0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-1

Teamleden

Spelers
Teun van de Biggelaar        
Nino Bogmans        
Daan Bressers        
Doy van Brunschot        
Sil Hesselberth        
Jens Liebregts        
Niek van de Loo        
Pim van de Noort        
Raf Roefs        
Jip Stam        
Stijn van Straten        
Stan van Veen        
Koen Versteden        
Serge Vingerhoeds        
 
Overige teamleden
Bil van den Akker Hoofdtrainer
Hans van Aarle Assistent trainer
Jan Willem van Hout Assistent trainer
Jelmer Versteden Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 15:00 ODC JO17-1 RKVVO JO17-1 34811 1-0
C 25-05-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34729 3-1
C 25-05-2019 14:30 SV Budel JO17-1 FC Engelen JO17-1 34712 4-2
C 25-05-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 35019 0-1
C 25-05-2019 14:30 RPC JO17-1 SBC JO17-1 35042 0-2
C 25-05-2019 13:00 VOAB JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34848 4-3
C 18-05-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 VOAB JO17-1 34886 0-3
C 18-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 35046 0-2
C 18-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 RPC JO17-1 34812 0-0
C 18-05-2019 15:00 RKVVO JO17-1 SV Budel JO17-1 35047 2-3
C 18-05-2019 15:15 SBC JO17-1 Jong Brabant JO17-1 35003 3-2
C 18-05-2019 15:00 FC Engelen JO17-1 ODC JO17-1 35078 0-5
C 11-05-2019 14:30 RPC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34992 0-1
C 11-05-2019 13:45 ODC JO17-1 SBC JO17-1 34808 6-0
C 11-05-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 VOAB JO17-1 34943 0-4
C 11-05-2019 15:00 RKVVO JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34809 2-5
C 11-05-2019 15:00 SV Budel JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34743 2-1
C 11-05-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 FC Engelen JO17-1 34784 5-0
C 04-05-2019 13:00 VOAB JO17-1 RPC JO17-1 34768 5-2
C 04-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-1 ODC JO17-1 35031 0-0
C 04-05-2019 13:00 Wilhelmina Boys JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34927 1-1
C 04-05-2019 11:30 Zwaluw VFC JO17-1 SV Budel JO17-1 35062 1-3
C 04-05-2019 15:15 SBC JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34873 0-5
C 04-05-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 RKVVO JO17-1 34716 1-4
C 13-04-2019 14:15 ODC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34966 3-0
C 13-04-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 RPC JO17-1 34968 0-0
C 13-04-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 VOAB JO17-1 35072 3-2
C 13-04-2019 15:00 RKVVO JO17-1 SBC JO17-1 34906 0-2
C 13-04-2019 15:00 SV Budel JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34951 3-1
C 13-04-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34725 2-3
C 06-04-2019 14:30 RPC JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34917 0-5
C 06-04-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-1 FC Engelen JO17-1 35089 3-1
C 06-04-2019 13:00 VOAB JO17-1 RKVVO JO17-1 35075 5-1
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 ODC JO17-1 34858 0-2
C 06-04-2019 15:15 SBC JO17-1 SV Budel JO17-1 34863 0-7
C 06-04-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34902 1-2
C 30-03-2019 14:30 SV Budel JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34818 1-1
C 30-03-2019 13:00 VOAB JO17-1 ODC JO17-1 151842 2-1
C 23-03-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 VOAB JO17-1 35018 0-4
C 23-03-2019 16:00 SV Valkenswaard JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34726 5-2
C 23-03-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-1 SBC JO17-1 35001 3-0
C 23-03-2019 14:30 SV Budel JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34922 1-1
C 23-03-2019 14:00 ODC JO17-1 RPC JO17-1 34869 3-1
C 23-03-2019 15:00 RKVVO JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34936 0-3
C 19-03-2019 20:00 Wilhelmina Boys JO17-1 SBC JO17-1 34783 3-2
C 16-03-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 35069 2-3
C 16-03-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 RKVVO JO17-1 34881 2-1
C 16-03-2019 14:30 RPC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34903 0-5
C 16-03-2019 13:00 VOAB JO17-1 ODC JO17-1 35063 0-0
C 16-03-2019 15:15 SBC JO17-1 FC Engelen JO17-1 35048 1-1
C 09-03-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34713 3-4
C 09-03-2019 14:15 ODC JO17-1 SV Budel JO17-1 34837 1-2
C 23-02-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-1 VOAB JO17-1 35082 3-4
C 23-02-2019 15:00 RKVVO JO17-1 RPC JO17-1 35080 2-1
C 23-02-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34998 0-0
C 16-02-2019 13:00 VOAB JO17-1 SV Budel JO17-1 34956 4-2
C 16-02-2019 14:30 RPC JO17-1 FC Engelen JO17-1 34805 3-1
C 16-02-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 35050 1-2
C 16-02-2019 14:45 Jong Brabant JO17-1 ODC JO17-1 34793 1-3
C 16-02-2019 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 RKVVO JO17-1 34897 7-1
C 16-02-2019 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 SBC JO17-1 34820 4-1
C 09-02-2019 15:15 FC Engelen JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34830 0-7
C 09-02-2019 15:15 SBC JO17-1 VOAB JO17-1 34710 2-4
C 09-02-2019 14:30 SV Budel JO17-1 RPC JO17-1 34720 4-0
C 09-02-2019 15:00 RKVVO JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 35002 2-1
C 09-02-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34765 3-0
C 09-02-2019 14:15 ODC JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34721 0-3
C 08-12-2018 15:15 SBC JO17-1 RKVVO JO17-1 35096 2-1
C 08-12-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 ODC JO17-1 34751 1-2
C 08-12-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 FC Engelen JO17-1 34985 2-3
C 08-12-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 SV Budel JO17-1 34810 3-4
C 08-12-2018 14:30 RPC JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34907 1-2
C 08-12-2018 13:00 VOAB JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34839 3-0
C 01-12-2018 14:15 ODC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34836 4-3
C 01-12-2018 14:30 SV Budel JO17-1 SBC JO17-1 35025 8-0
C 01-12-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34834 3-0
C 01-12-2018 15:00 RKVVO JO17-1 VOAB JO17-1 35037 1-4
C 01-12-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 RPC JO17-1 34797 10-0
C 01-12-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34995 1-3
C 24-11-2018 13:00 VOAB JO17-1 FC Engelen JO17-1 34770 3-2
C 24-11-2018 14:30 RPC JO17-1 ODC JO17-1 35051 1-2
C 24-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34960 1-3
C 24-11-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 SV Budel JO17-1 35034 1-1
C 24-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 RKVVO JO17-1 34928 2-0
C 24-11-2018 15:15 SBC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 35024 0-3
C 17-11-2018 14:15 ODC JO17-1 VOAB JO17-1 35015 1-3
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 35056 1-1
C 17-11-2018 15:00 Oirschot Vooruit JO17-1 RPC JO17-1 34744 7-1
C 17-11-2018 15:00 RKVVO JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34786 0-6
C 17-11-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 SV Budel JO17-1 34923 1-1
C 17-11-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 SBC JO17-1 34996 5-1
C 10-11-2018 13:00 VOAB JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34884 2-2
C 10-11-2018 14:30 RPC JO17-1 RKVVO JO17-1 34736 1-2
C 10-11-2018 14:30 SV Budel JO17-1 ODC JO17-1 34862 0-4
C 10-11-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34868 2-1
C 10-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 FC Engelen JO17-1 34909 1-3
C 10-11-2018 15:15 SBC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34971 0-2
C 03-11-2018 13:00 VOAB JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34782 3-1
