0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - O11 - Oirschot Vooruit JO11-1

Teamleden

Spelers
Tijs van Dingenen        
Daan van der Heijden        
Dries Van de Kerkhof        
Rune Latour        
Tim van de Loo        
Jayden Lussamba        
Boris Otterspoor        
Jesse Paijmans        
Stijn Raaymakers        
Tygo Smetsers        
Tijn Toffolo        
 
Overige teamleden
Pieter van de Kerkhof Trainer
Eric van de Loo Trainer
Remko Toffolo Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 12:00 Were Di JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 J.F.M. (Joris) Kampert 123010 5 - 6
C 18-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 FC Tilburg JO11-1 S.A.T. (Stan) van Veen… (+1) 122432 4 - 1
C 11-05-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 Afgeschermd 124801 6 - 4
C 04-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 Hilvaria JO11-1 N. (Nino) Bogmans… (+1) 122152 4 - 6
C 13-04-2019 09:00 Jong Brabant JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 Afgeschermd 123255 2 - 4
C 06-04-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 VOAB JO11-2 L.A.M. (Luuk) Sillekens 123958 10 - 0
C 23-03-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 K.J.P. (Kane) Emmen 122746 1 - 3
C 16-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 TSV Gudok JO11-1 T.P.M. (Thijs) van Haren… (+1) 121940 4 - 7
C 23-02-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 J.J.J.G. (Jason) Huijbregts 123843 1 - 1
C 16-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 SC 't Zand JO11-4 N. (Nino) Bogmans 123052 3 - 5
C 09-02-2019 09:30 GSBW JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 M.A.A (Marijn) de Pijper 123483 2 - 3
V 02-02-2019 10:00 Dommelen JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO11-1 Best V JO11-1
C 08-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Hilvaria JO11-1 49946 5 - 5
C 01-12-2018 09:30 FC Tilburg JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 L. (Ludo) Brands 51709 4 - 3
C 24-11-2018 11:15 Taxandria JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 50715 4 - 3
C 17-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Beerse Boys JO11-1 E. (Eric) van deLoo 50435 3 - 5
C 03-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Were Di JO11-1 E. (Eric) van deLoo 49819 1 - 9
C 27-10-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 Afgeschermd 51339 11 - 1
C 06-10-2018 09:30 Bladella JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 Afgeschermd 52727 5 - 2
C 29-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 ZIGO JO11-1 Afgeschermd… (+1) 50291 2 - 11
C 22-09-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 T. (Teun) vanHoof 52167 0 - 2
B 15-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 ODC JO11-1 N. (Nino) Bogmans… (+1) 11204 2 - 9
B 08-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 RKSV Nuenen JO11-1 E. (Eric) van deLoo 9484 0 - 15
B 01-09-2018 10:15 RKSV Heeze JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 Afgeschermd 10756 9 - 1
V 25-08-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 EFC JO11-1 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 12:00 Were Di JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 123010 5-6
C 25-05-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 SC 't Zand JO11-4 122673 6-4
C 25-05-2019 09:45 VOAB JO11-2 GSBW JO11-1 124985 3-1
C 25-05-2019 09:00 Jong Brabant JO11-2 Uno Animo JO11-1 125473 3-4
C 25-05-2019 09:30 Hilvaria JO11-1 OVC'26 JO11-1 122086 8-0
C 22-05-2019 18:30 FC Tilburg JO11-1 TSV Gudok JO11-1 122383 6-1
C 18-05-2019 08:30 TSV Gudok JO11-1 Beerse Boys JO11-1 122341 8-1
C 18-05-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 Hilvaria JO11-1 123927 1-14
C 18-05-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 Jong Brabant JO11-2 124498 3-3
C 18-05-2019 09:30 GSBW JO11-1 Were Di JO11-2 122094 1-5
C 18-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 FC Tilburg JO11-1 122432 4-1
C 18-05-2019 10:00 SC 't Zand JO11-4 VOAB JO11-2 124356 5-4
C 15-05-2019 19:00 GSBW JO11-1 FC Tilburg JO11-1 122467 1-2
C 13-05-2019 18:30 SC 't Zand JO11-4 Were Di JO11-2 122733 1-7
C 11-05-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 GSBW JO11-1 125426 3-3
C 11-05-2019 09:00 Jong Brabant JO11-2 SC 't Zand JO11-4 122944 2-3
C 11-05-2019 10:15 VOAB JO11-2 FC Tilburg JO11-1 122058 1-3
C 11-05-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 TSV Gudok JO11-1 122601 9-1
C 11-05-2019 10:15 Were Di JO11-2 OVC'26 JO11-1 124916 13-3
C 11-05-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 124801 6-4
C 07-05-2019 18:30 TSV Gudok JO11-1 VOAB JO11-2 123012 1-2
C 04-05-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 Uno Animo JO11-1 121786 4-3
C 04-05-2019 09:30 GSBW JO11-1 Jong Brabant JO11-2 124024 1-6
C 04-05-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 Hilvaria JO11-1 122152 4-6
C 13-04-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 SC 't Zand JO11-4 123548 7-3
C 13-04-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 TSV Gudok JO11-1 123629 2-1
C 13-04-2019 09:00 Jong Brabant JO11-2 Oirschot Vooruit JO11-1 123255 2-4
C 13-04-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 GSBW JO11-1 124278 12-1
C 13-04-2019 10:15 Were Di JO11-2 FC Tilburg JO11-1 125833 5-1
C 13-04-2019 10:15 VOAB JO11-2 Beerse Boys JO11-1 125517 3-11
C 06-04-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 Were Di JO11-2 123969 2-5
C 06-04-2019 10:00 SC 't Zand JO11-4 Hilvaria JO11-1 125824 3-11
C 06-04-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 VOAB JO11-2 123958 10-0
C 06-04-2019 09:30 GSBW JO11-1 OVC'26 JO11-1 123924 2-3
C 06-04-2019 09:30 FC Tilburg JO11-1 Uno Animo JO11-1 124843 11-1
C 06-04-2019 09:45 TSV Gudok JO11-1 Jong Brabant JO11-2 124395 1-2
C 30-03-2019 09:45 TSV Gudok JO11-1 GSBW JO11-1 123141 5-1
C 30-03-2019 09:00 Jong Brabant JO11-2 Hilvaria JO11-1 123525 3-7
C 30-03-2019 10:00 SC 't Zand JO11-4 OVC'26 JO11-1 125415 1-2
C 30-03-2019 09:30 FC Tilburg JO11-1 Beerse Boys JO11-1 123116 11-3
C 23-03-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 122746 1-3
C 23-03-2019 11:30 Were Di JO11-2 TSV Gudok JO11-1 123570 4-6
C 23-03-2019 11:30 Hilvaria JO11-1 VOAB JO11-2 123732 6-1
C 23-03-2019 09:30 GSBW JO11-1 SC 't Zand JO11-4 121832 1-6
C 23-03-2019 09:00 Jong Brabant JO11-2 Beerse Boys JO11-1 124619 3-9
C 23-03-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 FC Tilburg JO11-1 121977 2-3
C 16-03-2019 10:15 VOAB JO11-2 Uno Animo JO11-1 122484 4-2
C 16-03-2019 09:00 Hilvaria JO11-1 Were Di JO11-2 123506 3-1
C 16-03-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 GSBW JO11-1 122182 12-2
C 16-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 TSV Gudok JO11-1 121940 4-7
C 16-03-2019 09:00 FC Tilburg JO11-1 Jong Brabant JO11-2 123100 6-0
C 23-02-2019 09:45 TSV Gudok JO11-1 SC 't Zand JO11-4 124030 13-2
C 23-02-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 Beerse Boys JO11-1 124654 2-6
C 23-02-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 123843 1-1
C 23-02-2019 10:15 Were Di JO11-2 VOAB JO11-2 125159 3-3
C 19-02-2019 18:30 VOAB JO11-2 Jong Brabant JO11-2 122025 4-1
C 16-02-2019 10:30 Beerse Boys JO11-1 OVC'26 JO11-1 124927 7-1
C 16-02-2019 09:30 FC Tilburg JO11-1 Hilvaria JO11-1 124564 2-0
C 16-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO11-1 SC 't Zand JO11-4 123052 3-5
C 16-02-2019 13:00 Were Di JO11-2 Uno Animo JO11-1 125549 9-5
C 09-02-2019 09:00 OVC'26 JO11-1 VOAB JO11-2 123417 3-3
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO11-2 Were Di JO11-2 123245 2-5
C 09-02-2019 09:30 GSBW JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 123483 2-3
C 09-02-2019 10:00 SC 't Zand JO11-4 FC Tilburg JO11-1 125575 2-7
C 09-02-2019 10:00 Hilvaria JO11-1 Beerse Boys JO11-1 125121 5-2
C 09-02-2019 09:00 Uno Animo JO11-1 TSV Gudok JO11-1 125434 3-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Taxandria JO11-1 Were Di JO11-1 52235 3-6
C 08-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Hilvaria JO11-1 49946 5-5
C 08-12-2018 09:30 ZIGO JO11-1 FC Tilburg JO11-1 51875 3-1
C 08-12-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 52793 3-3
C 01-12-2018 09:30 Bladella JO11-1 Beerse Boys JO11-1 52641 12-0
C 01-12-2018 09:30 FC Tilburg JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 51709 4-3
C 01-12-2018 10:00 Hilvaria JO11-1 Taxandria JO11-1 52188 4-7
C 01-12-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 ZIGO JO11-1 51376 4-5
C 24-11-2018 08:30 ZIGO JO11-1 Bladella JO11-1 52267 5-2
C 24-11-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Were Di JO11-1 51320 3-9
C 24-11-2018 10:30 Beerse Boys JO11-1 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 51908 0-8
C 24-11-2018 11:15 Taxandria JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 50715 4-3
C 17-11-2018 08:30 ZIGO JO11-1 SVSSS JO11-1 52175 5-4
C 17-11-2018 09:30 Bladella JO11-1 Hilvaria JO11-1 51678 8-2
C 17-11-2018 10:00 FC Tilburg JO11-1 Taxandria JO11-1 49339 1-3
C 17-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Beerse Boys JO11-1 50435 3-5
C 17-11-2018 10:15 Were Di JO11-1 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 51628 9-2
C 10-11-2018 11:15 Taxandria JO11-1 ZIGO JO11-1 51297 1-3
C 10-11-2018 10:30 Beerse Boys JO11-1 Were Di JO11-1 52311 2-14
C 10-11-2018 10:00 Hilvaria JO11-1 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 50294 2-4
C 10-11-2018 08:30 SVSSS JO11-1 FC Tilburg JO11-1 49721 3-1
C 03-11-2018 11:15 Taxandria JO11-1 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 52913 2-1
C 03-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 Were Di JO11-1 49819 1-9
C 03-11-2018 10:00 FC Tilburg JO11-1 Bladella JO11-1 49266 2-5
C 03-11-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Beerse Boys JO11-1 52130 5-4
C 03-11-2018 08:30 ZIGO JO11-1 Hilvaria JO11-1 50063 10-3
C 27-10-2018 10:00 Hilvaria JO11-1 SVSSS JO11-1 52878 3-5
C 27-10-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 51339 11-1
C 27-10-2018 10:15 Were Di JO11-1 FC Tilburg JO11-1 49765 10-1
C 27-10-2018 11:00 Bladella JO11-1 Taxandria JO11-1 51861 6-0
C 24-10-2018 18:30 Taxandria JO11-1 Beerse Boys JO11-1 49763 16-0
C 13-10-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Bladella JO11-1 50691 1-5
C 10-10-2018 19:00 FC Tilburg JO11-1 Hilvaria JO11-1 49290 1-6
C 06-10-2018 09:30 Bladella JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 52727 5-2
C 06-10-2018 10:00 Hilvaria JO11-1 Were Di JO11-1 50207 3-3
C 06-10-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 FC Tilburg JO11-1 52523 6-2
C 06-10-2018 10:30 Beerse Boys JO11-1 ZIGO JO11-1 52150 4-9
C 29-09-2018 09:00 FC Tilburg JO11-1 Beerse Boys JO11-1 51819 5-0
C 29-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 ZIGO JO11-1 50291 2-11
C 29-09-2018 11:15 Taxandria JO11-1 SVSSS JO11-1 49770 4-4
C 29-09-2018 12:45 Were Di JO11-1 Bladella JO11-1 52612 3-3
C 22-09-2018 10:30 Beerse Boys JO11-1 Hilvaria JO11-1 51498 6-5
C 22-09-2018 09:30 Bladella JO11-1 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 49583 6-2
C 22-09-2018 08:30 SVSSS JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 52167 0-2
C 22-09-2018 08:30 ZIGO JO11-1 Were Di JO11-1 49548 3-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 09:45 RKSV Nuenen JO11-1 RKSV Heeze JO11-1 10779 11-2
B 15-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 ODC JO11-1 11204 2-9
B 08-09-2018 08:30 ODC JO11-1 RKSV Heeze JO11-1 11198 5-1
B 08-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit JO11-1 RKSV Nuenen JO11-1 9484 0-15
B 01-09-2018 09:45 RKSV Nuenen JO11-1 ODC JO11-1 10131 14-0
B 01-09-2018 10:15 RKSV Heeze JO11-1 Oirschot Vooruit JO11-1 10756 9-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO11-1 11 10 0 1 30 81 19 62 0
2 FC Tilburg JO11-1 11 9 0 2 27 53 20 33 0
3 Were Di JO11-2 11 7 1 3 22 62 33 29 0
4 Beerse Boys JO11-1 11 7 0 4 21 65 48 17 0
5 Oirschot Vooruit JO11-1 11 6 1 4 19 46 36 10 0
6 TSV Gudok JO11-1 11 6 0 5 18 52 36 16 0
7 OVC'26 JO11-1 11 4 3 4 15 24 45 -21 0
8 VOAB JO11-2 11 4 2 5 14 28 46 -18 0
9 SC 't Zand JO11-4 11 4 0 7 12 35 63 -28 0
10 Jong Brabant JO11-2 11 2 1 8 7 27 47 -20 0
11 Uno Animo JO11-1 11 2 1 8 7 32 68 -36 0
12 GSBW JO11-1 11 0 1 10 1 16 60 -44 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO11-1 9 8 0 1 24 54 27 27 0
2 Were Di JO11-1 9 7 2 0 23 69 21 48 0
3 Bladella JO11-1 9 7 1 1 22 52 17 35 0
4 Taxandria JO11-1 9 5 1 3 16 40 28 12 0
5 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 9 4 1 4 13 41 30 11 0
6 SVSSS JO11-1 9 3 2 4 11 28 36 -8 0
7 FC Tilburg JO11-1 9 2 0 7 6 18 39 -21 0
8 Beerse Boys JO11-1 9 2 0 7 6 21 77 -56 0
9 Hilvaria JO11-1 9 1 2 6 5 33 49 -16 0
10 Oirschot Vooruit JO11-1 9 1 1 7 4 22 54 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Nuenen JO11-1 3 3 0 0 9 40 2 38 0
2 ODC JO11-1 3 2 0 1 6 14 17 -3 0
3 RKSV Heeze JO11-1 3 1 0 2 3 12 17 -5 0
4 Oirschot Vooruit JO11-1 3 0 0 3 0 3 33 -30 0

Training

Berichten



Terug naar boven