0638 Onder 19 competiite Zaterdag nacompetitie 3e ronde

Junioren - O19 - Oirschot Vooruit JO19-1

Teamleden

Spelers
Roel Berben        
Gijs de Bruin        
Rens van Gaal        
Jelle Hems        
Lars van Hout        
Floris van de Kam        
Mathieu van Kasteren        
Sam Laenen        
Hank Mommers        
Tim Neggers        
Devin van de Schoot        
Niels Stockman        
Sjoerd van Straten        
Lars Versteden        
Thijs Versteden        
 
Overige teamleden
Roel Timmermans Trainer
Hans de Croon Leider
Martijn Verhoeven Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
n 01-06-2019 15:00 ASWH JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 152735 1-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 15:30 SBC JO19-1 Bladella JO19-1 32054 2-2
C 25-05-2019 15:00 Emplina JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32130 5-1
C 25-05-2019 14:45 WODAN JO19-1 Hilvaria JO19-1 32260 4-1
C 25-05-2019 15:30 Wilhelmina Boys JO19-1 RPC JO19-1 32067 3-1
C 25-05-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 Jong Brabant JO19-1 31904 3-0
C 25-05-2019 14:15 ODC JO19-1 Brabantia JO19-1 32217 2-3
C 18-05-2019 15:00 Brabantia JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32228 3-3
C 18-05-2019 14:30 RPC JO19-1 Emplina JO19-1 31929 0-0
C 18-05-2019 14:45 Jong Brabant JO19-1 SBC JO19-1 32107 1-0
C 18-05-2019 15:00 Bladella JO19-1 WODAN JO19-1 32034 3-1
C 18-05-2019 15:15 Hilvaria JO19-1 ODC JO19-1 31901 4-3
C 18-05-2019 11:15 Zwaluw VFC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32074 0-6
C 11-05-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Hilvaria JO19-1 32222 2-0
C 11-05-2019 15:00 Oirschot Vooruit JO19-1 WODAN JO19-1 32172 2-1
C 11-05-2019 15:00 Emplina JO19-1 Brabantia JO19-1 31930 2-4
C 11-05-2019 15:15 SBC JO19-1 RPC JO19-1 31954 1-1
C 11-05-2019 15:30 ODC JO19-1 Bladella JO19-1 32029 1-7
C 09-05-2019 20:00 Zwaluw VFC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 32058 1-4
C 04-05-2019 14:30 RPC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32229 1-2
C 04-05-2019 14:45 WODAN JO19-1 ODC JO19-1 31920 6-1
C 04-05-2019 14:45 Jong Brabant JO19-1 Emplina JO19-1 31991 3-2
C 04-05-2019 15:00 Bladella JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32169 1-1
C 04-05-2019 15:00 Brabantia JO19-1 SBC JO19-1 31984 0-4
C 04-05-2019 15:00 Hilvaria JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32105 1-2
C 13-04-2019 14:30 RPC JO19-1 Hilvaria JO19-1 32167 2-1
C 13-04-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 ODC JO19-1 31887 0-0
C 13-04-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Jong Brabant JO19-1 32053 0-2
C 13-04-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Brabantia JO19-1 32208 2-6
C 13-04-2019 16:00 Emplina JO19-1 Bladella JO19-1 31973 1-2
C 13-04-2019 15:15 SBC JO19-1 WODAN JO19-1 32268 4-3
C 10-04-2019 20:00 Brabantia JO19-1 WODAN JO19-1 151707 1-5
C 06-04-2019 14:45 Jong Brabant JO19-1 RPC JO19-1 31968 1-2
C 06-04-2019 14:15 ODC JO19-1 SBC JO19-1 32085 0-0
C 06-04-2019 15:00 Bladella JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32152 3-0
C 06-04-2019 15:05 Hilvaria JO19-1 Emplina JO19-1 31970 2-5
C 06-04-2019 15:00 Brabantia JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32188 4-2
C 30-03-2019 14:45 WODAN JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 31980 1-5
C 23-03-2019 14:30 RPC JO19-1 WODAN JO19-1 32087 1-1
C 23-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32093 0-1
C 23-03-2019 14:45 Jong Brabant JO19-1 Brabantia JO19-1 32057 3-1
C 23-03-2019 15:00 Emplina JO19-1 ODC JO19-1 31916 3-1
C 23-03-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Bladella JO19-1 32005 0-5
C 23-03-2019 15:15 SBC JO19-1 Hilvaria JO19-1 32122 1-0
C 16-03-2019 14:15 ODC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 31937 1-0
C 16-03-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32135 5-3
C 16-03-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 SBC JO19-1 32175 0-1
C 16-03-2019 14:45 WODAN JO19-1 Emplina JO19-1 32226 1-0
C 16-03-2019 15:00 Bladella JO19-1 Hilvaria JO19-1 31885 2-1
C 16-03-2019 15:00 Brabantia JO19-1 RPC JO19-1 32138 0-1
C 14-03-2019 19:30 Zwaluw VFC JO19-1 ODC JO19-1 31992 4-2
C 09-03-2019 14:45 Jong Brabant JO19-1 WODAN JO19-1 32198 1-1
C 09-03-2019 15:00 Emplina JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32233 2-1
C 09-03-2019 15:15 SBC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32255 1-1
C 23-02-2019 14:45 Hilvaria JO19-1 Brabantia JO19-1 31958 5-3
C 16-02-2019 14:15 ODC JO19-1 RPC JO19-1 32031 2-3
C 16-02-2019 14:45 WODAN JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32269 2-1
C 16-02-2019 14:45 Hilvaria JO19-1 Jong Brabant JO19-1 32271 3-2
C 16-02-2019 14:30 Oirschot Vooruit JO19-1 Emplina JO19-1 32176 1-2
C 16-02-2019 15:00 Bladella JO19-1 Brabantia JO19-1 31892 2-1
C 16-02-2019 15:15 SBC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32153 1-2
C 09-02-2019 15:00 Brabantia JO19-1 WODAN JO19-1 31942 0-0
C 09-02-2019 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Hilvaria JO19-1 32204 1-1
C 09-02-2019 17:00 Emplina JO19-1 SBC JO19-1 32010 2-4
C 09-02-2019 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 ODC JO19-1 32174 3-0
C 09-02-2019 14:45 Jong Brabant JO19-1 Bladella JO19-1 32022 6-4
C 09-02-2019 14:30 RPC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32145 1-0
C 02-02-2019 14:30 RPC JO19-1 Bladella JO19-1 32210 0-0
C 15-12-2018 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 106612 3-4
C 08-12-2018 14:15 ODC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32148 0-2
C 08-12-2018 14:45 WODAN JO19-1 SBC JO19-1 32041 3-1
C 08-12-2018 14:30 Hilvaria JO19-1 RPC JO19-1 31917 0-1
C 08-12-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32186 0-1
C 08-12-2018 14:30 Bladella JO19-1 Emplina JO19-1 31921 1-1
C 08-12-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32263 2-7
C 01-12-2018 14:30 RPC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 31919 1-2
C 01-12-2018 14:30 Emplina JO19-1 Hilvaria JO19-1 32221 0-2
C 01-12-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Brabantia JO19-1 31924 4-1
C 01-12-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Bladella JO19-1 31927 2-6
C 01-12-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 WODAN JO19-1 32238 4-2
C 01-12-2018 15:30 SBC JO19-1 ODC JO19-1 32114 1-2
C 24-11-2018 14:15 ODC JO19-1 Emplina JO19-1 32257 0-1
C 24-11-2018 14:45 WODAN JO19-1 RPC JO19-1 32252 2-1
C 24-11-2018 15:00 Hilvaria JO19-1 SBC JO19-1 31915 1-4
C 24-11-2018 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31934 0-2
C 24-11-2018 15:00 Bladella JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32052 3-3
C 24-11-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Jong Brabant JO19-1 32112 1-1
C 17-11-2018 14:30 RPC JO19-1 Brabantia JO19-1 32207 1-2
C 17-11-2018 14:30 Hilvaria JO19-1 Bladella JO19-1 32045 1-2
C 17-11-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 ODC JO19-1 32082 5-0
C 17-11-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31995 2-6
C 17-11-2018 11:00 Emplina JO19-1 WODAN JO19-1 32230 6-1
C 17-11-2018 15:30 SBC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32126 0-3
C 10-11-2018 14:30 ODC JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 31922 2-1
C 10-11-2018 15:15 Oirschot Vooruit JO19-1 SBC JO19-1 32164 1-5
C 10-11-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Emplina JO19-1 32038 5-1
C 10-11-2018 14:45 WODAN JO19-1 Jong Brabant JO19-1 32203 6-3
C 10-11-2018 15:00 Bladella JO19-1 RPC JO19-1 31881 0-0
C 10-11-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Hilvaria JO19-1 32239 2-3
C 03-11-2018 15:00 Hilvaria JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32004 2-4
C 03-11-2018 14:30 RPC JO19-1 SBC JO19-1 32216 2-0
C 03-11-2018 14:45 WODAN JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32021 2-3
C 03-11-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Emplina JO19-1 31949 1-1
C 03-11-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32258 2-2
C 03-11-2018 15:00 Bladella JO19-1 ODC JO19-1 32232 2-1
C 27-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Bladella JO19-1 32117 3-0
C 27-10-2018 14:45 ODC JO19-1 WODAN JO19-1 32043 2-2
C 27-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Hilvaria JO19-1 31943 1-1
C 27-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 RPC JO19-1 32064 4-1
C 27-10-2018 15:30 SBC JO19-1 Brabantia JO19-1 32170 6-1
C 27-10-2018 15:00 Emplina JO19-1 Jong Brabant JO19-1 32118 2-1
C 13-10-2018 15:00 RPC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 31908 1-0
C 13-10-2018 15:00 Hilvaria JO19-1 WODAN JO19-1 31986 6-5
C 13-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 31959 1-2
C 13-10-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 Emplina JO19-1 31981 5-2
C 13-10-2018 15:00 Brabantia JO19-1 ODC JO19-1 32103 1-2
C 13-10-2018 15:00 Bladella JO19-1 SBC JO19-1 32040 1-1
C 06-10-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32224 4-1
C 06-10-2018 14:45 WODAN JO19-1 Bladella JO19-1 32015 2-4
C 06-10-2018 14:45 ODC JO19-1 Hilvaria JO19-1 32011 6-1
C 06-10-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 Brabantia JO19-1 32097 1-2
C 06-10-2018 16:05 Emplina JO19-1 RPC JO19-1 31906 0-2
C 06-10-2018 15:30 SBC JO19-1 Jong Brabant JO19-1 32173 0-0
C 29-09-2018 14:30 RPC JO19-1 ODC JO19-1 32056 1-1
C 29-09-2018 14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 WODAN JO19-1 32012 4-0
C 29-09-2018 15:00 Zwaluw VFC JO19-1 SBC JO19-1 31979 5-6
C 29-09-2018 15:30 Emplina JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 32113 1-2
C 29-09-2018 15:00 Brabantia JO19-1 Bladella JO19-1 31877 4-2
C 29-09-2018 14:45 Jong Brabant JO19-1 Hilvaria JO19-1 32104 5-2
C 22-09-2018 15:30 SBC JO19-1 Emplina JO19-1 32248 3-0
C 22-09-2018 15:00 Bladella JO19-1 Jong Brabant JO19-1 31946 2-2
C 22-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 RPC JO19-1 32086 2-1
C 22-09-2018 14:45 Hilvaria JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 32099 0-6
C 22-09-2018 14:45 WODAN JO19-1 Brabantia JO19-1 32095 4-2
C 22-09-2018 14:15 ODC JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 32157 1-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 15:00 DVS JO19-1 BMC JO19-1 3852 7-0
B 08-09-2018 14:45 Oirschot Vooruit JO19-1 DVS JO19-1 4201 1-1
B 01-09-2018 15:00 BMC JO19-1 Oirschot Vooruit JO19-1 3941 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WODAN JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
2 WODAN JO19-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
3 Sportclub Irene JO19-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
4 Bladella JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit JO19-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 ASWH JO19-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys JO19-1 22 14 1 7 43 56 21 35 0
2 Bladella JO19-1 22 11 8 3 41 54 34 20 0
3 Oirschot Vooruit JO19-1 22 11 4 7 37 42 41 1 0
4 SBC JO19-1 22 10 6 6 36 46 31 15 0
5 RPC JO19-1 22 9 6 7 33 25 24 1 0
6 Jong Brabant JO19-1 22 9 5 8 32 45 37 8 0
7 WODAN JO19-1 22 9 3 10 30 55 56 -1 0
8 Zwaluw VFC JO19-1 22 9 3 10 30 61 67 -6 0
9 Emplina JO19-1 22 8 3 11 27 39 43 -4 0
10 Brabantia JO19-1 22 7 3 12 24 45 63 -18 0
11 Hilvaria JO19-1 22 6 2 14 20 38 63 -25 0
12 ODC JO19-1 22 5 4 13 19 33 59 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVS JO19-1 2 1 1 0 4 8 1 7 0
2 Oirschot Vooruit JO19-1 2 1 1 0 4 3 2 1 0
3 BMC JO19-1 2 0 0 2 0 1 9 -8 0

Training

Berichten



Terug naar boven