0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 7

Teamleden

Spelers
Mark van Beers        
Lukas van den Boom        
Jacco Brands        
Sjoerd van Brunschot        
Colin Clark        
Roy Claus        
Bram Diender        
Rob van Gerven        
Ruud van Hees        
Gianni van Hersel        
Lauran Kemps        
Lex van Kollenburg        
Thijs van Kollenburg        
Wessel Maas        
Maurice van Nunen        
Stijn Peeters        
Luuk Spijkers        
Paul Verweij        
 
Overige teamleden
Hans van Kollenburg Leider
Robert Schelle Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 7 Beerse Boys 8 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 88306 Sportpark Moorland 4 04 06
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 Bladella 6
C 26-05-2019 11:00 Tivoli 4 DBS 4
C 26-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 7 Beerse Boys 8
C 26-05-2019 12:00 EFC 6 RKVVO 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 09:45 Bladella 6 Oirschot Vooruit 7 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 83022 1 - 3
C 12-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 7 RKVVO 5 J.M.W. (Jan) de Groot 85194 5 - 3
C 05-05-2019 10:00 RKSV Nuenen 6 Oirschot Vooruit 7 Afgeschermd 81034 3 - 2
C 28-04-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 5 Oirschot Vooruit 7 A.G. (Gust) Bleijs 91266 3 - 2
V 22-04-2019 afgelast Oirschot Vooruit 7 Aarle Hans Hellings (Scheidsrechter)
C 14-04-2019 11:30 Oirschot Vooruit 7 DBS 4 J.M.W. (Jan) de Groot 84021 6 - 2
C 07-04-2019 10:00 UNA 6 Oirschot Vooruit 7 M.C.A. (Mart) Senders 88874 6 - 2
C 24-03-2019 10:00 Oirschot Vooruit 7 Tivoli 4 J. (Jim) Petersen 86333 3 - 3
B 24-02-2019 11:00 RKGSV 2 Oirschot Vooruit 7 L (Lars) de Groot 105691 1 - 1 (9 - 8)
C 17-02-2019 12:00 EFC 6 Oirschot Vooruit 7 L.S.W. (Laurens) van Gerven 82050 3 - 2
C 09-12-2018 10:30 DBS 4 Oirschot Vooruit 7 L.A.H. (Leo) Litjens 88005 5 - 1
C 02-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit 7 UNA 6 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 85023 4 - 1
C 25-11-2018 11:00 Tivoli 4 Oirschot Vooruit 7 R (Robert) Schelle 80957 5 - 0
C 18-11-2018 vervallen Nieuw Woensel 5 Oirschot Vooruit 7 86569
C 11-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 Reusel Sport/CoTrans 5 F.C.H.A. (Frank) deBresser 85523 1 - 2
C 04-11-2018 09:30 RKVVO 5 Oirschot Vooruit 7 R. (Robert) vanMegen 87404 2 - 3
C 28-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 7 RKSV Nuenen 6 ABM (Aron) vanBeers 91387 3 - 3
B 21-10-2018 11:30 Beerse Boys 6 Oirschot Vooruit 7 T.C. (Theo) vanWoensel 99977 2 - 5
C 14-10-2018 10:00 Beerse Boys 8 Oirschot Vooruit 7 R (Robert) Schelle 83243 3 - 2
C 07-10-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 Bladella 6 F.C.H.A. (Frank) deBresser 82934 1 - 3
C 30-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 EFC 6 R (Robert) Schelle 82176 3 - 0
C 23-09-2018 12:00 Unitas'59 7 Oirschot Vooruit 7 R (Robert) Schelle 86641 0 - 18
B 16-09-2018 11:45 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 7 P.M.H.M. (Peter) Vingerhoets 19393 2 - 5
B 09-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 Beerse Boys 7 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 19902 1 - 0
B 02-09-2018 12:00 EDN'56 2 Oirschot Vooruit 7 Afgeschermd 19545 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 11:00 Beerse Boys 8 Reusel Sport/CoTrans 5 88288 0-4
C 19-05-2019 10:00 RKSV Nuenen 6 EFC 6 83422 5-1
C 19-05-2019 09:45 Bladella 6 Oirschot Vooruit 7 83022 1-3
C 19-05-2019 12:00 UNA 6 Tivoli 4 85421 4-2
C 16-05-2019 19:30 Bladella 6 DBS 4 152628 5-4
C 12-05-2019 11:00 Tivoli 4 EFC 6 91540 10-2
C 12-05-2019 11:00 Beerse Boys 8 RKSV Nuenen 6 88432 1-4
C 12-05-2019 09:45 Bladella 6 DBS 4 85434 0-0
C 12-05-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 UNA 6 80592 3-0
C 12-05-2019 11:00 Oirschot Vooruit 7 RKVVO 5 85194 5-3
C 05-05-2019 10:00 RKSV Nuenen 6 Oirschot Vooruit 7 81034 3-2
C 05-05-2019 10:30 DBS 4 Reusel Sport/CoTrans 5 80694 1-1
C 05-05-2019 09:30 RKVVO 5 Tivoli 4 84677 3-0
C 05-05-2019 11:00 Beerse Boys 8 Bladella 6 80743 1-5
C 02-05-2019 20:30 DBS 4 Tivoli 4 152471 3-5
C 02-05-2019 19:00 UNA 6 Beerse Boys 8 89939 3-2
C 28-04-2019 12:00 Reusel Sport/CoTrans 5 Oirschot Vooruit 7 91266 3-2
C 28-04-2019 12:00 UNA 6 EFC 6 86557 6-3
C 28-04-2019 10:30 DBS 4 Tivoli 4 150912 0-0
C 25-04-2019 19:00 Tivoli 4 Nieuw Woensel 5 88168 0-0
C 22-04-2019 12:00 Tivoli 4 Bladella 6 87635 1-5
C 21-04-2019 09:30 RKVVO 5 Beerse Boys 8 90360 6-2
C 20-04-2019 17:30 EFC 6 Reusel Sport/CoTrans 5 82559 1-1
C 18-04-2019 18:45 RKSV Nuenen 6 Nieuw Woensel 5 80506 0-0
C 14-04-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 RKSV Nuenen 6 84791 1-0
C 14-04-2019 11:45 Beerse Boys 8 RKVVO 5 90581 1-7
C 14-04-2019 11:30 Oirschot Vooruit 7 DBS 4 84021 6-2
C 14-04-2019 09:45 Bladella 6 UNA 6 80935 2-0
C 07-04-2019 10:30 DBS 4 Beerse Boys 8 87004 4-2
C 07-04-2019 09:30 RKVVO 5 Reusel Sport/CoTrans 5 82441 1-3
C 07-04-2019 10:00 RKSV Nuenen 6 Tivoli 4 89791 4-1
C 07-04-2019 12:00 EFC 6 Bladella 6 87902 2-1
C 07-04-2019 10:00 UNA 6 Oirschot Vooruit 7 88874 6-2
C 31-03-2019 12:00 EFC 6 DBS 4 84976 2-4
C 31-03-2019 10:00 RKSV Nuenen 6 UNA 6 87990 0-1
C 31-03-2019 11:00 Beerse Boys 8 Tivoli 4 82400 3-3
C 31-03-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 RKVVO 5 89710 5-6
C 24-03-2019 10:30 DBS 4 UNA 6 80575 3-3
C 24-03-2019 11:45 Beerse Boys 8 EFC 6 80788 6-2
C 24-03-2019 09:45 Bladella 6 RKSV Nuenen 6 87084 0-6
C 24-03-2019 10:00 Oirschot Vooruit 7 Tivoli 4 86333 3-3
C 17-03-2019 10:00 RKSV Nuenen 6 RKVVO 5 87746 2-1
C 10-03-2019 10:30 DBS 4 EFC 6 82938 3-0
C 10-03-2019 09:30 RKVVO 5 UNA 6 91035 2-7
C 24-02-2019 10:00 RKSV Nuenen 6 Reusel Sport/CoTrans 5 85884 0-2
C 24-02-2019 12:00 UNA 6 Bladella 6 81965 3-3
C 24-02-2019 10:30 DBS 4 Tivoli 4 82847 0-0
C 24-02-2019 09:30 RKVVO 5 EFC 6 83033 0-5
C 17-02-2019 09:30 RKVVO 5 DBS 4 85905 6-2
C 17-02-2019 11:00 Tivoli 4 Reusel Sport/CoTrans 5 84959 1-3
C 17-02-2019 12:00 EFC 6 Oirschot Vooruit 7 82050 3-2
C 10-02-2019 10:30 DBS 4 RKSV Nuenen 6 87425 1-2
C 10-02-2019 09:45 Bladella 6 RKVVO 5 90083 2-4
C 09-12-2018 10:30 DBS 4 Oirschot Vooruit 7 88005 5-1
C 02-12-2018 12:00 Beerse Boys 8 DBS 4 82926 1-7
C 02-12-2018 11:00 Tivoli 4 RKSV Nuenen 6 81733 1-9
C 02-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit 7 UNA 6 85023 4-1
C 02-12-2018 09:45 Bladella 6 EFC 6 86596 3-2
C 25-11-2018 10:00 UNA 6 DBS 4 83042 4-3
C 25-11-2018 10:00 RKSV Nuenen 6 Bladella 6 85176 5-2
C 25-11-2018 11:00 Tivoli 4 Oirschot Vooruit 7 80957 5-0
C 25-11-2018 12:00 EFC 6 Beerse Boys 8 82235 6-3
C 18-11-2018 09:30 RKVVO 5 RKSV Nuenen 6 89965 1-2
C 18-11-2018 10:00 Beerse Boys 8 UNA 6 85999 3-2
C 18-11-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 EFC 6 87270 5-1
C 18-11-2018 09:45 Bladella 6 Tivoli 4 82323 3-2
C 11-11-2018 10:00 RKSV Nuenen 6 Beerse Boys 8 83824 5-3
C 11-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 Reusel Sport/CoTrans 5 85523 1-2
C 11-11-2018 12:00 UNA 6 RKVVO 5 90385 3-2
C 04-11-2018 12:00 EFC 6 Tivoli 4 88677 6-5
C 04-11-2018 10:30 DBS 4 Bladella 6 80772 4-0
C 04-11-2018 14:00 UNA 6 Reusel Sport/CoTrans 5 91720 0-5
C 04-11-2018 09:30 RKVVO 5 Oirschot Vooruit 7 87404 2-3
C 28-10-2018 09:45 Bladella 6 Beerse Boys 8 80864 2-0
C 28-10-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 DBS 4 86315 7-1
C 28-10-2018 11:00 Tivoli 4 RKVVO 5 86957 5-2
C 28-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 7 RKSV Nuenen 6 91387 3-3
C 21-10-2018 10:00 RKSV Nuenen 6 DBS 4 81498 8-1
C 21-10-2018 09:45 Bladella 6 Reusel Sport/CoTrans 5 86310 1-3
C 14-10-2018 12:00 UNA 6 Unitas'59 7 91407 0-0
C 14-10-2018 10:00 Beerse Boys 8 Oirschot Vooruit 7 83243 3-2
C 07-10-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 Beerse Boys 8 82184 5-1
C 07-10-2018 10:00 Nieuw Woensel 5 DBS 4 88733 0-0
C 07-10-2018 10:00 EFC 6 RKSV Nuenen 6 81607 2-2
C 07-10-2018 11:00 Tivoli 4 UNA 6 89577 8-4
C 07-10-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 Bladella 6 82934 1-3
C 07-10-2018 12:00 Unitas'59 7 RKVVO 5 84153 0-0
C 30-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 EFC 6 82176 3-0
C 30-09-2018 09:45 Bladella 6 Nieuw Woensel 5 80625 0-0
C 30-09-2018 10:00 Reusel Sport/CoTrans 5 Tivoli 4 82757 4-4
C 30-09-2018 10:00 Beerse Boys 8 Unitas'59 7 86105 0-0
C 30-09-2018 10:30 DBS 4 RKVVO 5 87381 2-5
C 30-09-2018 12:00 UNA 6 RKSV Nuenen 6 83558 2-8
C 23-09-2018 12:00 Unitas'59 7 Oirschot Vooruit 7 86641 0-18
C 23-09-2018 12:00 Tivoli 4 Beerse Boys 8 90934 4-3
C 23-09-2018 09:30 RKVVO 5 Bladella 6 89882 2-3
C 23-09-2018 10:00 Nieuw Woensel 5 Reusel Sport/CoTrans 5 89911 0-0
C 23-09-2018 12:00 EFC 6 UNA 6 87711 4-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:45 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 7 19393 2-5
B 16-09-2018 12:00 EDN'56 2 Beerse Boys 7 20034 4-3
B 09-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit 7 Beerse Boys 7 19902 1-0
B 09-09-2018 11:30 SVSOS 2 EDN'56 2 19754 0-7
B 02-09-2018 12:00 Beerse Boys 7 SVSOS 2 20293 3-0
B 02-09-2018 12:00 EDN'56 2 Oirschot Vooruit 7 19545 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans 5 17 13 3 1 42 57 21 36 0
2 RKSV Nuenen 6 18 13 2 3 41 68 26 42 0
3 Bladella 6 17 9 1 7 28 41 43 -2 0
4 UNA 6 18 8 3 7 27 53 59 -6 0
5 RKVVO 5 17 7 0 10 21 53 52 1 0
6 Tivoli 4 17 6 3 8 21 60 61 -1 0
7 Oirschot Vooruit 7 17 6 2 9 20 43 48 -5 0
8 DBS 4 17 6 2 9 20 50 58 -8 0
9 EFC 6 17 5 3 9 18 42 63 -21 0
10 Beerse Boys 8 17 3 1 13 10 35 71 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot Vooruit 7 3 3 0 0 9 9 3 6 0
2 EDN'56 2 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 Beerse Boys 7 3 1 0 2 3 6 5 1 0
4 SVSOS 2 3 0 0 3 0 2 15 -13 0

Training

Berichten



Terug naar boven