0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - Oirschot Vooruit 3

Teamleden

Spelers
Mohamud Ali        
Kik van As        
Lucas van der Avort        
Gijs van Beers        
Fons van Bommel        
Luuk van Bommel        
Tom van Haren        
Kay de Kort        
Sam van Kroonenburg        
Lex Laenen        
Julian van Loon        
Rick Louwers        
Dries Mommers        
Virgil Refo Refos        
Max van Roy        
Dirk van der Sanden        
Luuk Smits        
Thomas van de Wouw        
 
Overige teamleden
Hans van Aarle Trainer
Felix Laenen Trainer
Hank van Nunen Trainer
Dries Mommers Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Verzameltijd
C 26-05-2019 13:00 Oirschot Vooruit 3 LSV 2 J.M.W. (Jan) de Groot 82638 Sportpark Moorland 4 05 01

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2019 13:00 Oirschot Vooruit 3 LSV 2 J.M.W. (Jan) de Groot 82638
C 19-05-2019 11:00 EMK 3 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 81620 2 - 3
C 12-05-2019 12:15 Wilhelmina Boys 3 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 84981 1 - 1
C 05-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 3 Best Vooruit 4 T.C. (Theo) van Woensel 80018 0 - 9
C 02-05-2019 19:00 Oirschot Vooruit 3 Essche Boys 2 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 89042 0 - 4
C 14-04-2019 10:00 Acht 3 Oirschot Vooruit 3 S. (Stef) de Ruijter 85382 2 - 3
C 07-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit 3 PSV 2 Afgeschermd 87578 2 - 3
C 24-03-2019 12:00 SCG'18 5 Oirschot Vooruit 3 H. (Hans) van Eijndhoven 87920 3 - 2
C 10-03-2019 10:00 SBC 4 Oirschot Vooruit 3 J.W.P.M. (Hans) in \'t Zandt 87942 1 - 2
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 3 RKSV Nuenen 4 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 79981 0 - 4
C 10-02-2019 11:00 WODAN 5 Oirschot Vooruit 3 J. (Jaykoemar) Chawhari 90918 2 - 4
V 27-01-2019 afgelast Oirschot Vooruit 3 Schijndel 3 Jan van Beers (Scheidsrechter)
C 09-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 Acht 3 S. (Stef) deRuijter 88633 3 - 1
C 02-12-2018 12:30 PSV 2 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 86024 2 - 1
C 25-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 SCG\'18 5 J (Jan) vanBeers 88303 7 - 1
C 18-11-2018 10:30 Essche Boys 2 Oirschot Vooruit 3 N.P.H. (Nick) Groenendaal 85258 9 - 0
C 11-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 SBC 4 H.W.M. (Willem) Nuwenhoud 81520 2 - 1
C 04-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 3 Wilhelmina Boys 3 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 91345 1 - 4
C 28-10-2018 12:00 Best Vooruit 4 Oirschot Vooruit 3 M. (Marco) v.d.Sande 81945 3 - 2
C 14-10-2018 12:00 LSV 2 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 90843 5 - 1
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 EMK 3 J (Jan) vanBeers 81031 3 - 1
C 30-09-2018 12:00 RKSV Nuenen 4 Oirschot Vooruit 3 M.W.M. (Mark) van derHeijden 84014 7 - 2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 WODAN 5 F.C.H.A. (Frank) deBresser 84444 8 - 0
B 16-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 EFC 4 R.H.F.M. (Rob) Hutjens 19665 0 - 1
B 09-09-2018 10:00 Hapert 3 Oirschot Vooruit 3 Afgeschermd 20283 2 - 0
B 02-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 Hoogeloon 2 L. (Luuk) vanPoppel 18878 3 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 26-05-2019 12:00 Acht 3 EMK 3 81205 0-0
C 26-05-2019 13:00 Oirschot Vooruit 3 LSV 2 82638 0-0
C 26-05-2019 12:15 Wilhelmina Boys 3 SBC 4 80594 0-0
C 26-05-2019 12:00 RKSV Nuenen 4 SCG'18 5 90208 0-0
C 26-05-2019 12:00 Best Vooruit 4 WODAN 5 82776 0-0
C 26-05-2019 11:30 Essche Boys 2 PSV 2 86340 0-0
C 23-05-2019 20:30 WODAN 5 Wilhelmina Boys 3 86956 2-0
C 19-05-2019 10:00 SBC 4 Acht 3 80936 5-0
C 19-05-2019 12:00 PSV 2 RKSV Nuenen 4 91086 2-1
C 19-05-2019 11:00 EMK 3 Oirschot Vooruit 3 81620 2-3
C 19-05-2019 12:00 SCG'18 5 Essche Boys 2 84816 0-2
C 19-05-2019 12:00 LSV 2 Best Vooruit 4 90278 0-4
C 12-05-2019 12:00 PSV 2 SBC 4 88084 2-4
C 12-05-2019 10:30 Essche Boys 2 WODAN 5 86869 7-2
C 12-05-2019 12:00 Acht 3 SCG'18 5 82841 2-4
C 12-05-2019 12:00 Best Vooruit 4 EMK 3 90827 9-2
C 12-05-2019 12:00 RKSV Nuenen 4 LSV 2 80672 3-2
C 12-05-2019 12:15 Wilhelmina Boys 3 Oirschot Vooruit 3 84981 1-1
C 05-05-2019 10:00 SBC 4 Essche Boys 2 89575 1-5
C 05-05-2019 11:00 EMK 3 RKSV Nuenen 4 89566 2-1
C 05-05-2019 09:45 WODAN 5 Acht 3 80988 5-2
C 05-05-2019 12:00 Oirschot Vooruit 3 Best Vooruit 4 80018 0-9
C 05-05-2019 12:00 LSV 2 Wilhelmina Boys 3 90480 6-1
C 05-05-2019 12:00 SCG'18 5 PSV 2 81912 2-0
C 02-05-2019 19:00 Oirschot Vooruit 3 Essche Boys 2 89042 0-4
C 28-04-2019 11:00 PSV 2 LSV 2 81506 0-5
C 28-04-2019 12:00 RKSV Nuenen 4 Acht 3 84621 5-3
C 28-04-2019 11:00 EMK 3 Essche Boys 2 89789 0-4
C 28-04-2019 11:00 WODAN 5 SCG'18 5 81013 6-0
C 25-04-2019 19:00 Essche Boys 2 Acht 3 83292 3-0
C 25-04-2019 18:45 Wilhelmina Boys 3 PSV 2 81490 4-1
C 25-04-2019 18:45 EMK 3 LSV 2 86678 0-2
C 18-04-2019 20:00 PSV 2 WODAN 5 82618 3-5
C 18-04-2019 18:45 Best Vooruit 4 Essche Boys 2 85127 2-0
C 14-04-2019 10:00 RKSV Nuenen 4 SBC 4 82791 3-0
C 14-04-2019 10:00 Acht 3 Oirschot Vooruit 3 85382 2-3
C 14-04-2019 12:00 SCG'18 5 LSV 2 81136 1-4
C 14-04-2019 12:15 Wilhelmina Boys 3 Best Vooruit 4 82248 2-2
C 14-04-2019 10:30 Essche Boys 2 EMK 3 83944 5-1
C 11-04-2019 20:00 WODAN 5 PSV 2 91436 6-2
C 11-04-2019 18:30 Essche Boys 2 LSV 2 80469 2-2
C 07-04-2019 11:00 EMK 3 Wilhelmina Boys 3 80798 3-4
C 07-04-2019 12:00 Oirschot Vooruit 3 PSV 2 87578 2-3
C 07-04-2019 11:00 LSV 2 Essche Boys 2 83269 1-2
C 07-04-2019 12:00 Best Vooruit 4 Acht 3 80647 7-0
