0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-4

Teamleden

Spelers
Ahmed Fidaa Ali        
Bas van Beers        
Cody Borghaerts        
Brent Borghaerts        
Ruud Bressers        
Sefiyan Galo        
Daan van Gorp        
Jesse Jakobs        
Jarno Janssen        
Sim Kamphuis        
Abdulkhadir Mohammed Hassan        
Jesper van de Schoot        
 
Overige teamleden
Berry van de Schoot Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Taxandria JO15-2 113298 3-2
C 25-05-2019 13:00 Nemelaer JO15-2 WSC JO15-4 114573 2-5
C 25-05-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO15-4 VOAB JO15-3 114512 2-3
C 25-05-2019 12:00 SSC'55 JO15-1 ZIGO JO15-6 113071 2-2
C 25-05-2019 11:15 Dongen JO15-4 Sarto JO15-4 114809 3-1
C 18-05-2019 12:30 ZIGO JO15-6 Nevelo JO15-1 113156 9-2
C 18-05-2019 12:45 WSC JO15-4 SSC'55 JO15-1 113353 3-1
C 18-05-2019 12:45 Taxandria JO15-2 Dongen JO15-4 113153 4-2
C 18-05-2019 13:00 Sarto JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1 114697 2-1
C 18-05-2019 13:00 VOAB JO15-3 Nemelaer JO15-2 114732 3-2
C 18-05-2019 12:30 Uno Animo JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4 114997 3-0
C 15-05-2019 19:00 Sarto JO15-4 Taxandria JO15-2 113341 0-2
C 11-05-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 VOAB JO15-3 114676 1-3
C 11-05-2019 13:00 Nemelaer JO15-2 Nevelo JO15-1 114627 5-1
C 11-05-2019 12:45 Taxandria JO15-2 WSC JO15-4 113024 3-2
C 11-05-2019 13:30 Oirschot Vooruit JO15-4 ZIGO JO15-6 113088 2-4
C 11-05-2019 12:00 Dongen JO15-4 Uno Animo JO15-2 113742 1-1
C 11-05-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 Sarto JO15-4 113136 7-0
C 09-05-2019 19:00 Nevelo JO15-1 Taxandria JO15-2 113943 1-5
C 09-05-2019 19:00 Uno Animo JO15-2 Nemelaer JO15-2 112812 6-2
C 07-05-2019 18:30 VOAB JO15-3 Dongen JO15-4 115240 1-3
C 04-05-2019 12:30 WSC JO15-4 Spoordonkse Boys JO15-1 114743 5-1
C 04-05-2019 13:00 VOAB JO15-3 SSC'55 JO15-1 114262 0-6
C 04-05-2019 12:30 ZIGO JO15-6 Dongen JO15-4 114005 6-2
C 04-05-2019 12:00 Nevelo JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-4 112964 0-2
C 13-04-2019 11:00 SSC'55 JO15-1 Nevelo JO15-1 114919 13-0
C 13-04-2019 10:30 Dongen JO15-4 WSC JO15-4 114443 3-0
C 13-04-2019 12:45 Taxandria JO15-2 VOAB JO15-3 113976 5-4
C 13-04-2019 13:00 Sarto JO15-4 Uno Animo JO15-2 115085 1-2
C 13-04-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 ZIGO JO15-6 114553 0-3
C 13-04-2019 13:00 Nemelaer JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4 113044 7-2
C 10-04-2019 18:30 Nemelaer JO15-2 Taxandria JO15-2 114255 3-5
C 10-04-2019 18:30 VOAB JO15-3 Sarto JO15-4 115270 2-0
C 10-04-2019 18:30 Oirschot Vooruit JO15-4 WSC JO15-4 114249 1-0
C 10-04-2019 18:30 Nevelo JO15-1 Spoordonkse Boys JO15-1 113479 2-4
C 06-04-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 SSC'55 JO15-1 115387 0-8
C 06-04-2019 12:30 WSC JO15-4 Sarto JO15-4 113453 3-7
C 06-04-2019 12:30 ZIGO JO15-6 Nemelaer JO15-2 114608 8-3
C 06-04-2019 12:30 Uno Animo JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 114362 7-3
C 30-03-2019 11:00 Uno Animo JO15-2 VOAB JO15-3 114620 3-1
C 30-03-2019 12:45 Taxandria JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4 114480 0-0
C 30-03-2019 12:30 WSC JO15-4 Nevelo JO15-1 114415 5-2
C 23-03-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 Uno Animo JO15-2 113067 7-0
C 23-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-4 114681 2-2
C 23-03-2019 13:00 Sarto JO15-4 Nevelo JO15-1 113090 6-0
C 23-03-2019 11:00 Dongen JO15-4 Nemelaer JO15-2 115237 1-7
C 23-03-2019 12:30 WSC JO15-4 VOAB JO15-3 113207 1-3
C 23-03-2019 12:45 Taxandria JO15-2 ZIGO JO15-6 113894 3-3
C 16-03-2019 12:30 ZIGO JO15-6 Uno Animo JO15-2 114673 8-2
C 16-03-2019 10:30 Dongen JO15-4 SSC'55 JO15-1 113636 3-2
C 09-03-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 Dongen JO15-4 115281 6-0
C 09-03-2019 13:00 Sarto JO15-4 ZIGO JO15-6 113659 2-2
C 09-03-2019 10:00 SSC'55 JO15-1 Nemelaer JO15-2 113907 9-1
C 23-02-2019 12:00 Nevelo JO15-1 Uno Animo JO15-2 115071 2-5
C 16-02-2019 14:30 Nevelo JO15-1 Dongen JO15-4 113821 0-4
C 16-02-2019 13:00 Nemelaer JO15-2 Spoordonkse Boys JO15-1 113882 2-3
C 16-02-2019 12:00 SSC'55 JO15-1 Taxandria JO15-2 114568 4-1
C 16-02-2019 12:30 Uno Animo JO15-2 WSC JO15-4 113065 4-2
C 16-02-2019 12:30 ZIGO JO15-6 VOAB JO15-3 114172 2-1
C 16-02-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Sarto JO15-4 114666 1-6
C 09-02-2019 10:00 Dongen JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-4 115089 0-2
C 09-02-2019 13:00 Spoordonkse Boys JO15-1 SSC'55 JO15-1 114047 2-5
C 09-02-2019 13:00 Sarto JO15-4 Nemelaer JO15-2 115266 2-5
C 09-02-2019 12:45 Taxandria JO15-2 Uno Animo JO15-2 114836 7-2
C 09-02-2019 12:30 WSC JO15-4 ZIGO JO15-6 115070 1-4
C 09-02-2019 13:00 VOAB JO15-3 Nevelo JO15-1 114076 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 Were Di JO15-4 103499 6-3
C 15-12-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 FC Tilburg JO15-3 40857 2-17
C 08-12-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 Were Di JO15-4 41834 8-1
C 08-12-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 103508 5-1
C 08-12-2018 12:30 ZIGO JO15-6 Riel JO15-2 40216 15-0
C 08-12-2018 11:30 VOAB JO15-4 Hilvaria JO15-3 41322 1-1
C 01-12-2018 14:30 Hilvaria JO15-3 Jong Brabant JO15-3 40568 6-1
C 01-12-2018 12:00 Were Di JO15-4 VOAB JO15-4 40853 1-6
C 01-12-2018 12:30 Riel JO15-2 OVC'26 JO15-2 39495 0-3
C 01-12-2018 13:00 Beerse Boys JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-4 40395 1-1
C 01-12-2018 13:00 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 ZIGO JO15-6 103507 0-8
C 24-11-2018 11:30 VOAB JO15-4 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 103506 10-0
C 24-11-2018 12:30 Riel JO15-2 FC Tilburg JO15-3 42061 0-4
C 24-11-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Hilvaria JO15-3 40033 3-2
C 24-11-2018 12:30 ZIGO JO15-6 Were Di JO15-4 41216 21-1
C 24-11-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 Beerse Boys JO15-2 40331 2-0
C 17-11-2018 10:30 Were Di JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-4 40859 1-5
C 17-11-2018 11:30 VOAB JO15-4 OVC'26 JO15-2 40036 7-1
C 17-11-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 ZIGO JO15-6 40825 1-15
C 17-11-2018 13:00 Beerse Boys JO15-2 Riel JO15-2 40867 2-0
C 17-11-2018 13:00 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 FC Tilburg JO15-3 103505 0-8
C 10-11-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 Hilvaria JO15-3 42018 3-4
C 10-11-2018 12:30 Riel JO15-2 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 103504 5-1
C 10-11-2018 12:30 ZIGO JO15-6 Beerse Boys JO15-2 41854 5-2
C 10-11-2018 12:30 FC Tilburg JO15-3 Were Di JO15-4 39578 11-0
C 10-11-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Jong Brabant JO15-3 39800 10-1
C 03-11-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 ZIGO JO15-6 41983 2-4
C 03-11-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Riel JO15-2 41366 3-0
C 03-11-2018 09:30 Hilvaria JO15-3 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 103503 7-0
C 03-11-2018 11:15 Jong Brabant JO15-3 Beerse Boys JO15-2 40212 0-4
C 03-11-2018 11:30 VOAB JO15-4 FC Tilburg JO15-3 41499 4-2
C 27-10-2018 12:30 FC Tilburg JO15-3 OVC'26 JO15-2 41452 0-7
C 27-10-2018 12:30 ZIGO JO15-6 Oirschot Vooruit JO15-4 41892 6-2
C 27-10-2018 09:00 Were Di JO15-4 Jong Brabant JO15-3 40082 6-3
C 27-10-2018 13:00 Beerse Boys JO15-2 Hilvaria JO15-3 40835 0-3
C 27-10-2018 12:30 Riel JO15-2 VOAB JO15-4 41844 1-1
C 20-10-2018 13:00 Beerse Boys JO15-2 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 103500 2-2
C 13-10-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 Riel JO15-2 41049 3-5
C 13-10-2018 09:30 Hilvaria JO15-3 FC Tilburg JO15-3 42038 0-2
C 13-10-2018 13:00 Beerse Boys JO15-2 Were Di JO15-4 42000 9-1
C 13-10-2018 11:30 VOAB JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-4 39619 1-2
C 13-10-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 103502 4-8
C 06-10-2018 13:00 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 Jong Brabant JO15-3 103501 1-5
C 06-10-2018 12:30 ZIGO JO15-6 VOAB JO15-4 39678 5-6
C 06-10-2018 12:30 FC Tilburg JO15-3 Beerse Boys JO15-2 40109 3-1
C 06-10-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 OVC'26 JO15-2 39591 3-1
C 06-10-2018 13:00 Were Di JO15-4 Hilvaria JO15-3 39524 1-6
C 29-09-2018 11:30 Jong Brabant JO15-3 VOAB JO15-4 41079 0-15
C 29-09-2018 11:45 Hilvaria JO15-3 ZIGO JO15-6 41072 5-8
C 29-09-2018 12:30 FC Tilburg JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-4 39931 1-2
C 29-09-2018 12:00 Were Di JO15-4 Riel JO15-2 41179 3-2
C 22-09-2018 11:00 VOAB JO15-4 Beerse Boys JO15-2 41690 8-1
C 22-09-2018 13:00 OVC'26 JO15-2 Jong Brabant JO15-3 40211 11-2
C 22-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 SC 't Zand JO15-9M 42050 0-0
C 22-09-2018 12:30 Riel JO15-2 Hilvaria JO15-3 41874 0-7
C 22-09-2018 12:00 ZIGO JO15-6 FC Tilburg JO15-3 41123 11-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 ST Casteren / Netersel JO15-1 102722 0-9
B 15-09-2018 11:30 Best Vooruit JO15-5 Wilhelmina Boys JO15-4 6385 3-2
B 15-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 SBC JO15-3 5936 2-0
B 08-09-2018 11:30 Best Vooruit JO15-5 Oirschot Vooruit JO15-4 6482 1-8
B 08-09-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-4 SBC JO15-3 5948 3-5
B 01-09-2018 12:30 Oirschot Vooruit JO15-4 Wilhelmina Boys JO15-4 6556 6-1
B 01-09-2018 13:15 SBC JO15-3 Best Vooruit JO15-5 6637 10-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO15-6 11 8 3 0 27 51 20 31 0
2 SSC'55 JO15-1 11 8 1 2 25 64 12 52 0
3 Taxandria JO15-2 11 7 2 2 23 37 24 13 0
4 Uno Animo JO15-2 11 7 1 3 22 35 34 1 0
5 VOAB JO15-3 11 6 0 5 18 24 26 -2 0
6 Dongen JO15-4 11 5 1 5 16 22 30 -8 0
7 Sarto JO15-4 11 4 1 6 13 27 28 -1 0
8 Spoordonkse Boys JO15-1 11 4 1 6 13 26 33 -7 0
9 WSC JO15-4 11 4 0 7 12 27 31 -4 0
10 Nemelaer JO15-2 11 4 0 7 12 39 45 -6 0
11 Oirschot Vooruit JO15-4 11 3 2 6 11 14 33 -19 0
12 Nevelo JO15-1 11 0 0 11 0 11 61 -50 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ZIGO JO15-6 10 9 0 1 27 98 21 77 0
2 Oirschot Vooruit JO15-4 10 8 1 1 25 36 15 21 0
3 VOAB JO15-4 10 7 2 1 23 59 14 45 0
4 Hilvaria JO15-3 10 6 1 3 19 41 19 22 0
5 FC Tilburg JO15-3 10 6 0 4 18 50 27 23 0
6 OVC'26 JO15-2 10 5 0 5 15 42 29 13 0
7 Beerse Boys JO15-2 10 3 2 5 11 22 25 -3 0
8 Riel JO15-2 10 2 1 7 7 13 42 -29 0
9 ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2 10 2 1 7 7 19 57 -38 0
10 Were Di JO15-4 10 2 0 8 6 18 77 -59 0
11 Jong Brabant JO15-3 10 1 0 9 3 18 90 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Casteren / Netersel JO15-1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 Oirschot Vooruit JO15-4 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Training

Berichten



Terug naar boven