0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 4

Teamleden

Spelers
Danny Aarts        
Bas van Agt        
Mart van Beers        
Johan van Beers        
Mark van de Biggelaar        
Hans de Croon        
Erik de Goeij        
Patrick van Haren        
Thomas de Koning        
Werner Liebregts        
Steven Liebregts        
Jens van de Looy        
Rein Machielsen        
Geertjan Oomen        
Dennis van de Schoot        
Rick van de Ven        
Martijn Verhoeven        
 
Overige teamleden
Coert van de Schoot Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 05-05-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 4 H.J.M.C. (Huub) Groenen 81555 Sportpark Naastenbest - -
C 12-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Spoordonkse Boys 3 84093 Sportpark Moorland - -
C 19-05-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 4 82849 Sportpark de Roodloop - -
C 26-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 VOAB 6 83855 Sportpark Moorland - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-04-2019 12:00 Hilvaria 4 Woenselse Boys 3
C 28-04-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 VOAB 6
C 02-05-2019 20:00 GSBW 4 Best Vooruit 7
C 05-05-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Oirschot Vooruit 4
C 05-05-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 SVSOS 2
C 05-05-2019 09:45 VOAB 6 LSV 3
C 05-05-2019 12:00 Boxtel 3 Woenselse Boys 3
C 05-05-2019 12:00 Hilvaria 4 ODC 3
C 12-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Spoordonkse Boys 3
C 12-05-2019 11:30 SVSOS 2 Hilvaria 4
C 12-05-2019 10:30 LSV 3 Boxtel 3
C 12-05-2019 10:00 Woenselse Boys 3 GSBW 4
C 12-05-2019 10:00 ODC 3 Wilhelmina Boys 5
C 12-05-2019 10:00 Best Vooruit 7 VOAB 6
C 19-05-2019 09:45 VOAB 6 GSBW 4
C 19-05-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Woenselse Boys 3
C 19-05-2019 11:30 SVSOS 2 LSV 3
C 19-05-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 ODC 3
C 19-05-2019 12:00 Hilvaria 4 Oirschot Vooruit 4
C 19-05-2019 12:00 Boxtel 3 Best Vooruit 7

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-04-2019 10:00 Oirschot Vooruit 4 GSBW 4 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 89728 4 - 0
C 11-04-2019 19:30 Oirschot Vooruit 4 ODC 3 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 100359 1 - 1
C 07-04-2019 10:00 Best Vooruit 7 Oirschot Vooruit 4 B.A.J. (Bas) van Agt 82756 1 - 0
C 24-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Boxtel 3 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 87933 2 - 0
C 17-03-2019 10:30 LSV 3 Oirschot Vooruit 4 J. (Jo) van Dijk 84542 1 - 0
C 10-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Woenselse Boys 3 W. (Werner) Krooswijk 90556 1 - 3
C 24-02-2019 10:00 Woenselse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 W. (Werner) Krooswijk 84082 4 - 3
C 17-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 4 SVSOS 2 F.C.H.A. (Frank) de Bresser 87307 2 - 0
C 10-02-2019 10:00 ODC 3 Oirschot Vooruit 4 N. (Nico) Veroude 89002 1 - 2
C 09-12-2018 12:00 GSBW 4 Oirschot Vooruit 4 J. (Jan) vanCranenbroek 88750 0 - 3
C 02-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Best Vooruit 7 B.F.M. (Bart) Vogels 90944 4 - 2
C 25-11-2018 12:00 Boxtel 3 Oirschot Vooruit 4 R. (Rick) van deVen 87750 1 - 2
C 18-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 LSV 3 J (Jan) vanBeers 90605 2 - 1
C 04-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 Afgeschermd 88269 0 - 5
C 28-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Wilhelmina Boys 5 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 86488 2 - 1
C 14-10-2018 09:45 VOAB 6 Oirschot Vooruit 4 J. (Jens) van deLooy 90219 2 - 0
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Hilvaria 4 B.A.J. (Bas) vanAgt 88105 2 - 2
C 30-09-2018 11:30 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 4 J.C. (Jack) Loonen 90682 1 - 2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 ODC 3 J (Jan) vanBeers 89012 1 - 1
B 16-09-2018 11:00 Netersel 2 Oirschot Vooruit 4 B.A.J. (Bas) vanAgt 19042 3 - 1
B 09-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Beerse Boys 6 Afgeschermd 19594 3 - 4
B 02-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 4 H.J. (Henk) vanRooy 19220 1 - 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-04-2019 10:00 ODC 3 VOAB 6 87830 0-5
C 14-04-2019 10:00 Oirschot Vooruit 4 GSBW 4 89728 4-0
C 14-04-2019 11:30 SVSOS 2 Wilhelmina Boys 5 88820 0-0
C 14-04-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Boxtel 3 84974 3-0
C 14-04-2019 10:30 LSV 3 Hilvaria 4 85488 0-0
C 14-04-2019 10:00 Woenselse Boys 3 Best Vooruit 7 87370 3-4
C 11-04-2019 20:00 GSBW 4 VOAB 6 82887 0-4
C 11-04-2019 19:30 Oirschot Vooruit 4 ODC 3 100359 1-1
C 07-04-2019 10:00 Best Vooruit 7 Oirschot Vooruit 4 82756 1-0
C 07-04-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 LSV 3 87172 2-1
C 07-04-2019 12:00 GSBW 4 SVSOS 2 87945 4-1
C 07-04-2019 12:00 Boxtel 3 ODC 3 86151 1-3
C 07-04-2019 12:00 Hilvaria 4 Spoordonkse Boys 3 85967 1-1
C 07-04-2019 09:45 VOAB 6 Woenselse Boys 3 88699 3-0
C 31-03-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 GSBW 4 83308 4-0
C 31-03-2019 10:30 LSV 3 VOAB 6 84723 0-2
C 31-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 Woenselse Boys 3 80842 2-2
C 24-03-2019 10:00 ODC 3 Best Vooruit 7 85529 5-1
C 24-03-2019 10:30 LSV 3 Woenselse Boys 3 90254 1-2
C 24-03-2019 11:30 Spoordonkse Boys 3 GSBW 4 88320 1-2
C 24-03-2019 11:30 SVSOS 2 VOAB 6 86050 0-6
C 24-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Boxtel 3 87933 2-0
C 24-03-2019 12:00 Hilvaria 4 Wilhelmina Boys 5 80757 3-2
C 17-03-2019 12:00 GSBW 4 ODC 3 84614 5-2
C 17-03-2019 09:45 VOAB 6 Boxtel 3 91181 6-1
C 17-03-2019 10:00 Wilhelmina Boys 5 Spoordonkse Boys 3 80383 1-1
C 17-03-2019 10:00 Best Vooruit 7 Hilvaria 4 83236 0-0
C 17-03-2019 10:30 LSV 3 Oirschot Vooruit 4 84542 1-0
C 17-03-2019 10:00 Woenselse Boys 3 SVSOS 2 82201 4-3
C 10-03-2019 12:00 Boxtel 3 Wilhelmina Boys 5 88502 2-2
C 10-03-2019 10:00 ODC 3 LSV 3 82871 3-0
C 10-03-2019 11:30 SVSOS 2 Best Vooruit 7 89037 1-0
C 10-03-2019 12:00 Hilvaria 4 GSBW 4 80152 1-1
C 10-03-2019 12:00 Oirschot Vooruit 4 Woenselse Boys 3 90556 1-3
C 24-02-2019 12:00 Hilvaria 4 LSV 3 89125 3-2
C 24-02-2019 10:00 ODC 3 GSBW 4 84034 9-2
C 24-02-2019 10:00 Woenselse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 84082 4-3
C 17-02-2019 10:00 Woenselse Boys 3 ODC 3 87896 0-4
C 17-02-2019 12:00 GSBW 4 LSV 3 82373 1-1
C 17-02-2019 12:00 Boxtel 3 Hilvaria 4 82222 5-0
C 17-02-2019 11:00 Oirschot Vooruit 4 SVSOS 2 87307 2-0
C 17-02-2019 10:00 Best Vooruit 7 Spoordonkse Boys 3 91523 3-0
C 17-02-2019 09:45 VOAB 6 Wilhelmina Boys 5 89026 2-2
C 10-02-2019 11:30 SVSOS 2 Boxtel 3 89430 0-2
C 10-02-2019 10:30 LSV 3 Best Vooruit 7 81159 3-2
C 10-02-2019 10:00 ODC 3 Oirschot Vooruit 4 89002 1-2
C 10-02-2019 12:00 Hilvaria 4 VOAB 6 88620 3-4
C 03-02-2019 10:30 LSV 3 Wilhelmina Boys 5 83849 5-0
C 23-12-2018 10:00 Woenselse Boys 3 LSV 3 86385 2-3
C 09-12-2018 09:45 VOAB 6 ODC 3 82691 1-5
C 09-12-2018 10:00 Best Vooruit 7 Woenselse Boys 3 83710 3-3
C 09-12-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 SVSOS 2 88765 3-1
C 09-12-2018 12:00 GSBW 4 Oirschot Vooruit 4 88750 0-3
C 09-12-2018 12:00 Boxtel 3 Spoordonkse Boys 3 83412 0-4
C 02-12-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Best Vooruit 7 90944 4-2
C 02-12-2018 12:00 Woenselse Boys 3 VOAB 6 90890 2-2
C 02-12-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Hilvaria 4 88358 1-2
C 02-12-2018 11:30 SVSOS 2 GSBW 4 87295 3-5
C 02-12-2018 10:00 ODC 3 Boxtel 3 86390 4-0
C 25-11-2018 09:45 VOAB 6 SVSOS 2 84325 11-1
C 25-11-2018 10:00 Best Vooruit 7 ODC 3 90197 2-4
C 25-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Hilvaria 4 91297 2-1
C 25-11-2018 12:00 GSBW 4 Spoordonkse Boys 3 90869 1-5
C 25-11-2018 12:00 Boxtel 3 Oirschot Vooruit 4 87750 1-2
C 18-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 90993 3-2
C 18-11-2018 11:30 SVSOS 2 Woenselse Boys 3 90090 0-5
C 18-11-2018 12:00 Hilvaria 4 Best Vooruit 7 90580 2-1
C 18-11-2018 12:00 Boxtel 3 VOAB 6 86895 3-10
C 18-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 LSV 3 90605 2-1
C 11-11-2018 09:45 VOAB 6 Spoordonkse Boys 3 87021 1-0
C 11-11-2018 10:00 Best Vooruit 7 SVSOS 2 85111 3-2
C 11-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Boxtel 3 88174 1-1
C 11-11-2018 10:30 LSV 3 ODC 3 87215 0-3
C 11-11-2018 12:00 GSBW 4 Hilvaria 4 88778 2-4
C 04-11-2018 09:45 VOAB 6 Best Vooruit 7 80316 3-0
C 04-11-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 ODC 3 84501 1-3
C 04-11-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Oirschot Vooruit 4 88269 0-5
C 04-11-2018 12:00 GSBW 4 Woenselse Boys 3 87261 0-8
C 04-11-2018 12:00 Boxtel 3 LSV 3 90321 0-1
C 04-11-2018 12:00 Hilvaria 4 SVSOS 2 84147 10-2
C 28-10-2018 10:00 Oirschot Vooruit 4 Wilhelmina Boys 5 86488 2-1
C 28-10-2018 11:30 SVSOS 2 Spoordonkse Boys 3 83966 1-4
C 28-10-2018 10:00 Best Vooruit 7 GSBW 4 87140 3-1
C 28-10-2018 10:00 ODC 3 Hilvaria 4 90202 4-1
C 28-10-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Boxtel 3 82510 8-1
C 21-10-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 LSV 3 87202 0-2
C 14-10-2018 12:00 Boxtel 3 GSBW 4 91117 5-6
C 14-10-2018 11:30 SVSOS 2 ODC 3 80359 0-4
C 14-10-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 Best Vooruit 7 87019 2-2
C 14-10-2018 09:45 VOAB 6 Oirschot Vooruit 4 90219 2-0
C 07-10-2018 10:00 Best Vooruit 7 Boxtel 3 82883 3-0
C 07-10-2018 10:00 ODC 3 Spoordonkse Boys 3 91453 13-2
C 07-10-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Wilhelmina Boys 5 90655 4-2
C 07-10-2018 10:30 LSV 3 SVSOS 2 89930 7-1
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Hilvaria 4 88105 2-2
C 30-09-2018 10:00 Wilhelmina Boys 5 VOAB 6 88408 3-2
C 30-09-2018 10:00 ODC 3 Woenselse Boys 3 87444 7-3
C 30-09-2018 10:30 LSV 3 GSBW 4 88762 4-1
C 30-09-2018 11:30 Spoordonkse Boys 3 Best Vooruit 7 87171 1-2
C 30-09-2018 11:30 SVSOS 2 Oirschot Vooruit 4 90682 1-2
C 30-09-2018 12:00 Hilvaria 4 Boxtel 3 83604 1-1
C 23-09-2018 09:45 VOAB 6 Hilvaria 4 84743 2-0
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 ODC 3 89012 1-1
C 23-09-2018 12:00 Boxtel 3 SVSOS 2 80178 3-2
C 23-09-2018 12:00 GSBW 4 Wilhelmina Boys 5 80752 1-2
C 23-09-2018 10:00 Woenselse Boys 3 Spoordonkse Boys 3 87700 8-0
C 23-09-2018 10:00 Best Vooruit 7 LSV 3 83214 1-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 11:00 Netersel 2 Oirschot Vooruit 4 19042 3-1
B 16-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Beerse Boys 6 20315 3-3
B 09-09-2018 11:00 Netersel 2 Spoordonkse Boys 4 19156 4-1
B 09-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 4 Beerse Boys 6 19594 3-4
B 02-09-2018 12:00 Spoordonkse Boys 4 Oirschot Vooruit 4 19220 1-3
B 02-09-2018 14:00 Beerse Boys 6 Netersel 2 19295 4-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC 3 18 14 1 3 43 75 27 48 0
2 VOAB 6 17 13 2 2 41 66 20 46 0
3 Oirschot Vooruit 4 18 11 2 5 35 37 21 16 0
4 Woenselse Boys 3 17 9 3 5 30 61 39 22 0
5 LSV 3 18 9 2 7 29 34 25 9 0
6 Hilvaria 4 17 6 6 5 24 34 32 2 0
7 Wilhelmina Boys 5 18 6 6 6 24 32 34 -2 0
8 Best Vooruit 7 18 7 3 8 24 33 36 -3 0
9 Spoordonkse Boys 3 17 5 3 9 18 28 46 -18 0
10 GSBW 4 18 5 2 11 17 32 64 -32 0
11 Boxtel 3 18 3 3 12 12 26 58 -32 0
12 SVSOS 2 18 1 1 16 4 19 75 -56 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 6 3 2 1 0 7 11 7 4 0
2 Netersel 2 3 2 0 1 6 8 6 2 0
3 Oirschot Vooruit 4 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
4 Spoordonkse Boys 4 3 0 1 2 1 5 10 -5 0

Training

Berichten



Terug naar boven