0241 Onder 15 competitie (A-cat)

Junioren - O15 - Oirschot Vooruit JO15-1

Teamleden

Spelers
Kees de Bresser        
Jip van Brunschot        
Daan Claassen        
Thijs Claassen        
Sam Fasen        
Hessel Kemps        
Yoran Lips        
Roemer van den Oord        
Rik Roestenberg        
Tycho Schijvens        
Pierre van Tilburg        
Sam van de Ven        
Stijn Verhoeven        
Max van de Wal        
 
Overige teamleden
Bas van Agt Trainer
Corne Claassen Trainer
Timo van de Loo Trainer
Stefan der Kinderen Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-12-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 J.C. (Jos) Derhaag 38743 1 - 0
C 01-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 EFC JO15-1 M.F. (Faissal) elKarimi… (+1) 38819 5 - 2
C 24-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G R. (Roy) vanBree 38693 1 - 4
C 17-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 E.C.H. (Erwin) Kloppenburg 38991 2 - 1
C 10-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 WODAN JO15-1 S. (Sam) Zoetmulder 38925 3 - 0
C 03-11-2018 13:00 RKVVO JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 H (Hans) Kemps 39058 2 - 0
C 27-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Dommelen JO15-1G E. (Edward) Klokgieters… (+1) 38783 4 - 1
V 20-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 DVG JO15-1 Nino Bogmans (Scheidsrechter) 1-2
C 13-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-1 S. (Stefan) derKinderen 38674 2 - 1
C 06-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Hilvaria JO15-1 Afgeschermd 39008 2 - 4
C 29-09-2018 13:00 Bladella JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 J. (Jirry) Wilmes 38841 0 - 0
C 22-09-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-1 RPC JO15-1 J.C.W.H. (Jack) Roothans 38867 1 - 4
B 15-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Jong Brabant JO15-1 S. (Stefan) derKinderen… (+1) 5780 2 - 3
B 08-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 BMC JO15-1 S. (Stefan) derKinderen… (+1) 6158 0 - 0
B 01-09-2018 13:15 SBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 S. (Stefan) derKinderen 6282 1 - 2
V 28-08-2018 19:30 HVCH JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 0-4
T 26-08-2018 10:00 OJC Rosmalen Oirschot Vooruit JO15-1
V 18-08-2018 10:30 Rijen JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38743 1-0
C 08-12-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Wilhelmina Boys JO15-1G 38992 1-1
C 08-12-2018 13:00 RKVVO JO15-1 WODAN JO15-1 39025 2-0
C 08-12-2018 13:00 Dommelen JO15-1G RPC JO15-1 38920 0-2
C 08-12-2018 12:45 EFC JO15-1 Bladella JO15-1 38685 1-1
C 01-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 EFC JO15-1 38819 5-2
C 01-12-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Hilvaria JO15-1 39036 2-2
C 01-12-2018 13:00 WODAN JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 39037 1-2
C 01-12-2018 13:00 Bladella JO15-1 Dommelen JO15-1G 38705 2-2
C 01-12-2018 13:00 RPC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 39027 1-2
C 01-12-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 RKVVO JO15-1 38974 2-2
C 24-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38693 1-4
C 24-11-2018 11:30 Hilvaria JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38748 3-1
C 24-11-2018 12:45 EFC JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 38899 1-6
C 24-11-2018 13:00 Dommelen JO15-1G WODAN JO15-1 38707 0-0
C 24-11-2018 13:00 RKVVO JO15-1 RPC JO15-1 38817 0-4
C 24-11-2018 15:00 SV Valkenswaard JO15-1 Bladella JO15-1 38910 2-1
C 17-11-2018 13:00 Bladella JO15-1 RKVVO JO15-1 38818 2-0
C 17-11-2018 13:00 WODAN JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38983 0-0
C 17-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 SV Valkenswaard JO15-1 39005 2-0
C 17-11-2018 13:00 Dommelen JO15-1G EFC JO15-1 38726 3-0
C 17-11-2018 13:00 RPC JO15-1 Hilvaria JO15-1 38828 1-4
C 17-11-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38991 2-1
C 10-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 WODAN JO15-1 38925 3-0
C 10-11-2018 13:30 Hilvaria JO15-1 Dommelen JO15-1G 38679 8-1
C 10-11-2018 12:45 EFC JO15-1 RPC JO15-1 38997 4-2
C 10-11-2018 13:00 RKVVO JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38698 2-1
C 10-11-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Bladella JO15-1 38880 0-0
C 10-11-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Zwaluw VFC JO15-1 39004 4-0
C 03-11-2018 13:00 RPC JO15-1 WODAN JO15-1 39041 1-2
C 03-11-2018 13:00 Dommelen JO15-1G Wilhelmina Boys JO15-1G 38949 0-3
C 03-11-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Zwaluw VFC JO15-1 38976 1-1
C 03-11-2018 13:00 RKVVO JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 39058 2-0
C 03-11-2018 12:45 EFC JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 39059 6-0
C 03-11-2018 14:45 Hilvaria JO15-1 Bladella JO15-1 39034 5-0
C 27-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Dommelen JO15-1G 38783 4-1
C 27-10-2018 13:00 Bladella JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38999 3-2
C 27-10-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G EFC JO15-1 39026 4-1
C 27-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 RPC JO15-1 38951 3-0
C 27-10-2018 13:00 WODAN JO15-1 Hilvaria JO15-1 38729 2-4
C 27-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 RKVVO JO15-1 38672 0-0
C 13-10-2018 12:45 EFC JO15-1 WODAN JO15-1 38803 1-1
C 13-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 Bladella JO15-1 38943 3-2
C 13-10-2018 13:00 Dommelen JO15-1G RKVVO JO15-1 38730 2-1
C 13-10-2018 13:00 RPC JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 38958 0-2
C 13-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Oirschot Vooruit JO15-1 38674 2-1
C 13-10-2018 15:00 Hilvaria JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 38677 5-0
C 06-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Hilvaria JO15-1 39008 2-4
C 06-10-2018 13:00 RKVVO JO15-1 EFC JO15-1 38687 3-3
C 06-10-2018 13:00 Bladella JO15-1 RPC JO15-1 38836 3-1
C 06-10-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G Zwaluw VFC JO15-1 38805 2-1
C 06-10-2018 13:00 WODAN JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 39019 0-6
C 06-10-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Dommelen JO15-1G 38859 2-5
C 29-09-2018 13:00 Bladella JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 38841 0-0
C 29-09-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO15-1G RKVVO JO15-1 38838 1-0
C 29-09-2018 13:30 Hilvaria JO15-1 EFC JO15-1 38719 3-0
C 29-09-2018 13:00 Zwaluw VFC JO15-1 WODAN JO15-1 38676 3-1
C 29-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO15-2 Dommelen JO15-1G 38904 4-0
C 29-09-2018 13:00 RPC JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 38787 2-2
C 22-09-2018 11:15 Oirschot Vooruit JO15-1 RPC JO15-1 38867 1-4
C 22-09-2018 13:00 Dommelen JO15-1G Zwaluw VFC JO15-1 38769 1-4
C 22-09-2018 13:00 WODAN JO15-1 Bladella JO15-1 39002 2-1
C 22-09-2018 13:00 RKVVO JO15-1 Hilvaria JO15-1 38846 3-4
C 22-09-2018 12:45 EFC JO15-1 OJC ROSMALEN JO15-2 38998 2-2
C 22-09-2018 13:15 SV Valkenswaard JO15-1 Wilhelmina Boys JO15-1G 39062 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 Jong Brabant JO15-1 5780 2-3
B 15-09-2018 13:00 BMC JO15-1 SBC JO15-1 5733 1-3
B 08-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit JO15-1 BMC JO15-1 6158 0-0
B 08-09-2018 11:30 Jong Brabant JO15-1 SBC JO15-1 6236 3-2
B 01-09-2018 13:00 BMC JO15-1 Jong Brabant JO15-1 6028 0-6
B 01-09-2018 13:15 SBC JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 6282 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria JO15-1 10 9 1 0 28 42 12 30 0
2 Wilhelmina Boys JO15-1G 11 7 4 0 25 22 8 14 0
3 Zwaluw VFC JO15-1 10 6 2 2 20 25 15 10 0
4 OJC ROSMALEN JO15-2 11 5 3 3 18 24 14 10 0
5 Bladella JO15-1 11 3 4 4 13 15 18 -3 0
6 RKVVO JO15-1 11 3 3 5 12 15 19 -4 0
7 SV Valkenswaard JO15-1 10 3 2 5 11 13 24 -11 0
8 Dommelen JO15-1G 11 3 2 6 11 15 30 -15 0
9 Oirschot Vooruit JO15-1 11 3 1 7 10 18 22 -4 0
10 RPC JO15-1 11 3 1 7 10 18 23 -5 0
11 EFC JO15-1 11 2 4 5 10 21 30 -9 0
12 WODAN JO15-1 10 2 3 5 9 8 21 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jong Brabant JO15-1 3 3 0 0 9 12 4 8 0
2 Oirschot Vooruit JO15-1 3 1 1 1 4 4 4 0 0
3 SBC JO15-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
4 BMC JO15-1 3 0 1 2 1 1 9 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven