0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 9

Teamleden

Spelers
Jeroen de Bie        
Theodor Brands        
Leon Brands        
Stef Bressers        
Erik Bressers        
Kees Bressers        
Andre van Geffen        
Lars Hoppenbrouwers        
Stan Kemps        
Pierre Kuijpers        
Pierre Latour        
Antoon Louwers        
Daan Mattheeuwse        
Soedish Rambhadjan        
Job Reekers        
Sjef van Steen        
Ad van Straten        
Gertjan van de Wal        
 
Overige teamleden
Pierre Kuijpers Leider
Jurgen de Kort Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 12:15 HMVV 5 De Zuiderburen 3
C 27-01-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 10 Casteren 2
C 27-01-2019 09:45 Bladella 8 Oirschot Vooruit 9
C 27-01-2019 10:00 RKDSV 7 Vessem 3
C 27-01-2019 10:00 RKVVO 8 DEES 2
C 03-02-2019 10:00 De Zuiderburen 3 Hoogeloon 6
C 03-02-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 10 Oirschot Vooruit 9
C 03-02-2019 11:00 DEES 2 Bladella 8
C 03-02-2019 10:00 Vessem 3 SDO'39 3
C 03-02-2019 10:00 RKDSV 7 HMVV 5
C 10-02-2019 12:15 HMVV 5 Casteren 2
C 10-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 9 Vessem 3
C 10-02-2019 11:00 DEES 2 Reusel Sport/CoTrans 10
C 10-02-2019 10:45 Hoogeloon 6 RKDSV 7
C 10-02-2019 10:00 RKVVO 8 Bladella 8
C 10-02-2019 10:00 De Zuiderburen 3 SDO'39 3
C 17-02-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 10 De Zuiderburen 3
C 17-02-2019 10:00 Vessem 3 HMVV 5
C 17-02-2019 10:00 RKDSV 7 Oirschot Vooruit 9
C 17-02-2019 11:00 Casteren 2 DEES 2
C 17-02-2019 12:00 Bladella 8 Hoogeloon 6
C 17-02-2019 12:00 SDO'39 3 RKVVO 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit 9 Casteren 2 J.M. (Jurgen) deKort 81611
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 9 De Zuiderburen 3 J.M. (Jurgen) deKort 87998 4 - 0
C 18-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 9 RKVVO 8 J.M. (Jurgen) deKort 84052 2 - 0
C 11-11-2018 12:00 SDO'39 3 Oirschot Vooruit 9 J.M. (Jurgen) deKort 81936 1 - 5
C 28-10-2018 11:00 DEES 2 Oirschot Vooruit 9 Afgeschermd 82401 6 - 1
C 14-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 9 Hoogeloon 6 J.M. (Jurgen) deKort 86303 5 - 0
C 07-10-2018 12:15 HMVV 5 Oirschot Vooruit 9 Afgeschermd 88807 0 - 5
C 30-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 9 RKDSV 7 J.M. (Jurgen) deKort 85769 6 - 0
C 23-09-2018 10:00 Vessem 3 Oirschot Vooruit 9 J.M. (Jurgen) deKort 88947 1 - 2
V 16-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 9 Oirschot Vooruit 12
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2019 12:00 HMVV 5 Reusel Sport/CoTrans 10 87123 0-0
C 20-01-2019 12:00 Oirschot Vooruit 9 Casteren 2 81611 0-0
C 09-12-2018 10:00 SDO'39 3 HMVV 5 87339 0-0
C 09-12-2018 09:45 Bladella 8 Casteren 2 80913 2-1
C 02-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 9 De Zuiderburen 3 87998 4-0
C 02-12-2018 11:00 Casteren 2 RKDSV 7 89563 5-2
C 02-12-2018 10:45 Hoogeloon 6 RKVVO 8 88846 3-1
C 25-11-2018 10:00 RKVVO 8 De Zuiderburen 3 80108 5-1
C 25-11-2018 10:00 Vessem 3 Hoogeloon 6 89199 3-2
C 25-11-2018 12:00 SDO'39 3 DEES 2 90405 0-4
C 18-11-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 10 SDO'39 3 90917 0-2
C 18-11-2018 10:00 De Zuiderburen 3 RKDSV 7 80879 1-0
C 18-11-2018 11:00 DEES 2 Vessem 3 89010 4-3
C 18-11-2018 11:00 Casteren 2 Hoogeloon 6 86919 4-2
C 18-11-2018 12:15 HMVV 5 Bladella 8 85546 1-2
C 18-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 9 RKVVO 8 84052 2-0
C 11-11-2018 12:00 SDO'39 3 Oirschot Vooruit 9 81936 1-5
C 11-11-2018 09:45 Bladella 8 De Zuiderburen 3 87520 4-1
C 11-11-2018 10:00 RKVVO 8 Reusel Sport/CoTrans 10 88066 3-3
C 11-11-2018 10:00 Vessem 3 Casteren 2 85069 2-4
C 11-11-2018 10:00 RKDSV 7 DEES 2 81706 0-4
C 11-11-2018 10:45 Hoogeloon 6 HMVV 5 80840 5-1
C 04-11-2018 10:00 SDO'39 3 RKDSV 7 89618 2-3
C 04-11-2018 10:00 De Zuiderburen 3 DEES 2 85181 1-3
C 04-11-2018 10:00 RKVVO 8 HMVV 5 89703 5-1
C 04-11-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 10 Hoogeloon 6 85156 2-0
C 04-11-2018 09:45 Bladella 8 Vessem 3 88215 2-1
C 28-10-2018 11:00 Casteren 2 RKVVO 8 91146 5-3
C 28-10-2018 11:00 DEES 2 Oirschot Vooruit 9 82401 6-1
C 28-10-2018 10:45 Hoogeloon 6 SDO'39 3 90163 4-1
C 28-10-2018 10:00 RKDSV 7 Bladella 8 84218 3-2
C 28-10-2018 10:00 Vessem 3 Reusel Sport/CoTrans 10 87344 2-1
C 21-10-2018 10:45 Hoogeloon 6 DEES 2 88312 0-2
C 14-10-2018 10:00 SDO'39 3 Casteren 2 84734 0-2
C 14-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 9 Hoogeloon 6 86303 5-0
C 14-10-2018 11:00 DEES 2 HMVV 5 80524 4-2
C 14-10-2018 10:00 RKVVO 8 RKDSV 7 85142 5-2
C 14-10-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 10 Bladella 8 90681 4-2
C 14-10-2018 10:00 De Zuiderburen 3 Vessem 3 86274 2-3
C 07-10-2018 09:45 Bladella 8 SDO'39 3 83750 4-1
C 07-10-2018 10:00 Vessem 3 RKVVO 8 91037 3-1
C 07-10-2018 10:00 RKDSV 7 Reusel Sport/CoTrans 10 85704 3-1
C 07-10-2018 11:00 Casteren 2 De Zuiderburen 3 83514 4-0
C 07-10-2018 12:15 HMVV 5 Oirschot Vooruit 9 88807 0-5
C 30-09-2018 10:00 RKVVO 8 SDO'39 3 85550 1-2
C 30-09-2018 10:45 Hoogeloon 6 Bladella 8 84635 1-4
C 30-09-2018 10:00 De Zuiderburen 3 Reusel Sport/CoTrans 10 87576 3-0
C 30-09-2018 12:00 DEES 2 Casteren 2 83654 3-1
C 30-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 9 RKDSV 7 85769 6-0
C 30-09-2018 12:15 HMVV 5 Vessem 3 82064 0-3
C 23-09-2018 10:00 SDO'39 3 De Zuiderburen 3 91666 5-2
C 23-09-2018 12:00 Reusel Sport/CoTrans 10 DEES 2 88359 0-5
C 23-09-2018 11:00 Casteren 2 HMVV 5 85872 9-1
C 23-09-2018 10:00 RKDSV 7 Hoogeloon 6 82211 1-4
C 23-09-2018 10:00 Vessem 3 Oirschot Vooruit 9 88947 1-2
C 23-09-2018 09:45 Bladella 8 RKVVO 8 86178 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEES 2 9 9 0 0 27 35 8 27 0
2 Oirschot Vooruit 9 8 7 0 1 21 30 8 22 0
3 Casteren 2 9 7 0 2 21 35 15 20 0
4 Bladella 8 9 7 0 2 21 28 16 12 0
5 Vessem 3 9 5 0 4 15 21 18 3 0
6 Hoogeloon 6 10 4 0 6 12 21 24 -3 0
7 RKVVO 8 10 3 1 6 10 27 28 -1 0
8 SDO'39 3 9 3 0 6 9 14 25 -11 0
9 RKDSV 7 9 3 0 6 9 14 30 -16 0
10 Reusel Sport/CoTrans 10 8 2 1 5 7 11 20 -9 0
11 De Zuiderburen 3 9 2 0 7 6 11 28 -17 0
12 HMVV 5 7 0 0 7 0 6 33 -27 0

Training

Berichten



Terug naar boven