0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 12

Teamleden

Spelers
Chris Blommers        
Teun Bressers        
Rens Bressers        
Mike van Eeten        
Adrie van der Hamsvoort        
Roel van Hattem        
Jasper van de Heuvel        
Henk van Hout        
Marcel Kuypers        
Marcel Leenders        
Mark van Nunen        
Roan van Overdijk        
Teun Peeters        
Teun Rengers        
Rob van der Sande        
David Slits        
Erwin Timmermans        
Richard van de Vondervoort        
Sander Willems        
Jan Witlox        
Joey van Woensel        
 
Overige teamleden
Mark van Nunen Leider
Teun Rengers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-05-2019 10:00 SVSOS 3 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 89052 Sportpark De Stevort - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2019 10:00 SVSOS 3 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 89052 0 - 2
C 19-05-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Hoogeloon 5 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 87832 4 - 5
C 12-05-2019 09:45 Knegselse Boys 4 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 82349 4 - 0
C 05-05-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DBS 5 H. (Hans) Hellings 87823 3 - 6
C 13-04-2019 18:00 De Valk 6 Oirschot Vooruit 12 A.A.F. (Fons) van de Ven 89737 2 - 8
C 07-04-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 SV Valkenswaard 8 ABM (Aron) van Beers 80353 2 - 2
C 24-03-2019 11:00 Nederwetten 4 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 87036 0 - 2
C 17-03-2019 10:00 Gestel 5 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 81446 0 - 0
C 10-03-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Beerse Boys 12 Afgeschermd 84242 3 - 3
C 24-02-2019 10:00 Vessem 4 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 91360 2 - 4
C 17-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Wilhelmina Boys 7 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 83344 0 - 10
C 09-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Valk 6 A.A.F. (Fons) van deVen 88741 6 - 1
C 02-12-2018 12:00 SV Valkenswaard 8 Oirschot Vooruit 12 E. (Eric) Heijmans 83106 2 - 0
C 25-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Nederwetten 4 Afgeschermd 89848 3 - 1
C 18-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Gestel 5 R. (Rob) van derSande 80756 7 - 1
C 11-11-2018 13:00 Beerse Boys 12 Oirschot Vooruit 12 J.J.F.M. (Jan) vanBeers 83508 4 - 3
C 04-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Knegselse Boys 4 Afgeschermd 87326 1 - 1
C 28-10-2018 10:30 DBS 5 Oirschot Vooruit 12 N.G.B.G. (Nobby) vanDorst 82408 7 - 3
C 14-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 SVSOS 3 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 87071 0 - 4
C 07-10-2018 12:00 Hoogeloon 5 Oirschot Vooruit 12 G. (Gerard) Wijnen 80826 1 - 4
C 30-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 Oirschot Vooruit 12 Afgeschermd 89067 3 - 1
C 23-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Vessem 4 H.J.M.A. (Dirk) van denEijnden 83210 1 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 09:45 Knegselse Boys 4 De Valk 6 82274 6-2
C 26-05-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 Vessem 4 81669 0-0
C 26-05-2019 11:00 Nederwetten 4 Gestel 5 83123 0-0
C 26-05-2019 10:30 DBS 5 Wilhelmina Boys 7 87582 0-0
C 26-05-2019 10:00 SVSOS 3 Oirschot Vooruit 12 89052 0-2
C 26-05-2019 12:00 Hoogeloon 5 Beerse Boys 12 83667 0-0
C 19-05-2019 10:00 De Valk 6 SV Valkenswaard 8 83779 1-2
C 19-05-2019 10:00 Vessem 4 Knegselse Boys 4 85286 1-2
C 19-05-2019 10:00 Gestel 5 SVSOS 3 89734 0-2
C 19-05-2019 13:00 Beerse Boys 12 DBS 5 88830 1-6
C 19-05-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Hoogeloon 5 87832 4-5
C 19-05-2019 11:00 Nederwetten 4 Wilhelmina Boys 7 85396 1-5
C 16-05-2019 19:15 Vessem 4 Hoogeloon 5 82875 3-2
C 12-05-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 Beerse Boys 12 87135 0-1
C 12-05-2019 11:00 Nederwetten 4 De Valk 6 80540 4-3
C 12-05-2019 10:30 DBS 5 SVSOS 3 84281 4-2
C 12-05-2019 12:00 Hoogeloon 5 Gestel 5 87177 5-0
C 12-05-2019 09:45 Knegselse Boys 4 Oirschot Vooruit 12 82349 4-0
C 12-05-2019 10:00 Vessem 4 Wilhelmina Boys 7 81724 1-3
C 05-05-2019 10:00 De Valk 6 Vessem 4 86230 5-6
C 05-05-2019 10:00 Gestel 5 Knegselse Boys 4 85965 2-7
C 05-05-2019 10:00 SVSOS 3 Hoogeloon 5 88295 4-1
C 05-05-2019 10:00 Wilhelmina Boys 7 SV Valkenswaard 8 83813 5-1
C 05-05-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 DBS 5 87823 3-6
C 04-05-2019 17:00 Beerse Boys 12 Nederwetten 4 89521 0-0
C 28-04-2019 10:00 De Valk 6 Gestel 5 85610 7-6
C 28-04-2019 12:00 Nederwetten 4 DBS 5 83884 0-6
C 28-04-2019 10:00 Wilhelmina Boys 7 SVSOS 3 84375 3-1
C 28-04-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 Knegselse Boys 4 90600 2-1
C 25-04-2019 19:00 De Valk 6 DBS 5 87115 2-4
C 14-04-2019 10:00 Vessem 4 Beerse Boys 12 83021 1-3
C 14-04-2019 09:45 Knegselse Boys 4 Wilhelmina Boys 7 83176 0-4
C 14-04-2019 10:30 DBS 5 Hoogeloon 5 86208 8-3
C 14-04-2019 11:00 Nederwetten 4 SVSOS 3 83978 1-5
C 14-04-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 Gestel 5 81089 3-0
C 13-04-2019 18:00 De Valk 6 Oirschot Vooruit 12 89737 2-8
C 11-04-2019 18:30 Vessem 4 SVSOS 3 84529 1-3
C 11-04-2019 20:00 SV Valkenswaard 8 Nederwetten 4 86478 5-0
C 11-04-2019 18:30 Wilhelmina Boys 7 DBS 5 81202 0-3
C 07-04-2019 10:00 Wilhelmina Boys 7 De Valk 6 81991 4-2
C 07-04-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 SV Valkenswaard 8 80353 2-2
C 07-04-2019 10:00 SVSOS 3 Vessem 4 85179 2-7
C 07-04-2019 12:00 Hoogeloon 5 Nederwetten 4 80328 2-2
C 07-04-2019 13:00 Beerse Boys 12 Knegselse Boys 4 87288 2-3
C 07-04-2019 10:00 Gestel 5 DBS 5 91473 0-13
C 31-03-2019 12:00 Hoogeloon 5 DBS 5 88238 2-3
C 31-03-2019 10:00 SVSOS 3 De Valk 6 80374 4-3
C 31-03-2019 09:45 Knegselse Boys 4 SV Valkenswaard 8 87536 1-1
C 24-03-2019 12:00 SV Valkenswaard 8 Hoogeloon 5 89123 7-1
C 24-03-2019 10:00 Vessem 4 Gestel 5 86542 8-3
C 24-03-2019 11:00 Nederwetten 4 Oirschot Vooruit 12 87036 0-2
C 24-03-2019 10:00 De Valk 6 SVSOS 3 88643 4-4
C 24-03-2019 09:45 Knegselse Boys 4 DBS 5 87874 1-3
C 24-03-2019 10:00 Wilhelmina Boys 7 Beerse Boys 12 87446 5-0
C 17-03-2019 12:00 Hoogeloon 5 Wilhelmina Boys 7 91391 1-4
C 17-03-2019 13:00 Beerse Boys 12 De Valk 6 86664 4-0
C 17-03-2019 10:00 Gestel 5 Oirschot Vooruit 12 81446 0-0
C 17-03-2019 09:45 Knegselse Boys 4 Nederwetten 4 91341 3-0
C 17-03-2019 10:00 SVSOS 3 SV Valkenswaard 8 83353 1-2
C 17-03-2019 10:30 DBS 5 Vessem 4 86955 7-1
C 10-03-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Beerse Boys 12 84242 3-3
C 24-02-2019 10:00 SVSOS 3 Nederwetten 4 82958 2-2
C 24-02-2019 10:00 Vessem 4 Oirschot Vooruit 12 91360 2-4
C 24-02-2019 10:30 DBS 5 Knegselse Boys 4 90169 3-0
C 24-02-2019 10:00 Gestel 5 SV Valkenswaard 8 90323 0-4
C 17-02-2019 11:00 Nederwetten 4 Vessem 4 85115 4-7
C 17-02-2019 10:00 Gestel 5 Beerse Boys 12 82329 0-2
C 17-02-2019 10:00 SVSOS 3 Knegselse Boys 4 91435 3-0
C 17-02-2019 10:30 DBS 5 SV Valkenswaard 8 90240 8-0
C 17-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit 12 Wilhelmina Boys 7 83344 0-10
C 17-02-2019 12:00 Hoogeloon 5 De Valk 6 86639 3-4
C 10-02-2019 10:00 Wilhelmina Boys 7 Gestel 5 90980 6-0
C 10-02-2019 09:45 Knegselse Boys 4 Hoogeloon 5 89084 1-2
C 10-02-2019 13:00 Beerse Boys 12 SVSOS 3 90214 3-3
C 03-02-2019 13:00 Beerse Boys 12 Wilhelmina Boys 7 84928 0-6
C 03-02-2019 10:00 Gestel 5 Nederwetten 4 84492 1-2
C 20-01-2019 10:00 Wilhelmina Boys 7 Knegselse Boys 4 85866 2-0
C 09-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 De Valk 6 88741 6-1
C 09-12-2018 13:45 Beerse Boys 12 Vessem 4 89953 3-1
C 02-12-2018 10:00 De Valk 6 Wilhelmina Boys 7 90640 2-10
C 02-12-2018 10:30 DBS 5 Gestel 5 90199 9-2
C 02-12-2018 09:45 Knegselse Boys 4 Beerse Boys 12 80287 3-0
C 02-12-2018 12:00 SV Valkenswaard 8 Oirschot Vooruit 12 83106 2-0
C 02-12-2018 11:00 Nederwetten 4 Hoogeloon 5 83823 0-4
C 25-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Nederwetten 4 89848 3-1
C 25-11-2018 12:00 Hoogeloon 5 SV Valkenswaard 8 90158 4-1
C 25-11-2018 10:00 Gestel 5 Vessem 4 90476 2-2
C 18-11-2018 10:00 De Valk 6 Beerse Boys 12 85285 2-6
C 18-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 Hoogeloon 5 83314 3-5
C 18-11-2018 10:00 Vessem 4 DBS 5 88489 2-8
C 18-11-2018 12:00 SV Valkenswaard 8 SVSOS 3 84725 0-3
C 18-11-2018 11:00 Nederwetten 4 Knegselse Boys 4 80990 1-0
C 18-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Gestel 5 80756 7-1
C 11-11-2018 10:30 DBS 5 Nederwetten 4 82931 7-0
C 11-11-2018 10:00 Gestel 5 De Valk 6 86262 3-1
C 11-11-2018 10:00 SVSOS 3 Wilhelmina Boys 7 88170 5-3
C 11-11-2018 12:00 Hoogeloon 5 Vessem 4 84084 2-1
C 11-11-2018 13:00 Beerse Boys 12 Oirschot Vooruit 12 83508 4-3
C 04-11-2018 10:00 Gestel 5 Hoogeloon 5 88267 1-1
C 04-11-2018 10:00 De Valk 6 Nederwetten 4 85764 3-2
C 04-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 Vessem 4 86374 3-0
C 04-11-2018 10:00 SVSOS 3 DBS 5 80582 4-5
C 04-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Knegselse Boys 4 87326 1-1
C 04-11-2018 13:00 Beerse Boys 12 SV Valkenswaard 8 87058 6-1
C 28-10-2018 09:45 Knegselse Boys 4 Gestel 5 84560 7-2
C 28-10-2018 10:00 Vessem 4 De Valk 6 80543 6-8
C 28-10-2018 10:30 DBS 5 Oirschot Vooruit 12 82408 7-3
C 28-10-2018 11:00 Nederwetten 4 Beerse Boys 12 82855 3-1
C 28-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 8 Wilhelmina Boys 7 80697 0-2
C 28-10-2018 12:00 Hoogeloon 5 SVSOS 3 85299 1-1
C 14-10-2018 10:00 Vessem 4 SV Valkenswaard 8 82282 3-3
C 14-10-2018 10:00 De Valk 6 Knegselse Boys 4 81105 4-7
C 14-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 SVSOS 3 87071 0-4
C 14-10-2018 13:00 Beerse Boys 12 Hoogeloon 5 82270 2-1
C 07-10-2018 09:45 Knegselse Boys 4 Vessem 4 85709 5-0
C 07-10-2018 10:00 SVSOS 3 Gestel 5 83245 2-0
C 07-10-2018 10:30 DBS 5 Beerse Boys 12 85662 9-0
C 07-10-2018 12:00 Hoogeloon 5 Oirschot Vooruit 12 80826 1-4
C 07-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 8 De Valk 6 83392 3-1
C 07-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 Nederwetten 4 82774 5-4
C 30-09-2018 10:00 De Valk 6 Hoogeloon 5 89589 7-1
C 30-09-2018 10:00 Vessem 4 Nederwetten 4 83283 1-3
C 30-09-2018 09:45 Knegselse Boys 4 SVSOS 3 85426 1-6
C 30-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys 7 Oirschot Vooruit 12 89067 3-1
C 30-09-2018 13:00 Beerse Boys 12 Gestel 5 89094 5-0
C 30-09-2018 13:00 Beerse Boys 12 Gestel 5 101607 5-0
C 30-09-2018 12:00 SV Valkenswaard 8 DBS 5 80367 2-6
C 23-09-2018 10:00 Gestel 5 Wilhelmina Boys 7 91138 1-4
C 23-09-2018 12:00 Hoogeloon 5 Knegselse Boys 4 89494 1-2
C 23-09-2018 12:00 Nederwetten 4 SV Valkenswaard 8 86268 2-3
C 23-09-2018 10:30 DBS 5 De Valk 6 82066 10-0
C 23-09-2018 10:00 SVSOS 3 Beerse Boys 12 87558 9-2
C 23-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 12 Vessem 4 83210 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS 5 22 22 0 0 66 140 29 111 0
2 Wilhelmina Boys 7 22 18 0 4 54 91 33 58 0
3 SVSOS 3 22 12 4 6 40 70 45 25 0
4 SV Valkenswaard 8 22 11 3 8 36 50 52 -2 0
5 Knegselse Boys 4 22 11 2 9 35 55 42 13 0
6 Beerse Boys 12 22 10 3 9 33 48 62 -14 0
7 Oirschot Vooruit 12 22 8 5 9 29 57 60 -3 0
8 Hoogeloon 5 22 8 3 11 27 51 62 -11 0
9 Nederwetten 4 22 6 3 13 21 40 68 -28 0
10 Vessem 4 22 5 3 14 18 59 82 -23 0
11 De Valk 6 22 5 1 16 16 64 109 -45 0
12 Gestel 5 22 1 3 18 6 24 105 -81 0

Training

Berichten



Terug naar boven