0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 8

Teamleden

Spelers
Harm Berben        
Martijn Evers        
Dorus Franken        
Ad van Hout        
Willem van Hout        
Twan de Jong        
Joost Kemps        
Bas van Kollenburg        
Marc de Koning        
Rens van Krieken        
Frank van Krieken        
Jan Latour        
Jan Willem van de Leur        
Bart Linmans        
Bart Megens        
Rob Schellekens        
Twan van de Schoot        
Erik van Summeren        
Corny van de Wal        
Roy Willems        
 
Overige teamleden
Harm Berben Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 24-03-2019 10:00 FC Tilburg 11 Oirschot Vooruit 8 T. (Tibet) Ozturk 90821 Sportpark Spoordijk - -
C 31-03-2019 10:00 RKDSV 6 Oirschot Vooruit 8 84924 Sportpark De Alsie - -
C 07-04-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 RKDSV 6 83252 Sportpark Moorland - -
C 14-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Oirschot Vooruit 8 82269 Sportpark 't Horstje - -
C 05-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Viola 4 87324 Sportpark Moorland - -
C 12-05-2019 10:00 Riel 5 Oirschot Vooruit 8 80888 Sportpark De Krim - -
C 19-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Hilvaria 9 87384 Sportpark Moorland - -
C 26-05-2019 10:00 Beerse Boys 10 Oirschot Vooruit 8 87342 Sportpark De Klep - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 31-03-2019 09:45 Hilvaria 9 Audacia 7
C 31-03-2019 10:00 RKDSV 6 Oirschot Vooruit 8
C 31-03-2019 10:00 Riel 5 Viola 4
C 31-03-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 SVG 7
C 07-04-2019 10:00 SVG 7 Riel 5
C 07-04-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 RKDSV 6
C 07-04-2019 10:00 Audacia 7 Hilvaria 9
C 07-04-2019 10:00 FC Tilburg 11 Tuldania 4
C 07-04-2019 10:00 Beerse Boys 10 Viola 4
C 07-04-2019 10:00 Sarto 15 Spoordonkse Boys 7
C 11-04-2019 18:30 Riel 5 SVG 7
C 14-04-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Oirschot Vooruit 8
C 14-04-2019 10:00 RKDSV 6 FC Tilburg 11
C 14-04-2019 10:00 Tuldania 4 SVG 7
C 14-04-2019 10:00 Riel 5 Audacia 7
C 14-04-2019 09:45 Hilvaria 9 Beerse Boys 10
C 14-04-2019 11:00 Viola 4 Sarto 15
C 18-04-2019 18:45 Riel 5 Sarto 15

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2019 10:00 RKDSV 6 Hilvaria 9 80040 0-0
C 24-03-2019 11:00 Viola 4 SVG 7 86785 0-0
C 24-03-2019 10:45 Spoordonkse Boys 7 Audacia 7 83874 0-0
C 24-03-2019 10:00 FC Tilburg 11 Oirschot Vooruit 8 90821 0-0
C 24-03-2019 10:00 Tuldania 4 Sarto 15 82766 0-0
C 24-03-2019 12:00 Riel 5 Beerse Boys 10 87511 0-0
C 17-03-2019 09:45 Hilvaria 9 Spoordonkse Boys 7 80019 3-1
C 17-03-2019 10:00 RKDSV 6 Viola 4 84611 4-1
C 17-03-2019 10:00 Beerse Boys 10 FC Tilburg 11 88120 3-7
C 17-03-2019 10:00 Audacia 7 SVG 7 83075 7-0
C 17-03-2019 10:00 Sarto 15 Riel 5 87972 8-1
C 17-03-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Tuldania 4 81892 4-1
C 10-03-2019 10:00 FC Tilburg 11 Sarto 15 81038 2-2
C 10-03-2019 10:00 Tuldania 4 Audacia 7 88645 5-1
C 10-03-2019 10:30 Spoordonkse Boys 7 Beerse Boys 10 88057 0-0
C 10-03-2019 11:00 Viola 4 Hilvaria 9 82881 14-0
C 10-03-2019 11:00 SVG 7 Oirschot Vooruit 8 82272 1-1
C 10-03-2019 12:00 Riel 5 RKDSV 6 80391 0-0
C 24-02-2019 11:00 Spoordonkse Boys 7 Sarto 15 85747 3-2
C 24-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Riel 5 82973 3-1
C 24-02-2019 11:00 SVG 7 Tuldania 4 80642 4-1
C 24-02-2019 10:00 FC Tilburg 11 Audacia 7 90510 2-3
C 24-02-2019 09:45 Hilvaria 9 RKDSV 6 83194 0-6
C 17-02-2019 10:00 Sarto 15 RKDSV 6 80226 2-4
C 17-02-2019 10:00 SVG 7 FC Tilburg 11 80164 3-2
C 17-02-2019 10:00 Beerse Boys 10 Tuldania 4 85913 2-10
C 17-02-2019 11:00 Viola 4 Spoordonkse Boys 7 89473 2-2
C 17-02-2019 10:00 Audacia 7 Oirschot Vooruit 8 86754 1-2
C 17-02-2019 09:45 Hilvaria 9 Riel 5 91207 5-7
C 10-02-2019 10:00 RKDSV 6 Beerse Boys 10 88423 4-3
C 10-02-2019 10:00 Tuldania 4 Hilvaria 9 80938 0-0
C 10-02-2019 10:00 Oirschot Vooruit 8 Sarto 15 85450 2-0
C 03-02-2019 10:00 Audacia 7 Viola 4 80790 2-1
C 03-02-2019 10:00 Beerse Boys 10 Hilvaria 9 85917 1-4
C 03-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 8 Spoordonkse Boys 7 106618 8-1
C 09-12-2018 10:00 Audacia 7 Riel 5 85361 5-1
C 09-12-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 Spoordonkse Boys 7 88144 0-0
C 09-12-2018 10:00 Sarto 15 Viola 4 89701 5-2
C 09-12-2018 10:00 FC Tilburg 11 RKDSV 6 84057 1-6
C 02-12-2018 11:00 Viola 4 Beerse Boys 10 83470 9-1
C 02-12-2018 10:00 Tuldania 4 FC Tilburg 11 84910 4-2
C 25-11-2018 10:00 SVG 7 Viola 4 80448 0-6
C 25-11-2018 10:00 Sarto 15 Tuldania 4 80832 5-2
C 25-11-2018 10:00 Audacia 7 Spoordonkse Boys 7 89202 10-1
C 25-11-2018 10:00 Beerse Boys 10 Riel 5 84259 1-4
C 25-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 FC Tilburg 11 82939 2-1
C 18-11-2018 11:00 Viola 4 RKDSV 6 86284 0-2
C 18-11-2018 11:00 SVG 7 Audacia 7 91529 1-3
C 18-11-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Hilvaria 9 88353 4-1
C 18-11-2018 10:00 Tuldania 4 Oirschot Vooruit 8 83160 2-8
C 18-11-2018 10:00 FC Tilburg 11 Beerse Boys 10 82623 6-4
C 11-11-2018 09:45 Hilvaria 9 Viola 4 82655 2-4
C 11-11-2018 10:00 Audacia 7 Tuldania 4 90165 4-1
C 11-11-2018 10:00 Beerse Boys 10 Spoordonkse Boys 7 90786 6-2
C 11-11-2018 10:00 Sarto 15 FC Tilburg 11 80300 0-2
C 11-11-2018 10:00 RKDSV 6 Riel 5 86900 6-1
C 11-11-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 SVG 7 83496 6-1
C 04-11-2018 10:00 Audacia 7 Beerse Boys 10 82473 5-2
C 04-11-2018 10:00 FC Tilburg 11 Spoordonkse Boys 7 84350 4-0
C 04-11-2018 10:00 Sarto 15 Hilvaria 9 80839 5-0
C 04-11-2018 10:00 Tuldania 4 Viola 4 84090 5-3
C 04-11-2018 11:00 SVG 7 RKDSV 6 90691 0-13
C 28-10-2018 09:45 Hilvaria 9 SVG 7 85314 2-4
C 28-10-2018 10:00 Riel 5 FC Tilburg 11 80043 2-7
C 28-10-2018 10:00 Beerse Boys 10 Sarto 15 87037 0-2
C 28-10-2018 10:00 RKDSV 6 Audacia 7 89427 3-0
C 28-10-2018 11:00 Viola 4 Oirschot Vooruit 8 82748 1-2
C 28-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Tuldania 4 90598 0-0
C 21-10-2018 11:00 SVG 7 Sarto 15 88544 0-3
C 21-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Viola 4 84250 6-1
C 14-10-2018 10:00 FC Tilburg 11 Hilvaria 9 82568 3-2
C 14-10-2018 11:00 Spoordonkse Boys 7 Riel 5 87240 4-1
C 14-10-2018 10:00 Tuldania 4 RKDSV 6 90988 2-1
C 14-10-2018 11:00 Oirschot Vooruit 8 Beerse Boys 10 83670 11-0
C 07-10-2018 09:45 Hilvaria 9 Oirschot Vooruit 8 87129 0-8
C 07-10-2018 10:00 Riel 5 Tuldania 4 88646 1-5
C 07-10-2018 10:00 Beerse Boys 10 SVG 7 80577 0-3
C 07-10-2018 10:00 Sarto 15 Audacia 7 91170 3-5
C 07-10-2018 11:00 Viola 4 FC Tilburg 11 91098 1-3
C 07-10-2018 10:00 RKDSV 6 Spoordonkse Boys 7 91684 2-1
C 30-09-2018 10:00 Oirschot Vooruit 8 Audacia 7 81654 3-1
C 30-09-2018 10:00 FC Tilburg 11 SVG 7 88869 7-0
C 30-09-2018 10:00 Tuldania 4 Beerse Boys 10 88674 7-2
C 30-09-2018 10:00 RKDSV 6 Sarto 15 84821 8-5
C 30-09-2018 10:00 Riel 5 Hilvaria 9 88801 2-0
C 23-09-2018 09:45 Hilvaria 9 Tuldania 4 83784 1-6
C 23-09-2018 10:30 Viola 4 Riel 5 82693 5-0
C 23-09-2018 10:00 Sarto 15 Oirschot Vooruit 8 88145 2-1
C 23-09-2018 10:00 Beerse Boys 10 RKDSV 6 86809 2-6
C 23-09-2018 10:00 Audacia 7 FC Tilburg 11 83872 3-2
C 23-09-2018 10:00 SVG 7 Spoordonkse Boys 7 87932 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 8 14 12 1 1 37 61 13 48 0
2 RKDSV 6 13 12 0 1 36 65 18 47 0
3 Audacia 7 14 10 0 4 30 50 27 23 0
4 Tuldania 4 14 8 1 5 25 51 38 13 0
5 FC Tilburg 11 15 8 1 6 25 51 35 16 0
6 Sarto 15 14 7 1 6 22 44 32 12 0
7 Spoordonkse Boys 7 13 5 2 6 17 30 42 -12 0
8 Viola 4 14 5 1 8 16 50 34 16 0
9 SVG 7 13 4 1 8 13 19 56 -37 0
10 Riel 5 11 3 0 8 9 21 49 -28 0
11 Hilvaria 9 13 2 0 11 6 20 65 -45 0
12 Beerse Boys 10 14 1 0 13 3 27 80 -53 0

Training

Berichten



Terug naar boven