0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Pupillen - O13 - Oirschot Vooruit JO13-2

Teamleden

Spelers
Joan Altaher        
Tygo Berben        
Jelle de Bie        
Jasper Coppelmans        
Tim van Gerven        
Rens Kuijpers        
Sam Leenders        
Guus Liebrand        
Maurits Luteijn        
Zakariya Mohammed Mohammud        
Mika Raaymakers        
Daan Rijnen        
Lars van de Sande        
Piet Swaans        
Mika Verspaandonk        
 
Overige teamleden
Faisal Altaher Trainer
Ruud Berben Trainer
John Coppelmans Trainer
Hans van Gerven Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-02-2019 10:00 FC Tilburg JO13-3 Wilhelmina Boys JO13-2
C 09-03-2019 12:45 ST Vessem/D.E.E.S. JO13-2G ST Nevelo - Oisterwijk JO13-2
C 09-03-2019 11:00 SVSOS JO13-1G Wilhelmina Boys JO13-2
C 09-03-2019 11:00 ZIGO JO13-6 Oirschot Vooruit JO13-2
C 09-03-2019 11:00 FC Tilburg JO13-3 Were Di JO13-2
C 09-03-2019 10:00 Audacia JO13-2 Hilvaria JO13-2
C 09-03-2019 09:00 Jong Brabant JO13-3 Bladella JO13-3
C 16-03-2019 09:00 Were Di JO13-2 ZIGO JO13-6
C 16-03-2019 10:00 Hilvaria JO13-2 Jong Brabant JO13-3
C 16-03-2019 10:00 ST Nevelo - Oisterwijk JO13-2 SVSOS JO13-1G
C 16-03-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 FC Tilburg JO13-3
C 16-03-2019 11:00 Bladella JO13-3 ST Vessem/D.E.E.S. JO13-2G
C 16-03-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 Audacia JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-02-2019 09:00 Were Di JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 Afgeschermd 117912 7 - 2
C 09-02-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 Bladella JO13-3 ABM (Aron) van Beers… (+1) 116940 0 - 2
V 02-02-2019 10:30 Dommelen JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO13-2 Unitas\\\'59 JO13-3
C 08-12-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 M (Mujdat) Gunuc 79473 3 - 0
C 01-12-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 SV Unitas\'59 JO13-5 F.T.Y. (Frank) Meerstadt… (+1) 44101 2 - 3
C 24-11-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 45928 0 - 7
C 17-11-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 J. (Jesper) vdMeulengraaf 45684 1 - 0
C 10-11-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Bladella JO13-4 M.J. (Mathieu) vanKasteren… (+1) 45742 7 - 1
C 03-11-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G Oirschot Vooruit JO13-2 Afgeschermd 44228 2 - 0
C 27-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-4 M.L.G. (Mats) vanOverbeek… (+1) 44213 9 - 0
C 13-10-2018 11:00 UNA JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 Afgeschermd 46051 1 - 3
C 06-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 DBS JO13-4 M.J. (Mathieu) vanKasteren… (+1) 44916 3 - 1
C 29-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 DVS JO13-2 ABM (Aron) vanBeers… (+1) 43637 1 - 1
C 22-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 Afgeschermd 46628 0 - 9
B 15-09-2018 13:00 Bladella JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 T. (Tom) Meijer 7179 0 - 7
B 08-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 VOAB JO13-5 N. (Nino) Bogmans… (+1) 7529 6 - 5
B 01-09-2018 11:00 OVC'26 JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 R.A.R (Rhodney) Frans 7551 2 - 2
V 25-08-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 EFC JO13-3 Aron van Beers (Scheidsrechter)
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-02-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 ST Vessem/D.E.E.S. JO13-2G 148835 14-3
C 16-02-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-2 ST Vessem/DEES JO13-2 119049 0-0
C 16-02-2019 11:00 SVSOS JO13-1G Audacia JO13-2 117014 1-1
C 16-02-2019 11:00 ZIGO JO13-6 Jong Brabant JO13-3 118746 4-2
C 16-02-2019 11:00 Bladella JO13-3 ST Nevelo - Oisterwijk JO13-2 119013 2-2
C 16-02-2019 10:00 Hilvaria JO13-2 FC Tilburg JO13-3 117629 3-1
C 16-02-2019 09:00 Were Di JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 117912 7-2
C 09-02-2019 12:45 ST Vessem/DEES JO13-2 SVSOS JO13-1G 116563 0-0
C 09-02-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO13-2 Bladella JO13-3 116940 0-2
C 09-02-2019 10:00 ST Nevelo - Oisterwijk JO13-2 Hilvaria JO13-2 118911 3-4
C 09-02-2019 10:00 Audacia JO13-2 ZIGO JO13-6 119278 0-0
C 09-02-2019 12:45 ST Vessem/D.E.E.S. JO13-2G SVSOS JO13-1G 148834 2-8
C 09-02-2019 09:00 Jong Brabant JO13-3 Were Di JO13-2 118279 1-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 79472 15-0
C 15-12-2018 11:15 SV Unitas'59 JO13-5 DBS JO13-4 45887 3-0
C 08-12-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 79473 3-0
C 08-12-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G UNA JO13-3G 45190 5-1
C 08-12-2018 11:45 DVS JO13-2 Marvilde JO13-3 44997 6-1
C 08-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 ST Vessem/DEES JO13-2 44081 1-1
C 08-12-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 Bladella JO13-4 44732 0-4
C 01-12-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Sportvereniging Unitas'59 JO13-5 44101 2-3
C 01-12-2018 11:00 Bladella JO13-4 Beerse Boys JO13-2G 43912 0-8
C 01-12-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 44336 4-0
C 01-12-2018 12:15 DBS JO13-4 DVS JO13-2 44621 3-1
C 01-12-2018 12:45 ST Vessem/DEES JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-4 46182 6-3
C 01-12-2018 12:45 UNA JO13-3G Rood Wit V JO13-2 79477 3-10
C 24-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 DBS JO13-4 45535 0-6
C 24-11-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Rood Wit V JO13-2 79476 0-4
C 24-11-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G Marvilde JO13-3 45364 3-0
C 24-11-2018 11:45 DVS JO13-2 UNA JO13-3G 44225 1-0
C 24-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Bladella JO13-4 46128 0-4
C 24-11-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 45928 0-7
C 17-11-2018 10:30 DBS JO13-4 ST DEES-Vessem JO13-2 43885 8-1
C 17-11-2018 11:00 Bladella JO13-4 DVS JO13-2 44267 0-7
C 17-11-2018 11:00 UNA JO13-3G Unitas'59 JO13-5 45901 2-1
C 17-11-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 45684 1-0
C 17-11-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G Wilhelmina Boys JO13-4 45429 4-1
C 10-11-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Bladella JO13-4 45742 7-1
C 10-11-2018 12:30 Unitas'59 JO13-5 Beerse Boys JO13-2G 43736 3-2
C 10-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 UNA JO13-3G 46050 3-4
C 10-11-2018 11:45 DVS JO13-2 Rood Wit V JO13-2 79478 1-0
C 10-11-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Marvilde JO13-3 43843 1-4
C 10-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 DBS JO13-4 45105 1-5
C 03-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 45556 5-4
C 03-11-2018 11:45 DVS JO13-2 ST DEES-Vessem JO13-2 44154 14-0
C 03-11-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G Oirschot Vooruit JO13-2 44228 2-0
C 03-11-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 DBS JO13-4 79471 3-0
C 03-11-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Bladella JO13-4 45286 5-1
C 03-11-2018 11:00 UNA JO13-3G Marvilde JO13-3 46511 2-1
C 27-10-2018 11:00 Bladella JO13-4 Rood Wit V JO13-2 79470 0-9
C 27-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-4 44213 9-0
C 27-10-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Unitas'59 JO13-5 44428 4-1
C 27-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 DVS JO13-2 43727 0-12
C 27-10-2018 12:15 DBS JO13-4 UNA JO13-3G 44829 3-4
C 27-10-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Beerse Boys JO13-2G 44901 0-9
C 13-10-2018 11:00 UNA JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 46051 1-3
C 13-10-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO13-4 Marvilde JO13-3 44552 0-6
C 13-10-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 ST DEES-Vessem JO13-2 79475 13-0
C 13-10-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 45089 8-0
C 13-10-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G DVS JO13-2 44463 1-1
C 13-10-2018 12:15 DBS JO13-4 Bladella JO13-4 45303 2-1
C 06-10-2018 09:30 Bladella JO13-4 UNA JO13-3G 43706 2-3
C 06-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 DBS JO13-4 44916 3-1
C 06-10-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Rood Wit V JO13-2 79479 1-4
C 06-10-2018 11:45 DVS JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-4 44495 11-0
C 06-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Beerse Boys JO13-2G 45689 0-11
C 06-10-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Unitas'59 JO13-5 44180 2-6
C 29-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 DVS JO13-2 43637 1-1
C 29-09-2018 11:00 Bladella JO13-4 ST DEES-Vessem JO13-2 44300 1-2
C 29-09-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Wilhelmina Boys JO13-4 45489 7-1
C 29-09-2018 12:15 DBS JO13-4 Marvilde JO13-3 44900 5-1
C 29-09-2018 12:15 UNA JO13-3G Reusel Sport/CoTrans JO13-4 44422 5-1
C 29-09-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 Beerse Boys JO13-2G 79474 9-0
C 22-09-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO13-4 Rood Wit V JO13-2 79469 0-8
C 22-09-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 UNA JO13-3G 45706 1-3
C 22-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 46628 0-9
C 22-09-2018 11:45 DVS JO13-2 Unitas'59 JO13-5 46650 2-0
C 22-09-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G DBS JO13-4 45661 3-1
C 22-09-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Bladella JO13-4 46394 8-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 13:00 Bladella JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 7179 0-7
B 15-09-2018 11:00 OVC'26 JO13-2 VOAB JO13-5 7766 5-3
B 08-09-2018 09:30 Bladella JO13-4 OVC'26 JO13-2 7526 0-13
B 08-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 VOAB JO13-5 7529 6-5
B 01-09-2018 11:00 OVC'26 JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 7551 2-2
B 01-09-2018 11:30 VOAB JO13-5 Bladella JO13-4 7565 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO13-2 2 2 0 0 6 13 3 10 0
2 Hilvaria JO13-2 2 2 0 0 6 7 4 3 0
3 SVSOS JO13-1G 2 1 1 0 4 9 3 6 0
4 Bladella JO13-3 2 1 1 0 4 4 2 2 0
5 Wilhelmina Boys JO13-2 1 1 0 0 3 14 3 11 0
6 ZIGO JO13-6 1 1 0 0 3 4 2 2 0
7 Audacia JO13-2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 ST Nevelo - Oisterwijk JO13-2 2 0 1 1 1 5 6 -1 0
9 FC Tilburg JO13-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 Jong Brabant JO13-3 2 0 0 2 0 3 10 -7 0
11 Oirschot Vooruit JO13-2 2 0 0 2 0 2 9 -7 0
12 ST Vessem/D.E.E.S. JO13-2G 2 0 0 2 0 5 22 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit V JO13-2 11 10 0 1 30 78 5 73 0
2 DVS JO13-2 11 8 2 1 26 57 6 51 0
3 Beerse Boys JO13-2G 11 8 1 2 25 48 16 32 0
4 SV Unitas'59 JO13-5 11 7 0 4 21 37 20 17 0
5 UNA JO13-3G 11 7 0 4 21 28 31 -3 0
6 Oirschot Vooruit JO13-2 11 6 1 4 19 41 13 28 0
7 DBS JO13-4 11 6 0 5 18 34 21 13 0
8 Marvilde JO13-3 11 6 0 5 18 31 22 9 0
9 ST Vessem/DEES JO13-2 11 2 1 8 7 14 69 -55 0
10 Bladella JO13-4 11 2 0 9 6 14 51 -37 0
11 Wilhelmina Boys JO13-4 11 1 0 10 3 13 69 -56 0
12 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 11 0 1 10 1 7 79 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 JO13-2 3 2 1 0 7 20 5 15 0
2 Oirschot Vooruit JO13-2 3 2 1 0 7 15 7 8 0
3 VOAB JO13-5 3 1 0 2 3 21 11 10 0
4 Bladella JO13-4 3 0 0 3 0 0 33 -33 0

Training

Berichten



Terug naar boven