Afdrukken
0241 Onder 15 competitie (A-cat)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-1

Teamleden

Spelers
Kees de Bresser        
Jip van Brunschot        
Daan Claassen        
Thijs Claassen        
Sam Fasen        
Hessel Kemps        
Yoran Lips        
Roemer van den Oord        
Rik Roestenberg        
Tycho Schijvens        
Pierre van Tilburg        
Sam van de Ven        
Stijn Verhoeven        
Max van de Wal        
 
Overige teamleden
Bas van Agt Trainer
Corne Claassen Trainer
Timo van de Loo Trainer
Stefan der Kinderen Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Hilvaria JO15-1 38886 4-1
C 25-05-2019 13:00 WODAN JO15-1 EFC JO15-1 39013 2-0
C 25-05-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G RPC JO15-1 38671 1-3
C 25-05-2019 13:00 Bladella JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 38816 1-3
C 25-05-2019 13:00 RKVVO JO15-1 Dommelen JO15-1G 38837 1-3
C 25-05-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38986 0-0
C 18-05-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 WODAN JO15-1 38706 1-1
C 18-05-2019 11:45 Hilvaria JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38847 1-1
C 18-05-2019 12:45 EFC JO15-1 RKVVO JO15-1 38709 1-1
C 18-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 39043 1-0
C 18-05-2019 13:00 Dommelen JO15-1G SV Valkenswaard JO15-1 38692 2-2
C 18-05-2019 13:00 RPC JO15-1 Bladella JO15-1 38688 2-0
C 11-05-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Dommelen JO15-1G 38931 2-2
C 11-05-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO15-1 RKVVO JO15-1 38855 4-0
C 11-05-2019 15:00 Bladella JO15-1 Hilvaria JO15-1 39054 0-3
C 11-05-2019 13:00 WODAN JO15-1 RPC JO15-1 38848 3-2
C 11-05-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38858 3-0
C 11-05-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 EFC JO15-1 38883 7-0
C 09-05-2019 19:00 RKVVO JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 38869 0-2
C 06-05-2019 19:00 RPC JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 38746 2-0
C 04-05-2019 12:45 EFC JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38820 1-8
C 04-05-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Bladella JO15-1 39011 0-3
C 04-05-2019 13:00 Dommelen JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 38884 0-3
C 20-04-2019 12:00 Hilvaria JO15-1 WODAN JO15-1 38921 1-1
C 13-04-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 38939 0-0
C 13-04-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G OJC ROSMALEN JO15-2 38898 1-1
C 13-04-2019 13:00 WODAN JO15-1 RKVVO JO15-1 38842 3-2
C 13-04-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Hilvaria JO15-1 39052 1-2
C 13-04-2019 13:00 RPC JO15-1 Dommelen JO15-1G 38892 1-1
C 13-04-2019 13:00 Bladella JO15-1 EFC JO15-1 38967 0-0
C 13-04-2019 13:00 Bladella JO15-1 EFC JO15-1 152301 2-0
C 06-04-2019 12:45 EFC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38940 2-6
C 06-04-2019 11:45 Hilvaria JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38701 4-0
C 06-04-2019 15:00 Dommelen JO15-1G Bladella JO15-1 38905 1-1
C 06-04-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 WODAN JO15-1 38840 4-1
C 06-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 RPC JO15-1 38721 1-2
C 30-03-2019 13:00 RKVVO JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 38690 1-3
C 30-03-2019 12:45 EFC JO15-1 Dommelen JO15-1G 38738 1-1
C 30-03-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38831 3-0
C 23-03-2019 13:00 RPC JO15-1 RKVVO JO15-1 38667 2-3
C 23-03-2019 13:00 Bladella JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 38786 0-3
C 23-03-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Oirschot Vooruit JO15-1 38742 0-0
C 23-03-2019 13:00 WODAN JO15-1 Dommelen JO15-1G 38767 3-1
C 23-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 EFC JO15-1 38853 3-0
C 23-03-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Hilvaria JO15-1 39021 1-2
C 16-03-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G WODAN JO15-1 38796 0-0
C 16-03-2019 13:20 Hilvaria JO15-1 RPC JO15-1 38902 0-2
C 16-03-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 38811 0-4
C 11-03-2019 19:00 OJC ROSMALEN JO15-2 RKVVO JO15-1 38843 1-3
C 09-03-2019 13:00 Dommelen JO15-1G Hilvaria JO15-1 38715 0-4
C 09-03-2019 10:00 Zwaluw VFC JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 39032 4-1
C 09-03-2019 13:00 Bladella JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38919 4-1
C 23-02-2019 13:00 RKVVO JO15-1 Bladella JO15-1 39061 0-1
C 23-02-2019 13:00 WODAN JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38946 1-1
C 23-02-2019 13:00 RPC JO15-1 EFC JO15-1 38907 3-0
C 16-02-2019 10:45 Oirschot Vooruit JO15-1 Bladella JO15-1 39038 1-0
C 16-02-2019 12:45 EFC JO15-1 Hilvaria JO15-1 38982 1-2
C 16-02-2019 13:00 WODAN JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 38950 1-0
C 16-02-2019 15:00 Dommelen JO15-1G OJC ROSMALEN JO15-2 38914 5-1
C 16-02-2019 13:00 RKVVO JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38890 0-1
C 16-02-2019 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 RPC JO15-1 38955 2-4
C 09-02-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G SV Valkenswaard JO15-1 38788 1-2
C 09-02-2019 13:00 Bladella JO15-1 WODAN JO15-1 38876 6-0
C 09-02-2019 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Dommelen JO15-1G 38965 2-1
C 09-02-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 EFC JO15-1 38686 2-4
C 09-02-2019 13:00 RPC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 39049 1-2
C 09-02-2019 12:15 Hilvaria JO15-1 RKVVO JO15-1 39029 2-0
C 15-12-2018 10:00 Hilvaria JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 39033 2-1
C 08-12-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38743 1-0
C 08-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-1G 38992 1-1
C 08-12-2018 13:00 RKVVO JO15-1 WODAN JO15-1 39025 2-0
C 08-12-2018 13:00 Dommelen JO15-1G RPC JO15-1 38920 0-2
C 08-12-2018 12:45 EFC JO15-1 Bladella JO15-1 38685 1-1
C 01-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 EFC JO15-1 38819 5-2
C 01-12-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Hilvaria JO15-1 39036 2-2
C 01-12-2018 13:00 WODAN JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 39037 1-2
C 01-12-2018 13:00 Bladella JO15-1 Dommelen JO15-1G 38705 2-2
C 01-12-2018 13:00 RPC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 39027 1-2
C 01-12-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 RKVVO JO15-1 38974 2-2
C 24-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38693 1-4
C 24-11-2018 11:30 Hilvaria JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38748 3-1
C 24-11-2018 12:45 EFC JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 38899 1-6
C 24-11-2018 13:00 Dommelen JO15-1G WODAN JO15-1 38707 0-0
C 24-11-2018 13:00 RKVVO JO15-1 RPC JO15-1 38817 0-4
C 24-11-2018 15:00 SV Valkenswaard JO15-1 Bladella JO15-1 38910 2-1
C 17-11-2018 13:00 Bladella JO15-1 RKVVO JO15-1 38818 2-0
C 17-11-2018 13:00 WODAN JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38983 0-0
C 17-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 SV Valkenswaard JO15-1 39005 2-0
C 17-11-2018 13:00 Dommelen JO15-1G EFC JO15-1 38726 3-0
C 17-11-2018 13:00 RPC JO15-1 Hilvaria JO15-1 38828 1-4
C 17-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38991 2-1
C 10-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 WODAN JO15-1 38925 3-0
C 10-11-2018 13:30 Hilvaria JO15-1 Dommelen JO15-1G 38679 8-1
C 10-11-2018 12:45 EFC JO15-1 RPC JO15-1 38997 4-2
C 10-11-2018 13:00 RKVVO JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38698 2-1
C 10-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Bladella JO15-1 38880 0-0
C 10-11-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 39004 4-0
C 03-11-2018 14:45 Hilvaria JO15-1 Bladella JO15-1 39034 5-0
C 03-11-2018 12:45 EFC JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 39059 6-0
C 03-11-2018 13:00 RKVVO JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 39058 2-0
C 03-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Zwaluw VFC JO15-1 38976 1-1
C 03-11-2018 13:00 Dommelen JO15-1G Wilhelmina Boys JO15-1G 38949 0-3
C 03-11-2018 13:00 RPC JO15-1 WODAN JO15-1 39041 1-2
C 27-10-2018 13:00 Bladella JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38999 3-2
C 27-10-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G EFC JO15-1 39026 4-1
C 27-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 RPC JO15-1 38951 3-0
C 27-10-2018 13:00 WODAN JO15-1 Hilvaria JO15-1 38729 2-4
C 27-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 RKVVO JO15-1 38672 0-0
C 27-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Dommelen JO15-1G 38783 4-1
C 13-10-2018 12:45 EFC JO15-1 WODAN JO15-1 38803 1-1
C 13-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Bladella JO15-1 38943 3-2
C 13-10-2018 13:00 Dommelen JO15-1G RKVVO JO15-1 38730 2-1
C 13-10-2018 13:00 RPC JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38958 0-2
C 13-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-1 38674 2-1
C 13-10-2018 15:00 Hilvaria JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 38677 5-0
C 06-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Hilvaria JO15-1 39008 2-4
C 06-10-2018 13:00 WODAN JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 39019 0-6
C 06-10-2018 13:00 RKVVO JO15-1 EFC JO15-1 38687 3-3
C 06-10-2018 13:00 Bladella JO15-1 RPC JO15-1 38836 3-1
C 06-10-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Zwaluw VFC JO15-1 38805 2-1
C 06-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Dommelen JO15-1G 38859 2-5
C 29-09-2018 13:30 Hilvaria JO15-1 EFC JO15-1 38719 3-0
C 29-09-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G RKVVO JO15-1 38838 1-0
C 29-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Dommelen JO15-1G 38904 4-0
C 29-09-2018 13:00 RPC JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 38787 2-2
C 29-09-2018 13:00 Bladella JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38841 0-0
C 29-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 WODAN JO15-1 38676 3-1
C 22-09-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-1 RPC JO15-1 38867 1-4
C 22-09-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 39062 2-3
C 22-09-2018 13:00 Dommelen JO15-1G Zwaluw VFC JO15-1 38769 1-4
C 22-09-2018 13:00 WODAN JO15-1 Bladella JO15-1 39002 2-1
C 22-09-2018 13:00 RKVVO JO15-1 Hilvaria JO15-1 38846 3-4
C 22-09-2018 12:45 EFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38998 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Jong Brabant JO15-1 5780 2-3
B 15-09-2018 13:00 BMC JO15-1 SBC JO15-1 5733 1-3
B 08-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 BMC JO15-1 6158 0-0
B 08-09-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 SBC JO15-1 6236 3-2
B 01-09-2018 13:00 BMC JO15-1 Jong Brabant JO15-1 6028 0-6
B 01-09-2018 13:15 SBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 6282 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO15-1 22 17 3 2 54 66 24 42 0
2 Zwaluw VFC JO15-1 22 14 2 6 44 50 26 24 0
3 SV Valkenswaard JO15-1 21 11 3 7 36 43 36 7 0
4 Wilhelmina Boys JO15-1G 22 9 8 5 35 37 26 11 0
5 RPC JO15-1 22 10 2 10 32 42 36 6 0
6 Oirschot Vooruit JO15-1 22 8 6 8 30 36 31 5 0
7 Bladella JO15-1 22 8 5 9 29 33 32 1 0
8 WODAN JO15-1 22 7 7 8 27 25 41 -16 1
9 Dommelen JO15-1G 21 5 6 10 21 30 49 -19 0
10 OJC ROSMALEN JO15-2 22 5 6 11 21 32 41 -9 0
11 RKVVO JO15-1 22 5 4 13 19 26 42 -16 0
12 EFC JO15-1 22 3 6 13 15 31 67 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO15-1 3 3 0 0 9 12 4 8 0
2 Oirschot Vooruit JO15-1 3 1 1 1 4 4 4 0 0
3 SBC JO15-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
4 BMC JO15-1 3 0 1 2 1 1 9 -8 0

Training

Berichten



Powered by