0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

Junioren - O19 - Oirschot Vooruit JO19-2

Teamleden

Spelers
Tim Brands        
Jip Bronnenberg        
Camil Kerkhofs        
Jakko Klaassen        
Luuk van Kroonenburg        
Thijs Meeuwis        
Marijn van Overbeek        
Siebe van Swam        
Guus Verbruggen        
Yvar van Vroenhoven        
Mick van de Wal        
Rico van de Wal        
 
Overige teamleden
Stef Bressers Trainer
Stan Kerkhofs Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-05-2019 19:00 HSE JO19-1 SBC JO19-3 152861 0-0
C 25-05-2019 14:00 HSE JO19-1 SBC JO19-3 108333 0-0
C 25-05-2019 15:15 WSC JO19-2 Braakhuizen JO19-2 151328 1-3
C 25-05-2019 14:45 WODAN JO19-2 DBS JO19-2 107388 0-0
C 25-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 107307 3-4
C 25-05-2019 14:30 Audacia JO19-1 Geldrop JO19-2 107656 3-2
C 25-05-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 RPC JO19-3 108776 7-1
C 22-05-2019 19:30 Oirschot Vooruit JO19-2 WSC JO19-2 151325 0-0
C 20-05-2019 19:00 RPC JO19-3 WODAN JO19-2 108120 0-0
C 18-05-2019 14:15 DBS JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 107709 2-4
C 18-05-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Audacia JO19-1 107457 2-6
C 18-05-2019 15:00 Geldrop JO19-2 WSC JO19-2 151327 5-2
C 18-05-2019 15:15 SBC JO19-3 Wilhelmina Boys JO19-2 107240 5-8
C 11-05-2019 15:15 WSC JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 151326 3-2
C 11-05-2019 14:45 WODAN JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 108300 0-5
C 11-05-2019 14:30 Audacia JO19-1 SBC JO19-3 107790 2-0
C 11-05-2019 16:15 RPC JO19-3 Braakhuizen JO19-2 108538 11-1
C 11-05-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Geldrop JO19-2 108327 3-0
C 11-05-2019 14:00 HSE JO19-1 DBS JO19-2 108213 0-0
C 04-05-2019 14:15 DBS JO19-2 RPC JO19-3 108152 7-3
C 04-05-2019 14:30 Braakhuizen JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 108740 0-5
C 04-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 Audacia JO19-1 108040 5-2
C 04-05-2019 15:00 Geldrop JO19-2 HSE JO19-1 108754 5-0
C 04-05-2019 15:15 SBC JO19-3 WODAN JO19-2 107993 3-1
C 20-04-2019 14:00 HSE JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 107245 1-4
C 18-04-2019 19:00 WSC JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 151319 0-4
C 13-04-2019 15:15 WSC JO19-2 Audacia JO19-1 151324 2-1
C 13-04-2019 14:00 HSE JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-2 108031 6-2
C 13-04-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 SBC JO19-3 107950 7-3
C 13-04-2019 16:15 RPC JO19-3 Geldrop JO19-2 108480 1-1
C 13-04-2019 14:45 WODAN JO19-2 Braakhuizen JO19-2 107641 1-2
C 13-04-2019 14:15 DBS JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 108907 5-2
C 10-04-2019 18:30 WSC JO19-2 RPC JO19-3 151321 3-5
C 10-04-2019 20:00 Wilhelmina Boys JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 107873 1-1
C 06-04-2019 15:15 SBC JO19-3 WSC JO19-2 151323 2-2
C 06-04-2019 15:00 Geldrop JO19-2 WODAN JO19-2 108591 5-1
C 06-04-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 RPC JO19-3 108984 7-2
C 06-04-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 108903 1-1
C 06-04-2019 14:30 Braakhuizen JO19-2 DBS JO19-2 108846 6-5
C 06-04-2019 14:30 Audacia JO19-1 HSE JO19-1 107341 6-0
C 30-03-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 HSE JO19-1 108850 5-0
C 30-03-2019 14:30 Audacia JO19-1 Braakhuizen JO19-2 108935 1-4
C 30-03-2019 15:15 SBC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 107515 1-2
C 30-03-2019 14:15 DBS JO19-2 WSC JO19-2 151318 4-8
C 30-03-2019 14:00 HSE JO19-1 RPC JO19-3 150415 0-0
C 23-03-2019 14:30 Braakhuizen JO19-2 Geldrop JO19-2 108382 3-1
C 23-03-2019 14:45 WODAN JO19-2 WSC JO19-2 151322 0-6
C 23-03-2019 13:30 Nieuw Woensel JO19-1 Audacia JO19-1 108671 4-0
C 23-03-2019 14:15 DBS JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 107840 3-3
C 23-03-2019 16:15 RPC JO19-3 SBC JO19-3 107472 1-1
C 16-03-2019 14:45 WODAN JO19-2 HSE JO19-1 109008 2-6
C 16-03-2019 15:00 Geldrop JO19-2 DBS JO19-2 107668 5-1
C 09-03-2019 14:30 Braakhuizen JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 108292 0-3
C 09-03-2019 13:45 Nieuw Woensel JO19-1 WODAN JO19-2 107379 9-4
C 09-03-2019 14:00 HSE JO19-1 Taxandria JO19-2 108701 0-0
C 09-03-2019 14:15 DBS JO19-2 SBC JO19-3 108012 2-5
C 09-03-2019 14:30 RPC JO19-3 Audacia JO19-1 108704 0-1
C 09-03-2019 14:00 HSE JO19-1 WSC JO19-2 151320 3-1
C 23-02-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-2 Geldrop JO19-2 107534 3-2
C 23-02-2019 14:30 Braakhuizen JO19-2 HSE JO19-1 107493 3-0
C 16-02-2019 14:00 HSE JO19-1 RPC JO19-3 108492 4-1
C 16-02-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Braakhuizen JO19-2 108801 4-1
C 16-02-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-2 WODAN JO19-2 107966 5-0
C 16-02-2019 14:45 Taxandria JO19-2 Nieuw Woensel JO19-1 108354 0-0
C 16-02-2019 15:15 SBC JO19-3 Geldrop JO19-2 107855 1-1
C 16-02-2019 14:30 Audacia JO19-1 DBS JO19-2 108606 0-0
C 09-02-2019 16:15 RPC JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 108652 2-2
C 09-02-2019 15:00 Geldrop JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-2 107698 1-2
C 09-02-2019 14:45 WODAN JO19-2 Audacia JO19-1 108456 1-6
C 09-02-2019 14:30 Braakhuizen JO19-2 SBC JO19-3 107824 2-1
C 09-02-2019 14:15 DBS JO19-2 Taxandria JO19-2 107275 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-01-2019 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 SC 't Zand JO19-3 96053 0-0
C 15-12-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Taxandria JO19-2 33462 0-0
C 15-12-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Audacia JO19-1 34501 1-3
C 10-12-2018 20:00 Nevelo JO19-1 SC 't Zand JO19-3 33118 2-3
C 08-12-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Essche Boys JO19-1 96027 0-0
C 08-12-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Jong Brabant JO19-2 96056 0-0
C 08-12-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 96046 1-1
C 08-12-2018 14:45 Taxandria JO19-2 SVSSS JO19-2 34253 0-0
C 01-12-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Hilvaria JO19-2 34487 2-4
C 01-12-2018 14:30 Audacia JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 96055 5-2
C 01-12-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 96047 8-5
C 01-12-2018 14:45 SVSSS JO19-2 Nevelo JO19-1 34013 1-0
C 01-12-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 SC Elshout JO19-1 96026 2-0
C 29-11-2018 19:30 Vlijmense Boys JO19-1 Essche Boys JO19-1 96058 0-0
C 24-11-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 SC 't Zand JO19-3 96025 3-2
C 24-11-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 SVSSS JO19-2 33954 1-1
C 24-11-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 32905 0-3
C 24-11-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Taxandria JO19-2 33621 3-2
C 24-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Audacia JO19-1 96045 2-9
C 17-11-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Nevelo JO19-1 34199 1-0
C 17-11-2018 14:00 Taxandria JO19-2 Vlijmense Boys JO19-1 96054 2-4
C 17-11-2018 14:30 Audacia JO19-1 SVSSS JO19-2 33175 3-6
C 17-11-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Jong Brabant JO19-2 33588 3-2
C 17-11-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Hilvaria JO19-2 93336 3-0
C 17-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SC Elshout JO19-1 96044 2-0
C 10-11-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Taxandria JO19-2 32836 0-4
C 10-11-2018 14:45 SVSSS JO19-2 Essche Boys JO19-1 93335 2-2
C 10-11-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Haarsteeg JO19-2 96043 5-2
C 10-11-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 96024 0-4
C 10-11-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Audacia JO19-1 33755 1-5
C 03-11-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Audacia JO19-1 32742 5-2
C 03-11-2018 12:30 Hilvaria JO19-2 Jong Brabant JO19-2 34448 2-4
C 03-11-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Essche Boys JO19-1 93334 3-0
C 03-11-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 96052 2-3
C 03-11-2018 14:30 Taxandria JO19-2 SC 't Zand JO19-3 32932 1-2
C 03-11-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SVSSS JO19-2 96042 0-8
C 27-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Haarsteeg JO19-2 96041 3-4
C 27-10-2018 14:30 SVSSS JO19-2 SC Elshout JO19-1 96023 3-0
C 27-10-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 Hilvaria JO19-2 96051 1-5
C 27-10-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Taxandria JO19-2 93333 2-3
C 27-10-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Oirschot Vooruit JO19-2 34572 1-0
C 27-10-2018 14:30 Audacia JO19-1 Nevelo JO19-1 33816 2-2
C 20-10-2018 14:30 Audacia JO19-1 Essche Boys JO19-1 93329 4-9
C 13-10-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Audacia JO19-1 96022 3-1
C 13-10-2018 16:15 SC 't Zand JO19-3 Essche Boys JO19-1 93332 5-1
C 13-10-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 SVSSS JO19-2 34125 0-0
C 13-10-2018 14:45 Taxandria JO19-2 Jong Brabant JO19-2 32825 0-0
C 13-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 Hilvaria JO19-2 96040 3-4
C 13-10-2018 14:30 Nevelo JO19-1 Vlijmense Boys JO19-1 96050 3-3
C 10-10-2018 20:00 Vlijmense Boys JO19-1 Haarsteeg JO19-2 96057 7-0
C 06-10-2018 14:30 SVSSS JO19-2 SC 't Zand JO19-3 33015 4-0
C 06-10-2018 14:30 Audacia JO19-1 Taxandria JO19-2 34194 3-4
C 06-10-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 93331 7-1
C 06-10-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 ST Vessem/DEES JO19-1 33708 0-0
C 06-10-2018 13:30 Nieuw Woensel JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 33437 0-0
C 06-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Nevelo JO19-1 33449 2-3
C 06-10-2018 15:00 Hilvaria JO19-2 SC Elshout JO19-1 96021 4-0
C 29-09-2018 15:05 Nieuw Woensel JO19-2 Jong Brabant JO19-2 34053 0-0
C 29-09-2018 14:30 Nevelo JO19-1 ST Vessem/DEES JO19-1 33916 0-0
C 29-09-2018 14:30 SC 't Zand JO19-3 Audacia JO19-1 32822 2-1
C 29-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 33896 0-0
C 29-09-2018 14:45 Taxandria JO19-2 TSV Gudok JO19-3 33244 0-0
C 29-09-2018 14:30 SVSSS JO19-2 Hilvaria JO19-2 32720 3-1
C 29-09-2018 14:30 Nevelo JO19-1 SC Elshout JO19-1 96020 5-2
C 29-09-2018 16:25 Taxandria JO19-2 Haarsteeg JO19-2 96039 8-1
C 29-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Vlijmense Boys JO19-1 96049 1-1
C 29-09-2018 14:45 Taxandria JO19-2 SV Reeshof JO19-2 93353 0-0
C 29-09-2018 14:30 Essche Boys JO19-1 Jong Brabant JO19-2 93330 6-1
C 22-09-2018 14:30 SC Elshout JO19-1 Taxandria JO19-2 96019 1-2
C 22-09-2018 14:30 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 SVSSS JO19-2 33650 0-0
C 22-09-2018 14:30 ST Vessem/DEES JO19-1 Taxandria JO19-2 32755 0-0
C 22-09-2018 14:30 Hilvaria JO19-2 Nevelo JO19-1 33144 3-0
C 22-09-2018 14:45 TSV Gudok JO19-3 SC 't Zand JO19-3 32839 0-0
C 22-09-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Oirschot Vooruit JO19-2 33352 2-2
C 22-09-2018 14:30 Vlijmense Boys JO19-1 SVSSS JO19-2 96048 3-4
C 22-09-2018 14:30 Audacia JO19-1 Nieuw Woensel JO19-2 33704 0-0
C 22-09-2018 14:45 Haarsteeg JO19-2 SC 't Zand JO19-3 96038 1-3
C 22-09-2018 17:25 SV Reeshof JO19-2 SC 't Zand JO19-3 93352 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Best Vooruit JO19-4 4299 8-0
B 15-09-2018 14:30 ST Vessem/DEES JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-3 4159 8-0
B 08-09-2018 14:30 ST Vessem/DEES JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-2 3926 3-1
B 08-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-3 Best Vooruit JO19-4 4059 2-1
B 01-09-2018 14:00 Oirschot Vooruit JO19-2 Wilhelmina Boys JO19-3 4493 10-0
B 01-09-2018 14:45 Best Vooruit JO19-4 ST Vessem/DEES JO19-1 3861 1-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuw Woensel JO19-1 11 9 2 0 29 50 12 38 0
2 Braakhuizen JO19-2 11 7 0 4 21 25 33 -8 0
3 Oirschot Vooruit JO19-2 10 6 2 2 20 29 22 7 0
4 Wilhelmina Boys JO19-2 11 6 2 3 20 41 27 14 0
5 Audacia JO19-1 11 6 1 4 19 28 20 8 0
6 Geldrop JO19-2 11 4 2 5 14 28 20 8 0
7 WSC JO19-2 10 4 1 5 13 28 29 -1 0
8 HSE JO19-1 9 4 0 5 12 20 29 -9 0
9 SBC JO19-3 10 2 3 5 9 22 28 -6 0
10 RPC JO19-3 10 2 3 5 9 27 34 -7 0
11 DBS JO19-2 9 2 2 5 8 29 36 -7 0
12 WODAN JO19-2 9 0 0 9 0 10 47 -37 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVSSS JO19-2 9 7 2 0 23 32 10 22 0
2 SC 't Zand JO19-3 10 7 0 3 21 23 19 4 0
3 Essche Boys JO19-1 10 5 2 3 17 38 24 14 0
4 Nevelo JO19-1 11 5 2 4 17 26 21 5 0
5 Taxandria JO19-2 8 5 0 3 15 26 16 10 0
6 Oirschot Vooruit JO19-2 9 4 3 2 15 18 14 4 0
7 Hilvaria JO19-2 11 5 0 6 15 24 26 -2 0
8 Audacia JO19-1 11 4 1 6 13 38 37 1 0
9 Vlijmense Boys JO19-1 8 3 2 3 11 24 22 2 0
10 Jong Brabant JO19-2 9 2 2 5 8 18 26 -8 0
11 SC Elshout JO19-1 11 2 1 8 7 11 28 -17 0
12 Haarsteeg JO19-2 11 2 1 8 7 21 56 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST DEES/Vessem JO19-1 3 3 0 0 9 22 2 20 0
2 Oirschot Vooruit JO19-2 3 2 0 1 6 19 3 16 0
3 Wilhelmina Boys JO19-3 3 1 0 2 3 2 19 -17 0
4 Best Vooruit JO19-4 3 0 0 3 0 2 21 -19 0

Training

Berichten



Terug naar boven