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 SV Budel JO17-1 34773 0-1
C 03-11-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 RKVVO JO17-1 35086 2-1
C 03-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 RPC JO17-1 34826 6-0
C 03-11-2018 15:15 SBC JO17-1 ODC JO17-1 35102 0-4
C 03-11-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 35071 0-1
C 27-10-2018 14:30 RPC JO17-1 VOAB JO17-1 35097 0-1
C 27-10-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34746 3-0
C 27-10-2018 15:00 RKVVO JO17-1 FC Engelen JO17-1 34815 2-0
C 27-10-2018 15:00 SV Budel JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34785 3-0
C 27-10-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 SBC JO17-1 34775 7-4
C 27-10-2018 13:00 ODC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34986 2-4
C 20-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34855 3-3
C 13-10-2018 15:15 SBC JO17-1 RPC JO17-1 35030 0-0
C 13-10-2018 15:00 RKVVO JO17-1 ODC JO17-1 34910 1-4
C 13-10-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 SV Budel JO17-1 35054 1-2
C 13-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34849 0-1
C 13-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 VOAB JO17-1 34714 0-4
C 06-10-2018 13:00 VOAB JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 35059 1-1
C 06-10-2018 15:00 SV Budel JO17-1 RKVVO JO17-1 34898 3-0
C 06-10-2018 13:00 ODC JO17-1 FC Engelen JO17-1 35043 2-0
C 06-10-2018 14:30 RPC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34854 2-8
C 06-10-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 SBC JO17-1 34982 6-0
C 06-10-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34802 2-6
C 29-09-2018 13:15 ODC JO17-1 Jong Brabant JO17-1 35067 5-2
C 29-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34875 2-5
C 29-09-2018 15:00 SV Budel JO17-1 VOAB JO17-1 34920 3-1
C 29-09-2018 15:15 SBC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34929 0-3
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 RPC JO17-1 34870 5-2
C 29-09-2018 15:00 RKVVO JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34734 0-2
C 22-09-2018 13:00 VOAB JO17-1 SBC JO17-1 34708 5-1
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34724 2-7
C 22-09-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 ODC JO17-1 34755 1-5
C 22-09-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 FC Engelen JO17-1 34761 4-2
C 22-09-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO17-1 RKVVO JO17-1 34800 2-0
C 22-09-2018 14:30 RPC JO17-1 SV Budel JO17-1 34948 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-12-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 RKDVC JO17-1 105853 2-2
B 20-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 102657 2-2
B 15-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 ODC JO17-2 4848 4-1
B 15-09-2018 15:00 Brabantia JO17-2 Best Vooruit JO17-1 4730 1-3
B 08-09-2018 13:15 ODC JO17-2 Best Vooruit JO17-1 4780 2-4
B 08-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Brabantia JO17-2 5266 9-0
B 01-09-2018 13:00 Best Vooruit JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 4992 0-3
B 01-09-2018 15:00 Brabantia JO17-2 ODC JO17-2 5392 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO17-1 22 18 2 2 56 71 29 42 0
2 SV Budel JO17-1 22 16 4 2 52 59 25 34 0
3 ODC JO17-1 22 16 1 5 49 60 25 35 0
4 SV Valkenswaard JO17-1 22 14 4 4 46 70 32 38 0
5 Oirschot Vooruit JO17-1 22 14 2 6 44 65 34 31 0
6 Jong Brabant JO17-1 22 11 5 6 38 47 28 19 0
7 Wilhelmina Boys JO17-1 22 7 3 12 24 42 47 -5 0
8 Zwaluw VFC JO17-1 22 7 3 12 24 37 47 -10 0
9 RKVVO JO17-1 22 5 0 17 15 23 59 -36 0
10 SBC JO17-1 22 4 2 16 14 21 79 -58 0
11 FC Engelen JO17-1 22 4 1 17 13 33 66 -33 0
12 RPC JO17-1 22 1 3 18 6 15 72 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC JO17-1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
2 Oirschot Vooruit JO17-1 1 0 0 1 0 2 2 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven