0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - O12 - Oirschot Vooruit JO12-2

Teamleden

Spelers
Kristof Ban        
Koen van den Biggelaar        
Sil van Brunschot        
Hein Erven        
Naod Eyob        
Cas Janssen        
Finn Kemps        
Lars Kemps        
Sam Lommers        
Manu Mulder        
Koen Neggers        
Ravi Sanders        
Tijn Verhulsdonk        
 
Overige teamleden
Pim Kemps Trainer
Aubry Mulder Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 24-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 47719 Sportpark Bergenshuizen - -
C 01-12-2018 10:00 Best Vooruit JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 48141 Sportpark De Leemkuilen - -
C 08-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Unitas'59 JO12-5 48499 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 08:30 ODC JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-6
C 24-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Unitas'59 JO12-5
C 24-11-2018 10:15 SBC JO12-5G ODC JO12-5
C 24-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2
C 24-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 Nemelaer JO12-1
C 24-11-2018 11:45 Beerse Boys JO12-2G Best Vooruit JO12-4
C 01-12-2018 11:15 Unitas'59 JO12-5 Zwaluw VFC JO12-4
C 01-12-2018 10:15 Nemelaer JO12-1 SBC JO12-5G
C 01-12-2018 10:00 Best Vooruit JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2
C 01-12-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 ODC JO12-3
C 01-12-2018 08:30 ODC JO12-5 Zwaluw VFC JO12-2
C 01-12-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-6 Beerse Boys JO12-2G
C 08-12-2018 11:45 Beerse Boys JO12-2G Nemelaer JO12-1
C 08-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 Best Vooruit JO12-4
C 08-12-2018 10:00 Zwaluw VFC JO12-4 OJC ROSMALEN JO12-6
C 08-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Unitas'59 JO12-5
C 08-12-2018 10:15 SBC JO12-5G Wilhelmina Boys JO12-1
C 08-12-2018 10:00 ODC JO12-3 ODC JO12-5
C 15-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 SBC JO12-5G 47568 5-3
C 17-11-2018 10:15 Nemelaer JO12-1 Unitas'59 JO12-5 48684 3-4
C 17-11-2018 10:00 ODC JO12-5 Beerse Boys JO12-2G 47108 3-2
C 17-11-2018 10:00 Best Vooruit JO12-4 Zwaluw VFC JO12-4 47638 1-4
C 17-11-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-6 Wilhelmina Boys JO12-1 47135 4-11
C 17-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 ODC JO12-3 103527 5-2
C 10-11-2018 10:00 ODC JO12-3 Best Vooruit JO12-4 92343 2-5
C 10-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Nemelaer JO12-1 47650 8-5
C 10-11-2018 11:15 Unitas'59 JO12-5 ODC JO12-5 48924 7-2
C 10-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Zwaluw VFC JO12-2 103526 1-2
C 10-11-2018 11:45 Beerse Boys JO12-2G Oirschot Vooruit JO12-2 48609 1-6
C 10-11-2018 10:15 SBC JO12-5G OJC ROSMALEN JO12-6 48160 13-2
C 03-11-2018 10:00 ODC JO12-3 SBC JO12-5G 92342 4-2
C 03-11-2018 11:30 Best Vooruit JO12-4 Nemelaer JO12-1 47714 0-8
C 03-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 OJC ROSMALEN JO12-6 48119 8-1
C 03-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 ODC JO12-5 47656 10-1
C 03-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 Unitas'59 JO12-5 103525 4-2
C 03-11-2018 11:45 Beerse Boys JO12-2G Wilhelmina Boys JO12-1 47347 0-8
C 27-10-2018 10:15 SBC JO12-5G Beerse Boys JO12-2G 48120 7-2
C 27-10-2018 11:15 Unitas'59 JO12-5 ODC JO12-3 92341 6-2
C 27-10-2018 10:15 Nemelaer JO12-1 Zwaluw VFC JO12-4 47018 1-5
C 27-10-2018 08:30 ODC JO12-5 Oirschot Vooruit JO12-2 48480 2-10
C 27-10-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-6 Best Vooruit JO12-4 47859 3-7
C 27-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Zwaluw VFC JO12-2 103524 1-2
C 23-10-2018 18:30 OJC ROSMALEN JO12-6 ODC JO12-5 48647 1-6
C 20-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Zwaluw VFC JO12-2 103521 1-2
C 13-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 SBC JO12-5G 48461 9-4
C 13-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Wilhelmina Boys JO12-1 48590 1-4
C 13-10-2018 11:30 Best Vooruit JO12-4 Unitas'59 JO12-5 47967 2-4
C 13-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-2 Beerse Boys JO12-2G 103523 10-0
C 13-10-2018 10:00 ODC JO12-3 Nemelaer JO12-1 92340 1-8
C 06-10-2018 10:00 ODC JO12-5 Best Vooruit JO12-4 47945 4-5
C 06-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Zwaluw VFC JO12-4 47912 5-1
C 06-10-2018 10:15 Nemelaer JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-2 48450 4-3
C 06-10-2018 11:15 Unitas'59 JO12-5 OJC ROSMALEN JO12-6 46877 9-5
C 06-10-2018 11:45 Beerse Boys JO12-2G ODC JO12-3 92339 1-5
C 06-10-2018 11:45 SBC JO12-5G Zwaluw VFC JO12-2 103522 0-7
C 29-09-2018 08:45 OJC ROSMALEN JO12-6 Nemelaer JO12-1 47014 3-1
C 29-09-2018 10:00 ODC JO12-5 Wilhelmina Boys JO12-1 47718 1-14
C 29-09-2018 11:30 Best Vooruit JO12-4 SBC JO12-5G 47793 11-8
C 29-09-2018 11:15 Unitas'59 JO12-5 Beerse Boys JO12-2G 46874 5-1
C 29-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Boxtel JO12-3 47501 0-0
C 29-09-2018 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 ODC JO12-3 92338 8-0
C 22-09-2018 10:00 ODC JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 92337 1-2
C 22-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Best Vooruit JO12-4 48934 6-2
C 22-09-2018 11:45 SBC JO12-5G Unitas'59 JO12-5 47722 4-5
C 22-09-2018 11:45 Beerse Boys JO12-2G Zwaluw VFC JO12-4 48852 2-7
C 22-09-2018 10:15 WODAN JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-6 48209 0-0
C 22-09-2018 10:15 Nemelaer JO12-1 ODC JO12-5 48679 9-4
C 22-09-2018 10:00 Boxtel JO12-3 Oirschot Vooruit JO12-2 47906 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 10:00 ODC JO12-4 Jong Brabant JO12-3 8318 0-4
B 15-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Beerse Boys JO12-2G 8948 9-0
B 08-09-2018 10:00 ODC JO12-4 Oirschot Vooruit JO12-2 8743 1-2
B 08-09-2018 09:00 Jong Brabant JO12-3 Beerse Boys JO12-2G 8081 11-1
B 01-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-2 Jong Brabant JO12-3 8152 0-4
B 01-09-2018 11:45 Beerse Boys JO12-2G ODC JO12-4 8516 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO12-2 7 7 0 0 21 32 7 25 0
2 Wilhelmina Boys JO12-1 8 7 0 1 21 57 16 41 0
3 Unitas'59 JO12-5 7 6 0 1 18 36 21 15 0
4 Zwaluw VFC JO12-4 8 6 0 2 18 45 16 29 0
5 Oirschot Vooruit JO12-2 8 5 0 3 15 36 18 18 0
6 Nemelaer JO12-1 8 4 0 4 12 39 28 11 0
7 Best Vooruit JO12-4 8 4 0 4 12 33 39 -6 0
8 ODC JO12-3 7 2 0 5 6 15 31 -16 0
9 SBC JO12-5G 8 2 0 6 6 41 45 -4 0
10 ODC JO12-5 8 2 0 6 6 23 58 -35 0
11 OJC ROSMALEN JO12-6 7 1 0 6 3 19 55 -36 0
12 Beerse Boys JO12-2G 8 0 0 8 0 9 51 -42 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO12-3 3 3 0 0 9 19 1 18 0
2 Oirschot Vooruit JO12-2 3 2 0 1 6 11 5 6 0
3 ODC JO12-4 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 Beerse Boys JO12-2G 3 0 0 3 0 2 24 -22 0

Training

Berichten



Terug naar boven