0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 10

Teamleden

Spelers
Aron van Beers        
Hais van Beers        
Qaiser Galo        
Luuk van Gerven        
Raoul van Gerven        
Thijs van Gerven        
Gerard Heijmans        
Teun Kemps        
Ken v. Kroonenburg        
Thijs de Leest        
Yorick Marty        
Tim van Nunen        
Rik van Overdijk        
Bart Sillekens        
Xander Sprangers        
Davy Verbeek        
Jelmer Versteden        
Scott van de Vondervoort        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-05-2019 12:00 Brabantia 13 Oirschot Vooruit 10 80628 Sportpark Strijp - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 10:00 DVS 5 Best Vooruit 8
C 26-05-2019 11:00 Braakhuizen 7 EDN'56 4
C 26-05-2019 12:00 Brabantia 13 Oirschot Vooruit 10
C 26-05-2019 12:30 Hilvaria 8 DBS 6
C 26-05-2019 13:00 Beerse Boys 11 Nieuw Woensel 8
C 26-05-2019 14:00 De Bocht'80 3 Acht 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 DVS 5 H.J.M.A. (Dirk) van den Eijnden 81690 1 - 3
C 12-05-2019 10:00 Oirschot Vooruit 10 DBS 6 Afgeschermd 83913 0 - 8
C 05-05-2019 10:00 Best Vooruit 8 Oirschot Vooruit 10 Afgeschermd 81818 9 - 2
C 02-05-2019 19:00 Nieuw Woensel 8 Oirschot Vooruit 10 G. (Gwenn) van Gerven 87831 3 - 1
C 28-04-2019 12:30 Hilvaria 8 Oirschot Vooruit 10 Afgeschermd 91707 4 - 2
C 14-04-2019 13:00 Oirschot Vooruit 10 Nieuw Woensel 8 J (Jan) van Beers 89241 4 - 1
C 07-04-2019 14:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 10 C.A.M. (Corné) Fonken 82113 4 - 2
C 24-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 EDN'56 4 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 90117 3 - 4
C 10-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 Beerse Boys 11 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 87103 2 - 4
C 17-02-2019 11:00 Braakhuizen 7 Oirschot Vooruit 10 T.G. (Terry) Hinsen 86058 1 - 0
C 10-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit 10 Acht 7 J (Jan) van Beers 89507 0 - 13
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Bocht\'80 3 H. (Hans) Hellings 80636 3 - 7
C 25-11-2018 11:00 EDN\'56 4 Oirschot Vooruit 10 AH (Arnold) Donkers 87667 1 - 0
C 18-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Hilvaria 8 JJWJ (Jeffrey) deHond 90318 0 - 5
C 11-11-2018 13:00 Beerse Boys 11 Oirschot Vooruit 10 Afgeschermd 87460 1 - 0
C 04-11-2018 12:30 DBS 6 Oirschot Vooruit 10 Afgeschermd 84754 8 - 0
C 28-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Best Vooruit 8 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 83939 0 - 7
C 14-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit 10 Brabantia 13 J (Jan) vanBeers 90537 1 - 1
C 07-10-2018 10:00 DVS 5 Oirschot Vooruit 10 R.T.J. (Ronald) Rijnen 82327 14 - 0
C 30-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Braakhuizen 7 B.F.M. (Bart) Vogels 90045 1 - 1
C 23-09-2018 12:00 Acht 7 Oirschot Vooruit 10 R.C. (Ron) vanKessel 87503 5 - 2
B 16-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Spoordonkse Boys 6 Afgeschermd… (+1) 20067 1 - 4
B 09-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Bocht'80 4 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 19680 2 - 2
B 02-09-2018 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 10 T.C. (Theo) vanWoensel 19910 1 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 14:30 Nieuw Woensel 8 Hilvaria 8 80183 3-0
C 19-05-2019 12:30 DBS 6 Braakhuizen 7 80291 8-1
C 19-05-2019 12:00 Acht 7 Beerse Boys 11 89784 5-3
C 19-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 DVS 5 81690 1-3
C 19-05-2019 11:00 EDN'56 4 De Bocht'80 3 80332 0-15
C 19-05-2019 10:00 Best Vooruit 8 Brabantia 13 81450 1-1
C 16-05-2019 20:00 Braakhuizen 7 Best Vooruit 8 88226 1-5
C 12-05-2019 10:00 DVS 5 Acht 7 86693 3-2
C 12-05-2019 10:00 Oirschot Vooruit 10 DBS 6 83913 0-8
C 12-05-2019 13:00 Beerse Boys 11 EDN'56 4 90234 8-1
C 12-05-2019 12:00 Brabantia 13 Nieuw Woensel 8 82234 3-0
C 12-05-2019 12:00 Hilvaria 8 De Bocht'80 3 91606 2-2
C 09-05-2019 19:15 Nieuw Woensel 8 Best Vooruit 8 84810 1-7
C 09-05-2019 19:15 De Bocht'80 3 Brabantia 13 80247 0-6
C 05-05-2019 11:00 EDN'56 4 DVS 5 80205 1-6
C 05-05-2019 10:00 Best Vooruit 8 Oirschot Vooruit 10 81818 9-2
C 05-05-2019 12:00 Acht 7 Hilvaria 8 86603 3-0
C 05-05-2019 12:30 DBS 6 Brabantia 13 87414 2-3
C 05-05-2019 14:00 De Bocht'80 3 Beerse Boys 11 89856 7-2
C 05-05-2019 12:00 Nieuw Woensel 8 Braakhuizen 7 90062 2-2
C 02-05-2019 19:00 Nieuw Woensel 8 Oirschot Vooruit 10 87831 3-1
C 28-04-2019 12:00 De Bocht'80 3 Nieuw Woensel 8 85576 5-3
C 28-04-2019 12:30 DBS 6 EDN'56 4 149349 8-0
C 28-04-2019 12:30 Hilvaria 8 Oirschot Vooruit 10 91707 4-2
C 25-04-2019 20:00 DVS 5 DBS 6 80015 3-2
C 25-04-2019 20:00 Best Vooruit 8 Nieuw Woensel 8 89634 8-2
C 18-04-2019 18:45 DVS 5 Nieuw Woensel 8 82148 4-0
C 14-04-2019 10:00 Best Vooruit 8 Acht 7 83741 7-1
C 14-04-2019 11:00 Braakhuizen 7 De Bocht'80 3 88487 3-10
C 14-04-2019 13:00 Oirschot Vooruit 10 Nieuw Woensel 8 89241 4-1
C 14-04-2019 13:00 Brabantia 13 EDN'56 4 88518 11-0
C 14-04-2019 12:30 Hilvaria 8 Beerse Boys 11 89102 5-3
C 11-04-2019 18:30 Nieuw Woensel 8 De Bocht'80 3 83613 2-2
C 07-04-2019 14:30 Nieuw Woensel 8 DVS 5 86817 2-1
C 07-04-2019 14:00 De Bocht'80 3 Oirschot Vooruit 10 82113 4-2
C 07-04-2019 13:45 Beerse Boys 11 Braakhuizen 7 84475 3-1
C 07-04-2019 12:30 DBS 6 Best Vooruit 8 82728 0-2
C 07-04-2019 12:00 Acht 7 Brabantia 13 81559 0-7
C 07-04-2019 11:00 EDN'56 4 Hilvaria 8 84539 1-5
C 31-03-2019 14:30 Nieuw Woensel 8 Brabantia 13 84702 0-0
C 31-03-2019 12:00 Acht 7 DBS 6 80027 0-0
C 31-03-2019 10:00 DVS 5 Beerse Boys 11 88577 2-0
C 31-03-2019 12:00 De Bocht'80 3 Braakhuizen 7 86458 7-1
C 31-03-2019 12:30 Hilvaria 8 EDN'56 4 80915 7-0
C 24-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 EDN'56 4 90117 3-4
C 24-03-2019 12:00 Brabantia 13 Beerse Boys 11 86356 7-0
C 24-03-2019 12:45 Braakhuizen 7 Acht 7 85655 2-8
C 24-03-2019 12:00 De Bocht'80 3 Best Vooruit 8 89149 0-7
C 24-03-2019 12:30 DBS 6 Nieuw Woensel 8 86777 3-2
C 24-03-2019 10:00 DVS 5 Hilvaria 8 86946 2-0
C 17-03-2019 13:00 Beerse Boys 11 DBS 6 90115 0-3
C 17-03-2019 11:00 EDN'56 4 Acht 7 85062 0-5
C 17-03-2019 10:00 DVS 5 Braakhuizen 7 87938 3-2
C 10-03-2019 11:00 Braakhuizen 7 Hilvaria 8 80654 2-1
C 10-03-2019 10:00 Best Vooruit 8 EDN'56 4 81750 13-2
C 10-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 10 Beerse Boys 11 87103 2-4
C 10-03-2019 12:00 Acht 7 Nieuw Woensel 8 87429 2-2
C 10-03-2019 12:30 DBS 6 De Bocht'80 3 87617 3-1
C 10-03-2019 10:00 Brabantia 13 DVS 5 87613 3-0
C 24-02-2019 11:00 EDN'56 4 Brabantia 13 87892 0-9
C 24-02-2019 13:00 Beerse Boys 11 Hilvaria 8 82303 2-2
C 17-02-2019 11:00 Braakhuizen 7 Oirschot Vooruit 10 86058 1-0
C 17-02-2019 11:00 EDN'56 4 Nieuw Woensel 8 80902 2-6
C 17-02-2019 13:00 Beerse Boys 11 Best Vooruit 8 87479 2-7
C 17-02-2019 12:30 Hilvaria 8 Brabantia 13 91370 0-2
C 17-02-2019 14:00 De Bocht'80 3 DVS 5 83799 5-4
C 10-02-2019 12:30 DBS 6 EDN'56 4 89005 0-0
C 10-02-2019 10:00 Best Vooruit 8 Hilvaria 8 90924 7-2
C 10-02-2019 12:00 Brabantia 13 Braakhuizen 7 84452 6-0
C 10-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit 10 Acht 7 89507 0-13
C 03-02-2019 10:00 Best Vooruit 8 DVS 5 89514 2-4
C 03-02-2019 11:00 EDN'56 4 DBS 6 100360 0-10
C 09-12-2018 12:30 DBS 6 DVS 5 83186 3-0
C 09-12-2018 12:00 Acht 7 Best Vooruit 8 84601 5-4
C 02-12-2018 11:00 Braakhuizen 7 Beerse Boys 11 80897 4-2
C 02-12-2018 10:00 Best Vooruit 8 DBS 6 87757 3-1
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Bocht'80 3 80636 3-7
C 02-12-2018 12:00 Brabantia 13 Acht 7 81761 5-0
C 25-11-2018 14:30 Nieuw Woensel 8 DBS 6 80699 0-3
C 25-11-2018 10:00 Best Vooruit 8 De Bocht'80 3 87497 13-0
C 25-11-2018 12:00 Acht 7 Braakhuizen 7 86510 4-0
C 25-11-2018 11:00 EDN'56 4 Oirschot Vooruit 10 87667 1-0
C 25-11-2018 12:30 Hilvaria 8 DVS 5 89328 1-2
C 25-11-2018 13:45 Beerse Boys 11 Brabantia 13 84336 0-5
C 18-11-2018 10:00 Brabantia 13 De Bocht'80 3 88027 2-0
C 18-11-2018 11:00 Braakhuizen 7 DVS 5 84892 1-5
C 18-11-2018 12:00 Acht 7 EDN'56 4 83869 3-2
C 18-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Hilvaria 8 90318 0-5
C 18-11-2018 12:30 DBS 6 Beerse Boys 11 89436 3-0
C 11-11-2018 10:00 DVS 5 Brabantia 13 87121 1-4
C 11-11-2018 11:00 EDN'56 4 Best Vooruit 8 91237 0-18
C 11-11-2018 12:30 Hilvaria 8 Braakhuizen 7 87016 5-1
C 11-11-2018 13:00 Beerse Boys 11 Oirschot Vooruit 10 87460 1-0
C 11-11-2018 14:30 Nieuw Woensel 8 Acht 7 91386 1-2
C 11-11-2018 14:00 De Bocht'80 3 DBS 6 84494 4-1
C 04-11-2018 14:00 De Bocht'80 3 Hilvaria 8 86175 2-4
C 04-11-2018 12:00 Acht 7 DVS 5 83862 2-2
C 04-11-2018 10:00 Best Vooruit 8 Braakhuizen 7 89493 9-2
C 04-11-2018 11:00 EDN'56 4 Beerse Boys 11 82736 2-7
C 04-11-2018 12:30 DBS 6 Oirschot Vooruit 10 84754 8-0
C 28-10-2018 10:00 DVS 5 EDN'56 4 80310 13-0
C 28-10-2018 12:00 Brabantia 13 DBS 6 81964 2-0
C 28-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Best Vooruit 8 83939 0-7
C 28-10-2018 12:30 Hilvaria 8 Acht 7 85241 1-1
C 28-10-2018 12:45 Braakhuizen 7 Nieuw Woensel 8 86877 1-2
C 28-10-2018 13:00 Beerse Boys 11 De Bocht'80 3 91437 1-8
C 21-10-2018 12:00 De Bocht'80 3 EDN'56 4 80570 8-2
C 14-10-2018 11:00 EDN'56 4 Braakhuizen 7 82846 5-2
C 14-10-2018 12:00 Acht 7 De Bocht'80 3 90248 5-2
C 14-10-2018 13:00 Oirschot Vooruit 10 Brabantia 13 90537 1-1
C 14-10-2018 12:30 DBS 6 Hilvaria 8 90134 7-2
C 14-10-2018 14:30 Nieuw Woensel 8 Beerse Boys 11 81346 8-2
C 07-10-2018 13:00 Beerse Boys 11 Acht 7 83567 2-5
C 07-10-2018 10:00 DVS 5 Oirschot Vooruit 10 82327 14-0
C 07-10-2018 11:00 Braakhuizen 7 DBS 6 86783 2-4
C 07-10-2018 12:00 Brabantia 13 Best Vooruit 8 83605 2-5
C 07-10-2018 12:30 Hilvaria 8 Nieuw Woensel 8 86091 4-2
C 30-09-2018 10:00 Best Vooruit 8 Beerse Boys 11 88787 11-0
C 30-09-2018 10:00 DVS 5 De Bocht'80 3 81137 4-3
C 30-09-2018 12:00 Brabantia 13 Hilvaria 8 89599 8-2
C 30-09-2018 12:30 DBS 6 Acht 7 87562 5-3
C 30-09-2018 14:30 Nieuw Woensel 8 EDN'56 4 81926 11-0
C 30-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Braakhuizen 7 90045 1-1
C 23-09-2018 11:00 Braakhuizen 7 Brabantia 13 83696 0-7
C 23-09-2018 13:00 Beerse Boys 11 DVS 5 87514 0-8
C 23-09-2018 12:45 EDN'56 4 DBS 6 82019 0-0
C 23-09-2018 12:30 Hilvaria 8 Best Vooruit 8 80375 4-7
C 23-09-2018 12:00 Acht 7 Oirschot Vooruit 10 87503 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 De Bocht'80 4 Beerse Boys 10 19202 6-0
B 16-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 Spoordonkse Boys 6 20067 1-4
B 09-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 6 Beerse Boys 10 19482 10-1
B 09-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 10 De Bocht'80 4 19680 2-2
B 02-09-2018 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 10 19910 1-2
B 02-09-2018 10:00 De Bocht'80 4 Spoordonkse Boys 6 19904 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit 8 21 18 1 2 55 152 32 120 0
2 Brabantia 13 21 17 3 1 54 94 12 82 0
3 DVS 5 21 15 1 5 46 84 34 50 0
4 DBS 6 21 14 1 6 43 82 28 54 0
5 Acht 7 21 12 4 5 40 74 50 24 0
6 De Bocht'80 3 21 11 2 8 35 92 70 22 0
7 Hilvaria 8 21 8 3 10 27 56 59 -3 0
8 Nieuw Woensel 8 21 7 4 10 25 53 56 -3 0
9 Beerse Boys 11 21 5 1 15 16 42 96 -54 0
10 Braakhuizen 7 21 3 2 16 11 30 97 -67 0
11 EDN'56 4 21 3 0 18 9 23 168 -145 0
12 Oirschot Vooruit 10 21 1 2 18 5 24 104 -80 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 De Bocht'80 4 3 2 1 0 7 11 3 8 0
2 Spoordonkse Boys 6 3 2 0 1 6 15 5 10 0
3 Oirschot Vooruit 10 3 1 1 1 4 5 7 -2 0
4 Beerse Boys 10 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Training

Berichten



Terug naar boven