0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - O12 - Oirschot Vooruit JO12-1

Teamleden

Spelers
Thijme Adriaans        
Abdulrahman Al Hallaq        
Fen Bendien        
Jim van Kroonenburg        
Gijs Machielsen        
Oscar Manning        
Daan Plukker        
Hein van Roovert        
Niklas Segaar        
Bas van Veen        
Jesse Verhouden        
 
Overige teamleden
Frans Verhouden Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 30-03-2019 11:45 SBC JO12-2G RPC JO12-1
C 30-03-2019 11:00 SV Budel JO12-1 Bergeijk JO12-1
C 30-03-2019 11:30 EMK JO12-1 Someren JO12-2G
C 06-04-2019 11:30 SCG'18 JO12-1 Someren JO12-2G
C 06-04-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-2 Bergeijk JO12-1
C 06-04-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 EMK JO12-1
C 06-04-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-1 SBC JO12-2G
C 06-04-2019 11:00 SV Budel JO12-1 Brabantia JO12-1
C 06-04-2019 10:15 RPC JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1
C 10-04-2019 18:30 Hoogeloon JO12-1 SBC JO12-2G
C 13-04-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO12-1 SCG'18 JO12-1
C 13-04-2019 10:30 Someren JO12-2G SV Budel JO12-1
C 13-04-2019 11:30 Brabantia JO12-1 Hoogeloon JO12-1
C 13-04-2019 11:30 EMK JO12-1 SV Unitas'59 JO12-1
C 13-04-2019 11:45 SBC JO12-2G Woenselse Boys JO12-2
C 13-04-2019 12:00 Bergeijk JO12-1 RPC JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-03-2019 11:30 EMK JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 120817
C 16-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Brabantia JO12-1 SWJ (Sil) Hesselberth… (+1) 119911 2 - 1
C 23-02-2019 10:30 Someren JO12-2G Oirschot Vooruit JO12-1 B (Bart) Sleegers 149225 1 - 10
C 16-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Bergeijk JO12-1 D.P.M. (Daan) Bressers… (+1) 121703 4 - 2
C 09-02-2019 11:45 SBC JO12-2G Oirschot Vooruit JO12-1 121158 4 - 4
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO12-1 FC Tilburg JO12-1
C 15-12-2018 vervallen DVS JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 47713
C 08-12-2018 vervallen Brabantia JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 48090
C 08-12-2018 10:15 RPC JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 C. (Camiel) vanBrugge 96317 4 - 4
C 01-12-2018 vervallen NWC JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1 48415
C 01-12-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 Terlo JO12-1 L.A.M. (Luuk) Sillekens… (+1) 96316 3 - 2
C 24-11-2018 11:15 Braakhuizen JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 96315 5 - 3
C 24-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 48908
C 17-11-2018 11:15 Unitas'59 JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 M. (Maurice) Bakermans 96314 4 - 4
C 17-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO12-1 Geldrop JO12-1 48696
C 10-11-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 DBS JO12-1 J. (Joost) vanRoovert 96313 7 - 7
C 10-11-2018 vervallen Someren JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 46945
C 03-11-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO12-1 EFC JO12-1 47320
C 03-11-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 Afgeschermd 96312 4 - 3
C 27-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 WODAN JO12-1 J. (Joost) vanRoovert 96311 9 - 2
C 20-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 48323
C 13-10-2018 11:00 UNA JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1 YWA (Yori) Dujardin 96310 3 - 4
C 06-10-2018 vervallen Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 48248
C 06-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 RKVVO JO12-1 N. (Nino) Bogmans… (+1) 96309 2 - 6
C 29-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 Afgeschermd 96308 8 - 2
C 22-09-2018 vervallen Bergeijk JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 48603
C 22-09-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 M. (Milan) Meulen 96307 2 - 2
B 15-09-2018 11:30 Geldrop JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch 8930 9 - 0
B 12-09-2018 19:00 Best Vooruit JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 M. (Milan) Meulen 8254 10 - 2
B 01-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SBC JO12-1 H (Hans) Kemps 8146 2 - 9
V 25-08-2018 10:30 EFC JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-03-2019 12:00 Bergeijk JO12-1 SCG'18 JO12-1 121754 0-0
C 23-03-2019 11:45 SBC JO12-2G SV Budel JO12-1 121395 0-0
C 23-03-2019 11:30 EMK JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 120817 0-0
C 23-03-2019 11:30 Brabantia JO12-1 RPC JO12-1 120184 0-0
C 23-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-1 Hoogeloon JO12-1 119893 8-3
C 23-03-2019 10:30 Someren JO12-2G Woenselse Boys JO12-2 149227 1-11
C 16-03-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Brabantia JO12-1 119911 2-1
C 16-03-2019 10:15 RPC JO12-1 Woenselse Boys JO12-2 121425 2-2
C 16-03-2019 11:30 SCG'18 JO12-1 SV Unitas'59 JO12-1 119688 2-4
C 09-03-2019 12:00 Bergeijk JO12-1 EMK JO12-1 119765 10-1
C 09-03-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-2 Hoogeloon JO12-1 120238 12-0
C 09-03-2019 10:30 Someren JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 120151 0-0
C 09-03-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-1 SV Budel JO12-1 120311 2-2
C 23-02-2019 10:30 Someren JO12-2G Oirschot Vooruit JO12-1 149225 1-10
C 23-02-2019 11:30 Brabantia JO12-1 SCG'18 JO12-1 120473 2-5
C 23-02-2019 11:15 Hoogeloon JO12-1 SV Budel JO12-1 120760 5-1
C 16-02-2019 11:30 Woenselse Boys JO12-2 SV Unitas'59 JO12-1 120095 4-2
C 16-02-2019 10:15 RPC JO12-1 Hoogeloon JO12-1 121248 3-5
C 16-02-2019 10:30 Someren JO12-1 Brabantia JO12-1 120008 0-0
C 16-02-2019 11:00 SV Budel JO12-1 EMK JO12-1 119838 1-4
C 16-02-2019 09:30 Oirschot Vooruit JO12-1 Bergeijk JO12-1 121703 4-2
C 16-02-2019 10:30 Someren JO12-2G Brabantia JO12-1 149224 0-4
C 16-02-2019 11:30 SCG'18 JO12-1 SBC JO12-2G 119840 2-3
C 09-02-2019 12:00 Bergeijk JO12-1 Someren JO12-2G 149223 15-3
C 09-02-2019 12:00 Bergeijk JO12-1 Someren JO12-1 121320 0-0
C 09-02-2019 11:45 SBC JO12-2G Oirschot Vooruit JO12-1 121158 4-4
C 09-02-2019 11:30 EMK JO12-1 SCG'18 JO12-1 119672 5-5
C 09-02-2019 11:30 Brabantia JO12-1 Woenselse Boys JO12-2 121643 7-2
C 09-02-2019 11:15 SV Unitas'59 JO12-1 RPC JO12-1 121330 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:30 RKVVO JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 47281 7-3
C 15-12-2018 12:15 DBS JO12-1 UNA JO12-1G 48460 2-4
C 08-12-2018 11:30 Best Vooruit JO12-2 Braakhuizen JO12-1 46882 1-2
C 08-12-2018 11:30 Terlo JO12-1 RKVVO JO12-1 48729 2-5
C 08-12-2018 11:30 WODAN JO12-1 DBS JO12-1 48328 3-11
C 08-12-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 SV Unitas'59 JO12-1 47886 4-4
C 08-12-2018 10:15 RPC JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 96317 4-4
C 08-12-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO12-1 UNA JO12-1G 48459 4-1
C 01-12-2018 09:00 DBS JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 48072 1-13
C 01-12-2018 11:00 UNA JO12-1G RPC JO12-1 48178 1-2
C 01-12-2018 11:15 Braakhuizen JO12-1 WODAN JO12-1 47457 10-4
C 01-12-2018 11:15 Sportvereniging Unitas'59 JO12-1 Best Vooruit JO12-2 48939 3-1
C 01-12-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 Terlo JO12-1 96316 3-2
C 24-11-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 DBS JO12-1 48511 5-1
C 24-11-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO12-1 Unitas'59 JO12-1 48891 1-2
C 24-11-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 UNA JO12-1G 47348 3-4
C 24-11-2018 11:15 Braakhuizen JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 96315 5-3
C 24-11-2018 11:30 WODAN JO12-1 RKVVO JO12-1 47832 2-8
C 24-11-2018 11:30 Terlo JO12-1 RPC JO12-1 48630 2-5
C 17-11-2018 10:15 RPC JO12-1 Best Vooruit JO12-2 48458 2-4
C 17-11-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO12-1 WODAN JO12-1 47669 13-1
C 17-11-2018 10:30 DBS JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 48429 5-2
C 17-11-2018 11:00 UNA JO12-1G Terlo JO12-1 48741 1-2
C 17-11-2018 11:15 Unitas'59 JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 96314 4-4
C 17-11-2018 11:30 RKVVO JO12-1 Braakhuizen JO12-1 47365 0-0
C 10-11-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 RKVVO JO12-1 47460 2-2
C 10-11-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 RPC JO12-1 47143 6-3
C 10-11-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 DBS JO12-1 96313 7-7
C 10-11-2018 11:15 Braakhuizen JO12-1 Unitas'59 JO12-1 48957 3-3
C 10-11-2018 11:30 Terlo JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 47067 2-4
C 10-11-2018 11:30 WODAN JO12-1 UNA JO12-1G 48325 4-3
C 03-11-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 96312 4-3
C 03-11-2018 11:00 UNA JO12-1G Unitas'59 JO12-1 47643 3-5
C 03-11-2018 10:15 RPC JO12-1 RKVVO JO12-1 47550 1-2
C 03-11-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 Braakhuizen JO12-1 47071 3-5
C 03-11-2018 11:30 Terlo JO12-1 DBS JO12-1 48913 4-0
C 03-11-2018 11:30 WODAN JO12-1 Best Vooruit JO12-2 47362 1-5
C 27-10-2018 09:00 DBS JO12-1 RPC JO12-1 48686 4-8
C 27-10-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 RKSV Nuenen JO12-1 48979 5-2
C 27-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 WODAN JO12-1 96311 9-2
C 27-10-2018 11:15 Braakhuizen JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 47845 4-3
C 27-10-2018 11:15 Unitas'59 JO12-1 Terlo JO12-1 47428 6-1
C 27-10-2018 11:30 RKVVO JO12-1 UNA JO12-1G 48010 6-1
C 20-10-2018 09:30 RKVVO JO12-1 DBS JO12-1 47723 8-3
C 13-10-2018 10:15 WODAN JO12-1 Unitas'59 JO12-1 47910 4-7
C 13-10-2018 11:30 Terlo JO12-1 Best Vooruit JO12-2 47810 2-3
C 13-10-2018 11:00 UNA JO12-1G Oirschot Vooruit JO12-1 96310 3-4
C 13-10-2018 11:30 S.V. Brandevoort JO12-2 Woenselse Boys JO12-2 47429 0-0
C 13-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-1 48475 0-0
C 13-10-2018 10:30 DVS JO12-1 Bergeijk JO12-1 47770 0-0
C 13-10-2018 10:30 EFC JO12-1 Geldrop JO12-1 48284 0-0
C 13-10-2018 11:30 RKSV Heeze JO12-1 NWC JO12-1G 47544 0-0
C 13-10-2018 11:30 Brabantia JO12-1 SBC JO12-1 47017 0-0
C 13-10-2018 10:15 RPC JO12-1 Braakhuizen JO12-1 47303 3-4
C 13-10-2018 10:30 FC Eindhoven AV JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 47152 11-0
C 06-10-2018 11:30 Geldrop JO12-1 Someren JO12-1 48073 0-0
C 06-10-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 48248 0-0
C 06-10-2018 12:00 Bergeijk JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 48579 0-0
C 06-10-2018 09:30 S.V. Brandevoort JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 47492 0-0
C 06-10-2018 11:45 SBC JO12-1 EFC JO12-1 48753 0-0
C 06-10-2018 11:30 NWC JO12-1G Brabantia JO12-1 48735 0-0
C 06-10-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 WODAN JO12-1 46979 9-4
C 06-10-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 FC Eindhoven AV JO12-1 48518 0-1
C 06-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO12-1 RKVVO JO12-1 96309 2-6
C 06-10-2018 11:15 Braakhuizen JO12-1 Terlo JO12-1 47289 10-1
C 06-10-2018 11:15 Unitas'59 JO12-1 RPC JO12-1 48665 1-3
C 29-09-2018 11:30 Woenselse Boys JO12-2 NWC JO12-1G 46997 0-0
C 29-09-2018 10:30 Someren JO12-1 EFC JO12-1 48532 0-0
C 29-09-2018 11:30 RKSV Heeze JO12-1 Bergeijk JO12-1 47702 0-0
C 29-09-2018 09:45 S.V. Brandevoort JO12-1 Geldrop JO12-1 47252 0-0
C 29-09-2018 11:30 Terlo JO12-1 WODAN JO12-1 47307 6-7
C 29-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 RKSV Nuenen JO12-1 96308 8-2
C 29-09-2018 11:30 RKVVO JO12-1 Unitas'59 JO12-1 47654 5-3
C 29-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SBC JO12-1 46975 0-0
C 29-09-2018 09:00 DBS JO12-1 Braakhuizen JO12-1 48032 0-9
C 29-09-2018 11:30 Brabantia JO12-1 DVS JO12-1 48351 0-0
C 29-09-2018 10:15 RPC JO12-1 FC Eindhoven AV JO12-1 48981 1-1
C 29-09-2018 11:00 UNA JO12-1G Best Vooruit JO12-2 47129 0-3
C 22-09-2018 11:45 SBC JO12-1 RKSV Heeze JO12-1 47641 0-0
C 22-09-2018 11:30 NWC JO12-1G S.V. Brandevoort JO12-1 48338 0-0
C 22-09-2018 11:30 Geldrop JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-2 48225 0-0
C 22-09-2018 11:45 DVS JO12-1 Someren JO12-1 47897 0-0
C 22-09-2018 11:15 Unitas'59 JO12-1 DBS JO12-1 47066 0-3
C 22-09-2018 11:00 RKSV Nuenen JO12-1 Terlo JO12-1 47574 1-1
C 22-09-2018 10:30 EFC JO12-1 Woenselse Boys JO12-2 48206 0-0
C 22-09-2018 09:30 FC Eindhoven AV JO12-1 RKVVO JO12-1 47635 2-1
C 22-09-2018 10:00 Best Vooruit JO12-2 Oirschot Vooruit JO12-1 96307 2-2
C 22-09-2018 11:30 WODAN JO12-1 RPC JO12-1 47047 1-8
C 22-09-2018 11:15 Braakhuizen JO12-1 UNA JO12-1G 48636 6-3
C 22-09-2018 12:00 Bergeijk JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 48603 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:30 Geldrop JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 8930 9-0
B 15-09-2018 11:45 SBC JO12-1 Best Vooruit JO12-1 8145 8-3
B 12-09-2018 19:00 Best Vooruit JO12-1 Oirschot Vooruit JO12-1 8254 10-2
B 08-09-2018 11:45 SBC JO12-1 Geldrop JO12-1 8327 4-1
B 05-09-2018 19:00 Geldrop JO12-1 Best Vooruit JO12-1 7966 2-1
B 01-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO12-1 SBC JO12-1 8146 2-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO12-1 5 4 1 0 13 24 10 14 0
2 Woenselse Boys JO12-2 5 3 1 1 10 31 12 19 0
3 Bergeijk JO12-1 4 3 0 1 9 29 9 20 0
4 Brabantia JO12-1 5 3 0 2 9 20 14 6 0
5 SV Unitas'59 JO12-1 5 2 2 1 8 16 11 5 0
6 Hoogeloon JO12-1 4 2 0 2 6 13 24 -11 0
7 SBC JO12-2G 3 1 1 1 4 8 8 0 0
8 SV Budel JO12-1 4 1 1 2 4 6 12 -6 0
9 EMK JO12-1 4 1 1 2 4 12 20 -8 0
10 SCG'18 JO12-1 5 1 1 3 4 15 16 -1 0
11 RPC JO12-1 4 0 2 2 2 10 13 -3 0
12 Someren JO12-2G 4 0 0 4 0 5 40 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Braakhuizen JO12-1 10 9 1 0 28 58 24 34 0
2 RKVVO JO12-1 10 8 1 1 25 50 21 29 0
3 FC Eindhoven AV JO12-1 11 8 1 2 25 57 16 41 0
4 Best Vooruit JO12-2 11 6 2 3 20 31 18 13 0
5 SV Unitas'59 JO12-1 11 5 3 3 18 38 32 6 0
6 RPC JO12-1 11 5 2 4 17 40 30 10 0
7 Oirschot Vooruit JO12-1 11 4 4 3 16 49 41 8 0
8 DBS JO12-1 11 3 1 7 10 37 63 -26 0
9 RKSV Nuenen JO12-1 11 2 2 7 8 35 57 -22 0
10 Terlo JO12-1 11 2 1 8 7 25 45 -20 0
11 UNA JO12-1G 11 2 0 9 6 24 41 -17 0
12 WODAN JO12-1 11 2 0 9 6 33 89 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SBC JO12-1 3 3 0 0 9 21 6 15 0
2 Geldrop JO12-1 3 2 0 1 6 12 5 7 0
3 Best Vooruit JO12-1 3 1 0 2 3 14 12 2 0
4 Oirschot Vooruit JO12-1 3 0 0 3 0 4 28 -24 0

Training

Berichten



Terug naar boven