0231 Onder 17 competitie (A-cat)

Junioren - O17 - Oirschot Vooruit JO17-1

Teamleden

Spelers
Teun van de Biggelaar        
Nino Bogmans        
Daan Bressers        
Doy van Brunschot        
Sil Hesselberth        
Jens Liebregts        
Niek van de Loo        
Pim van de Noort        
Raf Roefs        
Jip Stam        
Stijn van Straten        
Stan van Veen        
Koen Versteden        
Serge Vingerhoeds        
 
Overige teamleden
Bil van den Akker Hoofdtrainer
Hans van Aarle Assistent trainer
Jan Willem van Hout Assistent trainer
Jelmer Versteden Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-12-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 SV Budel JO17-1 J.P.M. (Sjef) Maas 34810 3 - 4
C 01-12-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 G.M.A. (Gerard) van derLoo 34995 1 - 3
C 24-11-2018 15:15 SBC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 J. (Jelmer) Versteden 35024 0 - 3
C 17-11-2018 15:00 Oirschot Vooruit JO17-1 RPC JO17-1 M.A.A. (Rick) Pijnenburg 34744 7 - 1
C 10-11-2018 13:00 VOAB JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 A.L.M. (Rian) Voesenek 34884 2 - 2
C 03-11-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 RKVVO JO17-1 H.M.J. (Harrie) Theelen 35086 2 - 1
C 27-10-2018 13:00 ODC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 M.M.L. (Michael) Korthout 34986 2 - 4
B 20-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 P.H.G.T. (Peter) Ophey 102657 2 - 2
C 13-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Jong Brabant JO17-1 P.H.A.N. (Paulus) Donders 34849 0 - 1
C 06-10-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 Afgeschermd 34802 2 - 6
C 29-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 M. (Mehmet) Yucel 34875 2 - 5
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 H. (Harley) Habraken 34724 2 - 7
B 15-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 ODC JO17-2 H. (Henry) v.d.Biggelaar… (+1) 4848 4 - 1
B 08-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Brabantia JO17-2 J. (Jordi) Raaymakers 5266 9 - 0
B 01-09-2018 13:00 Best Vooruit JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 G. (Gilbert) Wijnands 4992 0 - 3
V 25-08-2018 13:30 EFC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2018 15:15 SBC JO17-1 RKVVO JO17-1 35096 2-1
C 08-12-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 ODC JO17-1 34751 1-2
C 08-12-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 FC Engelen JO17-1 34985 2-3
C 08-12-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 SV Budel JO17-1 34810 3-4
C 08-12-2018 14:30 RPC JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34907 1-2
C 08-12-2018 13:00 VOAB JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34839 3-0
C 01-12-2018 14:15 ODC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34836 4-3
C 01-12-2018 14:30 SV Budel JO17-1 SBC JO17-1 35025 8-0
C 01-12-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34834 3-0
C 01-12-2018 15:00 RKVVO JO17-1 VOAB JO17-1 35037 1-4
C 01-12-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 RPC JO17-1 34797 10-0
C 01-12-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34995 1-3
C 24-11-2018 13:00 VOAB JO17-1 FC Engelen JO17-1 34770 3-2
C 24-11-2018 14:30 RPC JO17-1 ODC JO17-1 35051 1-2
C 24-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34960 1-3
C 24-11-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 SV Budel JO17-1 35034 1-1
C 24-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 RKVVO JO17-1 34928 2-0
C 24-11-2018 15:15 SBC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 35024 0-3
C 17-11-2018 14:15 ODC JO17-1 VOAB JO17-1 35015 1-3
C 17-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 35056 1-1
C 17-11-2018 15:00 Oirschot Vooruit JO17-1 RPC JO17-1 34744 7-1
C 17-11-2018 15:00 RKVVO JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34786 0-6
C 17-11-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 SV Budel JO17-1 34923 1-1
C 17-11-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 SBC JO17-1 34996 5-1
C 10-11-2018 13:00 VOAB JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34884 2-2
C 10-11-2018 14:30 RPC JO17-1 RKVVO JO17-1 34736 1-2
C 10-11-2018 14:30 SV Budel JO17-1 ODC JO17-1 34862 0-4
C 10-11-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34868 2-1
C 10-11-2018 15:15 SBC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34971 0-2
C 10-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 FC Engelen JO17-1 34909 1-3
C 03-11-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 35071 0-1
C 03-11-2018 15:15 SBC JO17-1 ODC JO17-1 35102 0-4
C 03-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 RPC JO17-1 34826 6-0
C 03-11-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 RKVVO JO17-1 35086 2-1
C 03-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 SV Budel JO17-1 34773 0-1
C 03-11-2018 13:00 VOAB JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34782 3-1
C 27-10-2018 14:30 RPC JO17-1 VOAB JO17-1 35097 0-1
C 27-10-2018 13:00 ODC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34986 2-4
C 27-10-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34746 3-0
C 27-10-2018 15:00 RKVVO JO17-1 FC Engelen JO17-1 34815 2-0
C 27-10-2018 15:00 SV Budel JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34785 3-0
C 27-10-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 SBC JO17-1 34775 7-4
C 20-10-2018 13:00 Zwaluw VFC JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34855 3-3
C 13-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO17-1 VOAB JO17-1 34714 0-4
C 13-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Jong Brabant JO17-1 34849 0-1
C 13-10-2018 15:00 RKVVO JO17-1 ODC JO17-1 34910 1-4
C 13-10-2018 15:15 SBC JO17-1 RPC JO17-1 35030 0-0
C 13-10-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 SV Budel JO17-1 35054 1-2
C 06-10-2018 13:00 VOAB JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 35059 1-1
C 06-10-2018 13:00 ODC JO17-1 FC Engelen JO17-1 35043 2-0
C 06-10-2018 14:30 RPC JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34854 2-8
C 06-10-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 SBC JO17-1 34982 6-0
C 06-10-2018 15:00 SV Budel JO17-1 RKVVO JO17-1 34898 3-0
C 06-10-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34802 2-6
C 29-09-2018 13:15 ODC JO17-1 Jong Brabant JO17-1 35067 5-2
C 29-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 34875 2-5
C 29-09-2018 15:00 RKVVO JO17-1 SV Valkenswaard JO17-1 34734 0-2
C 29-09-2018 15:00 SV Budel JO17-1 VOAB JO17-1 34920 3-1
C 29-09-2018 15:15 SBC JO17-1 Zwaluw VFC JO17-1 34929 0-3
C 29-09-2018 15:15 FC Engelen JO17-1 RPC JO17-1 34870 5-2
C 22-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 34724 2-7
C 22-09-2018 15:00 SV Valkenswaard JO17-1 ODC JO17-1 34755 1-5
C 22-09-2018 14:45 Jong Brabant JO17-1 FC Engelen JO17-1 34761 4-2
C 22-09-2018 13:00 Wilhelmina Boys JO17-1 RKVVO JO17-1 34800 2-0
C 22-09-2018 14:30 RPC JO17-1 SV Budel JO17-1 34948 0-1
C 22-09-2018 13:00 VOAB JO17-1 SBC JO17-1 34708 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 102657 2-2
B 15-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 ODC JO17-2 4848 4-1
B 15-09-2018 15:00 Brabantia JO17-2 Best Vooruit JO17-1 4730 1-3
B 08-09-2018 13:15 ODC JO17-2 Best Vooruit JO17-1 4780 2-4
B 08-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO17-1 Brabantia JO17-2 5266 9-0
B 01-09-2018 13:00 Best Vooruit JO17-1 Oirschot Vooruit JO17-1 4992 0-3
B 01-09-2018 15:00 Brabantia JO17-2 ODC JO17-2 5392 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO17-1 11 9 0 2 27 35 16 19 0
2 VOAB JO17-1 11 8 2 1 26 30 12 18 0
3 SV Budel JO17-1 11 8 2 1 26 27 11 16 0
4 Jong Brabant JO17-1 11 8 1 2 25 31 13 18 0
5 Oirschot Vooruit JO17-1 11 7 1 3 22 39 21 18 0
6 SV Valkenswaard JO17-1 11 5 2 4 17 31 25 6 0
7 Wilhelmina Boys JO17-1 11 4 1 6 13 24 23 1 0
8 FC Engelen JO17-1 11 4 0 7 12 22 23 -1 0
9 Zwaluw VFC JO17-1 11 3 3 5 12 20 23 -3 0
10 RKVVO JO17-1 11 2 0 9 6 8 28 -20 0
11 SBC JO17-1 11 1 1 9 4 8 44 -36 0
12 RPC JO17-1 11 0 1 10 1 8 44 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven