0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-3

Teamleden

Spelers
Manu Jake Aerts        
Muath Al Hallaq        
Amr Alhallak Tunbur        
Joeri Berben        
Maarten Boeljon        
Mathijs van Gerven        
Rick Heijmans        
Luca Hezemans        
Koen de Jong        
Jurre van Overbeek        
Sjoerd Rijnen        
Jens van Rulo        
Rik van de Sande        
Joost Verouden        
Thijn van den Wittenboer        
 
Overige teamleden
Corwin Heijmans Trainer
Henri Verouden Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-05-2019 19:00 Acht JO15-3 SBC JO15-4 113350 2-1
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Acht JO15-3 112905 4-3
C 25-05-2019 13:15 SBC JO15-4 ST HMVV/Hulsel JO15-1 113556 6-1
C 25-05-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 Hoogeloon JO15-1 112857 1-6
C 25-05-2019 13:00 Dommelen JO15-3G Reusel Sport/CoTrans JO15-2 114094 6-5
C 25-05-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-1 RKSV Nuenen JO15-5 148769 4-1
C 18-05-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-5 Dommelen JO15-3G 115256 3-1
C 18-05-2019 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 SBC JO15-4 113486 1-2
C 18-05-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 Bergeijk JO15-2 115262 1-3
C 18-05-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-3 114617 3-1
C 18-05-2019 11:15 Acht JO15-3 ST DEES/Vessem JO15-1 148768 1-9
C 13-05-2019 19:00 Dommelen JO15-3G Bergeijk JO15-2 113721 0-6
C 11-05-2019 13:15 SBC JO15-4 Hoogeloon JO15-1 113615 3-3
C 11-05-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 RKSV Nuenen JO15-5 114080 5-3
C 11-05-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel JO15-1 Acht JO15-3 112927 4-5
C 11-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Dommelen JO15-3G 113811 8-1
C 11-05-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-1 ST Casteren / Netersel JO15-1 148767 2-2
C 08-05-2019 18:30 ST Casteren / Netersel JO15-1 Dommelen JO15-3G 114284 14-0
C 07-05-2019 19:00 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 115302 1-3
C 04-05-2019 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 ST HMVV/Hulsel JO15-1 112981 11-2
C 04-05-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 ST DEES/Vessem JO15-1 148766 4-2
C 17-04-2019 19:00 Oirschot Vooruit JO15-3 Bergeijk JO15-2 114160 1-0
C 17-04-2019 19:30 RKSV Nuenen JO15-5 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 114087 2-2
C 13-04-2019 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 114575 6-0
C 13-04-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel JO15-1 Hoogeloon JO15-1 113758 2-8
C 13-04-2019 13:15 SBC JO15-4 RKSV Nuenen JO15-5 114374 3-5
C 13-04-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-1 Dommelen JO15-3G 148765 6-0
C 10-04-2019 18:30 Hoogeloon JO15-1 ST Casteren / Netersel JO15-1 113825 2-1
C 06-04-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 ST DEES/Vessem JO15-1 148764 5-1
C 06-04-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 SBC JO15-4 114130 2-2
C 06-04-2019 11:15 Acht JO15-3 ST Casteren / Netersel JO15-1 115101 2-7
C 06-04-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-5 Oirschot Vooruit JO15-3 113993 3-2
C 06-04-2019 13:00 Dommelen JO15-3G ST HMVV/Hulsel JO15-1 114756 3-7
C 30-03-2019 13:00 Dommelen JO15-3G SBC JO15-4 114077 1-4
C 30-03-2019 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 RKSV Nuenen JO15-5 114582 10-1
C 23-03-2019 13:15 SBC JO15-4 Bergeijk JO15-2 114250 0-2
C 23-03-2019 11:15 Acht JO15-3 Hoogeloon JO15-1 114591 1-4
C 23-03-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 148763 1-2
C 23-03-2019 13:00 WODAN JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-3 114318 0-0
C 23-03-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel JO15-1 RKSV Nuenen JO15-5 113327 4-4
C 16-03-2019 13:00 WODAN JO15-3 ST DEES/Vessem JO15-1 148762 0-0
C 16-03-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 Acht JO15-3 112807 2-4
C 16-03-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 ST HMVV/Hulsel JO15-1 113312 3-1
C 09-03-2019 11:15 Acht JO15-3 Dommelen JO15-3G 113737 6-3
C 09-03-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-3 148761 2-4
C 09-03-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel JO15-1 Bergeijk JO15-2 113777 2-6
C 09-03-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 Hoogeloon JO15-1 115037 2-3
C 09-03-2019 13:15 SBC JO15-4 WODAN JO15-3 113831 0-0
C 23-02-2019 13:00 Dommelen JO15-3G WODAN JO15-3 114523 12-0
C 16-02-2019 12:15 RKSV Nuenen JO15-5 Hoogeloon JO15-1 114408 0-13
C 16-02-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-1G ST HMVV/Hulsel JO15-1 113295 0-0
C 16-02-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-3 SBC JO15-4 113421 0-1
C 16-02-2019 13:15 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 Acht JO15-3 113585 2-1
C 16-02-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-1 ST HMVV/Hulsel JO15-1 148760 1-5
C 16-02-2019 13:15 Bergeijk JO15-2 ST Casteren / Netersel JO15-1 115182 2-0
C 09-02-2019 13:15 SBC JO15-4 ST DEES/Vessem JO15-1 148759 4-1
C 09-02-2019 11:15 Acht JO15-3 RKSV Nuenen JO15-5 115305 2-7
C 09-02-2019 13:15 SBC JO15-4 ST DEES/Vessem JO15-1G 114217 0-0
C 09-02-2019 13:00 ST Casteren / Netersel JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-3 112948 5-0
C 09-02-2019 13:00 WODAN JO15-3 Bergeijk JO15-2 114938 0-15
C 09-02-2019 12:00 Hoogeloon JO15-1 Dommelen JO15-3G 113869 11-0
C 09-02-2019 13:00 ST HMVV/Hulsel JO15-1 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 113397 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:30 SV Unitas'59 JO15-4 DBS JO15-2 41807 2-2
C 08-12-2018 13:00 EMK JO15-2 RKSV Nuenen JO15-4 97596 6-0
C 08-12-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 Brabantia JO15-2 97597 1-1
C 08-12-2018 12:15 DBS JO15-2 SV Unitas'59 JO15-4 97598 1-3
C 08-12-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 Oirschot Vooruit JO15-3 97599 9-1
C 01-12-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO15-3 EMK JO15-2 97594 2-1
C 01-12-2018 13:00 Brabantia JO15-2 Best Vooruit JO15-3 39927 2-7
C 01-12-2018 12:30 Sportvereniging Unitas'59 JO15-4 SJO Juventud JO15-1 97595 5-1
C 01-12-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 DBS JO15-2 41837 0-11
C 24-11-2018 13:00 Brabantia JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 97592 0-1
C 24-11-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 RKSV Nuenen JO15-4 97593 1-5
C 24-11-2018 12:15 DBS JO15-2 EMK JO15-2 97591 1-1
C 24-11-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 Unitas'59 JO15-4 40852 1-4
C 17-11-2018 13:00 EMK JO15-2 SJO Juventud JO15-1 97589 1-0
C 17-11-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 Best Vooruit JO15-3 97588 2-4
C 17-11-2018 12:30 Unitas'59 JO15-4 Brabantia JO15-2 97590 5-2
C 17-11-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO15-3 DBS JO15-2 40966 0-6
C 10-11-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 Brabantia JO15-2 40085 2-7
C 10-11-2018 12:15 DBS JO15-2 SJO Juventud JO15-1 40450 6-0
C 10-11-2018 13:00 EMK JO15-2 Best Vooruit JO15-3 97587 4-2
C 10-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-3 Unitas'59 JO15-4 97586 1-9
C 03-11-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-3 41262 0-4
C 03-11-2018 11:00 Unitas'59 JO15-4 RKSV Nuenen JO15-4 41221 11-0
C 03-11-2018 13:00 Brabantia JO15-2 EMK JO15-2 40129 4-5
C 03-11-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 DBS JO15-2 97585 0-1
C 27-10-2018 13:45 RKSV Nuenen JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3 97584 1-3
C 27-10-2018 13:00 EMK JO15-2 Unitas'59 JO15-4 97583 0-6
C 27-10-2018 12:15 DBS JO15-2 Brabantia JO15-2 41912 4-0
C 27-10-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 Best Vooruit JO15-3 40577 0-7
C 13-10-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Best Vooruit JO15-3 40356 0-2
C 13-10-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 Taxandria JO15-2 39657 0-0
C 13-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 SJO Juventud JO15-1 41024 0-0
C 13-10-2018 13:00 Brabantia JO15-2 SJO Juventud JO15-1 40069 3-1
C 13-10-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 EMK JO15-2 39934 1-8
C 06-10-2018 12:15 DBS JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-6 40802 0-0
C 06-10-2018 13:00 EMK JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 39837 4-2
C 06-10-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 Unitas'59 JO15-4 40230 0-4
C 06-10-2018 13:00 Best Vooruit JO15-3 Brabantia JO15-2 97582 7-3
C 06-10-2018 12:15 DBS JO15-2 RKSV Nuenen JO15-4 97581 8-1
C 29-09-2018 13:00 EMK JO15-2 DBS JO15-2 42014 2-6
C 29-09-2018 13:00 WODAN JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 41434 0-0
C 29-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-3 Taxandria JO15-2 40582 0-0
C 29-09-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 SJO Juventud JO15-1 40187 2-3
C 29-09-2018 12:30 Unitas'59 JO15-4 Best Vooruit JO15-3 97580 3-0
C 29-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-3 Brabantia JO15-2 41219 1-5
C 22-09-2018 12:45 Taxandria JO15-2 Brabantia JO15-2 41593 0-0
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Best Vooruit JO15-3 41214 0-0
C 22-09-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 RKSV Nuenen JO15-4 41241 6-0
C 22-09-2018 12:15 DBS JO15-2 WODAN JO15-3 41922 0-0
C 22-09-2018 13:00 Brabantia JO15-2 Unitas'59 JO15-4 40961 1-10
C 22-09-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 EMK JO15-2G 42010 4-5
C 22-09-2018 12:15 DBS JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 97579 3-0
C 22-09-2018 12:30 Unitas'59 JO15-4 EMK JO15-2G 41465 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:45 ODC JO15-3 Boxtel JO15-2 6164 1-2
B 15-09-2018 13:00 Best Vooruit JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3 6200 2-3
B 08-09-2018 11:30 ODC JO15-3 Best Vooruit JO15-4 5961 1-6
B 08-09-2018 13:15 Boxtel JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 6174 2-1
B 01-09-2018 13:00 Best Vooruit JO15-4 Boxtel JO15-2 6404 3-2
B 01-09-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO15-3 ODC JO15-3 5786 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeloon JO15-1 10 9 1 0 28 57 13 44 0
2 Bergeijk JO15-2 10 7 0 3 21 32 18 14 0
3 ST Casteren / Netersel JO15-1 10 6 1 3 19 57 13 44 0
4 Oirschot Vooruit JO15-3 10 6 0 4 18 26 20 6 0
5 SBC JO15-4 10 5 2 3 17 26 18 8 0
6 RKSV Nuenen JO15-5 10 4 2 4 14 29 46 -17 0
7 Acht JO15-3 10 4 0 6 12 27 43 -16 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 10 3 2 5 11 21 29 -8 0
9 ST DEES/Vessem JO15-1 10 3 1 6 10 29 28 1 0
10 ST HMVV/Hulsel JO15-1 10 2 1 7 7 30 51 -21 0
11 Dommelen JO15-3G 10 1 0 9 3 15 70 -55 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Unitas'59 JO15-4 11 10 1 0 31 62 9 53 0
2 DBS JO15-2 11 8 2 1 26 49 9 40 0
3 EMK JO15-2 11 7 1 3 22 37 28 9 0
4 Best Vooruit JO15-3 11 7 0 4 21 45 20 25 0
5 Oirschot Vooruit JO15-3 11 4 0 7 12 15 40 -25 0
6 Brabantia JO15-2 11 3 1 7 10 28 44 -16 0
7 SJO Juventud JO15-1 11 1 1 9 4 11 43 -32 0
8 RKSV Nuenen JO15-4 11 1 0 10 3 14 68 -54 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-4 3 2 0 1 6 11 6 5 0
2 Oirschot Vooruit JO15-3 3 2 0 1 6 8 4 4 0
3 Boxtel JO15-2 3 2 0 1 6 6 5 1 0
4 ODC JO15-3 3 0 0 3 0 2 12 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven