0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-2

Teamleden

Spelers
Siebe Berben        
Sil de Bruin        
Stijn van Gisbergen        
Raef Gloudemans        
Jurre van Hees        
Huub Hoffmans        
Mickey de Kort        
Thijs van der Meijden        
Jules van Overdijk        
Jesse van der Sande        
Bart Schijvens        
Rick Smetsers        
Willem van Tiel        
 
Overige teamleden
Koos Gloudemans Trainer
Kees van Hees Trainer
Erik van Tiel Trainer
Bart de Bruin Leider
Toon Gloudemans Leider
Rob van der Sande Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 19:30 Helvoirt JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 110860 5-2
C 25-05-2019 15:00 Boxtel JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 111255 2-2
C 25-05-2019 11:25 Zwaluw VFC JO17-2 OJC ROSMALEN JO17-4 109494 4-5
C 25-05-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-4 RKSV Nuenen JO17-4 109597 6-3
C 25-05-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 110112 1-5
C 25-05-2019 14:30 Woenselse Boys JO17-1 Helvoirt JO17-1 109622 5-1
C 25-05-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 Nemelaer JO17-1 111051 0-2
C 22-05-2019 19:30 RKSV Nuenen JO17-4 Best Vooruit JO17-2 110145 3-2
C 18-05-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 Beerse Boys JO17-1 110073 2-1
C 18-05-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 Woenselse Boys JO17-1 111615 3-3
C 18-05-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 SV Unitas'59 JO17-4 110340 3-0
C 18-05-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 Best Vooruit JO17-2 110339 3-0
C 18-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Zwaluw VFC JO17-2 111957 4-3
C 18-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Boxtel JO17-1 110539 2-1
C 16-05-2019 19:00 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 109687 1-1
C 11-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO17-2 RKSV Nuenen JO17-4 111562 4-2
C 11-05-2019 14:30 Woenselse Boys JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 111809 2-4
C 11-05-2019 15:15 Oirschot Vooruit JO17-2 Nemelaer JO17-1 110608 1-4
C 11-05-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 SV Unitas'59 JO17-4 110929 2-3
C 11-05-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 111731 0-6
C 11-05-2019 15:00 Boxtel JO17-1 Helvoirt JO17-1 111849 4-2
C 06-05-2019 19:30 Helvoirt JO17-1 Beerse Boys JO17-1 110443 5-1
C 04-05-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-2 111085 4-1
C 04-05-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-4 Woenselse Boys JO17-1 110778 1-3
C 04-05-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 Boxtel JO17-1 109606 2-0
C 20-04-2019 12:30 SV Unitas'59 JO17-4 Oirschot Vooruit JO17-2 109970 0-4
C 20-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 110694 1-1
C 13-04-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 Woenselse Boys JO17-1 110760 1-1
C 13-04-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Helvoirt JO17-1 110932 2-5
C 13-04-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 SV Unitas'59 JO17-4 111733 2-3
C 13-04-2019 13:00 OJC ROSMALEN JO17-4 RKSV Nuenen JO17-4 109966 2-1
C 13-04-2019 15:00 Boxtel JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 111397 0-0
C 11-04-2019 19:00 Zwaluw VFC JO17-2 Nemelaer JO17-1 109497 0-3
C 06-04-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 Best Vooruit JO17-2 111036 4-0
C 06-04-2019 14:30 Woenselse Boys JO17-1 Beerse Boys JO17-1 109763 4-2
C 06-04-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 Boxtel JO17-1 110223 2-4
C 06-04-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 111813 4-2
C 30-03-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Woenselse Boys JO17-1 111651 3-4
C 30-03-2019 13:45 RKSV Nuenen JO17-4 Helvoirt JO17-1 109462 0-6
C 30-03-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-4 Boxtel JO17-1 109436 0-3
C 23-03-2019 14:45 Oirschot Vooruit JO17-2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 111091 2-2
C 23-03-2019 11:30 Zwaluw VFC JO17-2 Best Vooruit JO17-2 111431 6-3
C 23-03-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 Helvoirt JO17-1 110176 0-0
C 23-03-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 SV Unitas'59 JO17-4 109844 2-2
C 23-03-2019 15:00 Boxtel JO17-1 Woenselse Boys JO17-1 111483 3-2
C 23-03-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 RKSV Nuenen JO17-4 109715 0-3
C 16-03-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 Beerse Boys JO17-1 110831 2-1
C 16-03-2019 14:30 Woenselse Boys JO17-1 Nemelaer JO17-1 111567 0-0
C 16-03-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 RKSV Nuenen JO17-4 111531 7-0
C 16-03-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 110679 5-3
C 16-03-2019 13:00 Best Vooruit JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 109636 1-0
C 09-03-2019 13:00 Nemelaer JO17-1 SV Unitas'59 JO17-4 111454 4-2
C 09-03-2019 15:00 Boxtel JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2 111515 5-0
C 23-02-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 Best Vooruit JO17-2 111366 3-1
C 16-02-2019 13:40 RKSV Nuenen JO17-4 Nemelaer JO17-1 109980 1-3
C 16-02-2019 14:15 SV Unitas'59 JO17-4 Zwaluw VFC JO17-2 110601 4-2
C 16-02-2019 14:30 Woenselse Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-4 109491 2-2
C 16-02-2019 14:30 Beerse Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 111074 0-1
C 16-02-2019 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 Helvoirt JO17-1 111055 2-2
C 16-02-2019 14:45 Best Vooruit JO17-2 Boxtel JO17-1 111476 0-2
C 09-02-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-2 RKSV Nuenen JO17-4 110561 0-0
C 09-02-2019 14:45 Helvoirt JO17-1 SV Unitas'59 JO17-4 111934 1-1
C 09-02-2019 14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Best Vooruit JO17-2 109724 5-0
C 09-02-2019 15:00 Boxtel JO17-1 Beerse Boys JO17-1 110822 5-3
C 09-02-2019 14:30 Nemelaer JO17-1 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 110483 1-1
C 09-02-2019 13:00 Zwaluw VFC JO17-2 Woenselse Boys JO17-1 111604 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-2 37405 2-1
C 15-12-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 104671 3-6
C 15-12-2018 13:30 FC Tilburg JO17-3 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 78710 13-1
C 08-12-2018 15:15 SBC JO17-2 FC Tilburg JO17-3 78702 1-0
C 08-12-2018 14:30 Zwaluw VFC JO17-3 Wilhelmina Boys JO17-2 35813 0-0
C 08-12-2018 14:45 WODAN JO17-3 Essche Boys JO17-1 37300 1-4
C 08-12-2018 14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 SV Unitas'59 JO17-4 104680 1-2
C 08-12-2018 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 RKSV Nuenen JO17-5 37877 0-0
C 03-12-2018 20:00 Wilhelmina Boys JO17-2 SBC JO17-2 35795 4-0
C 01-12-2018 14:15 Sportvereniging Unitas'59 JO17-4 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 37441 19-1
C 01-12-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 WODAN JO17-3 37198 0-2
C 01-12-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 37755 1-5
C 01-12-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 104679 2-0
C 24-11-2018 14:30 Oirschot Vooruit JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-2 36819 2-1
C 24-11-2018 14:45 WODAN JO17-3 FC Tilburg JO17-3 78706 0-3
C 24-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 RKSV Nuenen JO17-5 35831 4-0
C 24-11-2018 15:15 SBC JO17-2 Essche Boys JO17-1 37868 3-1
C 24-11-2018 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 104678 2-11
C 17-11-2018 15:15 SBC JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 37979 2-4
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-2 WODAN JO17-3 37012 3-0
C 17-11-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-2 104677 1-1
C 17-11-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 Unitas'59 JO17-4 37189 1-2
C 10-11-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 RKSV Nuenen JO17-5 35830 3-0
C 10-11-2018 14:15 Unitas'59 JO17-4 Wilhelmina Boys JO17-2 37841 4-1
C 10-11-2018 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 SBC JO17-2 37604 0-7
C 10-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 FC Tilburg JO17-3 78704 0-2
C 10-11-2018 14:45 WODAN JO17-3 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 104676 1-2
C 03-11-2018 12:30 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 RKSV Nuenen JO17-5 104675 2-2
C 03-11-2018 15:15 SBC JO17-2 Unitas'59 JO17-4 36476 3-4
C 03-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-2 35534 2-4
C 03-11-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 Essche Boys JO17-1 78709 2-0
C 03-11-2018 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 Wilhelmina Boys JO17-2 37643 1-5
C 27-10-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 35665 2-4
C 27-10-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 FC Tilburg JO17-3 78703 0-0
C 27-10-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 WODAN JO17-3 36649 5-0
C 27-10-2018 14:15 Unitas'59 JO17-4 Zwaluw VFC JO17-3 36854 3-1
C 27-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 104674 2-1
C 20-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-2 FC Tilburg JO17-3 78701 3-3
C 13-10-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 Wilhelmina Boys JO17-2 35835 1-3
C 13-10-2018 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 35629 1-16
C 13-10-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 Unitas'59 JO17-4 78708 6-4
C 13-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 Essche Boys JO17-1 36820 12-1
C 13-10-2018 15:15 SBC JO17-2 WODAN JO17-3 36199 2-3
C 06-10-2018 14:15 Unitas'59 JO17-4 RKSV Nuenen JO17-5 36749 4-0
C 06-10-2018 13:00 Essche Boys JO17-1 OJC ROSMALEN JO17-6 35822 0-0
C 06-10-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 SBC JO17-2 36354 4-0
C 06-10-2018 13:00 WODAN JO17-3 Zwaluw VFC JO17-3 36502 2-9
C 06-10-2018 14:45 Taxandria JO17-2 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 36164 0-0
C 29-09-2018 13:45 RKSV Nuenen JO17-5 Essche Boys JO17-1 36936 6-0
C 29-09-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-6 SBC JO17-2 36752 0-0
C 29-09-2018 14:30 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 Zwaluw VFC JO17-3 36524 0-6
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-2 Taxandria JO17-2 35663 0-0
C 29-09-2018 14:15 Unitas'59 JO17-4 WODAN JO17-3 35567 6-2
C 29-09-2018 14:45 FC Tilburg JO17-3 Oirschot Vooruit JO17-2 78707 0-2
C 22-09-2018 16:15 Taxandria JO17-2 FC Tilburg JO17-3 78705 0-0
C 22-09-2018 15:15 SBC JO17-2 RKSV Nuenen JO17-5 36570 2-1
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-3 OJC ROSMALEN JO17-6 37493 0-0
C 22-09-2018 14:45 WODAN JO17-3 ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 36534 6-3
C 22-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 Unitas'59 JO17-4 37852 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:45 Best Vooruit JO17-2 UNA JO17-3 4859 4-0
B 15-09-2018 15:00 ST Casteren / Netersel JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-2 4716 2-2
B 08-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO17-2 UNA JO17-3 5356 2-0
B 08-09-2018 15:00 ST Casteren / Netersel JO17-1 Best Vooruit JO17-2 5259 2-2
B 01-09-2018 15:00 UNA JO17-3 ST Casteren / Netersel JO17-1 4681 2-4
B 01-09-2018 14:45 Best Vooruit JO17-2 Oirschot Vooruit JO17-2 5448 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nemelaer JO17-1 11 8 3 0 27 25 8 17 0
2 ST RKDSV / EDN'56 JO17-1 11 6 5 0 23 34 12 22 0
3 Boxtel JO17-1 11 7 1 3 22 31 19 12 0
4 Helvoirt JO17-1 11 6 3 2 21 35 20 15 0
5 OJC ROSMALEN JO17-4 11 6 3 2 21 34 21 13 0
6 Woenselse Boys JO17-1 10 4 4 2 16 29 23 6 0
7 SV Unitas'59 JO17-4 11 4 2 5 14 22 29 -7 0
8 Oirschot Vooruit JO17-2 11 3 3 5 12 20 25 -5 0
9 Zwaluw VFC JO17-2 11 3 2 6 11 28 37 -9 0
10 RKSV Nuenen JO17-4 11 2 2 7 8 18 37 -19 0
11 Best Vooruit JO17-2 10 1 0 9 3 9 31 -22 0
12 Beerse Boys JO17-1 11 1 0 10 3 14 37 -23 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO17-2 10 9 1 0 28 44 7 37 0
2 SV Unitas'59 JO17-4 10 8 0 2 24 49 18 31 0
3 FC Tilburg JO17-3 10 6 2 2 20 31 11 20 0
4 Wilhelmina Boys JO17-2 9 5 1 3 16 23 14 9 0
5 Zwaluw VFC JO17-3 9 5 0 4 15 41 20 21 0
6 SBC JO17-2 9 4 0 5 12 20 21 -1 0
7 ST RKDSV / EDN'56 JO17-3 8 3 2 3 11 24 15 9 0
8 WODAN JO17-3 10 3 0 7 9 17 37 -20 0
9 Essche Boys JO17-1 9 2 0 7 6 12 36 -24 0
10 RKSV Nuenen JO17-5 9 1 2 6 5 10 20 -10 0
11 ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO17-2 9 1 0 8 3 13 85 -72 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO17-2 3 2 1 0 7 11 5 6 0
2 ST Casteren / Netersel JO17-1 3 1 2 0 5 8 6 2 0
3 Oirschot Vooruit JO17-2 3 1 1 1 4 7 7 0 0
4 UNA JO17-3 3 0 0 3 0 2 10 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven