0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - O14 - Oirschot Vooruit JO14-2

Teamleden

Spelers
Jelte Berben        
Willem van Dal        
Jinte Hems        
Dylan Lernout        
Tijs van Maasakkers        
Dorus Machielsen        
Liban Mohammed Mohammud        
Pim Rooijakkers        
Lars Smetsers        
Jelle Sonke        
Tim Spanjers        
Ivo Tetteroo        
Storm van de Ven        
Marijn Verhagen        
Juul van Zeeland        
 
Overige teamleden
Rudi Muller Trainer
Job Sonke Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
V 26-01-2019 13:00 Best Vooruit Jo14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 - -
V 02-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Dommelen JO14-2 - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-12-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 EFC JO14-2G Afgeschermd… (+1) 42493 4 - 0
C 01-12-2018 10:30 DBS JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 Afgeschermd 42249 2 - 0
C 24-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 DBS JO14-4 Y. (Yorn) Linssen… (+1) 42426 5 - 0
C 17-11-2018 10:30 Taxandria JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-2 Afgeschermd 43133 4 - 2
C 10-11-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Unitas'59 JO14-5 W. (Willy) van deVen 42271 10 - 1
C 03-11-2018 13:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Hoogeloon JO14-1 Afgeschermd… (+1) 42214 3 - 6
C 27-10-2018 12:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Allan) Lo-A-Njoe 43086 6 - 1
B 20-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 ST Netersel / Casteren JO14-1 W. (Willy) van deVen 102807 0 - 5
C 13-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 SBC JO14-3 J. (Jelmer) Versteden… (+1) 42965 3 - 1
C 06-10-2018 10:30 Waalre JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 N.W.M. (Niels) Deinum 43112 1 - 1
C 29-09-2018 13:00 Dommelen JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-2 L. (Luc) Habets 42817 4 - 2
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Brabantia JO14-3 R. (Rudi) Muller 42184 5 - 0
B 15-09-2018 13:15 SBC JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2 N. (Niels) vanNuland 6925 0 - 7
B 08-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 DBS JO14-5 J. (Jelmer) Versteden… (+1) 6721 7 - 3
B 01-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-5 Oirschot Vooruit JO14-2 A. (Alain) denOrtiz den hollander 6660 2 - 2
V 25-08-2018 12:00 EFC JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 ST Netersel / Casteren JO14-1 102807 0-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 Brabantia JO14-3 DBS JO14-3 42263 1-4
C 15-12-2018 11:00 Taxandria JO14-2 SBC JO14-3 42348 8-1
C 08-12-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 EFC JO14-2G 42493 4-0
C 08-12-2018 10:30 Waalre JO14-1 SBC JO14-3 42603 0-0
C 08-12-2018 11:00 Hoogeloon JO14-1 DBS JO14-3 42906 0-0
C 08-12-2018 11:00 Brabantia JO14-3 FC Eindhoven AV JO14-4 42876 0-0
C 08-12-2018 11:15 Taxandria JO14-2 Unitas'59 JO14-5 42996 0-0
C 08-12-2018 13:00 Dommelen JO14-2 DBS JO14-4 42586 11-3
C 01-12-2018 10:30 DBS JO14-3 Oirschot Vooruit JO14-2 42249 2-0
C 01-12-2018 12:00 EFC JO14-2G Taxandria JO14-2 42395 1-4
C 01-12-2018 12:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Dommelen JO14-2 42902 2-0
C 01-12-2018 12:15 DBS JO14-4 Waalre JO14-1 42310 0-6
C 01-12-2018 12:30 Sportvereniging Unitas'59 JO14-5 Brabantia JO14-3 43041 7-3
C 01-12-2018 13:15 SBC JO14-3 Hoogeloon JO14-1 42314 3-6
C 24-11-2018 10:30 DBS JO14-3 FC Eindhoven AV JO14-4 42330 0-2
C 24-11-2018 10:30 Waalre JO14-1 Unitas'59 JO14-5 42292 4-2
C 24-11-2018 11:00 Hoogeloon JO14-1 EFC JO14-2G 42946 6-0
C 24-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 DBS JO14-4 42426 5-0
C 24-11-2018 13:05 Dommelen JO14-2 Brabantia JO14-3 42698 4-3
C 17-11-2018 10:30 Taxandria JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-2 43133 4-2
C 17-11-2018 11:30 EFC JO14-2G Waalre JO14-1 42572 2-4
C 17-11-2018 12:15 DBS JO14-4 DBS JO14-3 42372 1-8
C 17-11-2018 13:00 Brabantia JO14-3 Hoogeloon JO14-1 42838 2-2
C 17-11-2018 13:15 SBC JO14-3 FC Eindhoven AV JO14-4 42808 0-8
C 17-11-2018 11:00 Unitas'59 JO14-5 Dommelen JO14-2 42377 3-9
C 10-11-2018 10:30 DBS JO14-3 SBC JO14-3 42539 4-3
C 10-11-2018 10:30 Waalre JO14-1 Brabantia JO14-3 42546 9-0
C 10-11-2018 11:00 Hoogeloon JO14-1 DBS JO14-4 42638 2-3
C 10-11-2018 12:15 FC Eindhoven AV JO14-4 EFC JO14-2G 43102 7-1
C 10-11-2018 13:00 Dommelen JO14-2 Taxandria JO14-2 42436 2-6
C 10-11-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO14-2 Unitas'59 JO14-5 42271 10-1
C 03-11-2018 13:15 Oirschot Vooruit JO14-2 Hoogeloon JO14-1 42214 3-6
C 03-11-2018 13:00 Dommelen JO14-2 EFC JO14-2G 42911 2-1
C 03-11-2018 11:30 Brabantia JO14-3 DBS JO14-4 42161 0-4
C 03-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-5 SBC JO14-3 43030 5-9
C 03-11-2018 12:00 Taxandria JO14-2 FC Eindhoven AV JO14-4 42257 4-3
C 03-11-2018 10:30 Waalre JO14-1 DBS JO14-3 42511 7-1
C 27-10-2018 10:30 DBS JO14-3 Taxandria JO14-2 42347 3-3
C 27-10-2018 11:00 Hoogeloon JO14-1 Waalre JO14-1 42739 3-6
C 27-10-2018 12:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2 43086 6-1
C 27-10-2018 12:15 DBS JO14-4 Unitas'59 JO14-5 42408 0-10
C 27-10-2018 11:30 EFC JO14-2G Brabantia JO14-3 42556 3-6
C 27-10-2018 13:15 SBC JO14-3 Dommelen JO14-2 43152 2-4
C 13-10-2018 11:15 Taxandria JO14-2 Waalre JO14-1 42282 5-1
C 13-10-2018 12:15 DBS JO14-4 EFC JO14-2G 42505 6-1
C 13-10-2018 13:00 Dommelen JO14-2 Hoogeloon JO14-1 42324 5-2
C 13-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 SBC JO14-3 42965 3-1
C 13-10-2018 12:30 Unitas'59 JO14-5 FC Eindhoven AV JO14-4 42412 0-13
C 06-10-2018 10:30 Waalre JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-2 43112 1-1
C 06-10-2018 10:30 DBS JO14-3 Dommelen JO14-2 42672 4-1
C 06-10-2018 11:00 Hoogeloon JO14-1 Taxandria JO14-2 42872 0-5
C 06-10-2018 12:00 EFC JO14-2G Unitas'59 JO14-5 42183 3-4
C 06-10-2018 12:15 FC Eindhoven AV JO14-4 DBS JO14-4 42924 6-1
C 06-10-2018 13:15 SBC JO14-3 Brabantia JO14-3 42653 4-7
C 29-09-2018 13:00 Brabantia JO14-3 Taxandria JO14-2 42419 3-7
C 29-09-2018 12:15 FC Eindhoven AV JO14-4 Waalre JO14-1 42723 7-2
C 29-09-2018 12:15 DBS JO14-4 SBC JO14-3 42164 0-3
C 29-09-2018 12:30 EFC JO14-2G DBS JO14-3 42317 0-8
C 29-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-5 Hoogeloon JO14-1 42444 3-4
C 29-09-2018 13:00 Dommelen JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-2 42817 4-2
C 22-09-2018 10:30 Waalre JO14-1 Dommelen JO14-2 42980 3-3
C 22-09-2018 13:15 SBC JO14-3 EFC JO14-2G 42177 4-2
C 22-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 Brabantia JO14-3 42184 5-0
C 22-09-2018 11:00 Hoogeloon JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-4 42671 2-3
C 22-09-2018 10:30 DBS JO14-3 Unitas'59 JO14-5 42571 5-2
C 22-09-2018 11:15 Taxandria JO14-2 DBS JO14-4 42599 9-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-5 DBS JO14-5 6834 6-10
B 15-09-2018 13:15 SBC JO14-4 Oirschot Vooruit JO14-2 6925 0-7
B 08-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-2 DBS JO14-5 6721 7-3
B 08-09-2018 13:15 SBC JO14-4 Unitas'59 JO14-5 6743 2-1
B 01-09-2018 12:15 DBS JO14-5 SBC JO14-4 6678 12-2
B 01-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-5 Oirschot Vooruit JO14-2 6660 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Netersel / Casteren JO14-1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 Oirschot Vooruit JO14-2 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Taxandria JO14-2 10 9 1 0 28 55 16 39 0
2 FC Eindhoven AV JO14-4 10 9 0 1 27 57 11 46 0
3 DBS JO14-3 10 7 1 2 22 39 20 19 0
4 Dommelen JO14-2 11 7 1 3 22 45 31 14 0
5 Waalre JO14-1 10 6 2 2 20 43 24 19 0
6 Oirschot Vooruit JO14-2 11 5 1 5 16 36 25 11 0
7 Hoogeloon JO14-1 10 4 1 5 13 33 33 0 0
8 SBC JO14-3 10 3 0 7 9 30 47 -17 0
9 SV Unitas'59 JO14-5 10 3 0 7 9 37 60 -23 0
10 DBS JO14-4 11 3 0 8 9 18 61 -43 0
11 Brabantia JO14-3 10 2 1 7 7 25 49 -24 0
12 EFC JO14-2G 11 0 0 11 0 14 55 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO14-2 3 2 1 0 7 16 5 11 0
2 DBS JO14-5 3 2 0 1 6 25 15 10 0
3 SBC JO14-4 3 1 0 2 3 4 20 -16 0
4 SV Unitas'59 JO14-5 3 0 1 2 1 9 14 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven