0250 Onder 13 competitie (A-cat)

Pupillen - O13 - Oirschot Vooruit JO13-1

Teamleden

Spelers
Faas van den Boomen        
Bob van de Bovenkamp        
Tjeu Bressers        
Bram Broeren        
Mats de Brouwer        
Niels de Jong        
Ward Kemps        
Matz de Kort        
Finn van Liempd        
Milan Neele        
Daan Neggers        
Vasco Schijvens        
Gijs Smits        
Gijs van der Wiel        
 
Overige teamleden
Jorrit Kemps Assistent trainer
Coert van de Schoot Trainer
Robert Schelle Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
V 20-10-2018 11:30 Dommelen JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 - -
C 27-10-2018 10:30 s.v. Laar JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12839 Sportpark Laarderveld - -
C 03-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Sportclub Irene JO13-1 12762 Sportpark Moorland - -
C 10-11-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12752 Sportpark de Oude Landen - -
C 17-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 FC Eindhoven JO13-2 12763 Sportpark Moorland - -
C 24-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 FC Geleen-Zuid JO13-1 12764 Sportpark Moorland - -
C 01-12-2018 11:00 S.V. Brandevoort JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12775 sportpark Brandevoort - -
C 08-12-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 NWC JO13-1 12765 Sportpark Moorland - -
V 19-01-2019 11:15 Wilhelmina Boys JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 - -
C 09-02-2019 11:30 SV Valkenswaard JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12798 Sportpark Den Dries - -
C 16-02-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Wittenhorst JO13-1 12766 Sportpark Moorland - -
C 16-03-2019 12:15 FC Eindhoven JO13-2 Oirschot Vooruit JO13-1 12866 Sportpark Genneperparken - -
C 23-03-2019 11:30 FC Geleen-Zuid JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12822 Sportpark Graaf Huyncomplex - -
C 06-04-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 S.V. Brandevoort JO13-1 12768 Sportpark Moorland - -
C 13-04-2019 11:30 NWC JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12812 Sportpark 't Root - -
C 04-05-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 s.v. Laar JO13-1 12769 Sportpark Moorland - -
C 11-05-2019 12:00 Sportclub Irene JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12747 Sportpark De Bakenbos - -
C 18-05-2019 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Scharn JO13-1 12770 Sportpark Moorland - -
C 25-05-2019 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12858 Sportpark A gene Bek - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2018 13:00 Scharn JO13-1 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1
C 27-10-2018 10:30 s.v. Laar JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1
C 27-10-2018 11:00 S.V. Brandevoort JO13-1 Wittenhorst JO13-1
C 27-10-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-1 NWC JO13-1
C 27-10-2018 11:30 FC Geleen-Zuid JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1
C 27-10-2018 12:00 Sportclub Irene JO13-1 FC Eindhoven JO13-2
C 03-11-2018 11:30 NWC JO13-1 FC Geleen-Zuid JO13-1
C 03-11-2018 12:15 FC Eindhoven JO13-2 Scharn JO13-1
C 03-11-2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1
C 03-11-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-1 S.V. Brandevoort JO13-1
C 03-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Sportclub Irene JO13-1
C 03-11-2018 11:45 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 s.v. Laar JO13-1
C 07-11-2018 19:00 SV Valkenswaard JO13-1 S.V. Brandevoort JO13-1
C 10-11-2018 10:30 s.v. Laar JO13-1 FC Geleen-Zuid JO13-1
C 10-11-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1
C 10-11-2018 12:00 Sportclub Irene JO13-1 S.V. Brandevoort JO13-1
C 10-11-2018 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 Wittenhorst JO13-1
C 10-11-2018 12:15 FC Eindhoven JO13-2 NWC JO13-1
C 10-11-2018 13:00 Scharn JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 11:30 NWC JO13-1 Sportclub Irene JO13-1 12805 1-4
C 13-10-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 12761 0-2
C 13-10-2018 12:15 FC Eindhoven JO13-2 FC Geleen-Zuid JO13-1 12860 2-4
C 13-10-2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 s.v. Laar JO13-1 12827 1-2
C 13-10-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-1 Scharn JO13-1 12750 1-5
C 06-10-2018 10:30 s.v. Laar JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1 12838 0-7
C 06-10-2018 11:30 FC Geleen-Zuid JO13-1 Wittenhorst JO13-1 12816 5-2
C 06-10-2018 12:00 Sportclub Irene JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 12739 3-4
C 06-10-2018 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 FC Eindhoven JO13-2 12849 3-1
C 06-10-2018 13:00 Scharn JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12783 7-1
C 06-10-2018 11:30 S.V. Brandevoort JO13-1 NWC JO13-1 12772 1-1
C 29-09-2018 12:00 Sportclub Irene JO13-1 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 12738 1-1
C 29-09-2018 11:30 NWC JO13-1 Scharn JO13-1 12804 3-5
C 29-09-2018 11:30 SV Valkenswaard JO13-1 FC Geleen-Zuid JO13-1 12793 4-4
C 29-09-2018 11:30 S.V. Brandevoort JO13-1 s.v. Laar JO13-1 12771 1-2
C 29-09-2018 11:15 Wittenhorst JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 12826 0-3
C 29-09-2018 11:00 RKSV Nuenen JO13-1 FC Eindhoven JO13-2 12749 2-2
C 22-09-2018 12:15 FC Eindhoven JO13-2 Wittenhorst JO13-1 12859 2-1
C 22-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 SV Valkenswaard JO13-1 12760 0-1
C 22-09-2018 11:30 FC Geleen-Zuid JO13-1 S.V. Brandevoort JO13-1 12815 5-2
C 22-09-2018 12:00 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 RKSV Nuenen JO13-1 12848 3-4
C 22-09-2018 13:00 Scharn JO13-1 Sportclub Irene JO13-1 12782 6-2
C 22-09-2018 10:30 s.v. Laar JO13-1 NWC JO13-1 12837 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Sarto JO13-1 7725 0-8
B 15-09-2018 13:00 VOAB JO13-1 Best Vooruit JO13-1 7582 0-1
B 08-09-2018 11:30 Best Vooruit JO13-1 Sarto JO13-1 7350 1-2
B 08-09-2018 13:00 VOAB JO13-1 Oirschot Vooruit JO13-1 7250 6-0
B 01-09-2018 11:15 Sarto JO13-1 VOAB JO13-1 7531 1-2
B 01-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Best Vooruit JO13-1 7629 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Scharn JO13-1 4 4 0 0 12 23 7 16 0
2 FC Geleen-Zuid JO13-1 4 3 1 0 10 18 10 8 0
3 SV Valkenswaard JO13-1 3 2 1 0 7 9 7 2 0
4 RKSV Nuenen JO13-1 4 2 1 1 7 14 10 4 0
5 SJO Weltania Bekkerveld JO13-1 4 2 1 1 7 9 6 3 0
6 s.v. Laar JO13-1 4 2 0 2 6 4 11 -7 0
7 Sportclub Irene JO13-1 4 1 1 2 4 10 12 -2 0
8 FC Eindhoven JO13-2 4 1 1 2 4 7 10 -3 0
9 NWC JO13-1 4 1 1 2 4 7 10 -3 0
10 Oirschot Vooruit JO13-1 4 1 0 3 3 4 10 -6 0
11 S.V. Brandevoort JO13-1 3 0 1 2 1 4 8 -4 0
12 Wittenhorst JO13-1 4 0 0 4 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO13-1 3 2 0 1 6 11 3 8 0
2 VOAB JO13-1 3 2 0 1 6 8 2 6 0
3 Best Vooruit JO13-1 3 2 0 1 6 4 3 1 0
4 Oirschot Vooruit JO13-1 3 0 0 3 0 1 16 -15 0

Training

Berichten



Terug naar boven