0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - O14 - Oirschot Vooruit JO14-1

Teamleden

Spelers
Roy Ambting        
Koen Brands        
Coen Erven        
Calvin Gagliardi        
Arman Gharzaryan        
Marijn van Hees        
Mike van Kampen        
Kjel Latour        
Yannick van Liempd        
Sepp van Overbeek        
Chiem Pax        
Kas Smetsers        
Cas Vermeulen        
Feie Verouden        
 
Overige teamleden
Giel van Aarle Trainer
Janus Fasen Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 20-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Sportclub Irene JO14-1 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 116370 Sportpark Moorland 1 04 05
C 11-05-2019 13:00 Woenselse Boys JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 115700 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 18-05-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 EFC JO14-1 116091 Sportpark Moorland - -
C 25-05-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 115409 Sportpark Parkzicht - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 12:45 Sportclub Irene JO14-1 SJO Helmondia-Mulo JO14-1
C 04-05-2019 11:00 FC Eindhoven AV JO14-2G UDI'19/CSU JO14-2
C 04-05-2019 13:00 Margriet JO14-1 ODC JO14-1
C 04-05-2019 13:00 Emplina JO14-1 Taxandria JO14-1
C 04-05-2019 13:30 Berghem Sport JO14-1 EFC JO14-1
C 06-05-2019 19:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 Woenselse Boys JO14-1
C 08-05-2019 19:15 FC Eindhoven AV JO14-2G Taxandria JO14-1
C 11-05-2019 13:45 Sportclub Irene JO14-1 Berghem Sport JO14-1
C 11-05-2019 13:00 Woenselse Boys JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1
C 11-05-2019 12:45 Taxandria JO14-1 Margriet JO14-1
C 11-05-2019 12:30 EFC JO14-1 SJO Helmondia-Mulo JO14-1
C 11-05-2019 12:00 ODC JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-2G
C 18-05-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 EFC JO14-1
C 18-05-2019 11:00 FC Eindhoven AV JO14-2G Margriet JO14-1
C 18-05-2019 12:45 Sportclub Irene JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2
C 18-05-2019 13:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 Taxandria JO14-1
C 18-05-2019 13:00 Emplina JO14-1 ODC JO14-1
C 18-05-2019 13:30 Berghem Sport JO14-1 Woenselse Boys JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Sportclub Irene JO14-1 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 116370
C 13-04-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 Emplina JO14-1 M.P.J. (Marcel) van Schijndel… (+1) 115909 3 - 1
C 08-04-2019 19:30 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 H. (Hennie) van Deursen 116119 4 - 0
C 06-04-2019 13:30 Berghem Sport JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 H.L.M. (Eric) Vos 115651 0 - 2
V 30-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Voab JO14-1 Jelmer Versteden (Scheidsrechter) 1-5
C 23-03-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 Margriet JO14-1 ABM (Aron) van Beers… (+1) 115899 4 - 4
C 23-02-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-2G ABM (Aron) van Beers… (+1) 115639 2 - 3
C 16-02-2019 12:15 ODC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 D. (Daan) van der Kruit 116251 6 - 4
C 09-02-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 Taxandria JO14-1 F.T.Y. (Frank) Meerstadt… (+1) 116114 3 - 2
V 02-02-2019 afgelast Dommelen JO 14-1 Oirschot Vooruit JO14-1
V 26-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO14-1 wilhelmina boys Jo14-1
V 15-12-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Unitas'59 JO14-1 Yorick Marty (Scheidsrechter) 3-3
C 08-12-2018 12:00 ODC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 B. (Bart) v.Bokhoven 42994 7 - 1
C 01-12-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Haarsteeg JO14-1 Afgeschermd… (+1) 42288 5 - 2
C 24-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 J.J.E. (Joël) Linssen 42481 5 - 4
C 17-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Taxandria JO14-1 J. (Jelmer) Versteden… (+1) 42717 3 - 2
C 10-11-2018 10:30 Hilvaria JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 J. (Jirry) Wilmes 42684 1 - 1
C 03-11-2018 10:30 DBS JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 R (Roel) Westerterp 42955 10 - 0
C 27-10-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Jong Brabant JO14-1 F.T.Y. (Frank) Meerstadt… (+1) 42918 2 - 2
V 20-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-1 spoordonkse boys JO15-1 Mats van Overbeek (Scheidsrechter) 10-1
C 13-10-2018 vervallen Oirschot Vooruit JO14-1 VOAB JO14-1 79440
C 06-10-2018 12:30 EFC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 K. (Koen) Heijmans 43010 3 - 0
C 29-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 SBC JO14-1 H. (Haico) vanLiempd 42711 3 - 1
C 22-09-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO14-1M Oirschot Vooruit JO14-1 E. (Eric) Pijpenseel 42885 0 - 5
B 15-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 M.C. (Mark) Kortleever 6695 4 - 3
B 08-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 SBC JO14-1 Y.R.E. (Yorick) Marty… (+1) 6664 0 - 3
B 01-09-2018 11:00 Brabantia JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 Afgeschermd 6906 2 - 2
V 25-08-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO14-1 EFC JO14-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Sportclub Irene JO14-1 116370 0-0
C 20-04-2019 13:00 Margriet JO14-1 EFC JO14-1 115952 0-0
C 17-04-2019 19:00 FC Eindhoven AV JO14-2G Emplina JO14-1 115593 2-0
C 13-04-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 Emplina JO14-1 115909 3-1
C 13-04-2019 12:00 EFC JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-2G 115491 2-6
C 13-04-2019 12:45 Taxandria JO14-1 ODC JO14-1 116327 2-4
C 13-04-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 Berghem Sport JO14-1 116067 8-1
C 13-04-2019 13:00 Woenselse Boys JO14-1 Margriet JO14-1 115513 0-4
C 08-04-2019 19:30 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 116119 4-0
C 06-04-2019 11:30 Emplina JO14-1 EFC JO14-1 116450 0-1
C 06-04-2019 12:00 ODC JO14-1 Woenselse Boys JO14-1 115641 3-3
C 06-04-2019 13:00 Margriet JO14-1 Sportclub Irene JO14-1 116050 5-0
C 06-04-2019 13:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 115502 4-1
C 06-04-2019 13:30 Berghem Sport JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 115651 0-2
C 30-03-2019 13:00 Woenselse Boys JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-2G 115995 4-2
C 30-03-2019 12:45 Taxandria JO14-1 Sportclub Irene JO14-1 116104 3-2
C 30-03-2019 13:30 Berghem Sport JO14-1 Margriet JO14-1 116134 1-7
C 30-03-2019 12:45 Emplina JO14-1 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 115658 0-5
C 23-03-2019 13:30 Berghem Sport JO14-1 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 115563 1-5
C 23-03-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 Margriet JO14-1 115899 4-4
C 23-03-2019 12:45 Sportclub Irene JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-2G 115815 3-5
C 23-03-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 Taxandria JO14-1 116302 4-6
C 23-03-2019 13:00 Woenselse Boys JO14-1 Emplina JO14-1 115523 1-1
C 23-03-2019 12:00 EFC JO14-1 ODC JO14-1 116115 0-3
C 16-03-2019 12:00 ODC JO14-1 Berghem Sport JO14-1 115685 4-0
C 16-03-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 Woenselse Boys JO14-1 116458 2-3
C 09-03-2019 13:00 Woenselse Boys JO14-1 Taxandria JO14-1 116047 4-2
C 09-03-2019 12:15 EFC JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 115447 1-3
C 09-03-2019 12:45 Sportclub Irene JO14-1 ODC JO14-1 115514 1-5
C 23-02-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 Emplina JO14-1 115810 2-0
C 23-02-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-2G 115639 2-3
C 16-02-2019 12:45 Taxandria JO14-1 EFC JO14-1 116261 4-2
C 16-02-2019 11:00 FC Eindhoven AV JO14-2G SJO Helmondia-Mulo JO14-1 115613 2-2
C 16-02-2019 11:30 Emplina JO14-1 Berghem Sport JO14-1 115676 4-0
C 16-02-2019 12:15 ODC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 116251 6-4
C 16-02-2019 13:00 Margriet JO14-1 UDI'19/CSU JO14-2 115905 4-0
C 16-02-2019 13:00 Woenselse Boys JO14-1 Sportclub Irene JO14-1 115412 2-0
C 09-02-2019 12:00 EFC JO14-1 Woenselse Boys JO14-1 115908 1-3
C 09-02-2019 13:30 Berghem Sport JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-2G 115413 0-7
C 09-02-2019 13:00 UDI'19/CSU JO14-2 ODC JO14-1 115540 0-3
C 09-02-2019 13:00 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 Margriet JO14-1 116143 1-1
C 09-02-2019 12:45 Sportclub Irene JO14-1 Emplina JO14-1 116100 0-3
C 09-02-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO14-1 Taxandria JO14-1 116114 3-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 12:00 ODC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 42994 7-1
C 08-12-2018 13:15 Hilvaria JO14-1 Taxandria JO14-1 42602 0-0
C 08-12-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 SBC JO14-1 42856 0-7
C 08-12-2018 11:05 Unitas'59 JO14-2 VOAB JO14-1 79441 0-0
C 08-12-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO14-1M Jong Brabant JO14-1 42533 1-1
C 08-12-2018 10:30 DBS JO14-1 EFC JO14-1 42423 4-0
C 01-12-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 DBS JO14-1 42428 0-5
C 01-12-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42288 5-2
C 01-12-2018 12:45 EFC JO14-1 ODC JO14-1 42459 2-3
C 01-12-2018 13:00 VOAB JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 79447 9-0
C 01-12-2018 13:15 SBC JO14-1 Hilvaria JO14-1 42610 7-0
C 01-12-2018 13:30 Taxandria JO14-1 Sportvereniging Unitas'59 JO14-2 42171 9-1
C 24-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Jong Brabant JO14-1 42869 5-1
C 24-11-2018 09:45 Hilvaria JO14-1 VOAB JO14-1 79448 1-2
C 24-11-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO14-1M SBC JO14-1 42995 0-6
C 24-11-2018 12:00 ODC JO14-1 DBS JO14-1 42352 0-7
C 24-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 Oirschot Vooruit JO14-1 42481 5-4
C 24-11-2018 12:45 Taxandria JO14-1 EFC JO14-1 42346 2-0
C 17-11-2018 10:30 DBS JO14-1 Hilvaria JO14-1 42315 7-1
C 17-11-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO14-1M Unitas'59 JO14-2 42576 0-1
C 17-11-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 ODC JO14-1 42983 0-6
C 17-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO14-1 Taxandria JO14-1 42717 3-2
C 17-11-2018 13:00 VOAB JO14-1 Haarsteeg JO14-1 79446 2-1
C 17-11-2018 13:15 SBC JO14-1 EFC JO14-1 42370 4-1
C 10-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 DBS JO14-1 42582 0-8
C 10-11-2018 10:30 Hilvaria JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 42684 1-1
C 10-11-2018 12:30 ODC JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 43022 7-0
C 10-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 Jong Brabant JO14-1 42569 1-2
C 10-11-2018 13:00 EFC JO14-1 VOAB JO14-1 79442 1-0
C 10-11-2018 12:45 Taxandria JO14-1 SBC JO14-1 42441 1-3
C 03-11-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 Hilvaria JO14-1 42389 1-3
C 03-11-2018 12:00 ODC JO14-1 VOAB JO14-1 79439 2-3
C 03-11-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 SBC JO14-1 42909 1-7
C 03-11-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Taxandria JO14-1 42940 3-5
C 03-11-2018 10:45 FC Eindhoven AV JO14-1M EFC JO14-1 42467 0-2
C 03-11-2018 10:30 DBS JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 42955 10-0
C 27-10-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 Jong Brabant JO14-1 42918 2-2
C 27-10-2018 13:15 Hilvaria JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42313 1-2
C 27-10-2018 13:00 EFC JO14-1 Unitas'59 JO14-2 42724 5-0
C 27-10-2018 13:00 VOAB JO14-1 DBS JO14-1 79443 0-6
C 27-10-2018 13:15 SBC JO14-1 ODC JO14-1 42429 4-0
C 27-10-2018 11:00 Taxandria JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 42196 5-1
C 13-10-2018 10:30 DBS JO14-1 Taxandria JO14-1 42336 8-0
C 13-10-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 EFC JO14-1 43024 0-3
C 13-10-2018 12:00 ODC JO14-1 Hilvaria JO14-1 42226 8-2
C 13-10-2018 12:10 FC Eindhoven AV JO14-1M Haarsteeg JO14-1 42386 0-0
C 13-10-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 VOAB JO14-1 79440 0-0
C 13-10-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 SBC JO14-1 42878 0-10
C 06-10-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 Unitas'59 JO14-2 42486 5-4
C 06-10-2018 13:30 Hilvaria JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 42188 2-0
C 06-10-2018 12:30 EFC JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 43010 3-0
C 06-10-2018 12:45 Taxandria JO14-1 ODC JO14-1 42509 1-4
C 06-10-2018 13:15 SBC JO14-1 DBS JO14-1 43104 0-0
C 06-10-2018 13:00 VOAB JO14-1 Jong Brabant JO14-1 79445 3-0
C 29-09-2018 10:30 DBS JO14-1 FC Eindhoven AV JO14-1M 42405 5-0
C 29-09-2018 11:30 Jong Brabant JO14-1 Hilvaria JO14-1 42866 1-2
C 29-09-2018 12:00 ODC JO14-1 Unitas'59 JO14-2 42160 12-3
C 29-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 SBC JO14-1 42711 3-1
C 29-09-2018 13:00 EFC JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42433 3-0
C 29-09-2018 13:00 VOAB JO14-1 Taxandria JO14-1 79444 3-2
C 22-09-2018 13:15 SBC JO14-1 VOAB JO14-1 79449 6-1
C 22-09-2018 12:45 Taxandria JO14-1 Jong Brabant JO14-1 42957 3-1
C 22-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-2 DBS JO14-1 43002 0-9
C 22-09-2018 12:00 FC Eindhoven AV JO14-1M Oirschot Vooruit JO14-1 42885 0-5
C 22-09-2018 12:30 Hilvaria JO14-1 EFC JO14-1 42455 1-2
C 22-09-2018 11:30 Haarsteeg JO14-1 ODC JO14-1 42327 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 Brabantia JO14-1 SBC JO14-1 6863 1-2
B 15-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 6695 4-3
B 08-09-2018 12:30 Unitas'59 JO14-1 Brabantia JO14-1 6797 1-3
B 08-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO14-1 SBC JO14-1 6664 0-3
B 01-09-2018 11:00 Brabantia JO14-1 Oirschot Vooruit JO14-1 6906 2-2
B 01-09-2018 13:15 SBC JO14-1 Unitas'59 JO14-1 6862 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO14-1 7 6 1 0 19 28 10 18 0
2 Woenselse Boys JO14-1 8 5 2 1 17 20 15 5 0
3 FC Eindhoven AV JO14-2G 7 5 1 1 16 27 13 14 0
4 Margriet JO14-1 6 4 2 0 14 25 6 19 0
5 SJO Helmondia-Mulo JO14-1 6 4 2 0 14 21 5 16 0
6 Oirschot Vooruit JO14-1 7 3 1 3 10 18 20 -2 0
7 Taxandria JO14-1 6 3 0 3 9 19 19 0 0
8 UDI'19/CSU JO14-2 8 3 0 5 9 20 22 -2 0
9 Emplina JO14-1 8 2 1 5 7 9 14 -5 0
10 EFC JO14-1 6 1 0 5 3 7 19 -12 0
11 Sportclub Irene JO14-1 6 0 0 6 0 6 23 -17 0
12 Berghem Sport JO14-1 7 0 0 7 0 3 37 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO14-1 11 10 1 0 31 69 1 68 0
2 SBC JO14-1 11 9 1 1 28 55 7 48 0
3 ODC JO14-1 11 8 0 3 24 54 25 29 0
4 EFC JO14-1 11 7 0 4 21 22 14 8 0
5 VOAB JO14-1 9 6 0 3 18 23 19 4 0
6 Taxandria JO14-1 10 5 0 5 15 30 27 3 0
7 Oirschot Vooruit JO14-1 10 4 2 4 14 24 33 -9 0
8 Hilvaria JO14-1 10 3 1 6 10 14 31 -17 0
9 Haarsteeg JO14-1 10 3 0 7 9 20 41 -21 0
10 SV Unitas'59 JO14-2 10 2 0 8 6 16 59 -43 0
11 Jong Brabant JO14-1 11 1 2 8 5 9 38 -29 0
12 FC Eindhoven AV JO14-1M 10 0 1 9 1 2 43 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SBC JO14-1 3 3 0 0 9 6 1 5 0
2 Brabantia JO14-1 3 1 1 1 4 6 5 1 0
3 SV Unitas'59 JO14-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 Oirschot Vooruit JO14-1 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven