0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 6

Teamleden

Spelers
Ron van Beers        
Kevin Brands        
Adis Canic        
Bram Dielissen        
Sven van Dijk        
Ruud van Erp        
Roy van Gerven        
Eric van Grinsven        
Jurie Hellings        
Rick Jaspers        
Joost Jochems        
Jan Kemps        
Maarten de Laat        
Gijs van de Looy        
Sjoerd van Nieuwburg        
Joost van Nunen        
Ton Renders        
Bart Schepens        
Mark Smits        
Koen van de Spijker        
 
Overige teamleden
Roy van Grinsven Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 27-01-2019 12:00 UNA 7 PSV 3
C 03-02-2019 10:00 Riethoven 4 Hapert 4
C 03-02-2019 12:00 Tongelre 3 Beerse Boys 6
C 03-02-2019 11:30 Oirschot Vooruit 6 Brabantia 4
C 10-02-2019 13:00 Beerse Boys 6 Tongelre 3
C 10-02-2019 12:00 Rood Wit V 4 Brabantia 4
C 10-02-2019 12:00 SV Valkenswaard 5 UNA 7
C 10-02-2019 11:00 PSV 3 Riethoven 4
C 10-02-2019 10:00 Hapert 4 Oirschot Vooruit 6
C 17-02-2019 10:00 Brabantia 4 Beerse Boys 6
C 17-02-2019 10:30 Riethoven 4 Rood Wit V 4
C 17-02-2019 11:00 WODAN 7 PSV 3
C 17-02-2019 12:00 UNA 7 Hapert 4
C 17-02-2019 12:00 Tongelre 3 SV Valkenswaard 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2019 12:00 Tongelre 3 Brabantia 4 103762 6-1
C 20-01-2019 12:00 UNA 7 Oirschot Vooruit 6 85532 0-0
C 09-12-2018 13:45 Beerse Boys 6 PSV 3 83385 1-1
C 09-12-2018 12:00 Tongelre 3 WODAN 7 103769 6-2
C 09-12-2018 12:00 Rood Wit V 4 SV Valkenswaard 5 81984 5-1
C 02-12-2018 10:00 Hapert 4 Rood Wit V 4 84629 4-3
C 02-12-2018 11:00 WODAN 7 UNA 7 82059 1-4
C 02-12-2018 10:30 PSV 3 Tongelre 3 103768 6-0
C 02-12-2018 11:30 Oirschot Vooruit 6 Brabantia 4 82285 0-0
C 02-12-2018 12:00 SV Valkenswaard 5 Beerse Boys 6 84634 3-7
C 25-11-2018 10:30 Riethoven 4 WODAN 7 80689 2-3
C 25-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 6 SV Valkenswaard 5 81715 4-1
C 25-11-2018 12:00 Brabantia 4 PSV 3 85441 4-2
C 25-11-2018 12:00 Tongelre 3 Hapert 4 103767 1-0
C 25-11-2018 13:00 Beerse Boys 6 Rood Wit V 4 91166 3-3
C 18-11-2018 12:00 Rood Wit V 4 UNA 7 87641 3-3
C 18-11-2018 11:00 PSV 3 Oirschot Vooruit 6 91048 3-0
C 18-11-2018 11:00 WODAN 7 SV Valkenswaard 5 87884 4-7
C 18-11-2018 10:30 Riethoven 4 Brabantia 4 90930 3-0
C 18-11-2018 10:00 Hapert 4 Beerse Boys 6 90451 3-5
C 11-11-2018 11:30 Oirschot Vooruit 6 WODAN 7 88152 7-2
C 11-11-2018 12:00 Brabantia 4 Hapert 4 83116 6-0
C 11-11-2018 12:00 Tongelre 3 Rood Wit V 4 103766 2-5
C 11-11-2018 13:45 Beerse Boys 6 Riethoven 4 89071 9-0
C 04-11-2018 12:00 Tongelre 3 Oirschot Vooruit 6 103765 0-2
C 04-11-2018 12:00 Brabantia 4 UNA 7 90620 5-2
C 04-11-2018 12:00 Rood Wit V 4 PSV 3 89160 2-4
C 04-11-2018 10:30 Riethoven 4 SV Valkenswaard 5 80768 2-3
C 04-11-2018 10:00 Hapert 4 WODAN 7 81375 2-0
C 28-10-2018 12:00 UNA 7 Tongelre 3 103764 0-0
C 28-10-2018 11:00 WODAN 7 Beerse Boys 6 84352 1-7
C 28-10-2018 11:00 PSV 3 Hapert 4 81679 3-3
C 28-10-2018 11:30 Oirschot Vooruit 6 Riethoven 4 80659 2-0
C 28-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 5 Brabantia 4 86169 2-1
C 21-10-2018 12:00 Brabantia 4 Rood Wit V 4 82344 6-3
C 21-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 5 Tongelre 3 103761 6-5
C 14-10-2018 10:00 Hapert 4 SV Valkenswaard 5 82585 3-2
C 14-10-2018 11:00 PSV 3 HMVV 3 83881 0-0
C 14-10-2018 12:00 Brabantia 4 WODAN 7 89353 2-5
C 14-10-2018 12:00 Rood Wit V 4 Oirschot Vooruit 6 83982 1-1
C 14-10-2018 13:00 Beerse Boys 6 UNA 7 86768 1-0
C 14-10-2018 10:30 Riethoven 4 Tongelre 3 103763 1-3
C 07-10-2018 12:15 HMVV 3 Hapert 4 87313 0-0
C 07-10-2018 11:00 WODAN 7 Rood Wit V 4 85155 2-1
C 07-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 6 91038 2-1
C 07-10-2018 12:00 UNA 7 Riethoven 4 85130 0-0
C 07-10-2018 12:00 SV Valkenswaard 5 PSV 3 87565 1-1
C 07-10-2018 10:30 Riethoven 4 UNA 7 87260 2-3
C 30-09-2018 10:00 Hapert 4 UNA 7 87741 0-2
C 30-09-2018 11:00 PSV 3 WODAN 7 86620 4-2
C 30-09-2018 12:00 Rood Wit V 4 Riethoven 4 88350 3-3
C 30-09-2018 12:15 HMVV 3 Oirschot Vooruit 6 84301 0-0
C 30-09-2018 13:00 Beerse Boys 6 Brabantia 4 84908 5-2
C 23-09-2018 11:00 WODAN 7 HMVV 3 90439 0-0
C 23-09-2018 12:00 UNA 7 SV Valkenswaard 5 86045 3-1
C 23-09-2018 11:00 Oirschot Vooruit 6 Hapert 4 88264 5-2
C 23-09-2018 10:30 Riethoven 4 PSV 3 83172 2-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit 6 RKVVO 6 20152 2-1
B 16-09-2018 12:00 Vessem 2 Beerse Boys 8 18913 2-0
B 09-09-2018 10:00 Beerse Boys 8 RKVVO 6 19611 0-6
B 09-09-2018 12:00 Vessem 2 Oirschot Vooruit 6 19933 2-1
B 02-09-2018 09:30 RKVVO 6 Vessem 2 19730 2-3
B 02-09-2018 11:30 Oirschot Vooruit 6 Beerse Boys 8 20222 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 6 8 6 1 1 19 38 14 24 0
2 Oirschot Vooruit 6 8 6 1 1 19 23 10 13 0
3 PSV 3 8 5 2 1 17 28 14 14 0
4 UNA 7 7 4 1 2 13 17 13 4 0
5 SV Valkenswaard 5 10 4 1 5 13 27 35 -8 0
6 Brabantia 4 9 4 0 5 12 27 28 -1 0
7 Hapert 4 8 3 1 4 10 17 26 -9 0
8 Rood Wit V 4 10 2 4 4 10 29 29 0 0
9 Tongelre 3 7 3 0 4 9 22 23 -1 0
10 WODAN 7 9 2 0 7 6 19 40 -21 0
11 Riethoven 4 8 1 1 6 4 13 28 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vessem 2 3 3 0 0 9 7 3 4 0
2 Oirschot Vooruit 6 3 2 0 1 6 7 3 4 0
3 RKVVO 6 3 1 0 2 3 9 5 4 0
4 Beerse Boys 8 3 0 0 3 0 0 12 -12 0

Training

Berichten



Terug naar boven