C 07-04-2019 11:00 WODAN 5 RKSV Nuenen 4 89578 1-1
C 07-04-2019 10:00 SBC 4 SCG'18 5 89528 7-1
C 02-04-2019 20:00 PSV 2 SCG'18 5 88632 1-3
C 31-03-2019 11:00 WODAN 5 LSV 2 86576 2-2
C 31-03-2019 12:15 Wilhelmina Boys 3 EMK 3 84129 5-4
C 31-03-2019 12:00 Acht 3 Essche Boys 2 83232 2-3
C 24-03-2019 10:00 SBC 4 WODAN 5 85541 5-1
C 24-03-2019 12:00 RKSV Nuenen 4 Wilhelmina Boys 3 83699 3-3
C 24-03-2019 10:30 Essche Boys 2 Best Vooruit 4 81181 3-0
C 24-03-2019 12:30 PSV 2 EMK 3 88619 1-1
C 24-03-2019 12:00 Acht 3 LSV 2 83306 1-5
C 24-03-2019 12:00 SCG'18 5 Oirschot Vooruit 3 87920 3-2
C 17-03-2019 12:00 Best Vooruit 4 SBC 4 89055 4-0
C 10-03-2019 12:00 SCG'18 5 EMK 3 83277 1-0
C 10-03-2019 10:00 SBC 4 Oirschot Vooruit 3 87942 1-2
C 10-03-2019 10:30 Essche Boys 2 RKSV Nuenen 4 91461 2-0
C 10-03-2019 12:00 LSV 2 WODAN 5 86638 3-2
C 10-03-2019 12:00 Acht 3 Wilhelmina Boys 3 80818 0-2
C 10-03-2019 11:00 PSV 2 Best Vooruit 4 90509 1-2
C 24-02-2019 10:00 RKSV Nuenen 4 Best Vooruit 4 87625 0-1
C 24-02-2019 11:00 EMK 3 Acht 3 87157 4-0
C 24-02-2019 11:00 Wilhelmina Boys 3 WODAN 5 81264 5-3
C 24-02-2019 11:00 SCG'18 5 SBC 4 90750 3-2
C 17-02-2019 12:15 Wilhelmina Boys 3 Essche Boys 2 82243 3-2
C 17-02-2019 11:00 LSV 2 SBC 4 81603 5-0
C 17-02-2019 12:00 Best Vooruit 4 SCG'18 5 88001 4-1
C 17-02-2019 12:00 Acht 3 PSV 2 84441 4-4
C 17-02-2019 12:00 Oirschot Vooruit 3 RKSV Nuenen 4 79981 0-4
C 17-02-2019 11:00 EMK 3 WODAN 5 84289 4-3
C 10-02-2019 12:00 SCG'18 5 Wilhelmina Boys 3 81080 0-7
C 10-02-2019 11:00 WODAN 5 Oirschot Vooruit 3 90918 2-4
C 10-02-2019 10:00 SBC 4 EMK 3 80693 3-3
C 03-02-2019 11:00 WODAN 5 Best Vooruit 4 84446 0-7
C 03-02-2019 12:00 RKSV Nuenen 4 PSV 2 87431 3-0
C 09-12-2018 12:00 Best Vooruit 4 Wilhelmina Boys 3 80937 7-1
C 09-12-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 Acht 3 88633 3-1
C 09-12-2018 11:30 LSV 2 SCG'18 5 89308 6-2
C 09-12-2018 10:00 SBC 4 RKSV Nuenen 4 90482 0-3
C 02-12-2018 10:00 RKSV Nuenen 4 WODAN 5 80320 8-2
C 02-12-2018 12:30 PSV 2 Oirschot Vooruit 3 86024 2-1
C 02-12-2018 12:00 Acht 3 Best Vooruit 4 81815 0-0
C 25-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 SCG'18 5 88303 7-1
C 25-11-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 RKSV Nuenen 4 90892 3-3
C 25-11-2018 11:30 LSV 2 Acht 3 82195 3-1
C 25-11-2018 11:00 WODAN 5 SBC 4 91112 3-5
C 25-11-2018 11:00 EMK 3 PSV 2 91566 5-0
C 18-11-2018 13:00 SCG'18 5 WODAN 5 89639 3-1
C 18-11-2018 10:30 Essche Boys 2 Oirschot Vooruit 3 85258 9-0
C 18-11-2018 11:00 PSV 2 Wilhelmina Boys 3 86093 3-2
C 18-11-2018 12:00 LSV 2 EMK 3 89731 1-1
C 18-11-2018 10:00 SBC 4 Best Vooruit 4 79988 3-2
C 18-11-2018 12:00 Acht 3 RKSV Nuenen 4 87350 0-2
C 11-11-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 Acht 3 85889 3-2
C 11-11-2018 11:00 EMK 3 SCG'18 5 89688 3-3
C 11-11-2018 12:00 Best Vooruit 4 PSV 2 82901 1-1
C 11-11-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 SBC 4 81520 2-1
C 11-11-2018 12:00 RKSV Nuenen 4 Essche Boys 2 82247 3-2
C 04-11-2018 11:00 EMK 3 Best Vooruit 4 87010 2-3
C 04-11-2018 10:00 SBC 4 PSV 2 86219 2-1
C 04-11-2018 10:00 Oirschot Vooruit 3 Wilhelmina Boys 3 91345 1-4
C 04-11-2018 12:00 SCG'18 5 Acht 3 84775 1-3
C 04-11-2018 12:00 LSV 2 RKSV Nuenen 4 86679 4-1
C 04-11-2018 09:45 WODAN 5 Essche Boys 2 91723 1-6
C 28-10-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 LSV 2 82763 2-2
C 28-10-2018 12:00 RKSV Nuenen 4 EMK 3 82276 2-2
C 28-10-2018 10:30 Essche Boys 2 SBC 4 82547 6-1
C 28-10-2018 12:00 Best Vooruit 4 Oirschot Vooruit 3 81945 3-2
C 28-10-2018 12:00 Acht 3 WODAN 5 87506 0-2
C 18-10-2018 20:00 PSV 2 Essche Boys 2 84005 1-8
C 14-10-2018 12:00 SCG'18 5 RKSV Nuenen 4 84208 1-2
C 14-10-2018 10:00 SBC 4 Wilhelmina Boys 3 91063 3-5
C 14-10-2018 12:00 LSV 2 Oirschot Vooruit 3 90843 5-1
C 07-10-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 EMK 3 81031 3-1
C 07-10-2018 10:30 Essche Boys 2 SCG'18 5 82416 8-0
C 07-10-2018 12:00 Acht 3 SBC 4 81163 3-2
C 07-10-2018 12:00 Best Vooruit 4 LSV 2 90450 2-2
C 30-09-2018 10:00 SBC 4 LSV 2 84917 0-5
C 30-09-2018 10:30 Essche Boys 2 Wilhelmina Boys 3 85508 2-2
C 30-09-2018 11:00 WODAN 5 EMK 3 88225 2-1
C 30-09-2018 12:00 SCG'18 5 Best Vooruit 4 80831 0-3
C 30-09-2018 12:00 RKSV Nuenen 4 Oirschot Vooruit 3 84014 7-2
C 30-09-2018 11:00 PSV 2 Acht 3 91670 2-1
C 23-09-2018 11:00 EMK 3 SBC 4 83113 0-4
C 23-09-2018 12:15 Wilhelmina Boys 3 SCG'18 5 81004 5-2
C 23-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 WODAN 5 84444 8-0
C 23-09-2018 12:00 Best Vooruit 4 RKSV Nuenen 4 81063 4-3
C 23-09-2018 12:00 LSV 2 PSV 2 84845 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Hapert 3 Hoogeloon 2 19799 2-1
B 16-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 EFC 4 19665 0-1
B 09-09-2018 10:00 Hapert 3 Oirschot Vooruit 3 20283 2-0
B 09-09-2018 12:00 Hoogeloon 2 EFC 4 19719 2-3
B 02-09-2018 12:00 EFC 4 Hapert 3 19972 4-4
B 02-09-2018 12:00 Oirschot Vooruit 3 Hoogeloon 2 18878 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Essche Boys 2 21 16 2 3 50 85 22 63 0
2 Best Vooruit 4 21 15 4 2 49 76 23 53 0
3 LSV 2 21 13 5 3 44 70 29 41 0
4 Wilhelmina Boys 3 21 11 6 4 39 64 52 12 0
5 RKSV Nuenen 4 21 11 4 6 37 58 36 22 0
6 Oirschot Vooruit 3 21 9 1 11 28 47 65 -18 0
7 SBC 4 21 8 1 12 25 49 59 -10 0
8 WODAN 5 21 7 2 12 23 51 76 -25 0
9 SCG'18 5 21 7 1 13 22 32 75 -43 0
10 PSV 2 21 5 3 13 18 31 67 -36 0
11 EMK 3 21 4 5 12 17 41 59 -18 0
12 Acht 3 21 2 2 17 8 27 68 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hapert 3 3 2 1 0 7 8 5 3 0
2 EFC 4 3 2 1 0 7 8 6 2 0
3 Oirschot Vooruit 3 3 1 0 2 3 3 4 -1 0
4 Hoogeloon 2 3 0 0 3 0 4 8 -4 0

Training

Berichten



Terug naar boven