0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 11

Teamleden

Spelers
Nick Baart        
Justin Beerens        
Roel Bullens        
Jelle van Dijk        
Hans Erven        
Dirk de Haas        
Maikel Habraken        
Geert van de Heuvel        
Patrick van de Looy        
Mark van de Meijden        
Erwin van der Meijden        
Brent Ophof        
Paul Rutten        
Seth Swaans        
Eric van Vroenhoven        
 
Overige teamleden
Jelle van Dijk Leider
Hans Liebregts Leider
Wil Erven Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-05-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Oirschot Vooruit 11 J.P.M. (Jan) van Herk 85848 Sportpark Den Hoek - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Oirschot Vooruit 11
C 26-05-2019 10:00 Best Vooruit 11 Acht 6
C 26-05-2019 10:00 De Bocht'80 4 Wilhelmina Boys 9
C 26-05-2019 10:00 SBC 8 DEES 4
C 26-05-2019 10:00 UNA 13 Beerse Boys 9
C 26-05-2019 12:00 RKVVO 7 Spoordonkse Boys 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 RKVVO 7 H.W.A. (Wil) Erven 88736 3 - 3
C 12-05-2019 10:30 DEES 4 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 85549 6 - 1
C 05-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 SBC 8 H.W.A. (Wil) Erven 86382 3 - 2
C 14-04-2019 10:00 UNA 13 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 87388 2 - 2
C 07-04-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 9 H.W.A. (Wil) Erven 87469 2 - 0
C 24-03-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Acht 6 H.W.A. (Wil) Erven 80075 1 - 5
C 17-03-2019 10:00 Best Vooruit 11 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 89376 3 - 0
C 10-03-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 De Bocht'80 4 H.W.A. (Wil) Erven 87042 4 - 1
C 24-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 UNA 13 H.W.A. (Wil) Erven 85367 4 - 1
C 17-02-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 86697 2 - 0
C 10-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 H.W.A. (Wil) Erven 89513 3 - 0
C 02-12-2018 10:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 80196 5 - 1
C 25-11-2018 10:00 Acht 6 Oirschot Vooruit 11 R. (Rob) v.d.Heijden 88071 5 - 1
C 18-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 Best Vooruit 11 JC (Hans) Liebregts 88547 0 - 4
C 11-11-2018 10:00 De Bocht'80 4 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 87790 0 - 5
C 04-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 DEES 4 H.W.A. (Wil) Erven 86766 1 - 0
C 28-10-2018 10:00 SBC 8 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 83902 3 - 0
C 14-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 H.W.A. (Wil) Erven 91120 0 - 3
C 07-10-2018 12:00 RKVVO 7 Oirschot Vooruit 11 H.W.A. (Wil) Erven 85051 1 - 3
C 30-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 11 Wilhelmina Boys 9 F.C.H.A. (Frank) deBresser 81485 1 - 5
C 23-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Oirschot Vooruit 11 Afgeschermd 91483 2 - 3
B 16-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 De Bocht'80 3 H.W.A. (Wil) Erven 19678 3 - 2
B 09-09-2018 13:00 Beerse Boys 12 Oirschot Vooruit 11 T.C. (Theo) vanWoensel 19647 1 - 4
B 02-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 RKDSV 5 H.W.A. (Wil) Erven… (+1) 19881 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Best Vooruit 11 83383 6-2
C 19-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 RKVVO 7 88736 3-3
C 19-05-2019 10:30 DEES 4 UNA 13 87220 4-1
C 19-05-2019 10:00 Spoordonkse Boys 5 De Bocht'80 4 89206 3-1
C 19-05-2019 10:00 Beerse Boys 9 SBC 8 80784 3-1
C 19-05-2019 10:00 Acht 6 Reusel Sport/CoTrans 11 87808 4-3
C 16-05-2019 19:00 Reusel Sport/CoTrans 11 De Bocht'80 4 86845 4-1
C 12-05-2019 10:00 Best Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 84117 8-1
C 12-05-2019 10:00 SBC 8 Acht 6 88657 1-5
C 12-05-2019 10:00 UNA 13 Wilhelmina Boys 9 83018 1-6
C 12-05-2019 10:30 DEES 4 Oirschot Vooruit 11 85549 6-1
C 12-05-2019 12:00 RKVVO 7 Beerse Boys 9 80982 2-6
C 09-05-2019 19:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Best Vooruit 11 86873 0-2
C 05-05-2019 10:00 Acht 6 RKVVO 7 82633 3-2
C 05-05-2019 10:00 Beerse Boys 9 DEES 4 86067 2-2
C 05-05-2019 10:00 De Bocht'80 4 Best Vooruit 11 85528 0-8
C 05-05-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 UNA 13 89183 4-2
C 05-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 SBC 8 86382 3-2
C 05-05-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Reusel Sport/CoTrans 11 90787 5-6
C 28-04-2019 10:00 Beerse Boys 9 Spoordonkse Boys 5 91719 4-2
C 28-04-2019 10:00 Acht 6 Wilhelmina Boys 9 80439 3-5
C 28-04-2019 10:00 De Bocht'80 4 SBC 8 81363 2-5
C 28-04-2019 10:30 DEES 4 Best Vooruit 11 83635 0-3
C 22-04-2019 10:00 UNA 13 Reusel Sport/CoTrans 11 83843 3-5
C 14-04-2019 10:00 Beerse Boys 9 Wilhelmina Boys 9 89367 1-2
C 14-04-2019 10:00 SBC 8 Spoordonkse Boys 5 83284 4-0
C 14-04-2019 10:00 UNA 13 Oirschot Vooruit 11 87388 2-2
C 14-04-2019 10:30 DEES 4 Acht 6 83055 3-5
C 14-04-2019 12:00 RKVVO 7 De Bocht'80 4 90039 3-0
C 11-04-2019 18:30 Wilhelmina Boys 9 Acht 6 84681 6-0
C 11-04-2019 18:30 Reusel Sport/CoTrans 11 DEES 4 90042 2-1
C 11-04-2019 19:30 Spoordonkse Boys 5 SBC 8 82482 2-2
C 07-04-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Beerse Boys 9 87469 2-0
C 07-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Reusel Sport/CoTrans 11 80865 1-1
C 07-04-2019 10:00 Acht 6 UNA 13 84495 9-0
C 07-04-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 SBC 8 88127 5-2
C 07-04-2019 10:00 De Bocht'80 4 DEES 4 89032 1-6
C 07-04-2019 10:00 Best Vooruit 11 RKVVO 7 80123 5-4
C 31-03-2019 10:00 UNA 13 Best Vooruit 11 89796 0-9
C 31-03-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Spoordonkse Boys 5 90470 1-3
C 31-03-2019 10:00 Beerse Boys 9 Acht 6 88324 0-3
C 31-03-2019 10:00 De Bocht'80 4 RKVVO 7 83121 2-4
C 31-03-2019 10:30 DEES 4 Wilhelmina Boys 9 81385 2-5
C 24-03-2019 12:00 RKVVO 7 Wilhelmina Boys 9 90473 4-4
C 24-03-2019 10:30 DEES 4 Spoordonkse Boys 5 90714 2-3
C 24-03-2019 10:00 SBC 8 Best Vooruit 11 86055 3-2
C 24-03-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Acht 6 80075 1-5
C 24-03-2019 10:00 Beerse Boys 9 De Bocht'80 4 89872 6-0
C 17-03-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Wilhelmina Boys 9 88291 1-11
C 17-03-2019 10:00 Best Vooruit 11 Oirschot Vooruit 11 89376 3-0
C 17-03-2019 10:00 UNA 13 RKVVO 7 88519 2-1
C 17-03-2019 10:00 Acht 6 Beerse Boys 9 83223 8-2
C 10-03-2019 12:00 RKVVO 7 Reusel Sport/CoTrans 11 86352 1-0
C 10-03-2019 10:00 SBC 8 UNA 13 83150 2-5
C 10-03-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 De Bocht'80 4 87042 4-1
C 24-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit 11 UNA 13 85367 4-1
C 24-02-2019 10:30 DEES 4 De Bocht'80 4 83663 6-0
C 17-02-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 SBC 8 83873 7-0
C 17-02-2019 12:00 RKVVO 7 DEES 4 84971 2-3
C 17-02-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Oirschot Vooruit 11 86697 2-0
C 17-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys 5 Acht 6 89534 1-10
C 17-02-2019 10:00 De Bocht'80 4 UNA 13 90435 0-6
C 17-02-2019 10:00 Best Vooruit 11 Beerse Boys 9 84544 3-2
C 10-02-2019 10:00 Beerse Boys 9 Reusel Sport/CoTrans 11 85010 1-4
C 10-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 11 Spoordonkse Boys 5 89513 3-0
C 10-02-2019 10:00 Acht 6 De Bocht'80 4 90228 4-1
C 10-02-2019 10:00 SBC 8 RKVVO 7 87409 5-3
C 03-02-2019 12:00 Wilhelmina Boys 9 Beerse Boys 9 85757 5-2
C 03-02-2019 10:00 UNA 13 Acht 6 90746 2-4
C 23-12-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 RKVVO 7 87436 2-3
C 09-12-2018 10:00 Acht 6 DEES 4 82625 9-2
C 09-12-2018 10:00 Best Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 85533 1-2
C 02-12-2018 10:00 SBC 8 Wilhelmina Boys 9 89876 3-6
C 02-12-2018 12:00 RKVVO 7 Best Vooruit 11 85305 1-2
C 02-12-2018 10:00 Beerse Boys 9 Oirschot Vooruit 11 80196 5-1
C 25-11-2018 10:00 De Bocht'80 4 Beerse Boys 9 82392 0-7
C 25-11-2018 10:00 Acht 6 Oirschot Vooruit 11 88071 5-1
C 25-11-2018 12:45 Wilhelmina Boys 9 RKVVO 7 83370 5-1
C 25-11-2018 10:00 Best Vooruit 11 SBC 8 86655 4-0
C 25-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 DEES 4 81973 2-1
C 25-11-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 11 UNA 13 87914 8-1
C 18-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 Spoordonkse Boys 5 84962 8-1
C 18-11-2018 12:00 RKVVO 7 UNA 13 91498 5-1
C 18-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 Best Vooruit 11 88547 0-4
C 18-11-2018 10:30 DEES 4 Reusel Sport/CoTrans 11 86225 4-1
C 18-11-2018 10:00 SBC 8 De Bocht'80 4 87418 6-1
C 11-11-2018 10:00 Best Vooruit 11 DEES 4 82472 5-3
C 11-11-2018 10:00 De Bocht'80 4 Oirschot Vooruit 11 87790 0-5
C 11-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Beerse Boys 9 80512 2-2
C 11-11-2018 12:00 UNA 13 SBC 8 90619 2-6
C 04-11-2018 10:00 Acht 6 SBC 8 80999 14-2
C 04-11-2018 10:00 Beerse Boys 9 RKVVO 7 85882 1-6
C 04-11-2018 10:00 De Bocht'80 4 Reusel Sport/CoTrans 11 87893 0-6
C 04-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Best Vooruit 11 90195 0-3
C 04-11-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 UNA 13 88244 10-0
C 04-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 DEES 4 86766 1-0
C 28-10-2018 10:00 Best Vooruit 11 De Bocht'80 4 87468 6-1
C 28-10-2018 12:00 RKVVO 7 Acht 6 86781 2-3
C 28-10-2018 10:30 DEES 4 Beerse Boys 9 81887 3-3
C 28-10-2018 10:00 UNA 13 Spoordonkse Boys 5 90227 3-4
C 28-10-2018 10:00 SBC 8 Oirschot Vooruit 11 83902 3-0
C 28-10-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Wilhelmina Boys 9 89889 4-7
C 14-10-2018 10:00 Acht 6 Best Vooruit 11 87006 5-2
C 14-10-2018 10:30 DEES 4 SBC 8 89249 6-3
C 14-10-2018 10:00 Beerse Boys 9 UNA 13 81479 2-1
C 14-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 RKVVO 7 81723 1-4
C 14-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 Reusel Sport/CoTrans 11 91120 0-3
C 14-10-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 De Bocht'80 4 83411 10-1
C 07-10-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Acht 6 84008 2-0
C 07-10-2018 10:00 De Bocht'80 4 Spoordonkse Boys 5 81390 1-5
C 07-10-2018 10:00 Best Vooruit 11 Wilhelmina Boys 9 90779 5-6
C 07-10-2018 12:00 RKVVO 7 Oirschot Vooruit 11 85051 1-3
C 07-10-2018 10:00 SBC 8 Beerse Boys 9 85721 2-3
C 07-10-2018 10:00 UNA 13 DEES 4 91023 1-2
C 30-09-2018 10:00 Acht 6 Spoordonkse Boys 5 89322 8-0
C 30-09-2018 10:00 Beerse Boys 9 Best Vooruit 11 88917 2-5
C 30-09-2018 10:00 SBC 8 Reusel Sport/CoTrans 11 88382 3-1
C 30-09-2018 10:00 UNA 13 De Bocht'80 4 90799 4-1
C 30-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 11 Wilhelmina Boys 9 81485 1-5
C 30-09-2018 10:00 DEES 4 RKVVO 7 80668 3-2
C 23-09-2018 12:00 Wilhelmina Boys 9 DEES 4 80396 1-0
C 23-09-2018 12:00 RKVVO 7 SBC 8 82573 5-2
C 23-09-2018 11:00 Spoordonkse Boys 5 Oirschot Vooruit 11 91483 2-3
C 23-09-2018 10:00 De Bocht'80 4 Acht 6 87207 0-10
C 23-09-2018 10:00 Best Vooruit 11 UNA 13 88834 3-0
C 23-09-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 11 Beerse Boys 9 83452 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 De Bocht'80 3 19678 3-2
B 16-09-2018 12:45 Beerse Boys 12 RKDSV 5 19675 1-7
B 09-09-2018 10:00 RKDSV 5 De Bocht'80 3 19698 3-2
B 09-09-2018 13:00 Beerse Boys 12 Oirschot Vooruit 11 19647 1-4
B 02-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit 11 RKDSV 5 19881 1-3
B 02-09-2018 12:00 De Bocht'80 3 Beerse Boys 12 20106 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 9 21 19 1 1 58 120 40 80 0
2 Acht 6 21 18 0 3 54 117 38 79 0
3 Best Vooruit 11 21 16 0 5 48 85 36 49 0
4 Reusel Sport/CoTrans 11 21 11 2 8 35 63 42 21 0
5 DEES 4 21 9 2 10 29 59 53 6 0
6 Oirschot Vooruit 11 21 9 2 10 29 38 53 -15 0
7 Beerse Boys 9 21 8 4 9 28 55 55 0 0
8 RKVVO 7 21 8 2 11 26 59 56 3 0
9 SBC 8 21 8 1 12 25 57 79 -22 0
10 Spoordonkse Boys 5 21 7 3 11 24 38 82 -44 0
11 UNA 13 21 4 1 16 13 38 91 -53 0
12 De Bocht'80 4 21 0 0 21 0 14 118 -104 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDSV 5 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 Oirschot Vooruit 11 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 De Bocht'80 3 3 1 0 2 3 8 7 1 0
4 Beerse Boys 12 3 0 0 3 0 3 15 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven