0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-2

Teamleden

Spelers
Teun van den Boomen        
Sjors van den Bosch        
Bart Cox        
Rens van Herk        
Daan Janssen        
Sam van Lent        
Tuur Louwers        
Gijs Neggers        
Morris Peijnenborgh        
Lennard Plukker        
Michael Scott        
Dirk Smits        
Kris Timmermans        
Fabian Toenders        
 
Overige teamleden
Toine van den Bosch Trainer
Timo van de Loo Trainer
Bas Neggers Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-05-2019 19:00 RKVVO JO15-2 Rood Wit'67/Plus JO15-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Hapert JO15-1 Afgeschermd 113540 9 - 0
C 18-05-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 B. (Bart) Reuter 115283 3 - 0
C 11-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 Rood Wit'67/Plus JO15-1G N.J.M. (Nico) Smits… (+1) 115185 0 - 4
C 04-05-2019 12:45 DOSL JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 M.M.B. (Max) Speeckaert 115298 2 - 2
C 13-04-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 EMK JO15-1 Afgeschermd 114508 5 - 3
C 06-04-2019 12:30 Marvilde JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 J.J.C. (Jeremy) Migchels 112875 2 - 2
C 30-03-2019 13:00 RKVVO JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 E. (Erik) van Bragt 114009 1 - 3
C 23-03-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 RKSV Heeze JO15-1 L. (Laurenz) van Deurzen… (+1) 114011 1 - 5
C 09-03-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Braakhuizen JO15-1 S. (Stef) Bressers… (+1) 113525 2 - 2
C 16-02-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Beerse Boys JO15-1 M.J.M. (Mark) van Ham 114643 2 - 3
C 09-02-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 J.G. (Johan) Herps 113303 1 - 1
V 02-02-2019 afgelast Oirschot Vooruit JO15-2 Dommelen JO15-2 Mathieu van Kasteren (Scheidsrechter)
V 26-01-2019 afgelast Best Vooruit Jo 15-2 Oirschot Vooruit JO15-2
C 15-12-2018 13:00 Bladella JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 Afgeschermd 104756 0 - 5
C 08-12-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-2 ZIGO JO15-2 M.J. (Mathieu) vanKasteren… (+1) 41463 2 - 8
C 01-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 T. (Tijn) van derGugten 41628 0 - 3
C 24-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Nemelaer JO15-1 M.J. (Mathieu) vanKasteren… (+1) 41474 1 - 2
C 17-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO15-2 TSV Gudok JO15-2 M.J. (Mathieu) vanKasteren… (+1) 39969 2 - 1
C 10-11-2018 12:45 Audacia JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 M.A.D.M. (Marc) Schepens 41921 6 - 2
C 03-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 Dongen JO15-2 E. (Erwin) vanDongen… (+1) 41789 1 - 2
V 27-10-2018 13:00 Beerse Boys JO 15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 4-3
C 13-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 SC 't Zand JO15-3 ABM (Aron) vanBeers… (+1) 77249 7 - 3
C 06-10-2018 vervallen GSBW JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 41666
C 29-09-2018 13:00 Sarto JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 J.A.M. (Hans) vanRijswijk 41566 1 - 0
C 27-09-2018 19:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Olympia'60 JO15-1 R.P.A.M. (Rob) Huijben 41059 14 - 0
B 15-09-2018 13:00 Maarheeze JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 D. (Dennis) Clijsen 6002 0 - 7
B 08-09-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 L. (Laurenz) vanDeurzen 6190 5 - 2
B 01-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 RKSV Nuenen JO15-3 ABM (Aron) vanBeers… (+1) 6296 4 - 0
V 25-08-2018 12:45 Audacia JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 13:00 EMK JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 114721 1-5
C 25-05-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 Bergeijk JO15-1 114068 7-3
C 25-05-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Hapert JO15-1 113540 9-0
C 25-05-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Beerse Boys JO15-1 114498 1-2
C 25-05-2019 12:30 Marvilde JO15-1 DOSL JO15-1 113526 3-2
C 21-05-2019 19:00 Bergeijk JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 114804 0-0
C 18-05-2019 11:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G SV Valkenswaard JO15-2 113500 5-1
C 18-05-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 RKVVO JO15-2 112816 3-1
C 18-05-2019 12:00 Hapert JO15-1 EMK JO15-1 114341 2-5
C 18-05-2019 13:30 RKSV Heeze JO15-1 Marvilde JO15-1 114667 2-0
C 18-05-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 115283 3-0
C 11-05-2019 12:30 Marvilde JO15-1 Hapert JO15-1 113489 5-0
C 11-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 115185 0-4
C 11-05-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 EMK JO15-1 113613 2-1
C 11-05-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 Bergeijk JO15-1 114301 2-6
C 11-05-2019 13:00 RKVVO JO15-2 RKSV Heeze JO15-1 112820 2-4
C 11-05-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 DOSL JO15-1 113473 1-3
C 08-05-2019 18:45 Bergeijk JO15-1 Hapert JO15-1 112925 3-1
C 04-05-2019 12:00 Hapert JO15-1 RKVVO JO15-2 113456 4-4
C 04-05-2019 12:45 DOSL JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 115298 2-2
C 04-05-2019 13:00 EMK JO15-1 Marvilde JO15-1 113121 1-7
C 04-05-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 113908 8-1
C 04-05-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Braakhuizen JO15-1 115209 3-2
C 20-04-2019 12:00 Hapert JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 113872 4-6
C 20-04-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Beerse Boys JO15-1 113875 6-0
C 16-04-2019 19:00 DOSL JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 113551 1-7
C 13-04-2019 13:00 RKVVO JO15-2 Bergeijk JO15-1 113528 0-4
C 13-04-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G RKSV Heeze JO15-1 115033 4-2
C 13-04-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 DOSL JO15-1 112973 3-2
C 13-04-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 Marvilde JO15-1 112988 5-0
C 13-04-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 EMK JO15-1 114508 5-3
C 13-04-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Hapert JO15-1 114692 2-8
C 10-04-2019 18:30 EMK JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 113679 1-1
C 06-04-2019 12:45 DOSL JO15-1 RKVVO JO15-2 114124 1-1
C 06-04-2019 13:00 EMK JO15-1 Beerse Boys JO15-1 115116 0-6
C 06-04-2019 13:15 RKSV Heeze JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 114791 4-2
C 06-04-2019 12:00 Hapert JO15-1 Braakhuizen JO15-1 113208 1-0
C 06-04-2019 12:30 Marvilde JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 112875 2-2
C 30-03-2019 11:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Hapert JO15-1 114557 8-0
C 30-03-2019 12:45 DOSL JO15-1 EMK JO15-1 113987 6-2
C 30-03-2019 13:00 RKVVO JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 114009 1-3
C 23-03-2019 13:00 RKVVO JO15-2 Braakhuizen JO15-1 114185 1-6
C 23-03-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 Hapert JO15-1 113651 5-2
C 23-03-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 RKSV Heeze JO15-1 114011 1-5
C 23-03-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G EMK JO15-1 114469 6-0
C 23-03-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Marvilde JO15-1 115277 1-1
C 23-03-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 DOSL JO15-1 115289 1-1
C 16-03-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 Beerse Boys JO15-1 114290 2-0
C 16-03-2019 12:30 Marvilde JO15-1 Bergeijk JO15-1 113701 0-1
C 12-03-2019 19:00 RKSV Heeze JO15-1 DOSL JO15-1 114885 7-1
C 09-03-2019 13:15 Bergeijk JO15-1 EMK JO15-1 112904 3-1
C 09-03-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 Marvilde JO15-1 112804 3-2
C 09-03-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Braakhuizen JO15-1 113525 2-2
C 23-02-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 RKVVO JO15-2 112978 3-1
C 23-02-2019 12:30 Marvilde JO15-1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 114839 0-3
C 23-02-2019 12:45 DOSL JO15-1 Braakhuizen JO15-1 113527 0-4
C 16-02-2019 12:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Beerse Boys JO15-1 114643 2-3
C 16-02-2019 12:00 Hapert JO15-1 DOSL JO15-1 113920 3-3
C 16-02-2019 12:45 Braakhuizen JO15-1 SV Valkenswaard JO15-2 114450 4-1
C 16-02-2019 13:00 EMK JO15-1 RKVVO JO15-2 115018 0-5
C 16-02-2019 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Bergeijk JO15-1 114426 3-1
C 09-02-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 113303 1-1
C 09-02-2019 13:00 Rood Wit'67/Plus JO15-1G Braakhuizen JO15-1 114319 3-0
C 09-02-2019 13:00 RKVVO JO15-2 Marvilde JO15-1 114781 4-4
C 09-02-2019 13:00 Beerse Boys JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 114092 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-01-2019 12:30 ZIGO JO15-2 Bladella JO15-2 104755 0-0
C 26-01-2019 11:15 SC 't Zand JO15-3 Nemelaer JO15-1 77255 0-0
C 19-01-2019 11:00 TSV Gudok JO15-2 Nemelaer JO15-1 39780 2-2
C 22-12-2018 11:00 Bladella JO15-2 Dongen JO15-2 104754 0-3
C 15-12-2018 13:00 Bladella JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 104756 0-5
C 08-12-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-2 ZIGO JO15-2 41463 2-8
C 08-12-2018 11:15 TSV Gudok JO15-2 Zwaluw VFC JO15-2 41996 4-2
C 08-12-2018 13:00 Sarto JO15-2 Dongen JO15-2 40699 4-2
C 01-12-2018 13:00 Nemelaer JO15-1 Bladella JO15-2 104762 7-1
C 01-12-2018 12:30 ZIGO JO15-2 Sarto JO15-2 39631 3-3
C 01-12-2018 10:30 Dongen JO15-2 Audacia JO15-1 39540 1-4
C 01-12-2018 11:30 Zwaluw VFC JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 41628 0-3
C 24-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit JO15-2 Nemelaer JO15-1 41474 1-2
C 24-11-2018 14:00 Audacia JO15-1 Sarto JO15-2 40796 4-3
C 24-11-2018 11:15 SC 't Zand JO15-3 ZIGO JO15-2 77253 0-0
C 24-11-2018 13:00 Bladella JO15-2 Zwaluw VFC JO15-2 104761 2-3
C 17-11-2018 09:00 Oirschot Vooruit JO15-2 TSV Gudok JO15-2 39969 2-1
C 17-11-2018 11:30 Zwaluw VFC JO15-2 SC 't Zand JO15-3 77252 2-2
C 17-11-2018 12:30 ZIGO JO15-2 Audacia JO15-1 40876 4-4
C 17-11-2018 13:00 Nemelaer JO15-1 Dongen JO15-2 40592 1-1
C 17-11-2018 11:15 Sarto JO15-2 Bladella JO15-2 104760 8-0
C 10-11-2018 10:30 Dongen JO15-2 Zwaluw VFC JO15-2 40967 0-4
C 10-11-2018 12:45 Audacia JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 41921 6-2
C 10-11-2018 11:15 SC 't Zand JO15-3 Sarto JO15-2 77251 0-6
C 10-11-2018 13:00 TSV Gudok JO15-2 ZIGO JO15-2 41176 1-3
C 03-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 Dongen JO15-2 41789 1-2
C 03-11-2018 12:30 ZIGO JO15-2 Nemelaer JO15-1 40019 3-4
C 03-11-2018 12:15 TSV Gudok JO15-2 Bladella JO15-2 104759 4-2
C 03-11-2018 12:45 Audacia JO15-1 Zwaluw VFC JO15-2 41422 3-2
C 27-10-2018 13:00 Bladella JO15-2 SC 't Zand JO15-3 104758 4-2
C 27-10-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 ZIGO JO15-2 40435 0-0
C 27-10-2018 13:00 GSBW JO15-1 SC 't Zand JO15-3 77250 0-0
C 27-10-2018 13:00 Nemelaer JO15-1 Audacia JO15-1 41098 3-1
C 27-10-2018 11:30 Zwaluw VFC JO15-2 Sarto JO15-2 40842 2-6
C 27-10-2018 10:30 Dongen JO15-2 TSV Gudok JO15-2 40266 1-2
C 13-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 SC 't Zand JO15-3 77249 7-3
C 13-10-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 Zwaluw VFC JO15-2 41210 0-0
C 13-10-2018 12:30 ZIGO JO15-2 Dongen JO15-2 40872 3-2
C 13-10-2018 12:45 Audacia JO15-1 GSBW JO15-1 40906 0-0
C 13-10-2018 12:45 Audacia JO15-1 Bladella JO15-2 104757 6-0
C 06-10-2018 10:15 Dongen JO15-2 Olympia'60 JO15-1 40293 0-0
C 06-10-2018 13:30 Zwaluw VFC JO15-2 ZIGO JO15-2 40455 2-7
C 06-10-2018 11:15 SC 't Zand JO15-3 TSV Gudok JO15-2 77248 0-3
C 06-10-2018 13:00 Nemelaer JO15-1 Sarto JO15-2 41367 2-1
C 06-10-2018 13:00 GSBW JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 41666 0-0
C 29-09-2018 10:15 Dongen JO15-2 SC 't Zand JO15-3 77247 3-1
C 29-09-2018 11:15 Olympia'60 JO15-1 Nemelaer JO15-1 40061 0-6
C 29-09-2018 12:30 ZIGO JO15-2 GSBW JO15-1 41439 7-1
C 29-09-2018 12:45 Audacia JO15-1 TSV Gudok JO15-2 40949 7-1
C 29-09-2018 13:00 Sarto JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-2 41566 1-0
C 27-09-2018 19:15 Oirschot Vooruit JO15-2 Olympia'60 JO15-1 41059 14-0
C 22-09-2018 11:15 SC 't Zand JO15-3 Audacia JO15-1 77246 4-9
C 22-09-2018 13:00 GSBW JO15-1 Dongen JO15-2 40703 2-4
C 22-09-2018 13:00 Nemelaer JO15-1 Zwaluw VFC JO15-2 41555 2-4
C 22-09-2018 11:15 TSV Gudok JO15-2 Sarto JO15-2 42158 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-3 RKSV Heeze JO15-1 5790 0-9
B 15-09-2018 13:00 Maarheeze JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 6002 0-7
B 08-09-2018 12:15 RKSV Nuenen JO15-3 Maarheeze JO15-1 6109 0-0
B 08-09-2018 13:00 RKSV Heeze JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-2 6190 5-2
B 01-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-2 RKSV Nuenen JO15-3 6296 4-0
B 01-09-2018 13:00 Maarheeze JO15-1 RKSV Heeze JO15-1 5774 0-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit'67/Plus JO15-1G 10 9 1 0 28 46 4 42 0
2 RKSV Heeze JO15-1 11 9 1 1 28 42 19 23 0
3 Bergeijk JO15-1 11 7 2 2 23 33 16 17 0
4 Beerse Boys JO15-1 11 7 1 3 22 28 25 3 0
5 Braakhuizen JO15-1 10 6 1 3 19 32 14 18 0
6 Oirschot Vooruit JO15-2 11 3 4 4 13 27 26 1 0
7 Marvilde JO15-1 11 3 3 5 12 24 24 0 0
8 DOSL JO15-1 11 2 4 5 10 22 34 -12 0
9 Hapert JO15-1 11 2 2 7 8 25 50 -25 0
10 RKVVO JO15-2 10 1 3 6 6 20 32 -12 0
11 SV Valkenswaard JO15-2 11 1 3 7 6 15 38 -23 0
12 EMK JO15-1 10 1 1 8 4 14 46 -32 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia JO15-1 9 7 1 1 22 44 20 24 0
2 Sarto JO15-2 9 6 1 2 19 36 15 21 0
3 Nemelaer JO15-1 8 5 2 1 17 23 14 9 0
4 ZIGO JO15-2 8 4 3 1 15 31 18 13 0
5 TSV Gudok JO15-2 9 4 1 4 13 20 23 -3 0
6 Oirschot Vooruit JO15-2 9 4 0 5 12 23 23 0 0
7 Dongen JO15-2 9 3 1 5 10 15 20 -5 0
8 Zwaluw VFC JO15-2 9 3 1 5 10 21 29 -8 0
9 Bladella JO15-2 8 1 0 7 3 9 38 -29 0
10 SC 't Zand JO15-3 8 0 2 6 2 12 34 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKSV Heeze JO15-1 3 3 0 0 9 23 2 21 0
2 Oirschot Vooruit JO15-2 3 2 0 1 6 13 5 8 0
3 RKSV Nuenen JO15-3 2 0 0 2 0 0 13 -13 0
4 Maarheeze JO15-1 2 0 0 2 0 0 16 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven