0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 4

Teamleden

Spelers
Danny Aarts        
Bas van Agt        
Mart van Beers        
Johan van Beers        
Mark van de Biggelaar        
Hans de Croon        
Erik de Goeij        
Patrick van Haren        
Thomas de Koning        
Werner Liebregts        
Steven Liebregts        
Jens van de Looy        
Rein Machielsen        
Geertjan Oomen        
Dennis van de Schoot        
Rick van de Ven        
Martijn Verhoeven        
 
Overige teamleden
Coert van de Schoot Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 28-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Wilhelmina Boys 5 86488 Sportpark Moorland - -
C 04-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 88269 Sportpark 't Horstje - -
C 11-11-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 H. (Hasan) Ozturk 84082 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 18-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 LSV 3 90605 Sportpark Moorland - -
C 25-11-2018 12:00 Boxtel 3 Oirschot Vooruit 4 87750 Sportpark Munsel - -
C 02-12-2018 13:15 Oirschot Vooruit 4 Best Vooruit 7 90944 Sportpark Moorland - -
C 09-12-2018 12:00 GSBW 4 Oirschot Vooruit 4 88750 Sportpark D'n Kuil - -
C 10-02-2019 10:00 ODC 3 Oirschot Vooruit 4 89002 Sportpark Molenwijk - -
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 SVSOS 2 87307 Sportpark Moorland - -
C 10-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Woenselse Boys 3 90556 Sportpark Moorland - -
C 17-03-2019 10:30 LSV 3 Oirschot Vooruit 4 84542 Sportpark LSV - -
C 24-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Boxtel 3 87933 Sportpark Moorland - -
C 07-04-2019 10:00 Best Vooruit 7 Oirschot Vooruit 4 82756 Sportpark De Leemkuilen - -
C 14-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 GSBW 4 89728 Sportpark Moorland - -
C 05-05-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 4 81555 Sportpark Naastenbest - -
C 12-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Spoordonkse Boys 3 84093 Sportpark Moorland - -
C 19-05-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 4 82849 Sportpark de Roodloop - -
C 26-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 VOAB 6 83855 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-10-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 LSV 3
C 28-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Wilhelmina Boys 5
C 28-10-2018 11:30 SVSOS 2 Spoordonkse Boys 3
C 28-10-2018 10:30 LSV 3 VOAB 6
C 28-10-2018 10:00 ODC 3 Hilvaria 4
C 28-10-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Boxtel 3
C 28-10-2018 10:00 Best Vooruit 7 GSBW 4
C 04-11-2018 12:00 Hilvaria 4 SVSOS 2
C 04-11-2018 12:00 Boxtel 3 LSV 3
C 04-11-2018 12:00 GSBW 4 Woenselse Boys 3
C 04-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 4
C 04-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 ODC 3
C 04-11-2018 09:45 VOAB 6 Best Vooruit 7
C 11-11-2018 09:45 VOAB 6 Spoordonkse Boys 3
C 11-11-2018 10:00 Best Vooruit 7 SVSOS 2
C 11-11-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Oirschot Vooruit 4
C 11-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Boxtel 3
C 11-11-2018 10:30 LSV 3 ODC 3
C 11-11-2018 12:00 GSBW 4 Hilvaria 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-10-2018 12:00 Hilvaria 4 Woenselse Boys 3 88704 0-0
C 14-10-2018 12:00 Boxtel 3 GSBW 4 91117 5-6
C 14-10-2018 11:30 SVSOS 2 ODC 3 80359 0-4
C 14-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Best Vooruit 7 87019 2-2
C 14-10-2018 09:45 VOAB 6 Oirschot Vooruit 4 90219 2-0
C 07-10-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 90655 4-2
C 07-10-2018 10:00 ODC 3 Spoordonkse Boys 3 91453 13-2
C 07-10-2018 10:30 LSV 3 SVSOS 2 89930 7-1
C 07-10-2018 12:00 GSBW 4 VOAB 6 82887 0-0
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Hilvaria 4 88105 2-2
C 07-10-2018 10:00 Best Vooruit 7 Boxtel 3 82883 3-0
C 30-09-2018 12:00 Hilvaria 4 Boxtel 3 83604 1-1
C 30-09-2018 11:30 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 4 90682 1-2
C 30-09-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Best Vooruit 7 87171 1-2
C 30-09-2018 10:30 LSV 3 GSBW 4 88762 4-1
C 30-09-2018 10:00 ODC 3 Woenselse Boys 3 87444 7-3
C 30-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 VOAB 6 88408 3-2
C 23-09-2018 10:00 Best Vooruit 7 LSV 3 83214 1-2
C 23-09-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Spoordonkse Boys 3 87700 8-0
C 23-09-2018 12:00 GSBW 4 Wilhelmina Boys 5 80752 1-2
C 23-09-2018 12:00 Boxtel 3 SVSOS 2 80178 3-2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 ODC 3 89012 1-1
C 23-09-2018 09:45 VOAB 6 Hilvaria 4 84743 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:00 Netersel 2 Oirschot Vooruit 4 19042 3-1
B 16-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 6 20315 3-3
B 09-09-2018 11:00 Netersel 2 Spoordonkse Boys 4 19156 4-1
B 09-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Beerse Boys 6 19594 3-4
B 02-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 4 19220 1-3
B 02-09-2018 14:00 Beerse Boys 6 Netersel 2 19295 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC 3 3 3 0 0 9 24 5 19 0
2 LSV 3 3 3 0 0 9 13 3 10 0
3 Best Vooruit 7 4 2 1 1 7 8 5 3 0
4 Wilhelmina Boys 5 4 2 1 1 7 9 9 0 0
5 Woenselse Boys 3 3 2 0 1 6 15 9 6 0
6 VOAB 6 3 2 0 1 6 6 3 3 0
7 Oirschot Vooruit 4 3 1 1 1 4 4 5 -1 0
8 Boxtel 3 4 1 1 2 4 9 12 -3 0
9 GSBW 4 3 1 0 2 3 8 11 -3 0
10 Hilvaria 4 3 0 2 1 2 3 5 -2 0
11 Spoordonkse Boys 3 3 0 0 3 0 3 23 -20 0
12 SVSOS 2 4 0 0 4 0 4 16 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 6 3 2 1 0 7 11 7 4 0
2 Netersel 2 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Oirschot Vooruit 4 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Spoordonkse Boys 4 3 0 1 2 1 5 10 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven