018 10:15 WODAN JO10-2 EFC JO10-1G 54055 0-0
C 13-10-2018 08:30 ODC JO10-2 FC Eindhoven AV JO10-2 79370 0-0
C 13-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 53138 0-0
C 13-10-2018 09:15 NEO'25 JO10-1 SV Reeshof JO10-1 55610 0-0
C 13-10-2018 11:00 RWB JO10-1 SC 't Zand JO10-2 54441 0-0
C 13-10-2018 10:00 SVSSS JO10-1 Boxtel JO10-1 96599 0-0
C 13-10-2018 09:45 ODC JO10-2 DIA JO10-1 98166 0-0
C 13-10-2018 11:15 Bavel JO10-2 Hilvaria JO10-1 54880 0-0
C 06-10-2018 10:00 Acht JO10-1 Waalre JO10-1 100829 0-0
C 06-10-2018 09:00 Hilvaria JO10-1 VOAB JO10-1 55129 0-0
C 06-10-2018 08:30 Gilze JO10-1 ODC JO10-2 79369 0-0
C 06-10-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-2 SVSSS JO10-1 55019 0-0
C 06-10-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Bavel JO10-2 56191 0-0
C 06-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 NEO'25 JO10-1 53670 0-0
C 06-10-2018 10:00 Acht JO10-1 WODAN JO10-2 54511 0-0
C 06-10-2018 10:45 SV Reeshof JO10-1 RWB JO10-1 54197 0-0
C 06-10-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 53522 0-0
C 06-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 SBC JO10-1 98523 0-0
C 06-10-2018 10:00 Dommelen JO10-1 DVS JO10-1 53599 0-0
C 06-10-2018 09:30 De Valk JO10-1 DBS JO10-2 54910 0-0
C 06-10-2018 08:45 Boxtel JO10-1 ODC JO10-2 96598 0-0
C 06-10-2018 09:00 DIA JO10-1 SVSSS JO10-1 98165 0-0
C 06-10-2018 09:00 EFC JO10-1G Unitas'59 JO10-2 53694 0-0
C 29-09-2018 11:00 RWB JO10-1 VOAB JO10-1 55488 0-0
C 29-09-2018 10:00 SVSSS JO10-1 SC 't Zand JO10-2 53915 0-0
C 29-09-2018 08:30 Gilze JO10-1 Hilvaria JO10-1 54137 0-0
C 29-09-2018 08:30 ODC JO10-2 Oirschot Vooruit JO10-1 79368 0-0
C 29-09-2018 08:45 Boxtel JO10-1 Hilvaria JO10-1 96597 0-0
C 29-09-2018 09:15 NEO'25 JO10-1 Bavel JO10-2 55978 0-0
C 29-09-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO10-2 SV Reeshof JO10-1 54054 0-0
C 29-09-2018 09:00 EFC JO10-1G Oirschot Vooruit JO10-1 98522 0-0
C 29-09-2018 09:30 DVS JO10-1 SBC JO10-1 54620 0-0
C 29-09-2018 10:00 Acht JO10-1 Dommelen JO10-1 53681 0-0
C 29-09-2018 10:00 SV Valkenswaard JO10-1 DBS JO10-2 54311 0-0
C 29-09-2018 10:00 Unitas'59 JO10-2 RKSV Heeze JO10-1 53585 0-0
C 29-09-2018 10:15 WODAN JO10-2 De Valk JO10-1 55617 0-0
C 29-09-2018 09:00 Waalre JO10-1 De Valk JO10-1 100828 0-0
C 29-09-2018 09:00 DIA JO10-1 SV Reeshof JO10-1 98164 0-0
C 22-09-2018 10:00 Bavel JO10-2 ODC JO10-2 79367 0-0
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 FC Eindhoven AV JO10-2 55587 0-0
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Gilze JO10-1 53742 0-0
C 22-09-2018 10:45 SV Reeshof JO10-1 SVSSS JO10-1 54296 0-0
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DVS JO10-1 98521 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO10-1 NEO'25 JO10-1 53340 0-0
C 22-09-2018 10:00 SC 't Zand JO10-2 Boxtel JO10-1 96596 0-0
C 22-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 DIA JO10-1 98163 0-0
C 22-09-2018 09:30 De Valk JO10-1 EFC JO10-1G 55541 0-0
C 22-09-2018 10:00 Dommelen JO10-1 WODAN JO10-2 54335 0-0
C 22-09-2018 10:15 SBC JO10-1 SV Valkenswaard JO10-1 53875 0-0
C 22-09-2018 10:15 RKSV Heeze JO10-1 Acht JO10-1 54396 0-0
C 22-09-2018 10:30 DBS JO10-2 Unitas'59 JO10-2 55181 0-0
C 22-09-2018 10:00 Hilvaria JO10-1 RWB JO10-1 54760 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:15 SBC JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 11982 10-4
B 15-09-2018 10:15 WODAN JO10-1 Unitas'59 JO10-2 11733 11-2
B 08-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO10-1 Unitas'59 JO10-2 12705 7-12
B 08-09-2018 10:15 SBC JO10-1 WODAN JO10-1 12050 1-7
B 01-09-2018 10:00 Unitas'59 JO10-2 SBC JO10-1 11863 9-11
B 01-09-2018 10:15 WODAN JO10-1 Oirschot Vooruit JO10-1 12767 8-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WODAN JO10-1 3 3 0 0 9 26 7 19 0
2 SBC JO10-1 3 2 0 1 6 22 20 2 0
3 SV Unitas'59 JO10-2 3 1 0 2 3 23 29 -6 0
4 Oirschot Vooruit JO10-1 3 0 0 3 0 15 30 -15 0

Training

Berichten



Terug naar boven