0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 5

Teamleden

Spelers
Bram Derks        
Yannick van Dijk        
Melvin van Esch        
Leon van Haaren        
Mark van Hees        
Eric van Kollenburg        
Dave Kuijpers        
Bob van de Loo        
Max Meeuwissen        
Kevin Meurs        
Teun Notten        
Stan van Nunen        
Joris Rickelman        
Maik van Straten        
Erik van Tilburg        
Willem van de Ven        
Joep Weyers        
Randy van den Wildenberg        
Rowan Wubbolts        
 
Overige teamleden
John van Kollenburg Trainer
Stefan der Kinderen Ass. scheidsrechter

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 12:30 Geldrop 5 Brabantia 5 91143 3-4
C 26-05-2019 12:00 RKSV Heeze 5 Spoordonkse Boys 4 87686 2-2
C 26-05-2019 12:00 De Weebosch 2 Beerse Boys 7 85211 4-1
C 26-05-2019 10:00 SV Unitas'59 4 DBS 3 88161 5-4
C 26-05-2019 10:00 SV Budel 4 RKSV Nuenen 5 88055 1-1
C 23-05-2019 20:30 DBS 3 SV Budel 4 152472 1-2
C 19-05-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 RKSV Heeze 5 86702 4-3
C 19-05-2019 10:30 DBS 3 Geldrop 5 82193 5-3
C 19-05-2019 12:00 Beerse Boys 7 Oirschot Vooruit 5 80889 3-0
C 19-05-2019 10:00 Brabantia 5 De Weebosch 2 85080 4-0
C 19-05-2019 09:45 Spoordonkse Boys 4 SV Budel 4 89489 0-1
C 12-05-2019 10:00 SV Budel 4 Beerse Boys 7 90568 4-0
C 12-05-2019 10:00 SV Unitas'59 4 De Weebosch 2 85094 12-2
C 12-05-2019 12:30 Geldrop 5 RKSV Nuenen 5 83204 3-0
C 12-05-2019 12:45 Spoordonkse Boys 4 DBS 3 87003 1-9
C 09-05-2019 20:00 Oirschot Vooruit 5 Brabantia 5 80005 2-1
C 09-05-2019 19:15 SV Budel 4 Geldrop 5 84519 5-1
C 05-05-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 Spoordonkse Boys 4 80793 2-4
C 05-05-2019 10:30 DBS 3 RKSV Heeze 5 82708 10-5
C 05-05-2019 10:30 FC Cranendonck 4 Geldrop 5 83749 0-0
C 05-05-2019 13:00 Beerse Boys 7 SV Unitas'59 4 81591 2-5
C 05-05-2019 12:00 De Weebosch 2 Oirschot Vooruit 5 90078 7-3
C 01-05-2019 20:15 Brabantia 5 SV Budel 4 84988 0-5
C 28-04-2019 10:00 RKSV Heeze 5 Geldrop 5 89313 3-2
C 28-04-2019 10:30 FC Cranendonck 4 Spoordonkse Boys 4 86150 0-0
C 28-04-2019 10:30 DBS 3 SV Budel 4 81919 0-0
C 25-04-2019 20:30 DBS 3 De Weebosch 2 152289 14-1
C 25-04-2019 18:45 DBS 3 FC Cranendonck 4 152113 0-0
C 25-04-2019 19:00 RKSV Heeze 5 SV Budel 4 89117 0-4
C 18-04-2019 18:30 De Weebosch 2 RKSV Heeze 5 80091 5-4
C 14-04-2019 12:30 Geldrop 5 De Weebosch 2 81979 2-1
C 14-04-2019 10:00 SV Budel 4 DBS 3 83760 3-1
C 14-04-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 Beerse Boys 7 87849 3-1
C 14-04-2019 12:00 SV Unitas'59 4 Oirschot Vooruit 5 90708 4-2
C 14-04-2019 12:00 RKSV Heeze 5 Brabantia 5 86292 0-6
C 14-04-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 FC Cranendonck 4 89291 0-0
C 11-04-2019 20:30 DBS 3 De Weebosch 2 82319 0-0
C 11-04-2019 18:30 Beerse Boys 7 FC Cranendonck 4 82412 0-0
C 11-04-2019 18:30 SV Budel 4 RKSV Heeze 5 106599 5-0
C 07-04-2019 10:30 DBS 3 RKSV Nuenen 5 84274 3-1
C 07-04-2019 10:30 FC Cranendonck 4 SV Budel 4 90948 0-6
C 07-04-2019 12:00 De Weebosch 2 Spoordonkse Boys 4 86843 0-5
C 07-04-2019 13:00 Oirschot Vooruit 5 Geldrop 5 90185 2-4
C 07-04-2019 12:00 Beerse Boys 7 RKSV Heeze 5 82380 2-2
C 07-04-2019 12:00 Brabantia 5 SV Unitas'59 4 91187 1-3
C 31-03-2019 10:00 SV Budel 4 FC Cranendonck 4 88618 6-2
C 31-03-2019 10:00 SV Unitas'59 4 Brabantia 5 90874 2-3
C 31-03-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 5 84944 1-0
C 31-03-2019 12:00 De Weebosch 2 Geldrop 5 80255 0-4
C 31-03-2019 12:00 RKSV Heeze 5 DBS 3 80262 1-5
C 24-03-2019 12:30 Geldrop 5 Beerse Boys 7 83131 5-3
C 24-03-2019 12:00 RKSV Heeze 5 Oirschot Vooruit 5 87591 2-5
C 24-03-2019 10:00 SV Budel 4 SV Unitas'59 4 89090 9-2
C 24-03-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 De Weebosch 2 87649 5-2
C 24-03-2019 10:30 DBS 3 FC Cranendonck 4 80740 0-0
C 24-03-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Brabantia 5 84526 2-3
C 17-03-2019 12:00 SV Unitas'59 4 Spoordonkse Boys 4 80049 5-1
C 17-03-2019 10:30 FC Cranendonck 4 RKSV Nuenen 5 85935 1-3
C 17-03-2019 13:00 Oirschot Vooruit 5 DBS 3 88022 2-4
C 17-03-2019 12:00 Brabantia 5 Beerse Boys 7 80199 5-0
C 10-03-2019 12:30 Geldrop 5 SV Unitas'59 4 83093 3-5
C 10-03-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 Brabantia 5 87233 2-1
C 24-02-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 FC Cranendonck 4 81293 2-0
C 24-02-2019 11:00 Brabantia 5 Oirschot Vooruit 5 89588 5-0
C 24-02-2019 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 7 91348 2-1
C 24-02-2019 10:00 SV Unitas'59 4 Geldrop 5 82229 5-4
C 17-02-2019 12:30 Geldrop 5 Spoordonkse Boys 4 80248 2-4
C 17-02-2019 12:00 Brabantia 5 FC Cranendonck 4 83239 4-0
C 17-02-2019 12:00 De Weebosch 2 SV Budel 4 89957 0-11
C 17-02-2019 12:00 SV Unitas'59 4 RKSV Heeze 5 86248 2-1
C 17-02-2019 12:00 Beerse Boys 7 DBS 3 85254 3-6
C 17-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit 5 RKSV Nuenen 5 91647 3-1
C 10-02-2019 10:30 DBS 3 Brabantia 5 89620 3-3
C 10-02-2019 10:30 FC Cranendonck 4 De Weebosch 2 82138 3-2
C 10-02-2019 10:00 SV Budel 4 Oirschot Vooruit 5 90896 5-1
C 10-02-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 SV Unitas'59 4 87301 1-5
C 03-02-2019 13:00 Oirschot Vooruit 5 SV Unitas'59 4 106620 3-1
C 03-02-2019 12:00 Brabantia 5 RKSV Heeze 5 80700 8-0
C 03-02-2019 10:00 RKSV Nuenen 5 SV Budel 4 80908 0-3
C 20-01-2019 12:00 SV Unitas'59 4 FC Cranendonck 4 85398 3-0
C 09-12-2018 12:00 Beerse Boys 7 RKSV Nuenen 5 85642 1-0
C 09-12-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 SV Unitas'59 4 87230 0-0
C 02-12-2018 10:00 RKSV Nuenen 5 DBS 3 84803 3-2
C 02-12-2018 12:00 RKSV Heeze 5 Beerse Boys 7 90806 3-4
C 02-12-2018 12:30 Geldrop 5 Oirschot Vooruit 5 83168 0-2
C 02-12-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 De Weebosch 2 81955 5-2
C 25-11-2018 12:00 Unitas'59 4 SV Budel 4 90695 0-3
C 25-11-2018 10:00 Brabantia 5 Spoordonkse Boys 4 89809 3-0
C 25-11-2018 10:30 FC Cranendonck 4 DBS 3 87166 0-6
C 25-11-2018 12:00 Beerse Boys 7 Geldrop 5 84287 2-5
C 25-11-2018 12:00 De Weebosch 2 RKSV Nuenen 5 87687 1-5
C 25-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 RKSV Heeze 5 81396 3-0
C 18-11-2018 10:30 DBS 3 Oirschot Vooruit 5 81838 3-1
C 18-11-2018 12:00 Beerse Boys 7 Brabantia 5 82628 3-3
C 18-11-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Unitas'59 4 88416 3-3
C 18-11-2018 12:30 Geldrop 5 SV Budel 4 89880 1-0
C 18-11-2018 12:00 RKSV Heeze 5 De Weebosch 2 83818 2-1
C 11-11-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 Spoordonkse Boys 4 90503 3-0
C 11-11-2018 12:00 De Weebosch 2 DBS 3 86418 5-5
C 11-11-2018 12:00 Brabantia 5 RKSV Nuenen 5 86461 2-0
C 11-11-2018 10:30 FC Cranendonck 4 Beerse Boys 7 87345 2-3
C 11-11-2018 10:00 SV Budel 4 RKSV Heeze 5 83211 1-1
C 04-11-2018 10:00 RKSV Nuenen 5 Geldrop 5 82183 1-1
C 04-11-2018 10:30 FC Cranendonck 4 RKSV Heeze 5 85618 8-0
C 04-11-2018 12:00 Beerse Boys 7 SV Budel 4 82041 3-6
C 04-11-2018 12:00 De Weebosch 2 Unitas'59 4 90422 1-8
C 04-11-2018 10:30 DBS 3 Spoordonkse Boys 4 81140 7-2
C 28-10-2018 10:00 SV Budel 4 Brabantia 5 83163 0-2
C 28-10-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKSV Nuenen 5 88035 4-1
C 28-10-2018 12:30 Geldrop 5 FC Cranendonck 4 84927 3-2
C 28-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 5 De Weebosch 2 85696 2-2
C 28-10-2018 12:00 Unitas'59 4 Beerse Boys 7 86048 4-0
C 21-10-2018 12:00 De Weebosch 2 Brabantia 5 89195 2-5
C 21-10-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 RKSV Heeze 5 84696 3-6
C 14-10-2018 10:30 FC Cranendonck 4 Oirschot Vooruit 5 80099 1-2
C 14-10-2018 10:30 DBS 3 Unitas'59 4 81298 5-4
C 14-10-2018 12:00 Beerse Boys 7 De Weebosch 2 91464 5-0
C 14-10-2018 12:00 Brabantia 5 Geldrop 5 88012 6-3
C 07-10-2018 10:00 SV Budel 4 Spoordonkse Boys 4 80751 4-1
C 07-10-2018 12:00 RKSV Heeze 5 RKSV Nuenen 5 91136 0-6
C 07-10-2018 12:30 Geldrop 5 DBS 3 82827 0-2
C 07-10-2018 13:15 Oirschot Vooruit 5 Beerse Boys 7 88116 1-1
C 30-09-2018 10:00 SV Budel 4 De Weebosch 2 90835 10-1
C 30-09-2018 10:30 FC Cranendonck 4 Brabantia 5 83364 2-0
C 30-09-2018 10:30 DBS 3 Beerse Boys 7 91468 6-1
C 30-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Geldrop 5 89332 0-0
C 30-09-2018 14:00 RKSV Heeze 5 Unitas'59 4 84891 2-3
C 30-09-2018 10:00 RKSV Nuenen 5 Oirschot Vooruit 5 81537 6-1
C 23-09-2018 12:00 Beerse Boys 7 Spoordonkse Boys 4 85611 2-1
C 23-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 SV Budel 4 86369 0-3
C 23-09-2018 11:30 Geldrop 5 RKSV Heeze 5 82552 1-1
C 23-09-2018 12:00 De Weebosch 2 FC Cranendonck 4 82867 4-3
C 23-09-2018 12:00 Unitas'59 4 RKSV Nuenen 5 82812 0-0
C 23-09-2018 12:00 Brabantia 5 DBS 3 81020 0-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 Wilhelmina Boys 4 19632 1-1
B 16-09-2018 14:30 Nieuw Woensel 4 Best Vooruit 7 19866 1-1
B 09-09-2018 12:30 Wilhelmina Boys 4 Best Vooruit 7 19139 8-1
B 09-09-2018 13:00 Oirschot Vooruit 5 Nieuw Woensel 4 19493 1-4
B 02-09-2018 10:00 Best Vooruit 7 Oirschot Vooruit 5 19528 4-0
B 02-09-2018 14:30 Nieuw Woensel 4 Wilhelmina Boys 4 19853 2-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Budel 4 20 17 1 2 52 84 15 69 0
2 DBS 3 20 14 2 4 44 99 46 53 0
3 Brabantia 5 20 13 2 5 41 65 34 31 0
4 SV Unitas'59 4 20 13 2 5 41 78 50 28 0
5 RKSV Nuenen 5 20 8 3 9 27 42 41 1 0
6 Geldrop 5 20 7 3 10 24 47 51 -4 0
7 Spoordonkse Boys 4 20 7 3 10 24 41 56 -15 0
8 Oirschot Vooruit 5 20 7 2 11 23 36 53 -17 0
9 Beerse Boys 7 20 5 3 12 18 38 65 -27 0
10 RKSV Heeze 5 20 3 3 14 11 37 81 -44 1
11 De Weebosch 2 20 3 2 15 11 37 112 -75 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 4 3 2 1 0 7 13 4 9 0
2 Nieuw Woensel 4 3 1 1 1 4 7 6 1 0
3 Best Vooruit 7 3 1 1 1 4 6 9 -3 0
4 Oirschot Vooruit 5 3 0 1 2 1 2 9 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven