Afdrukken
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-3

Teamleden

Spelers
Giel Broks        
Thijs van Haren        
Wouter van Haren        
Jip Jongen        
Sam Jongen        
Stijn van Nunen        
Noël Ruijl        
Luuk Sillekens        
Lars Tekath        
 
Overige teamleden
Martien van Loon Trainer
Mark van Nunen Trainer
Johan Sillekens Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 13:00 Terlo JO17-1 SJO Juventud JO17-1 111338 0-6
C 25-05-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO17-3 SBC JO17-5 111804 4-1
C 25-05-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-6 EMK JO17-2 110974 1-0
C 25-05-2019 12:45 FC Eindhoven AV JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 111742 0-0
C 18-05-2019 14:00 SJO Juventud JO17-1 RKSV Nuenen JO17-6 109493 4-2
C 18-05-2019 14:30 EMK JO17-2 Terlo JO17-1 110935 6-4
C 18-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 WODAN JO17-3 110790 4-2
C 18-05-2019 15:15 DVS JO17-4 FC Eindhoven AV JO17-2 110912 1-12
C 11-05-2019 12:45 FC Eindhoven AV JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 110426 1-2
C 11-05-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-6 DVS JO17-4 110334 0-0
C 11-05-2019 14:30 EMK JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-3 110669 1-7
C 11-05-2019 14:45 WODAN JO17-3 SJO Juventud JO17-1 110159 1-2
C 11-05-2019 15:00 Terlo JO17-1 SBC JO17-5 109793 3-4
C 09-05-2019 19:30 Terlo JO17-1 WODAN JO17-3 110212 0-4
C 06-05-2019 19:30 SBC JO17-5 RKSV Nuenen JO17-6 110240 3-7
C 04-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 RKSV Nuenen JO17-6 110537 12-1
C 04-05-2019 15:15 SBC JO17-5 FC Eindhoven AV JO17-2 111495 6-5
C 04-05-2019 15:15 DVS JO17-4 WODAN JO17-3 110306 2-11
C 04-05-2019 13:00 SJO Juventud JO17-1 EMK JO17-2 110609 5-1
C 13-04-2019 14:45 WODAN JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 111836 3-2
C 13-04-2019 15:00 Terlo JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-3 111342 1-3
C 13-04-2019 14:30 EMK JO17-2 DVS JO17-4 109464 0-3
C 13-04-2019 14:30 SJO Juventud JO17-1 SBC JO17-5 111013 6-2
C 10-04-2019 19:30 DVS JO17-4 Terlo JO17-1 111866 2-3
C 06-04-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-3 SJO Juventud JO17-1 111136 3-2
C 06-04-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO17-3 EMK JO17-2 110603 3-3
C 30-03-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-6 Terlo JO17-1 110809 9-0
C 30-03-2019 12:45 FC Eindhoven AV JO17-2 EMK JO17-2 110973 1-5
C 23-03-2019 14:30 SJO Juventud JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-3 111247 4-6
C 23-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 DVS JO17-4 111892 4-0
C 23-03-2019 14:45 WODAN JO17-3 SBC JO17-5 110003 6-4
C 23-03-2019 15:00 Terlo JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-2 110646 1-4
C 16-03-2019 15:15 DVS JO17-4 SJO Juventud JO17-1 109481 4-4
C 16-03-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-3 RKSV Nuenen JO17-6 110415 4-5
C 09-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 111249 1-1
C 09-03-2019 14:45 WODAN JO17-3 FC Eindhoven AV JO17-2 111365 2-0
C 23-02-2019 15:15 SBC JO17-5 DVS JO17-4 110141 4-2
C 16-02-2019 12:45 FC Eindhoven AV JO17-2 RKSV Nuenen JO17-6 111297 2-3
C 16-02-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Terlo JO17-1 109961 6-2
C 16-02-2019 14:45 Best Vooruit JO17-3 SJO Juventud JO17-1 110491 0-0
C 16-02-2019 14:45 WODAN JO17-3 EMK JO17-2 110551 2-5
C 16-02-2019 15:15 SBC JO17-5 Wilhelmina Boys JO17-3 111585 0-5
C 09-02-2019 15:30 RKSV Nuenen JO17-6 WODAN JO17-3 110841 4-2
C 09-02-2019 15:15 DVS JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-3 110455 3-7
C 09-02-2019 14:45 Terlo JO17-1 Best Vooruit JO17-3 110004 0-0
C 09-02-2019 14:30 EMK JO17-2 SBC JO17-5 109995 2-2
C 09-02-2019 14:30 SJO Juventud JO17-1 FC Eindhoven AV JO17-2 109815 3-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-12-2018 19:00 RKSV Nuenen JO17-6 Wodan JO17-4G 35680 8-4
C 15-12-2018 15:05 Nieuw Woensel JO17-1 DBS JO17-2 36800 2-8
C 13-12-2018 19:00 Wodan JO17-4G ST Vessem/DEES JO17-1 36957 0-6
C 08-12-2018 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 36365 0-0
C 08-12-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Beerse Boys JO17-2 37404 5-1
C 08-12-2018 14:30 De Raven JO17-1G DBS JO17-2 92942 2-1
C 08-12-2018 14:45 Bergeijk JO17-2 RPC JO17-2 36835 1-2
C 08-12-2018 14:45 Best Vooruit JO17-3 RKSV Nuenen JO17-6 36565 4-3
C 03-12-2018 19:30 Oirschot Vooruit JO17-3 DBS JO17-2 37881 5-8
C 01-12-2018 14:15 DBS JO17-2 Bergeijk JO17-2 35960 6-5
C 01-12-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 Best Vooruit JO17-3 37638 3-1
C 01-12-2018 14:30 ST Vessem/DEES JO17-1 De Raven JO17-1G 92941 4-0
C 01-12-2018 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 36932 6-2
C 01-12-2018 14:30 RPC JO17-2 Nieuw Woensel JO17-1 37215 4-0
C 24-11-2018 14:45 Bergeijk JO17-2 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 36187 2-0
C 24-11-2018 14:30 RPC JO17-2 RKSV Nuenen JO17-6 35606 2-2
C 24-11-2018 14:30 De Raven JO17-1G Beerse Boys JO17-2 92940 6-1
C 24-11-2018 13:00 Wodan JO17-4G Best Vooruit JO17-3 37185 1-13
C 24-11-2018 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 ST DEES-Vessem JO17-1 38130 1-7
C 17-11-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 Nieuw Woensel JO17-1 36355 9-1
C 17-11-2018 14:15 DBS JO17-2 RKSV Nuenen JO17-6 36133 1-1
C 17-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 Wodan JO17-4G 36146 12-0
C 17-11-2018 14:30 ST DEES-Vessem JO17-1 RPC JO17-2 37629 1-2
C 17-11-2018 14:45 Best Vooruit JO17-3 Bergeijk JO17-2 36585 2-0
C 17-11-2018 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 De Raven JO17-1G 92939 0-0
C 17-11-2018 14:15 DBS JO17-2 RKSV Nuenen JO17-6 106421 1-1
C 10-11-2018 13:00 Wodan JO17-4G Oirschot Vooruit JO17-3 37159 1-8
C 10-11-2018 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Beerse Boys JO17-2 37633 1-5
C 10-11-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-6 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 36564 3-0
C 10-11-2018 14:30 RPC JO17-2 DBS JO17-2 37958 5-3
C 10-11-2018 14:45 Bergeijk JO17-2 ST DEES-Vessem JO17-1 36913 3-3
C 10-11-2018 14:30 De Raven JO17-1G Best Vooruit JO17-3 92938 3-0
C 03-11-2018 13:00 Best Vooruit JO17-3 ST DEES-Vessem JO17-1 35699 0-2
C 03-11-2018 14:30 De Raven JO17-1G RPC JO17-2 92937 1-3
C 03-11-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 DBS JO17-2 36328 0-0
C 03-11-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 RKSV Nuenen JO17-6 37479 1-9
C 03-11-2018 13:00 Wodan JO17-4G Reusel Sport/CoTrans JO17-2 37150 2-4
C 27-10-2018 15:30 RKSV Nuenen JO17-6 Nieuw Woensel JO17-1 35705 10-1
C 27-10-2018 14:15 DBS JO17-2 Wodan JO17-4G 36542 14-1
C 27-10-2018 14:30 ST DEES-Vessem JO17-1 Beerse Boys JO17-2 35818 2-4
C 27-10-2018 14:30 RPC JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 37622 5-1
C 27-10-2018 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 Best Vooruit JO17-3 35645 2-1
C 27-10-2018 14:45 Bergeijk JO17-2 De Raven JO17-1G 92936 6-3
C 25-10-2018 19:30 DBS JO17-2 Best Vooruit JO17-3 35855 6-3
C 22-10-2018 19:30 Bergeijk JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 37080 7-4
C 13-10-2018 14:30 ST DEES-Vessem JO17-1 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 37349 0-4
C 13-10-2018 14:45 Best Vooruit JO17-3 RPC JO17-2 35692 1-4
C 13-10-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 RKSV Nuenen JO17-6 35807 4-3
C 13-10-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 De Raven JO17-1G 92935 1-0
C 13-10-2018 13:00 Wodan JO17-4G Bergeijk JO17-2 35768 0-12
C 06-10-2018 14:30 De Raven JO17-1G Nieuw Woensel JO17-1 92934 6-2
C 06-10-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-6 ST DEES-Vessem JO17-1 37931 2-1
C 06-10-2018 14:30 RPC JO17-2 Wodan JO17-4G 37626 16-0
C 06-10-2018 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 Beerse Boys JO17-2 36724 3-4
C 06-10-2018 15:00 Bladella JO17-3 Nieuw Woensel JO17-1 36299 0-0
C 29-09-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-6 Bladella JO17-3 36428 0-0
C 29-09-2018 13:00 Wodan JO17-4G Nieuw Woensel JO17-1 36440 2-4
C 29-09-2018 14:30 Beerse Boys JO17-2 Bergeijk JO17-2 36406 2-2
C 29-09-2018 14:30 ST DEES-Vessem JO17-1 DBS JO17-2 37468 5-0
C 29-09-2018 14:45 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 RPC JO17-2 38046 3-6
C 29-09-2018 14:45 Best Vooruit JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 36105 6-4
C 29-09-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-6 De Raven JO17-1G 92933 7-1
C 22-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 ST DEES-Vessem JO17-1 36559 1-3
C 22-09-2018 14:15 DBS JO17-2 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 38068 0-3
C 22-09-2018 14:30 RPC JO17-2 Beerse Boys JO17-2 36182 4-0
C 22-09-2018 14:45 Bergeijk JO17-2 RKSV Nuenen JO17-6 37773 2-7
C 22-09-2018 13:00 Bladella JO17-3 Wodan JO17-4G 36287 0-0
C 22-09-2018 14:30 De Raven JO17-1G Wodan JO17-4G 92932 3-0
C 22-09-2018 13:30 Nieuw Woensel JO17-1 Best Vooruit JO17-3 36837 0-8
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2018 20:15 ODC JO17-3 De Bocht'80 JO17-1 5436 2-1
B 15-09-2018 15:00 Boxtel JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-3 4930 5-7
B 08-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-3 De Bocht'80 JO17-1 5493 2-2
B 08-09-2018 15:00 Boxtel JO17-2 ODC JO17-3 5293 0-11
B 01-09-2018 14:00 De Bocht'80 JO17-1 Boxtel JO17-2 5388 7-2
B 01-09-2018 13:00 ODC JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-3 4993 8-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO17-3 9 7 2 0 23 39 8 31 0
2 SJO Juventud JO17-1 9 6 1 2 19 36 20 16 0
3 RKSV Nuenen JO17-6 8 6 0 2 18 32 27 5 0
4 Oirschot Vooruit JO17-3 9 5 2 2 17 35 23 12 0
5 WODAN JO17-3 9 5 0 4 15 33 23 10 0
6 EMK JO17-2 9 3 2 4 11 23 28 -5 0
7 SBC JO17-5 9 3 1 5 10 26 40 -14 0
8 FC Eindhoven AV JO17-2 9 2 1 6 7 26 23 3 0
9 DVS JO17-4 8 1 1 6 4 17 45 -28 0
10 Terlo JO17-1 9 1 0 8 3 14 44 -30 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC JO17-2 11 10 1 0 31 53 13 40 0
2 RKSV Nuenen JO17-6 11 7 2 2 23 55 21 34 0
3 Beerse Boys JO17-2 10 6 1 3 19 36 27 9 0
4 ST Vessem/DEES JO17-1 11 6 1 4 19 34 17 17 0
5 DBS JO17-2 10 5 1 4 16 47 32 15 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 10 5 1 4 16 25 20 5 0
7 De Raven JO17-1G 11 5 1 5 16 25 25 0 0
8 Best Vooruit JO17-3 11 5 0 6 15 39 28 11 0
9 Bergeijk JO17-2 10 4 2 4 14 40 29 11 0
10 Oirschot Vooruit JO17-3 11 4 0 7 12 41 47 -6 0
11 Nieuw Woensel JO17-1 9 1 0 8 3 12 59 -47 0
12 Wodan JO17-4G 11 0 0 11 0 11 100 -89 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO17-3 3 3 0 0 9 21 1 20 0
2 De Bocht'80 JO17-1 3 1 1 1 4 10 6 4 0
3 Oirschot Vooruit JO17-3 3 1 1 1 4 9 15 -6 0
4 Boxtel JO17-2 3 0 0 3 0 7 25 -18 0

Training

Berichten



Powered by