0291 Veteranen Zaterdag

Senioren - Zaterdag - Oirschot Vooruit VE1

Teamleden

Spelers
Rodney Gary Biswane        
Ronnie Boeljon        
Jan van den Boomen        
Jan Gras        
Jan Habraken        
Willy van Haren        
Albert Jakobs        
Wim Kemps        
Stefan der Kinderen        
Hans van Kollenburg        
Frans de Kruijf        
Stefan Kuijpers        
Remi von Liebenstein        
Eric van de Loo        
Simon Louwers        
Hank van Nunen        
Rob van der Sande        
Peter van Summeren        
Cees Swaanen        
Eyad Taher        
Maarten van de Ven        
Henri Verouden        
Bart Vogels        
 
Overige teamleden
Frans de Kruijf Leider
Jan Habraken Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
V 20-04-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys A - -
V 27-04-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 ODC - -
C 11-05-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Nederwetten VE1 21414 Sportpark Moorland - -
C 18-05-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 Oirschot Vooruit VE1 21337 Sportpark de Oude Landen - -
T 25-05-2019 n.n.b. Spoordonkse Boys, De Bocht '80, Beerse Boys Oirschot Vooruit VE1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2
C 11-05-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Nederwetten VE1
C 11-05-2019 16:15 RPC VE1 Braakhuizen VE2
C 11-05-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 EMK VE1
C 11-05-2019 16:30 Brabantia VE2 RKSV Nuenen VE1
C 18-05-2019 15:30 EMK VE1 RPC VE1
C 18-05-2019 16:00 Braakhuizen VE2 Brabantia VE2
C 18-05-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 Oirschot Vooruit VE1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
V 20-04-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys A
V 13-04-2019 16:15 rksv Nuenen B Oirschot Vooruit VE1
C 06-04-2019 16:30 Brabantia VE2 Oirschot Vooruit VE1 PJ (Stefan) van Rossum 21507
C 30-03-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RPC VE1 21413
C 23-03-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 21319
C 16-03-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Best Vooruit VE1 Aron van Beers (Scheidsrechter) 21412
C 09-03-2019 15:30 EMK VE1 Oirschot Vooruit VE1 21326
C 23-02-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 21411
V 16-02-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 De Bocht '80
V 09-02-2019 16:00 Sporring VE1 Oirschot Vooruit VE1
V 26-01-2019 16:00 Beerse Boys Oirschot Vooruit VE1
V 19-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys A
V 15-12-2018 16:00 ODC Oirschot Vooruit VE1
C 08-12-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 21410
V 01-12-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Tivoli
V 24-11-2018 17:00 RKVVO Oirschot Vooruit VE1
C 17-11-2018 16:30 Nederwetten VE1 Oirschot Vooruit VE1 21358
V 10-11-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Nuenen Ve B
C 03-11-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Brabantia VE2 21409
C 27-10-2018 16:15 RPC VE1 Oirschot Vooruit VE1 21263
V 20-10-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Beerse Boys
V 13-10-2018 16:00 De Bocht '80 Oirschot Vooruit VE1
V 06-10-2018 16:00 Tivoli VE1 Oirschot Vooruit VE1
V 29-09-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKVVO VE1
C 22-09-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 21408
C 15-09-2018 16:45 Best Vooruit VE1 Oirschot Vooruit VE1 21348
C 08-09-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 EMK VE1 21407
C 01-09-2018 16:00 Braakhuizen VE2 Oirschot Vooruit VE1 Afgeschermd 21288 1 - 1
V 25-08-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Sporring VE1 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 13-04-2019 16:30 Nederwetten VE1 Brabantia VE2 21362 0-0
C 13-04-2019 16:15 RKSV Nuenen VE1 RPC VE1 21336 0-0
C 13-04-2019 16:00 Braakhuizen VE2 Wilhelmina Boys VE2 21294 0-0
C 13-04-2019 15:30 EMK VE1 Best Vooruit VE1 21328 0-0
C 06-04-2019 16:15 RPC VE1 Nederwetten VE1 21268 0-0
C 06-04-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 RKSV Nuenen VE1 21320 0-0
C 06-04-2019 16:30 Brabantia VE2 Oirschot Vooruit VE1 21507 0-0
C 06-04-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 21353 0-0
C 30-03-2019 15:30 RKSV Nuenen VE1 Best Vooruit VE1 21335 0-0
C 30-03-2019 16:00 Braakhuizen VE2 EMK VE1 21293 0-0
C 30-03-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RPC VE1 21413 0-0
C 30-03-2019 16:30 Nederwetten VE1 Wilhelmina Boys VE2 21361 0-0
C 23-03-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Nederwetten VE1 21352 0-0
C 23-03-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Oirschot Vooruit VE1 21319 0-0
C 23-03-2019 16:15 RPC VE1 Brabantia VE2 21267 0-0
C 23-03-2019 15:30 EMK VE1 RKSV Nuenen VE1 21327 0-0
C 16-03-2019 15:30 RKSV Nuenen VE1 Braakhuizen VE2 21334 0-0
C 16-03-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Best Vooruit VE1 21412 0-0
C 16-03-2019 16:30 Nederwetten VE1 EMK VE1 21360 0-0
C 16-03-2019 16:30 Brabantia VE2 Wilhelmina Boys VE2 21506 0-0
C 09-03-2019 16:45 Best Vooruit VE1 Brabantia VE2 21351 0-0
C 09-03-2019 16:30 Wilhelmina Boys VE2 RPC VE1 21318 0-0
C 09-03-2019 16:00 Braakhuizen VE2 Nederwetten VE1 21292 0-0
C 09-03-2019 15:30 EMK VE1 Oirschot Vooruit VE1 21326 0-0
C 23-02-2019 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Braakhuizen VE2 21411 0-0
C 23-02-2019 16:15 RPC VE1 Best Vooruit VE1 21266 0-0
C 23-02-2019 16:30 Nederwetten VE1 RKSV Nuenen VE1 21359 0-0
C 23-02-2019 16:30 Brabantia VE2 EMK VE1 21505 0-0
C 08-12-2018 16:30 Brabantia VE2 Braakhuizen VE2 21504 0-0
C 08-12-2018 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Best Vooruit VE1 21317 0-0
C 08-12-2018 16:15 RPC VE1 EMK VE1 21265 0-0
C 08-12-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 21410 0-0
C 17-11-2018 16:30 Nederwetten VE1 Oirschot Vooruit VE1 21358 0-0
C 17-11-2018 16:15 RKSV Nuenen VE1 Brabantia VE2 21333 0-0
C 17-11-2018 16:00 Braakhuizen VE2 RPC VE1 21291 0-0
C 17-11-2018 15:30 EMK VE1 Wilhelmina Boys VE2 21325 0-0
C 10-11-2018 16:15 RPC VE1 RKSV Nuenen VE1 21264 0-0
C 10-11-2018 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Braakhuizen VE2 21316 0-0
C 10-11-2018 16:30 Brabantia VE2 Nederwetten VE1 21503 0-0
C 10-11-2018 16:45 Best Vooruit VE1 EMK VE1 21350 0-0
C 03-11-2018 16:00 Braakhuizen VE2 Best Vooruit VE1 21290 0-0
C 03-11-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Brabantia VE2 21409 0-0
C 03-11-2018 16:15 RKSV Nuenen VE1 Wilhelmina Boys VE2 21332 0-0
C 03-11-2018 16:30 Nederwetten VE1 RPC VE1 21357 0-0
C 27-10-2018 15:30 EMK VE1 Braakhuizen VE2 21324 0-0
C 27-10-2018 16:15 RPC VE1 Oirschot Vooruit VE1 21263 0-0
C 27-10-2018 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Nederwetten VE1 21315 0-0
C 27-10-2018 16:45 Best Vooruit VE1 RKSV Nuenen VE1 21349 0-0
C 22-09-2018 16:30 Brabantia VE2 RPC VE1 21502 0-0
C 22-09-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 Wilhelmina Boys VE2 21408 0-0
C 22-09-2018 16:15 RKSV Nuenen VE1 EMK VE1 21331 0-0
C 22-09-2018 16:30 Nederwetten VE1 Best Vooruit VE1 21356 0-0
C 15-09-2018 15:30 EMK VE1 Nederwetten VE1 21323 0-0
C 15-09-2018 16:00 Braakhuizen VE2 RKSV Nuenen VE1 21289 0-0
C 15-09-2018 16:30 Wilhelmina Boys VE2 Brabantia VE2 21314 0-0
C 15-09-2018 16:45 Best Vooruit VE1 Oirschot Vooruit VE1 21348 0-0
C 08-09-2018 16:00 Oirschot Vooruit VE1 EMK VE1 21407 0-0
C 08-09-2018 16:15 RPC VE1 Wilhelmina Boys VE2 21262 0-0
C 08-09-2018 16:30 Brabantia VE2 Best Vooruit VE1 21501 0-0
C 08-09-2018 16:30 Nederwetten VE1 Braakhuizen VE2 21355 0-0
C 01-09-2018 15:30 EMK VE1 Brabantia VE2 21322 0-0
C 01-09-2018 16:45 Best Vooruit VE1 RPC VE1 21347 0-0
C 01-09-2018 16:15 RKSV Nuenen VE1 Nederwetten VE1 21330 0-0
C 01-09-2018 16:00 Braakhuizen VE2 Oirschot Vooruit VE1 21288 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Braakhuizen VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nederwetten VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Nuenen VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC VE1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina Boys VE2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven