0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - O13 - Oirschot Vooruit JO13-2

Teamleden

Spelers
Joan Altaher        
Tygo Berben        
Jelle de Bie        
Jasper Coppelmans        
Tim van Gerven        
Rens Kuijpers        
Sam Leenders        
Guus Liebrand        
Maurits Luteijn        
Zakariya Mohammed Mohammud        
Mika Raaymakers        
Daan Rijnen        
Lars van de Sande        
Piet Swaans        
Mika Verspaandonk        
 
Overige teamleden
Faisal Altaher Trainer
Ruud Berben Trainer
John Coppelmans Trainer
Hans van Gerven Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
V 26-01-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-2 Unitas'59 JO13-3 - -
V 02-02-2019 10:30 Dommelen JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 11:15 Sportvereniging Unitas'59 JO13-5 DBS JO13-4
C 15-12-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 Reusel Sport/CoTrans JO13-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 Bladella JO13-4 44732 0-4
C 08-12-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 ST DEES-Vessem JO13-2 44081 1-1
C 08-12-2018 11:45 DVS JO13-2 Marvilde JO13-3 44997 6-1
C 08-12-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G UNA JO13-3G 45190 5-1
C 08-12-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 79473 3-0
C 01-12-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Sportvereniging Unitas'59 JO13-5 44101 2-3
C 01-12-2018 11:00 Bladella JO13-4 Beerse Boys JO13-2G 43912 0-8
C 01-12-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 44336 4-0
C 01-12-2018 12:15 DBS JO13-4 DVS JO13-2 44621 3-1
C 01-12-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-4 46182 6-3
C 01-12-2018 12:45 UNA JO13-3G Rood Wit V JO13-2 79477 3-10
C 24-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 DBS JO13-4 45535 0-6
C 24-11-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Rood Wit V JO13-2 79476 0-4
C 24-11-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G Marvilde JO13-3 45364 3-0
C 24-11-2018 11:45 DVS JO13-2 UNA JO13-3G 44225 1-0
C 24-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Bladella JO13-4 46128 0-4
C 24-11-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 45928 0-7
C 17-11-2018 10:30 DBS JO13-4 ST DEES-Vessem JO13-2 43885 8-1
C 17-11-2018 11:00 Bladella JO13-4 DVS JO13-2 44267 0-7
C 17-11-2018 11:00 UNA JO13-3G Unitas'59 JO13-5 45901 2-1
C 17-11-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Oirschot Vooruit JO13-2 45684 1-0
C 17-11-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G Wilhelmina Boys JO13-4 45429 4-1
C 10-11-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Bladella JO13-4 45742 7-1
C 10-11-2018 12:30 Unitas'59 JO13-5 Beerse Boys JO13-2G 43736 3-2
C 10-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 UNA JO13-3G 46050 3-4
C 10-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 DBS JO13-4 45105 1-5
C 10-11-2018 11:45 DVS JO13-2 Rood Wit V JO13-2 79478 1-0
C 10-11-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Marvilde JO13-3 43843 1-4
C 03-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO13-4 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 45556 5-4
C 03-11-2018 11:45 DVS JO13-2 ST DEES-Vessem JO13-2 44154 14-0
C 03-11-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G Oirschot Vooruit JO13-2 44228 2-0
C 03-11-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 DBS JO13-4 79471 3-0
C 03-11-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Bladella JO13-4 45286 5-1
C 03-11-2018 11:00 UNA JO13-3G Marvilde JO13-3 46511 2-1
C 27-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-4 44213 9-0
C 27-10-2018 11:00 Bladella JO13-4 Rood Wit V JO13-2 79470 0-9
C 27-10-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Unitas'59 JO13-5 44428 4-1
C 27-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 DVS JO13-2 43727 0-12
C 27-10-2018 12:15 DBS JO13-4 UNA JO13-3G 44829 3-4
C 27-10-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Beerse Boys JO13-2G 44901 0-9
C 13-10-2018 11:00 UNA JO13-3G Oirschot Vooruit JO13-2 46051 1-3
C 13-10-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO13-4 Marvilde JO13-3 44552 0-6
C 13-10-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 ST DEES-Vessem JO13-2 79475 13-0
C 13-10-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 45089 8-0
C 13-10-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G DVS JO13-2 44463 1-1
C 13-10-2018 12:15 DBS JO13-4 Bladella JO13-4 45303 2-1
C 06-10-2018 09:30 Bladella JO13-4 UNA JO13-3G 43706 2-3
C 06-10-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO13-2 DBS JO13-4 44916 3-1
C 06-10-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Rood Wit V JO13-2 79479 1-4
C 06-10-2018 11:45 DVS JO13-2 Wilhelmina Boys JO13-4 44495 11-0
C 06-10-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Beerse Boys JO13-2G 45689 0-11
C 06-10-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 Unitas'59 JO13-5 44180 2-6
C 29-09-2018 11:15 Rood Wit V JO13-2 Beerse Boys JO13-2G 79474 9-0
C 29-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 DVS JO13-2 43637 1-1
C 29-09-2018 11:00 Bladella JO13-4 ST DEES-Vessem JO13-2 44300 1-2
C 29-09-2018 12:15 DBS JO13-4 Marvilde JO13-3 44900 5-1
C 29-09-2018 12:15 UNA JO13-3G Reusel Sport/CoTrans JO13-4 44422 5-1
C 29-09-2018 11:15 Unitas'59 JO13-5 Wilhelmina Boys JO13-4 45489 7-1
C 22-09-2018 11:15 Marvilde JO13-3 Bladella JO13-4 46394 8-0
C 22-09-2018 11:15 Wilhelmina Boys JO13-4 Rood Wit V JO13-2 79469 0-8
C 22-09-2018 12:45 ST DEES-Vessem JO13-2 UNA JO13-3G 45706 1-3
C 22-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 46628 0-9
C 22-09-2018 11:45 DVS JO13-2 Unitas'59 JO13-5 46650 2-0
C 22-09-2018 11:45 Beerse Boys JO13-2G DBS JO13-4 45661 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 13:00 Bladella JO13-4 Oirschot Vooruit JO13-2 7179 0-7
B 15-09-2018 11:00 OVC'26 JO13-2 VOAB JO13-5 7766 5-3
B 08-09-2018 09:30 Bladella JO13-4 OVC'26 JO13-2 7526 0-13
B 08-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO13-2 VOAB JO13-5 7529 6-5
B 01-09-2018 11:00 OVC'26 JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-2 7551 2-2
B 01-09-2018 11:30 VOAB JO13-5 Bladella JO13-4 7565 13-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit V JO13-2 10 9 0 1 27 63 5 58 0
2 DVS JO13-2 11 8 2 1 26 57 6 51 0
3 Beerse Boys JO13-2G 11 8 1 2 25 48 16 32 0
4 UNA JO13-3G 11 7 0 4 21 28 31 -3 0
5 Oirschot Vooruit JO13-2 11 6 1 4 19 41 13 28 0
6 DBS JO13-4 10 6 0 4 18 34 18 16 0
7 Sportvereniging Unitas'59 JO13-5 10 6 0 4 18 34 20 14 0
8 Marvilde JO13-3 11 6 0 5 18 31 22 9 0
9 ST Vessem/DEES JO13-2 11 2 1 8 7 14 69 -55 0
10 Bladella JO13-4 11 2 0 9 6 14 51 -37 0
11 Wilhelmina Boys JO13-4 11 1 0 10 3 13 69 -56 0
12 Reusel Sport/CoTrans JO13-4 10 0 1 9 1 7 64 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OVC'26 JO13-2 3 2 1 0 7 20 5 15 0
2 Oirschot Vooruit JO13-2 3 2 1 0 7 15 7 8 0
3 VOAB JO13-5 3 1 0 2 3 21 11 10 0
4 Bladella JO13-4 3 0 0 3 0 0 33 -33 0

Training

Berichten



Terug naar boven