0245 Onder 15 competitie (najaar)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-3

Teamleden

Spelers
Manu Jake Aerts        
Muath Al Hallaq        
Amr Alhallak Tunbur        
Joeri Berben        
Maarten Boeljon        
Mathijs van Gerven        
Rick Heijmans        
Luca Hezemans        
Koen de Jong        
Jurre van Overbeek        
Sjoerd Rijnen        
Jens van Rulo        
Rik van de Sande        
Joost Verouden        
Thijn van den Wittenboer        
 
Overige teamleden
Corwin Heijmans Trainer
Henri Verouden Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2018 12:30 Unitas'59 JO15-4 DBS JO15-2
C 27-10-2018 13:00 EMK JO15-2 Unitas'59 JO15-4
C 27-10-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 Best Vooruit JO15-3
C 27-10-2018 13:45 RKSV Nuenen JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3
C 27-10-2018 12:15 DBS JO15-2 Brabantia JO15-2
C 03-11-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 DBS JO15-2
C 03-11-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-3
C 03-11-2018 13:00 Brabantia JO15-2 EMK JO15-2
C 03-11-2018 15:10 Unitas'59 JO15-4 RKSV Nuenen JO15-4
C 10-11-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 Brabantia JO15-2
C 10-11-2018 12:15 DBS JO15-2 SJO Juventud JO15-1
C 10-11-2018 13:00 EMK JO15-2 Best Vooruit JO15-3
C 10-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-3 Unitas'59 JO15-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-10-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO15-3 Best Vooruit JO15-3 40356 0-2
C 13-10-2018 13:00 Brabantia JO15-2 SJO Juventud JO15-1 40069 3-1
C 13-10-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 EMK JO15-2 39934 1-8
C 13-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 SJO Juventud JO15-1 41024 0-0
C 13-10-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 DBS JO15-2 41837 0-0
C 13-10-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 Taxandria JO15-2 39657 0-0
C 06-10-2018 12:15 DBS JO15-2 RKSV Nuenen JO15-4 97581 8-1
C 06-10-2018 12:15 DBS JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-6 40802 0-0
C 06-10-2018 13:00 Best Vooruit JO15-3 Brabantia JO15-2 97582 7-3
C 06-10-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 Unitas'59 JO15-4 40230 0-4
C 06-10-2018 13:00 EMK JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 39837 4-2
C 29-09-2018 12:30 Unitas'59 JO15-4 Best Vooruit JO15-3 97580 3-0
C 29-09-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-4 SJO Juventud JO15-1 40187 2-3
C 29-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-3 Taxandria JO15-2 40582 0-0
C 29-09-2018 13:00 WODAN JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-6 41434 0-0
C 29-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit JO15-3 Brabantia JO15-2 41219 1-5
C 29-09-2018 13:00 EMK JO15-2 DBS JO15-2 42014 2-6
C 22-09-2018 12:30 Unitas'59 JO15-4 EMK JO15-2G 41465 0-0
C 22-09-2018 12:45 Taxandria JO15-2 Brabantia JO15-2 41593 0-0
C 22-09-2018 13:00 SJO Juventud JO15-1 EMK JO15-2G 42010 4-5
C 22-09-2018 12:15 DBS JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 97579 3-0
C 22-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Best Vooruit JO15-3 41214 0-0
C 22-09-2018 11:30 Best Vooruit JO15-3 RKSV Nuenen JO15-4 41241 6-0
C 22-09-2018 13:00 Brabantia JO15-2 Unitas'59 JO15-4 40961 1-10
C 22-09-2018 12:15 DBS JO15-2 WODAN JO15-3 41922 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:45 ODC JO15-3 Boxtel JO15-2 6164 1-2
B 15-09-2018 13:00 Best Vooruit JO15-4 Oirschot Vooruit JO15-3 6200 2-3
B 08-09-2018 11:30 ODC JO15-3 Best Vooruit JO15-4 5961 1-6
B 08-09-2018 13:15 Boxtel JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-3 6174 2-1
B 01-09-2018 13:00 Best Vooruit JO15-4 Boxtel JO15-2 6404 3-2
B 01-09-2018 13:30 Oirschot Vooruit JO15-3 ODC JO15-3 5786 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'59 JO15-4 3 3 0 0 9 17 1 16 0
2 DBS JO15-2 3 3 0 0 9 17 3 14 0
3 Best Vooruit JO15-3 4 3 0 1 9 15 6 9 0
4 EMK JO15-2 4 3 0 1 9 19 13 6 0
5 Brabantia JO15-2 4 2 0 2 6 12 19 -7 0
6 SJO Juventud JO15-1 4 1 0 3 3 8 14 -6 0
7 Oirschot Vooruit JO15-3 4 0 0 4 0 3 14 -11 0
8 RKSV Nuenen JO15-4 4 0 0 4 0 4 25 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-4 3 2 0 1 6 11 6 5 0
2 Oirschot Vooruit JO15-3 3 2 0 1 6 8 4 4 0
3 Boxtel JO15-2 3 2 0 1 6 6 5 1 0
4 ODC JO15-3 3 0 0 3 0 2 12 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven