0235 Onder 17 competitie (najaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-4

Teamleden

Spelers
Noël Ackermans        
Mathijs Betsch        
Mick van den Boom        
Tjeu van Brunschot        
Dirk Dekkers        
Levy Leduc        
Frank Meerstadt        
Guled Mohammed Mohammud        
Shurdeweni Obispo        
Mats van Overbeek        
Gijs van Overdijk        
Tijn Rooijakkers        
Niels van de Ven        
Willem van den Wittenboer        
 
Overige teamleden
Aron van Beers Trainer
Rik van Overdijk Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 24-11-2018 13:15 ODC JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 37619 Sportpark Wagenaars - -
C 01-12-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 De Bocht'80 JO17-1 37888 Sportpark Moorland - -
C 08-12-2018 14:30 RKVVO JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4 35839 Sportpark Heikant - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 13:15 ODC JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4
C 24-11-2018 14:00 De Bocht'80 JO17-1 RKVVO JO17-4
C 24-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 Unitas'59 JO17-8
C 24-11-2018 14:30 Audacia JO17-2 Best Vooruit JO17-4
C 24-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G WODAN JO17-5
C 01-12-2018 15:15 SBC JO17-5 Wilhelmina Boys JO17-5G
C 01-12-2018 15:00 ODC JO17-4 Audacia JO17-2
C 01-12-2018 13:00 Best Vooruit JO17-4 Beerse Boys JO17-3
C 01-12-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 De Bocht'80 JO17-1
C 01-12-2018 14:15 Unitas'59 JO17-8 RKVVO JO17-4
C 08-12-2018 14:00 De Bocht'80 JO17-1 Best Vooruit JO17-4
C 08-12-2018 14:30 Audacia JO17-2 WODAN JO17-5
C 08-12-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 SBC JO17-5
C 08-12-2018 14:30 RKVVO JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-4
C 08-12-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G ODC JO17-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2018 15:15 SBC JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-4 37817 12-1
C 17-11-2018 14:30 RKVVO JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-5G 36874 4-0
C 17-11-2018 14:15 Unitas'59 JO17-8 De Bocht'80 JO17-1 37391 2-8
C 17-11-2018 13:00 WODAN JO17-5 Beerse Boys JO17-3 36422 6-2
C 17-11-2018 16:45 Best Vooruit JO17-4 ODC JO17-4 97144 2-4
C 10-11-2018 14:30 Audacia JO17-2 Unitas'59 JO17-8 36808 4-1
C 10-11-2018 13:00 ODC JO17-4 SBC JO17-5 35837 2-4
C 10-11-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 WODAN JO17-5 36475 4-4
C 10-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 RKVVO JO17-4 35935 2-6
C 10-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Best Vooruit JO17-4 97143 3-3
C 07-11-2018 19:30 Best Vooruit JO17-4 WODAN JO17-5 97140 1-2
C 03-11-2018 14:00 De Bocht'80 JO17-1 WODAN JO17-5 35541 6-1
C 03-11-2018 14:30 RKVVO JO17-4 Best Vooruit JO17-4 97142 2-1
C 03-11-2018 14:15 Unitas'59 JO17-8 SBC JO17-5 35858 2-2
C 03-11-2018 14:30 Audacia JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-5G 36229 8-1
C 03-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 ODC JO17-4 35760 2-5
C 03-11-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-4 36072 0-0
C 27-10-2018 15:15 SBC JO17-5 De Bocht'80 JO17-1 37203 2-1
C 27-10-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 Unitas'59 JO17-8 97141 0-1
C 27-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Beerse Boys JO17-3 36809 4-5
C 27-10-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Audacia JO17-2 37799 1-4
C 27-10-2018 13:00 WODAN JO17-5 RKVVO JO17-4 37346 0-7
C 27-10-2018 15:00 ODC JO17-4 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 38062 0-0
C 13-10-2018 14:30 Audacia JO17-2 SBC JO17-5 37139 1-6
C 13-10-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Beerse Boys JO17-3 36612 0-0
C 13-10-2018 14:30 RKVVO JO17-4 ODC JO17-4 37865 4-2
C 13-10-2018 14:15 Unitas'59 JO17-8 Oirschot Vooruit JO17-4 35910 1-4
C 13-10-2018 14:00 De Bocht'80 JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-5G 37166 10-1
C 06-10-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Best Vooruit JO17-4 97139 6-1
C 06-10-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 Audacia JO17-2 37800 0-4
C 06-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 37431 0-16
C 06-10-2018 15:00 ODC JO17-4 De Bocht'80 JO17-1 36407 2-7
C 06-10-2018 15:15 SBC JO17-5 RKVVO JO17-4 38141 15-4
C 06-10-2018 13:00 WODAN JO17-5 Unitas'59 JO17-8 35672 4-2
C 02-10-2018 19:30 SBC JO17-5 WODAN JO17-5 37911 8-0
C 29-09-2018 14:45 Best Vooruit JO17-4 SBC JO17-5 97138 1-6
C 29-09-2018 13:00 WODAN JO17-5 ODC JO17-4 38000 2-5
C 29-09-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Beerse Boys JO17-3 35804 3-2
C 29-09-2018 14:30 RKVVO JO17-4 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 37011 0-10
C 29-09-2018 14:15 Unitas'59 JO17-8 Wilhelmina Boys JO17-5G 36973 12-0
C 29-09-2018 14:00 De Bocht'80 JO17-1 Audacia JO17-2 35889 2-0
C 22-09-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Best Vooruit JO17-4 97137 12-0
C 22-09-2018 12:30 Audacia JO17-2 RKVVO JO17-4 36448 2-6
C 22-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-5G Oirschot Vooruit JO17-4 37758 3-3
C 22-09-2018 15:00 ODC JO17-4 Unitas'59 JO17-8 37424 2-2
C 22-09-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 De Bocht'80 JO17-1 37056 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-4 4808 5-1
B 08-09-2018 14:30 Spoordonkse Boys JO17-1 Bladella JO17-5 5227 0-0
B 08-09-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-4 Beerse Boys JO17-3 5132 2-3
B 01-09-2018 13:00 Bladella JO17-5 Oirschot Vooruit JO17-4 5145 0-0
B 01-09-2018 14:30 Beerse Boys JO17-3 Spoordonkse Boys JO17-1 5048 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SBC JO17-5 8 7 1 0 22 55 12 43 0
2 De Bocht'80 JO17-1 7 6 0 1 18 35 8 27 0
3 RKVVO JO17-4 7 6 0 1 18 33 22 11 0
4 Audacia JO17-2 7 4 0 3 12 23 17 6 0
5 Oirschot Vooruit JO17-4 7 3 2 2 11 22 27 -5 0
6 ODC JO17-4 7 3 1 3 10 22 23 -1 0
7 WODAN JO17-5 8 3 1 4 10 19 35 -16 0
8 Unitas'59 JO17-8 8 2 2 4 8 23 24 -1 0
9 Beerse Boys JO17-3 7 1 0 6 3 13 29 -16 0
10 Wilhelmina Boys JO17-5G 7 0 2 5 2 12 45 -33 0
11 Best Vooruit JO17-4 7 0 1 6 1 9 24 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Spoordonkse Boys JO17-1 2 2 0 0 6 11 1 10 0
2 Beerse Boys JO17-3 2 1 0 1 3 3 8 -5 0
3 Oirschot Vooruit JO17-4 2 0 0 2 0 3 8 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven